Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS nie wybierze swojego kandydata na prezydenta

PiS nie wybierze swojego kandydata na prezydenta

Wyświetlaj:
med-i-tor-ms / 78.8.145.* / 2010-04-26 07:38
redakcje mają "normalne" jego zdjęcia dopiero po smoleńskiej tragedii. Tak samo jest teraz z jarosławem. nauki goebelsowskie nie idą na marne - przodują jak zwykle media związane z GW
ELA I PIOTR / 89.25.210.* / 2010-04-23 14:23
PIS MUSI WYGRAC NA DZIEN SISIEJSZY TO JEST NNAJBARDZIEJ LUDZKA ,PATRIOTYCZNA PARTIA ,SONDAZE PODAJA CIAGLE ZLE WYNIKI ,PRZRCIEZ TERAZ WIEKSZOSC JESYT ZA PISEM NIE MA SIE CO CZAROWAC ,NIE MOZNA POZWOLIC ZEBY PO NAS DOKONCA SPRZEDALO
LUDZIE OPANUJCIE SIE PO PARTIA NIE DLA POLSKI

PIS ,PIS, PIS ----------GLOSUJEMY ZA PIS!!!!
polos / 83.6.117.* / 2010-04-23 16:43
Zapomniałeś jak było za czasów PIS?
Kaczyński J. do domu !!!
Ja stawiam na Komorowskiego!

--
Pamiętaj... głosując na PIS, głosujesz na IV Rzeczpospolitą. Czy na pewno tego chcesz?
www.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0
jliber / 2010-04-23 10:06 / Tysiącznik na forum
Ok, czyli ok 14% Polaków przy wyborze kandydatów kieruje się JEDYNIE emocjami oraz teoriami spiskowymi. To jeszcze nie tak źle w tym kraju jest!
jt / 78.8.41.* / 2010-04-23 11:26
Te 14% Polaków wreszcie przejrzało na oczy,i zobaczyli że PO to tylko ściema.
,.,.,., / 88.179.19.* / 2010-04-23 11:06
2009-02-01 20:44:53 | | jliber

Dla mnie Bartoszewski jest profesorem choćby oficjalnie miał wykształcenie podstawowe a
Kaczyński zawsze dla mnie pozostanie idiotą niezależnie od tego ile prac habilitacyjnych
wychwalających Lenina napisał.
KRAKUSKA / 78.133.245.* / 2010-04-23 16:59
idiota to jestes ty i banda nieudacznikow z PO
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-04-23 11:21
"Antypolski wyczyn W. Bartoszewskiego
Do wspomnianego, tak skandalicznego wydarzenia doszło 15 listopada 1996 r. w Moguncji. Bartoszewski uroczyście przyjął złoty medal z rąk niemieckiego ministra spraw zagranicznych RFN Klausa Kinkla (por. Wolny czyni dobro. Laudacja wygłoszona przez ministra spraw zagranicznych RFN Klausa Kinkla 15 listopada 1996 r. z okazji wręczenia profesorowi Władysławowi Bartoszewskiemu złotego medalu Towarzystwa im. Gustawa Stresemanna, "Gazeta Wyborcza", 5 grudnia 1996 r.). Bartoszewski przyjął medal, pomimo że jako historyk musiał znać podstawowe, dość przygnębiające fakty z życia Stresemanna. Musiał wiedzieć, że Stresemann jako minister spraw zagranicznych Niemiec w latach 1923-1929 był bardziej zachłanny w agresywnych roszczeniach terytorialnych wobec Polski niż Adolf Hitler w 1939 roku"
Prof. Jerzy Robert Nowak

fragmenty z publikacji


Kaczyński zawsze dla mnie pozostanie idiotą niezależnie od tego ile prac habilitacyjnych
wychwalających Lenina napisał.


