Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS: Jesteśmy za większym budżetem, tylko się pomyliliśmy

PiS: Jesteśmy za większym budżetem, tylko się pomyliliśmy

Wyświetlaj:
ee / 85.237.164.* / 2011-09-20 21:30
POLSKA NAPEWNO STRACIŁA PATRIOTYZM JAK MOŻNA NA SIŁĘ KOGOŚ GNĘBIĆ I WY MACIE SUMIENIE W PIEKLE JUŻ NA WAS CZEKAJĄ A WASZE WNUKI BĘDĄ Z WAS DUMNI NAPEWNO DZIADEK W PIEKLE . I TAK NIEDLUGO BĘDZIE KRACH NIEMAMY PRZEMYSLU I JESTĘŚMY ZGUBIENI ZADLUŻENI I STRACENI . stocznie , kopalnie. huty, rybolustwo , rolnictwo za te renty strukturane odbiorą wam ziemie już niesteście wloaścicielami nawet niemożecie sprzedąć jestęscie prtzacownikami i otym nie wiecie podpisane i kropka.
szkoły do likwidacji.
szpitale likwidacja.
tylko orliki i stadiony poco zamiast ratować przemysł tylko za długi otak
tesa1959 / 2011-09-20 21:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A Ty co??? Zastępujesz sąd ostateczny???
L_W / 83.27.120.* / 2011-09-20 21:58
Pozwól, że odpowiem.
Sąd ostateczny na pewno nie, ale vox populi - tak.
Niestety.
tesa1959 / 2011-09-20 22:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Pewnie tej jedynie słusznej części???
L_W / 83.27.120.* / 2011-09-20 22:39
Przecież napisałem - vox populi.
Emocje nie są dobrym doradcą.
Ja już dawno dokonałem wyboru. Bez emocji.
Po czynach ich poznacie - ktoś, kiedyś, chyba tak powiedział?
tesa1959 / 2011-09-20 22:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Po czynach ich poznacie - ktoś, kiedyś, chyba tak powiedział?

No i poznaliśmy już wszystkich.
kaczynski / 2011-09-20 22:01 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
JanuszPOlikot / 2011-09-20 22:07 / Tysiącznik na forum
A tobie nie wydaje się że jesteś POsPOlitym idiotą......Jak tam sprawdziłeś POziom oleju w POzostałości PO mózgu...?

Już tobie kiedyś doradziłem POstukaj się PO głowie ....POwinno tobie POmóc.....
kaczynski / 2011-09-20 22:16 / Tysiącznik na forum
wiecznie to samo. kopiujesz twoj tekst? jak zacieta plyta...
JanuszPOlikot / 2011-09-20 22:20 / Tysiącznik na forum
Wiesz niektórym trzeba POwtarzać......Bo za pierwszym razem nie POjmują....:):):):)
JanuszPOlikot / 2011-09-20 22:56 / Tysiącznik na forum
POsprzedawali POpaprańcy prawie wszystko i jeszcze im kasy brakuje.......:)
kaczynski / 2011-09-20 23:01 / Tysiącznik na forum
co wy macie do stracenia? nawet konta w banku nie macie...
JanuszPOlikot / 2011-09-20 23:15 / Tysiącznik na forum
Ja akurat mam .....:):):)....Nawet całkiem POkaźne ......Jak chcesz to możemy POrozmawiać o finansach.......
kaczynski / 2011-09-20 23:27 / Tysiącznik na forum
opadlaby ci broda. nie twoj szczebel...
JanuszPOlikot / 2011-09-20 23:47 / Tysiącznik na forum
Na POdstawie twoich wulgarnych "wpisów"...faktycznie nie mój szczebel.......:)
Sadzę jednak że nie doceniasz adwersarzy........Kolejny błąd stereotypu że PIS popierają tylko mohery....
luuka / 79.191.225.* / 2011-09-20 21:29
Czy Kaczyński debili wysłał do Europarlamentu? ciagle tylko sie myla.Komu tacy ludzie niekompetentni na takich stanowiskach.Tysizce ludzi którzy sie nie mylą ,nie są pieniaczami czekają na te miejsca.
zsdf / 85.237.164.* / 2011-09-20 21:43
szukaj slownika i sprawdz co znaczy debil jesteś bez kultury ambicji .jest beszczelny obraza innych .
tesa1959 / 2011-09-20 21:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Poszukaj w słowniku, kto to jest debil i nie używaj tego słowa, jeśli go nie rozumiesz. Chyba, że jest to Twój normalny, codzienny język. W takim razie gratuluje kultury słowa.
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-20 21:26
Wszyscy normalni obywatele głosują na Prawo i Sprawiedliwość i prezesa Jarosław Kaczyńskiego. Jest to człowiek ,uczciwy, prawy i godny piastować urząd premiera RP a w niedalekiej przyszłości także i urząd, prezydenta RP.
Polska pod rządami PiS będzie znowu Polską a nie jakąś urojoną " zieloną wyspą kolesi z boiska " Donalda nic nie mogę busa "
tesa1959 / 2011-09-20 21:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Wszyscy normalni obywatele głosują na Prawo i Sprawiedliwość

