Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS na Krakowskim Przedmieściu. Chcą wyjaśnić katastrofę

PiS na Krakowskim Przedmieściu. Chcą wyjaśnić katastrofę

Wyświetlaj:
;iujg / 46.112.111.* / 2011-09-11 03:48
Stan Wojenny tuż tuż... po 9 października?
Nie ma pieniędzy na zaspokojenie potrzeb społeczeństwa. Pieniądze na walkę z nim znajdują się zawsze.

W odpowiedzi na pismo Blogmedia 24 z formalnym zapytaniem, po co i dlaczego policja polska zakupiła elektroakustyczne urządzenia LRAD (Long Range Acoustic Device), opracowane w Stanach Zjednoczonych jako non-lethal riot weapon, czyli broń do walki z tłumami w miarę możności nie powodującą zgonów, kancelaria Prezesa Rady Ministrów oficjalnie odpowiada...

CZYTAJ: http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/09/stan-wojenny-tuz-tuz-po-9-pazdziernika.html

Gdzie stosowano urządzenia LRAD?
Urządzenia LRAD są powszechnie stosowane w armii amerykańskiej od 2003 roku, w tym w U.S. Navy od 2004 roku. Szczególnym uznaniem cieszą się na Bliskim Wschodzie, m.in. w Iraku i Afganistanie, wspomagając walkę z terrorystami. LRAD został użyty przez jednostki specjalne S.W.A.T. w Santa Ana w Kalifornii do rozbicia gangu samochodowego, przez policję w New York City podczas protestów Republican National Convention w 2004 roku, oraz w Gruzji w listopadzie 2007 roku w starciach z opozycją.
milo8001 / 31.63.231.* / 2011-09-10 13:33
Powtarzanie obchodów miesięcznicy jest prawie tak męczące jak powtarzanie debilnych komentarzy Pustostanu Obywatelskiego, który najwyraźniej kultywują plucie 10 każdego miesiąca.
stary ramol / 46.134.217.* / 2011-09-10 12:51
pamięć pisuarów wciąż żywa,to hasło przypomina mi coś z mojej młodości.Po śmierci Stalina w szkole podstawowej uczono nas,że on będzie wiecznie żywy.Czy pisuary którzy teraz mowią podobnie pamiętają tamte czasy?sądzę że nie,ale za to są dobrzy z historii i wiedzą skąd brać wzorce.
deba / 79.191.177.* / 2011-09-10 13:06

ale za to są dobrzy z historii

Ale koniecznie trzeba dodać, że z pisowskiej wersji historii. Tak jest precyzyjniej.
normalny / 212.91.17.* / 2011-09-10 12:15
DOPUKI TE OTUMANIACZE PLATFORMIASTE WRAZ ZE ZBIERANINĄ KOMUCOWSKĄ NIE BĘDĄ WYMIECIONE Z ŻYCIA POLITYCZNEGO DOPUTY OBŁUDA I ZAFAŁSZOWANIE RZECZYWISTOŚCI BĘDZIE KWITŁA -TAK BYŁO ZA KOMUNY -URBAN MÓWIŁ NA BIAŁĘ ŻE TO CZARNE I KOMUCHY ABY NIE UTRACIĆ LEKKIEGO CHLEBA ŁGALI W ŻYWE OCZY - TO SAMO CZYNIĄ TERAZ tusek i kaznodzieja komoruski.
bobeee / 89.79.110.* / 2011-09-10 11:59
Macierewicz z jaimś kolegą oszołomem z usa odkrył nowy gatunek brzozy : pancerna
bobeee / 89.79.110.* / 2011-09-10 11:54
co tu jeszcze wyjaśniać - Kaczyńscy ze Stasiakiem,Szczygłą i innymi zorganizowali eskapadę smoleńską poza procedurami aby pokazać kto tu ważniejszy a teraz Jaruś rżnie głupa i kombinuje na kogo to wszystko zwalić
bobeee / 89.79.110.* / 2011-09-10 11:31
wszystko jest jasne, robią zadymę , bo nic innego nie potrafią - zwykłe błazeństwo
tesa1959 / 2011-09-10 10:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Według Mariusza Błaszczaka dowodem na to, że władze nie szanują obywateli i nie honorują ich inicjatyw, jest brak zgody na wystawienie pomnika ofiar katastrofy na Krakowskim Przedmieściu.