Może podasz jakieś fakty związane z cytatem powyższym...?
residua / 195.212.29.* / 2010-04-23 09:40
A to dlatego, że skoro mają zgłosić zawiadomienie do poniedziałku, to już dawno zebrali 1000 podpisów poparcia:
"(...) 26 kwietnia, kiedy o północy upływa termin zawiadomienia Państwowej Komisji Wyborczej o utworzeniu komitetu wyborczego. Do zawiadomienia dołączyć trzeba 1000 podpisów z poparciem i zgodę kandydata na udział w wyborach."
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-04-23 10:56

A to dlatego, że skoro mają zgłosić zawiadomienie do poniedziałku, to już dawno zebrali 1000
podpisów poparcia:

I to Cię boli...
Liberał65 / 92.42.117.* / 2010-04-23 08:52
To raczej dobra wiadomość. Poza tym pogrzeb pogrzebem ale wydawało mi się, że dla partii politycznej interes Państwa też coś znaczy. Niech nie robią z siebie takich męczenników a z ludzi idiotów.
lumen111 / 95.160.94.* / 2010-04-23 10:54
Są tacy (tak zwani liberałowie) co uważają się za mężów stanu i cały czas przy pomocy mediów z dużej część społeczeństwa robią idiotów...
janiszek72 / 2010-04-23 09:08 / Tysiącznik na forum
Dla PiS-u najważniejszy jest interes Państwa i wszystkich Polaków, ale przy okazji ludzie z PiS-u potrafią uszanować tragedię innych ludzi. Nie narzekają, tak jak inni szopenfeldziarze, że nie ma "Tańca z gwiazdami", tylko zachowują się jak cywilizowany obywatel rzekomo demokratycznego kraju. Tylko idioci z PO doznają stanu niezdrowego podniecenia i gotują się w sobie nie mogąc znieść żałobnej ciszy , którą można uczcić tragiczną śmierć tylu wartościowych i niezastąpionych Polaków i Polek. Męczennika to teraz media robią z biednego Bronia Komorowskiego, który nieudolnie stara się podołać zadaniu, które go zwyczajnie przerasta. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-23 11:02

Dla PiS-u najważniejszy jest interes Państwa i wszystkich Polaków

gdyby tak było to zajęliby się poważnymi sprawami, które aktualnie najbardziej ciążą na kraju czyli: system emerytalny, służba zdrowia i deficyt. Wszystko to zostało olane.

ludzie z PiS-u
potrafią uszanować tragedię innych ludzi

może i ludzie pisu szanują ale tacy wyznawcy jak ty to już nie.

Nie narzekają, tak jak inni szopenfeldziarze, że nie ma
"Tańca z gwiazdami"

rzeczywiście potrafisz rozmawiać o konkretach.

Tylko idioci z PO doznają stanu niezdrowego podniecenia i gotują się w sobie nie mogąc znieść
żałobnej ciszy

możesz rozwinąć wypowiedź o przykłady konkretne
jliber / 2010-04-23 10:08 / Tysiącznik na forum
Jedynie Słuszna Żałoba wepchnięta w gardło społeczeństwa wzorem jak w PRL, nic dziwnego że się to socjalistom narodowym z PiS tak podoba.
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-04-23 10:56
Chciałbym nieśmiało nadmienić, że niejaki prezydent Obama, przedstawiciel ponad 300 mln narodu, ogłosił żałobe narodową po zastrzeleniu przez psychiatrę wojskowego 13 wojskowych w swoim kraju .... Zrobił to zgodnie z zasadami socjalizmu narodowego z PIS, zapewne.
Binarek / 2010-04-23 09:27 / Tysiącznik na forum
Piękna żałoba. W jednej wypowiedzi kilka inwektyw
To jest Polska właśnie
janiszek72 / 2010-04-23 10:07 / Tysiącznik na forum
Odezwał się orędownik żałoby i pierwszy analityk i ekonomista, specjalista nad specjalistów, profesjonalista w każdym calu, pełnokrwisty szopenfeldziarz, najmądrzejszy na świecie, cudowny Binarek. Chciałbym się Ciebie zapytać, dlaczego nie ma w Polsce zdrowej krytyki aktualnie rządzących elit politycznych? Czy są to jacyś nadludzie urodzeni z etykietką nietykalności osobistej? Jeżeli ktoś obiecuje, że najważniejsze odcinki autostrad będą gotowe na czas, a teraz daje plamę, to się o tym powinno zwyczajnie dyskutować. Ale nie u nas jest cenzura i przykręcanie kurka. Ludzi, którzy chcą wytknąć kolejne pasmo nieróbstwa przyczepia się znaczek obrazujący idiotę, osobę niedorozwiniętą umysłowo, która nie ma prawa normalnego uczestniczenia w życiu publicznym. Albo tak jak w przypadku tragedii lotniczej wręcz eliminuje się ich z gry raz na zawsze. Czy uważasz taką Polskę za normalną, bo ja nie. Rozmawiajmy o meritum tego, co Tusk nabredził w swoich obietnicach weryfikując z realnymi i namacalnymi realizacjami tych setek pustych obietnic. Wszystkie kraje mają do czynienia z kryzysem światowym, ale tylko w naszym kraju dziwnym trafem rząd Tuska słabo radzący sobie w takich warunkach jest otoczony medialnie parasolem bezpieczeństwa i dobroci dla zwierząt. To właśnie nasza Polska, ale ja się z takim stanem zwyczajnie nie zgadzam. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Binarek / 2010-04-23 10:41 / Tysiącznik na forum
"dlaczego nie ma w Polsce zdrowej krytyki aktualnie rządzących elit politycznych? "