Czyli ja nie jestem normalna, bo nie zamierzam głosować na PiS [na PO też nie]? Oto prawdziwe oblicze PiS - podział Polaków na tych lepszych obywateli i tych gorszych. a może nie mam prawa nazywać siebie Polką? Tak już mi kiedyś zasugerował Botycki. To jest szczyt wszystkiego, najgorsze oszczerstwo jakie może być.
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-20 21:45
Szanowna Tesso, tak jak Ty to myśli większość społeczeństwa, a to jest wielki błąd. Głosując na PiS dasz szansę PO na samooczyszczenie tej partii z oszołomów i aferałów i ludzi skorumpowanych. Głosowanie na partie kanapowe, to tylko stracony głos i takie głosowanie jest bez sensu. Tylko duża partia się liczy, bo ma dość siły, aby ruszyć do przodu sprawy Polski i Polaków.
tesa1959 / 2011-09-20 21:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wyobraź sobie, że odpuściłam partie kanapowe po tym, jak nie zdołali się zarejestrować. Z tego co wiem, to większość tych, którzy mieli na nie głosować też odpuściło. Nie zamierzamy jednak głosować na jedynki w tych partiach liczących się, ale na ostatnie miejsca, aby przytrzeć nosa zarozumialcom, a "ostatni będą pierwszymi."
L_W / 83.27.120.* / 2011-09-20 22:28
Dobrze, że nie zamierzasz głosować na partie typu PPPP. Co prawda, przyczyna jest prozaiczna (brak rejestracji, a ja naiwny sądziłem, że to moje argumenty), ale liczy się skutek.
Chcesz głosować na osoby na ostatnich miejscach - Twoja wola. Proponuję jednak ten pomysł rozważyć. Miałem dzisiaj kiepski dzień i zapoznałem się z listami wyborczymi w moim okręgu. Niektóre osoby na tych listach znam osobiście - to są właśnie osoby na końcowych miejscach - czołówka to za wysokie dla mnie progi. Cóż - nigdy nie oddałbym na te osoby swojego głosu - znam, wiem, dziękuję. Dlatego proponuję pewną modyfikację twojego postanowienia - nie głosuj automatycznie na ostatnie miejsca, ale głosuj na te osoby, które znasz i cenisz, niezależnie od miejsca na liście. Tak chyba lepiej.
Przyznaję, że po zapoznaniu się z kandydatami do senatu zwątpiłem w sens jednomandatowych okręgów. Tu wyboru nie ma.
Może tak lepiej? Pożyjemy, zobaczymy.
tesa1959 / 2011-09-20 22:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Dlatego proponuję pewną modyfikację twojego
postanowienia - nie głosuj automatycznie na ostatnie miejsca, ale głosuj na
te osoby, które znasz i cenisz, niezależnie od miejsca na liście.