A ilu obywateli chce tego pomnika właśnie w tym miejscu??? nawet nie wszyscy z rodzin ofiar tragedii chcą pomnika na Krakowskim Przedmieściu. Przecież jest już pomnik na Powązkach, mało??? W Pałacu Prezydenckim jest tablica upamiętniająca te katastrofę.
bobeee / 89.79.110.* / 2011-09-10 11:38
zdecydowana większość warszawiaków nie chce pomnika bo nie ma żadnego powodu aby w ten sposób honorować złego prezydenta tylko dlatego, że zginął w wypadkiu
jedzia1918 / 178.180.36.* / 2011-09-10 10:52
Ja chcę takiego pomnika.
a ilu - twoim zdaniem- Polaków chce pomnika armii czerwonej w Warszawie, a ile chce go w Osowie? - takie teksty to zostaw sobie na PO-SLD-owskie masówki wynarodowiona biedaczko (zresztą kto wie jakiej ty jesteś narodowości, bo wali w twoich tekstach G*Wnem)
tesa1959 / 2011-09-10 12:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ja chcę takiego pomnika.

Ty, to nie jest większość, a pomnik w Warszawie już jest. Jeden Ci nie wystarczy???
takie teksty to zostaw sobie na PO-SLD-owskie masówki wynarodowiona
biedaczko (zresztą kto wie jakiej ty jesteś narodowości, bo wali w twoich tekstach
G*Wnem)

Żal mi Ciebie... tyle "miłości" w Twoje serce wlało Radio Maryja.
deba / 79.191.177.* / 2011-09-10 11:29


Ja chcę takiego pomnika.

I bardzo dobrze. Można rozmawiać na ten temat, ale niech minie jeszcze trochę czasu, opadną emocje. Oczywiście jeśli nawet pomnik to nie pod palacem. To reprezentacyjne miejsce a kandydat nie dość wybitny i dla Polski zaslużony aby mu fundować pomnik w tym miejscu. Są wybitniejsi Polacy i bardziej dla odzyskania suwerenności zaslużeni. Tylko podejrzewam oni nigdy by nie pomyśleli aby rodacy chowali ich na Wawelu i stawiali pomnik na Krakowskim. Trudno wejść w skórę L. Kaczyńskiego ale podejrzewam, że jemu by to nawet przez myśl nie przeszlo.
deba / 79.191.177.* / 2011-09-10 11:36

a ilu - twoim zdaniem- Polaków chce pomnika armii czerwonej w Warszawie, a ile chce go w Osowie

Niewielu. Może nikt. Dlatego w Ossowie nie stoi pomnik armi czerwonej. Tam jest grób poleglych żolnierzy. Jesteśmy cywilizowanym krajem, cywilizacji zachodniej, o tej wlaśnie wrażliwości i dlatego jak w każdym cywilizowanym kraju stawiane są groby nawet wrogów. To jest grób a nie pomnik. Nie klam i nie manipuluj. Nie żyjesz w barbaąyńskim kraju dlatego musisz się z tymi zwyczajami pogodzić.
,;[ / 178.182.57.* / 2011-09-10 11:52
Do dziś rzesze Polaków pomordowanych przez hordy sowieckich najeźdźców i ich komunistyczną agenturę w Polsce nie mają nawet grobów - powiedz o tym Bulowi.
Śmieszny jesteś. A gdzie są groby poległych w Polsce SSmanów? Lepiej - gdzie grób Rudolfa Hessa?
deba / 79.191.177.* / 2011-09-10 12:19

A gdzie są groby poległych w Polsce SSmanów?