Bo media publiczne przejęte sa przez koalicję ludzi, którzy chronią rząd
Wyznaczył ich nasz agent "Prezes" i to on robi krecią robotę w opozycji
vik16 / 95.171.197.* / 2010-04-23 09:42
czytaj ze zrozumieniem gdzie widzisz inwektywy ?
pan władek / 77.113.45.* / 2010-04-23 09:36
binarek sama twoja i mana 13 obecność na forum, to jest inwektywa
raf73 / 89.171.138.* / 2010-04-23 10:23
PiS jak wygra wybory, to wprowadzi zakaz wypowiadania się przez osoby, których sama obecność jest inwektywą w oczach prawdziwych Polaków i patriotów.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-04-23 10:45
A ty to wiesz bo nalezysz do wladz PiS?
Wydaje sie ze jestes zwyczajnym prowokatorem.
Binarek / 2010-04-23 10:50 / Tysiącznik na forum
Jakie szczęście, że jestem inwektywą a nie prowokatorem jak raf73
Inwektywy zazwyczaj wyrzuca się z kraju a prowokatorów rozstrzeliwuje
@@@ / 89.74.168.* / 2010-04-23 10:52
Ty to jesteś żałosnym osobnikiem bez znaczenia.
Irwo / 77.253.7.* / 2010-04-23 08:26
Polacy! Obudźcie się! Jarosław Kaczyński jest gwarantem uczciwości i wierności wobec Ojczyzny! Po to Pan Bóg dał Polakom bliźniaków, wiedząc że jeden z nich zostanie zabity, aby drugi, który cudem przeżył mógł całą swoją siłą i mądrością służyć Narodowi. Czy wolicie kłamców i szyderców, ludzi, którzy niczym innym się nie zajmują tylko opluwaniem innych i kręceniem własnych lodów (afera hazardowa, stoczniowa, itp.)? Wybór należy do każdego z nas!
mkol / 77.114.73.* / 2010-04-23 10:14
Na Kaczynskiego som chaki

Na pogrzebie prezydenta Kaczyńskiego będą jego kuzyni z Ukrainy
PAP2010-04-12, ostatnia aktualizacja 2010-04-12 15:55

Na pogrzeb tragicznie zmarłego prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego przyjedzie jego rodzina z Ukrainy - poinformował w poniedziałek PAP Wołodymyr Mochnaczow, jeden z ukraińskich kuzynów nieżyjącego prezydenta.

"Nie mogę o tym mówić. Wiadomość o jego śmierci była tak nieoczekiwana, że wciąż nie mogę się z nią pogodzić" - powiedział w rozmowie telefonicznej.

49-letni Mochnaczow mieszka w Połtawie, na wschodzie Ukrainy. Jest tam wiceszefem wydziału ochrony zdrowia w obwodowej administracji państwowej. Prócz niego na Ukrainie żyje jeszcze trzech kuzynów zmarłego prezydenta; dwóch z nich mieszka w Odessie.

Do ostatniej rozmowy Mochnaczowa z Lechem Kaczyńskim doszło przed świętami wielkanocnymi.

"Jeszcze przed Wielkanocą rozmawialiśmy przez telefon, a na początku maja mieliśmy się spotkać w Warszawie. Spotkania nie będzie. W środę jadę na jego pogrzeb" - powiedział PAP.