Tego możesz być pewien. Nie jestem maszyną, a człowiekiem, który chyba trochę potrafi myśleć. Mam ten komfort, że nie muszę szukać dwóch kandydatów do Sejmu, bo jednego mam od lat, sprawdzonego i nie zamierzam z niego zrezygnować. A więc jednego nie będzie trudno "wyhaczyć" [mam nadzieję]. Nie wiem jeszcze co z Senatem, ale zobaczymy. Trochę poszperam, popytam i myślę, że skreślę dobrze, a na pewno zrobię to odpowiedzialnie.
kaczynski / 2011-09-20 20:53 / Tysiącznik na forum
w obliczeniach budzetowych, wyliczaniach podatkow, obliczaniu kosztow opieki zdrowotnej, w sprawie smolenska. oni wszystko robia nieswiadomie, niechcacy, pod wplywem prochow itd...
JanuszPOlikot / 2011-09-20 22:24 / Tysiącznik na forum
No tak faktycznie .......przekopali teren katastrofy na metr.....:):):).....Sikorski pewnie też nie POtrafił wyciągnąć pana Stańczaka z Pakistanu........Ale Amerykanie i Chińczycy jakoś potrafili........
kaczynski / 2011-09-20 23:05 / Tysiącznik na forum
amerykanie ? chinczycy? a polacy w tym samym rzedzie? to tak jakby postawic pis w jednym rzedzie z normalnymi partiami...
PiC na wodę / 194.169.226.* / 2011-09-20 20:45
No to sobie wybierajcie takich idiotów, co nawet guzika prawidlowo nie potrafią przycisnąć.
Wacuś Młody Typek / 83.5.181.* / 2011-09-20 20:32
Ogołocone NOŁMANY i LEMINGI -- z "dotacji unijnych" została wam tylko WIELKA KOOPA długów, i "autostrady" pełne mobilnego złomu, którego szkopy sie pozbyli za drobna dopłatą, po wyborach każdy NOŁLAJF dostanie jeszcze fotke TuskoBuzka i od Palikota po sztucznym penisie i puszce "zimnego lecha".
kaczynski / 2011-09-20 20:55 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
kaczynski / 2011-09-20 21:59 / Tysiącznik na forum
zgadzam sie. zalosne! ale ja nie jestem toba. nie dam sie obrazac i wyzywac bezkarnie. uwazam, ze twoje (w wiekszosci objektywne komentarze) nie przynosza oczekiwanego skutku. nikogo niczego nie nauczylas (moze w pracy, ale nie na forum).nie bede tolerowal wyzwisk pod moim adresem. wyzywanie elektoratu wszystich partii sprzeciwiajacvych sie pisowi jest obrazaniem conajmniej 70-75% czytajacych. wiekszosc z nich nie reaguje i udaje, ze nic sie nie stalo. to jest taktyka strusia. glowe w piach. skutki tej taktyki sa widoczne na calym swiecie. nie wierze w puste gadki. ekstremistom ( za takich uwazam pisowcow) trzeba sie przeciwstawic. do "bulu"...
tesa1959 / 2011-09-20 22:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I myślisz, że jeśli będziesz odpowiadał tym samym językiem, to czegoś kogokolwiek nauczysz?

ja nie jestem toba. nie dam sie obrazac i wyzywac
bezkarnie.

Pewnie, że nie jesteś i dobrze, że nie jesteś. Masz być sobą, ale nie używać takiego samego języka jak przeciwnik. Zapewniam Cię, że agresja budzi agresję. Ja może nie osiągnęłam niczego na forum [mniej błędów ortograficznych :)to też osiągnięcie], ale mam spokojne sumienie, że nikogo nie obraziłam nieodpowiednim słowem, a czasem dokopałam tak, że w końcu zamilkł.
nie wierze w puste gadki. ekstremistom ( za takich uwazam pisowcow) trzeba sie
przeciwstawic. do "bulu"