Są groby niemieckich żolnierzy. Nie wiem czy ukladali ich w grobach wedlug formacji czy jak leci ale takie groby są.
Gdzie grób Hessa nie mam pojęcia. Może nawet nie ma. Nie wiem co stalo się z cialem ale czemu ten przyklad mialby slużyć? Jako przyklad standardów które mialyby obowiązywać?

Do dziś rzesze Polaków pomordowanych przez hordy sowieckich najeźdźców

Wszyscy to wiemy. Ruskich nie cholubimy i nie rozgrzeszamy. Wiemy, że rusckich nie zapraszaliśmy a oni sami przyszli aby nam przynieść, a potem dalej calej Europie ustrój sprawiedliwości spolecznej Ja znam historię. Zresztą mój ojciec uciekl ruskim we wrześniu 1939 i dlatego jestem na tym świecie. Apeluję o zachowanie zdrowego rozsądku. O wyzbycie się demagogi i przypisywania intencji komu nam wygodnie ze względów politycznych nawet wtedy kiedy atakowani takich intencji nie mieli i nie mają.
tesa1959 / 2011-09-10 12:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Apeluję o zachowanie zdrowego rozsądku. O wyzbycie się
demagogi i przypisywania intencji komu nam wygodnie ze względów
politycznych nawet wtedy kiedy atakowani takich intencji nie mieli i nie
mają.

To jest grochem o ścianę. Tak to już jest, ze z braku argumentów obrzuca się drugą stronę błotem, aby dowartościować siebie.
paranoiczna osobowość prezesa / 46.134.48.* / 2011-09-10 08:28
Dziś marsz oszołomów pod Pałac Prezydencki ku czci prezydenta "ląduj dziadu". Na czele pochodu jak zwykle pójdzie szczerbaty karzeł żoliborski. Wszystkich chętny zapraszamy, żółte papiery mile widziane. Wstęp wolny, ale nie dla Gazety Wyborczej i TVN-u.
dgen / 2011-09-10 10:01 / Tysiącznik na forum
czyżbyś w ramach POlityki miłosci zrezygnował z określenia "bydło" zaczerpnietego ze słownika tego profesora po liceum ?
deba / 79.191.177.* / 2011-09-10 09:32

Dziś marsz oszołomów pod Pałac Prezydencki ku czci prezydenta "ląduj dziadu".

Ale przyznasz, że sprawę trzeba wyjaśnić. Przecież byly wszelkie warunki, żeby wylądować. Warunki atmosferyczne idealne, widoczność doskonala, poloci zachowali wszystkie procedury, nie bylo na nich nacisku, nie zamierzali w ogóle lądować a jednak doszlo do katastrofy. Tajemnicze to wszystko.
aVox / 178.180.132.* / 2011-09-10 10:43
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
tesa1959 / 2011-09-10 12:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

cała polska
delegacja została zapakowana do jednego zawodnego samolotu

A kto ją zapakował do tego samolotu???? Przecież to prezydent ich zaprosił do wspólnego lotu, np. Annę Walentynowicz, która miała jechać pociągiem
http://wzzw.wordpress.com/2011/01/30/wielki-sukces-cenckiewicza/
"Wbrew wszelkim zasadom w lot do Smoleńska jednym i tym samym samolotem wybrali się wyżsi dowódcy Polskich Sił Zbrojnych. Na pokład samolotu zaprosiła dowódców armii Kancelaria Prezydenta, dowódcy nie wiedzieli że lecą razem. "http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/katastrofa_smolenska__28740
wiec proszę, bądź sprawiedliwy i nie obwiniaj nikogo bezpodstawnie.
deba / 79.191.177.* / 2011-09-10 11:21


Pomyśl deba - jeśli jesteś jeszcze do tego zdolny: co mają warunki atmosferyczne z dnia 10IV
do zdrady Tuska; do tego, że potajemnie układał cię z Moskwą na szkodę Polski i Prezydenta
RP.

