Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS odwraca się od kibiców? Straszy Centralnym Biurem Śledczym

PiS odwraca się od kibiców? Straszy Centralnym Biurem Śledczym

Wyświetlaj:
Pumex / 89.151.30.* / 2013-08-21 17:32

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
dgen / 2013-08-21 16:08 / Tysiącznik na forum
mecenas Wojciech Cieślak, który będzie obrońcą jednego z kibiców :
-"Cała trójka (zatrzymanych Polaków) otrzymała zarzut pobicia, czyli udziału w zdarzeniu, w którym jedna strona jest agresywna, a druga pasywna. I tymi agresorami mieli być rzekomo jedynie Polacy, a wśród nich mój klient. To jakim cudem na trzech zatrzymanych dwóch ma obrażenia, i to wymagające szpitalnego zaopatrzenia – zastanawia się mecenas Cieślak. – Najpierw napadli Meksykanów, a później okaleczali się butelkami? ...."
dgen / 2013-08-21 16:03 / Tysiącznik na forum
czy ktoś wie, jakie konsekwencje PO-lski wymiar sprawiedliwości wyciągnął w stosunku do niemieckich bandytów atakujących 11-go listopada polskich patriotów ?
a może była jakaś nota dyplomatyczna, wezwanie ambasadora niemiec albo protest prezydenta ?
Jestem POLAKIEM i jestem z tego DUMNY / 195.95.144.* / 2013-08-21 15:55
a fakt że to meksykanie na początku napadli na NASZYCH obywateli to co ?? to pies?? ma mamy być atakowani przez innych a gdy powstaniemy i razem się obronimy to jesteśmy agresywni i za obronę dostaniemy po głowie.... i to my mamy przepaszać??

to "przepraszamy Niemców za szlabany na granicy" "przepraszamy ZSRR za chęć wyzwolenia się" itd itp.

gratuluje autorom
KGHM tęskni za panią Hofman / 83.238.95.* / 2013-08-21 15:44
Może lepiej żeby się nimi zajął pan Romaszewski z panią Kempą...

Najnowsze wpisy