Ja też nie wierzę i przeciwstawiam się, ale po co od razu wyjeżdżać nie na temat z zimnym lechem, zwłaszcza, że w Polsce jest taki dobry zwyczaj, że o zmarłych dobrze albo wcale. Zrozumiałabym jeszcze, gdyby artykuł był na ten temat, a tak... wybacz, nie jestem w stanie tego tolerować.
kaczynski / 2011-09-20 22:50 / Tysiącznik na forum
zagalopowalem sie? ok. zdarza sie podobno nawet madrym ludziom (wedlug pisu nie zaliczam sie do nich, malo tego, nawet do polakow sie nie zaliczam). ja nie mam zamiaru wpajac moich mysli komukolwiek. nie wiem dlaczego to robie. byc moze biblijne oko za oko zab za zab. ale szczerze mowiac opadaja mi juz rece. dzisiaj nazwali mnie juz nawet antysemita! ludzie nie znajacy tego slowa znaczenia. ludzie , ktorzy nawet nie zajrzeli do biblii nazywaja sie katolikami. a pisowcy apeluja o wyzsza kulture w komentarzach. dziwny jest ten swiat...
tesa1959 / 2011-09-20 22:58 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Zostać antysemitą to nic. Ja tu byłam POpaprańcem, PiSuarem, mendą esbecką, komunistką, zakamuflowaną opcją rosyjską, a niecenzuralnych wyrazów nie będę cytować. Zabroniono mi też nazywania siebie Polką.
Uważam jednak, że wszyscy, niezależnie kogo popierają, powinni używać kulturalnego języka, a jeśli do jakiejś jedynie słusznej opcji to nie dotrze, to przynajmniej nie będą mieli argumentu, że inni też w ten sam sposób ubliżają.
Oko za oko nie obowiązuje od czasów Jezusa, a "„Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu[...]Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie;" Mt5,38-45
kaczynski / 2011-09-20 23:13 / Tysiącznik na forum
piekne slowa, ale ja jestem juz tak stary, ze pamietam jeszcze stary testament ;-). slowa nowego testamentu przypominaja przyslowiowe perly rzucone swiniom na pozarcie...
tesa1959 / 2011-09-20 23:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Czytałam Twoje ostatnie wpisy, dyskusje z Polikotem. Właśnie o to chodzi. Są dosadne, ale właściwym, kulturalnym językiem.
ale ja jestem juz tak stary,

Ja do młodzieży też nie należę, a może dlatego że nie należę, nie godzę się na wulgaryzmy, a na Nowy Testament nie ma za starych.
slowa nowego testamentu przypominaja
przyslowiowe perly rzucone swiniom na pozarcie...

Myślę, że to nie dotyczy Ciebie, że nie będzie to ziarno rzucone na drogę, gdzie ptaki wydziobią, ale na żyzną glebę i wydadzą plon nawet stokrotny.
kaczynski / 2011-09-20 23:29 / Tysiącznik na forum
dzieki za komentarz. poprawilas mi humor. przemysle twoje slowa. do nastepnego spotkania...
Wacuś Młody Typek / 83.5.181.* / 2011-09-20 21:09
Panie kochanku Niesiołowskiego pomiocie, to WSZYSYCY wiedzą, bo ziomale twoi nawet Mojżeszowi nie odpuścili, tylko splugawili Mojżeszowe Objawienie, jak już wszystko na śmieci wymieiciesz postaw se menore z 6-pakiem z "zimnego lecha" i zawyj razem z cynglami z tOKechama .. Boże Coś POlske ...
tesa1959 / 2011-09-20 21:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wacuś... Twoje komentarze ostatnio schodzą na psy. Brak Ci inwencji twórczej???
Wacuś Młody Typek / 83.5.181.* / 2011-09-20 21:57
hi, hi .. z Kongresu Ligi Kobiet dziewczatko wróciło .. chciałoby sie do pisanych aniołeczków .. a tu wsród takich meneli spod znaku krzyża z puszek po piwie trzeba sie obracać. To przez ten 6-pak z "zimnymn lechem" taki gnój się narobił. Ziomali i Palikota już z tego szamba nawet sam Mojżesz, gdyby z niebios sie spuścił, nie nawróci.
tesa1959 / 2011-09-20 22:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Proszę Cię... stać Cię na więcej.
blanka11111 / 2.206.127.* / 2011-09-20 20:29
Tak czytam te wypociny i myślę , że natychmiast pełno tutaj TROLI przywaliło, ŁATWY ZAROBEK Zwęszyli!!
Cierpliwy wyborca / 78.8.20.* / 2011-09-20 20:25
Debilą na tym forum ciężko zrozumieć, że można się pomylić a jeżeli jeszcze zdąży sie naprawić taką pomyłkę to tak jak by jej wcale nie było...i nie będę rozważał z jakiej formacji politycznej są debile bo kretyństwo nie jest przypisane danej opcji tylko określonym ludziom a precyzując to pospolitym durniom...
tesa1959 / 2011-09-20 21:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Debilą