A co to co napisaleś ma aVox z myśleniem wspólnego? To są urojenia. wszystko co piszesz wynika z jakiegoś dziwnego oglądu rzeczywistości.Fachowcy, specjaliści od wypadków lotniczych na podstawie badań wraku oraz odczytów z czarnych skrzynek w tym jednej znajdujacej się w Polsce, oraz wlasnego doswiadczwenia które nabyli przez lata pracy podali przyczyny katastrofy. Trzeba wierzyć w wiedzę, wyksztalcenie, a nie zaklamanym politykom którzy wykorzystują ciemnotę ludzką do celów politycznych. A powinni tych biednych ludzi zachęcać do zdobywania wiedzy, do opierania się na opiniach autorytetów.
,;' / 178.180.155.* / 2011-09-10 11:36
Jaki to autorytet, wypowiedział się na temat uzgodnień Tuska z Putinem, lub podróży Arabskiego do Moskwy?
Jakie to "wykształcenie" wyjaśnia ci ekspresową delegację Turowskiego do Moskwy?

Nawiasem - z zupełnie innej beczki. Uważaj: moskiewska teoria o pancernej brzozie i półbeczce została ostatecznie ośmieszona przez najwyższej klasy specjalistów - OBUDŹ SIĘ - poczytaj.
deba / 79.191.177.* / 2011-09-10 11:43
Nie wdaję się w tak absurdalne spory z pogranicza paranoi. W dziedzinie fizyki, mechaniki jestem mocniejszy. Na psychatri, psychologii się nie znam.
Stean / 178.180.251.* / 2011-09-10 12:19
Ha Ha! To koniecznie opublikuj swoje badania, i podeślij je Millerowi - ozłoci cię za to !!!!!
Masz łeb jak... schron.
deba / 79.191.177.* / 2011-09-10 12:36


Ha Ha! To koniecznie opublikuj swoje badania,

Żeby coś opublikować to trzeba mieć precyzyjne dane. I na tej podstawie robić skomplikowane wyliczenia. Tylko po co jak to już zostalo zrobione. Zrobione, żeby spoleczeństwo wiedzialo co się stalo i dlaczego 10.IV. Naturalnie zdajemy sobie sprawę, że są tacy którzy tego nie przyjmą. No ale w plebejskim spoleczeństwie jest wielu którzy nie szanują wiedzy i nie przyjmą najbardziej oczywistych faktów. Są przecież tacy co wolą skorzystać z porad uzdrowiciela zamiast lekarza nie obawiająć się konsekwencji. To co się dziwić, że są gotowi przyjąć brednie pisowskiej nawaly? To nic nie kosztuje, a glupota nie boli.
tesa1959 / 2011-09-10 12:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A to Ty nie wiesz, że oni są ekspertami w każdej dziedzinie???
deba / 79.191.177.* / 2011-09-10 13:04


A to Ty nie wiesz, że oni są ekspertami w każdej dziedzinie???

No wlaśnie oni potrzebują wersji która nie musi mieć nic wspólnego ze zdrowym chociażby rozsądkiem a jest wygodna bo można komuś dokopać. A są przy tym tak zdeterminowani, że albo nie zauważają albo nie przeszkadza im to że się kompromitują i ośmieszają.
tesa1959 / 2011-09-10 13:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Zapewniam Cię, że są tak pewni siebie, że tylko im pozazdrościć tej pewności. Jednak takiego braku poszanowania godności innych ludzi im nie zazdroszczę. Jest mi ich na prawdę żal, ale niestety na to rady nie ma. każdy, kto śmie nie zgodzić się z ich zdaniem jest debilem, idiotą, zakamuflowaną opcją rosyjską /to o sobie przeczytałam/, POpaprańcem, esbekiem,bardziej czerwonym niż można być itp. To jest język miłości wzięty z jedynie słusznych mediów i jedynie słusznej opcji politycznej.
faktycznie zabawne / 74.120.12.* / 2011-09-10 19:30
"jest mi ich żal". Zabawne. Szumowinie jest żal, czyżby tego, że inni nie są szumowiną?

Najnowsze wpisy