Mochnaczow ujawnił, że głównym tematem jego rozmowy z Lechem Kaczyńskim był stan zdrowia matki prezydenta, Jadwigi Kaczyńskiej. "Bardzo martwiliśmy się o ciocię Dadę" - wyznał.

Kuzyn Lecha Kaczyńskiego poinformował, że w sobotę, w dniu katastrofy prezydenckiego samolotu na lotnisku w Smoleńsku, otrzymał kondolencje od ambasadora RP na Ukrainie Jacka Kluczkowskiego.

"Teraz czekamy na wiadomości z Polski, dotyczące pogrzebu. Chciałbym o tym porozmawiać z (bratem-bliźniakiem Lecha Kaczyńskiego) Jarkiem, ale nie mogę się do niego dodzwonić" - powiedział.

Lech Kaczyński, ceniony na Ukrainie za wysiłki na rzecz jej integracji z Zachodem, nigdy nie ukrywał związków rodzinnych z tym krajem.

"Moja babka rodzona, znaczy matka mojego ojca, pochodziła z Ukrainy i to dalekiej, z rejonu Odessy. Także w Odessie mam rodzinę, ale z drugiej strony, od strony mamy, mam kuzynów dalszych. Na Ukrainie wiele lat swojego życia spędził mój dziadek. Tak że oczywiście, są tutaj dosyć silne związki. Ale wśród Polaków przecież to nic oryginalnego" - powiedział w wywiadzie radiowym z 2006 roku, cytowanym na stronie internetowej prezydenta RP.

Po upadku komunizmu Rosja zwrucilas do Polski z propozycjom - ze pszerzuczy do Polski wszysdkie gazociongi i ropociongi, bo Polska wchodzila do UE. Wienc uznano, ze jak bendzie miala to same prawo co w UE, to morze spszedawac surowce kture Rosja dostarczy na terytoriu Polski, w czalej Unii.
Polaczy za kilka lat stali by, na tej samej pozycji co Niemcy. Bo byli by najwarznejszym krajem tranzytowym w UE. Za pare lat 70% gazu, inne surowce bendom dostarczany pszez Rosje. Polska zarobila by krocie na tranzycie, i spekulacji surowczami, a do tego miala by wladze.
Ale byl problem, Ukraina kradla gaz, wienc rura Jamal 2, miala do Polski byc polorzona pszez Bialorus. Kaczynscy na to nie zgodzili - bo chcieli by rura byla wyloncnie pszez Ukrainu.
Niemczy pszestraszone wizjom warznejszej w pszyszlosci od nich Polski, wylorzyli krocie i rura jesc budowana po dnie Baltyku.
A to jesc realne zagrorzenie dla biezpiecenstwa kraju. NABUKO to mit, a wczoraj Azerowie oficzalnie z niego wycofali.
Za cos takiego w innym kraju grozil by trybunal, zwlascia ze na pogrzeb pszyjechal kuzyn z Ukrainy - Wladimir Mochnaczow, a jak ktos z solidarnosci z Ukrainom robi wlastnemu krajowi cos takiego, to pojawia pytanie czyje on interesy broni. Tuskowi dziadka z Wermachtu wyciongnul, a o swoich benderowskich pszodkach cisza.
Rosja posiada 75% surowcew energetycnych calej planety, z 43% swiatowych zasobow gazu, 62% - rud zelaza - pszedlurzyli by tory i znuw darmowy grosz by budzetu wpadl. I nie trwalo by to 30 lat, ale o wielie dlurzej, ml-dy EURO za darmo, co roku, na nauke, nowe technologje, modernizacje i td. A oni w co nie wierze w najlepszym wypadku wywalczom 1000 zl za Katyn i 20 lat bendom ten sukces swientowac.
Polska musi uniezalieznic od Rosji, i dywersyfikowac gaz z innych zrudel. To niech by dywersyfikowala z innych zrudel, a zarobiala na tranzycie i spekulacjach Rosyjskimi surowcami. W cym by to szkodzilo. Co to taka genjalna mysl, ze Nobla mi z ekonomii dadziom ?