debilom. Ubliżasz, a nawet nie umiesz odmieniać przez przypadki. Ot, wykształcony, może z doktoratem z prawa???
martinnn / 83.23.27.* / 2011-09-20 20:13
w kryzysowej sytuacji kłamczyński nic nie załatwi.w europie taki gość jest persona non grata.
Ceneo / 83.5.60.* / 2011-09-20 20:10
Proponuję trochę więcej umiaru i rozsądku. Czy Pan Premier w sprawie Irlandii się nie pomylił? No chyba , że jesteśmy naprawdę drugą Irlandią.
O licznych "wtopach" ortograficznych Pana Prezydenta nie wspominając.
Rozpoczęte obecnie misterium gospodarskich wizyt w terenie, z wyraźną szkoda dla jakości procesu rządzenia krajem, także trudno zaliczyć do pomysłów szczęśliwych.
Co do budżetu Unii, to proponuję wstrzemięźliwość, bo co się stanie jeżeli brytyjscy konserwatyści przymusza Premiera do referendum w sprawie przyszłej obecności Zjednoczonego Królestwa w U.E [na dziś poparcie dla Unii na Wyspach nie przekracza 30%].
Co się stanie jak do bankrutującej Grecji, przyłączą się Włochy, Portugalia?
Może się okazać, że pieniędzy w ogóle nie będzie, bo trzeba będzie ratować jedność Europy i Euro. Pamiętajmy, że idea solidarności europejskiej, do której tak chętnie dziś się odwołujemy, może działać wielokierunkowo.
Zatem szanowna klaso polityczna - ciszej nad tą trumną, więcej powagi!!!
Szerzej na ten temat: Jestem Europejczykiem - śmiałe wyznanie, czy wymóg czasu na:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
pablo55 / 178.235.211.* / 2011-09-20 20:08
Gierek, to miał klasę. Abstrahując od tego, że był obrzydliwym komuchem, to Gierek znał biegle francuski, umiał się jak na tamte czasy ubrać i miał prezencję i obycie. Kaczyński z tego wszystkiego jest tylko obrzydliwy.
Amerykanin / 77.254.124.* / 2011-09-20 19:53
Zeby dostac wiecej pieniedzy, to trzeba tez wiecej wplacic. A kto to zrobi za podatnika, moze Pan Twardowski z ksiezyca. Proste jak drut, tylko ciezkie do zrozumienia przez benificentow.
JAG1 / 83.8.178.* / 2011-09-20 19:47
Panu Kaczyńskiemu gratulujemy bystrych i światłych posłów.
Sama "wyższa półka" :-)
stmr / 31.174.106.* / 2011-09-20 19:41
kaczor chce rządzić,ale potrafi tylko wywoływać awantury,a o gospodarce nie ma zielonego pojęcia.
sklave / 212.244.132.* / 2011-09-20 19:40
Jestem za a nawet przeciw.
Bolko - Jaro

Bolko złote myśli.
Dodatnie i ujemne plusy.
Dokonałem zwrotu o 360 stopni.
Jak Pan w ogóle śmie mnie atakować? Atakowanie mnie, myślenie źle o mnie jest zbrodnią!
Miała być demokracja, a tu każdy wygaduje co chce!

http://sklave.manifo.com/

Najnowsze wpisy