Problem polega na tym ze UKRAINSKEJ narodowosci Kaczynscy, wyzywajom od polskojenzycnych innych, i bez pszerwy wywalajom OTWARTE DRZWI !
jliber / 2010-04-23 10:10 / Tysiącznik na forum
Można sobie krytykować prywatyzację w wykonaniu SLD czy PO do woli, co nie zmienia faktu że one przynajmniej ją ROBIŁY. Nie sztuka jest być uczciwym jak się nie robi NIC, jak pokazuje przykład PiS na przykładzie prywatyzacji.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-04-23 11:10

Można sobie krytykować prywatyzację w wykonaniu SLD czy PO do woli, co nie zmienia faktu że one
przynajmniej ją ROBIŁY. Nie sztuka jest być uczciwym jak się nie robi NIC, jak pokazuje przykład
PiS na przykładzie prywatyzacji

Nie tak to interpretujesz, chodzi o relację ceny sprzedazy do wypracowywanej i wpłacanej dywidendy do skarbu państwa. Przesledź np relacje ceny sprzedaży EUREKO, lub TP SA do wypracowanego zysku.
Oszoóomowaty / 212.14.45.* / 2010-04-23 11:03
Sztuką jest nie robić prywatyzacji i mieć przy tym 6,5 % PKB rok po roku, przyjacielu, jak to było za PIS. Ludziom zaczęłos ię zyc lepiej, bezrobocie zmalały , inwestycje zaczęły napływać i płace rosły aż miło ... Rządzenie to nie PR tylko i wiedzą przedsiębiorcy którzy stoją twardo na ziemi, komu mozna bardziej zaufać. Tylko POzostało wam POdziwiać i zgrzytać zębami ... A jak tam działa jedno okienko dla przedsiębiorców? Moze nam opiszesz flagowy pomysłi PO w wykonaniu flagowego mysliciela PO , Palikota?
2dd12d1d / 196.3.50.* / 2010-04-23 07:14
kogo to obchodzi, po co o nich pisac, wogole niech sie nie pokazuja i spadaja, wredni politycy pisu...
janiszek72 / 2010-04-23 09:11 / Tysiącznik na forum
Szopenfeldziarze mają to do siebie, że ich nicki to jeden wielki bełkot zrozumiały tylko dla ferajny z wirtualnego środowiska wzajemnej adoracji. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
raf73 / 89.171.138.* / 2010-04-23 10:28
Jak się nazywa środowisko, dla którego Twoje wypowiedzi są zrozumiałe? Co to jest "szopenfeldziarz" i w jakim języku? Niemieckim czy w przedwojennej gwarze więziennej?
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-04-23 11:20
Raf, strzał kula w płot. Cos mi się tak wydaje, że jeśli chodzi o lekkość pióra , precyzję wypowiedzi i zrozumiałość to janiszkowi na tym forum raczej nikt nie dorówna. Jedni uzywaja nowomody, aby się odróznić (elendir), inni typowego, Palikotowego walenia, ja często wklejam inne teksty zgodne w przekazie z tym co czuję ... A tutaj widzę oryginalność nie do podrobienia, brak otwartego chamstwa i jednocześnie takie wyrafinowane ujęcie spraw, że zaraz was tam trzęsie w POmatrixie. A nie wiesz co to jest "szopenfeldziarz"? Ja też nie wiem ale czuję znaczenietego wyrazu bez tej wiedzy ...
oo1 / 83.22.12.* / 2010-04-23 13:06
"Jeśli chodzi o lekkość pióra , precyzję
wypowiedzi i zrozumiałość to janiszkowi na tym forum raczej nikt nie dorówna."

"Lekkość pióra" nie zwalnia od myślenia.
Powtarzanie banałów i trzymanie się jednego tonu wypowiedzi powoduje, że dochodzi się do pewnej perfekcji w używaniu zasobu słów tworzących wrażenie elokwencji (której do końca janiszkowi72 nie odmawiam).,
jednakże ludzi o takim sposobie myślenia należy się bać
ainajlepiej z nimi nie polemizować, bo głupota może się udzielić.
m-53 / 83.24.27.* / 2010-04-23 07:55
Dziękuję, wyjątkowo merytoryczna wypowiedź.

Najnowsze wpisy