Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS oskarża rząd. Pokazał, że nie zależy im na rolnikach

PiS oskarża rząd. Pokazał, że nie zależy im na rolnikach

Wyświetlaj:
landlord / 46.112.113.* / 2012-11-05 18:59
Pani Bieńkowska jest-jak widać-nawiedzoną euroentuzjastką.W unii wszyscy pilnują własnych interesów-z wyjątkiem naszych malarzy kominów. A wydatki na infrastrukturę na wsi realizowane są jak budowa autostrad,to znaczy rozkradane przez różne sitwy.
103 / 37.31.115.* / 2012-11-05 17:24
Koło mnie chłop ma trzy hektary ziemi. Warunkiem dopłat jest zaoranie i obsianie ziemi. Wiecie co rolnik robi ? Sieje ch.j wie co a na jesieni zaoruje ziemię. Zbiory? Jakie zbiory. O zbiory nikt nie pyta. A dopłaty lecą do kieszeni chłopka roztropka. Czy to normalne? Alle jaja.
Pilsener / 2012-11-05 17:19 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Gdyby nie było żadnych kretyńskich dopłat to urzędnicy i politycy nie mieliby roboty, społeczeństwo tematów zastępczych a rolnictwo byłoby nowocześniejsze i bardziej konkurencyjne. Jak chcę jakiś produkt to idę do sklepu i go kupuję normalnie a nie za pośrednictwem armii urzędników i pośredników.
adgjl113 / 31.182.125.* / 2012-11-05 16:48
Rząd PO-SLD, podobnie jak wcześniej SLD to są niedopieszczone łazęgi, klepane po plecach przez Brukselę.
kbx / 83.25.254.* / 2012-11-05 17:03
Za...biście poinformowany jesteś w sprawach kto z kim rządzi i jakie tak naprawdę poglądy ma. Ale pomijając to...wybierzmy męża stanu z PIS przy kolejnych wyborach...odstawiamy teatralne obrażenie się na brukselę, zwiększymy liczbę godzin religii w szkołach, najinteligentniejsi z nas wyjadą za granicę, w ich miejsce urodzimy połamańców dzięki radykalnej ustawie antyaborcyjnej...nie wiem jak wy ale ja już widzę drugą Japonię ;)
rywa / 37.31.244.* / 2012-11-11 12:59
W czym przeszkadza ci Posel Plura z PO
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Natter2 / 2012-11-05 19:26 / Tysiącznik na forum
Postawię Tobie jeszcze dwa plusy .Zrobię sobie kuku i na przekór zagłosuje na PIS w następnych wyborach mam nadzieję że dożyje.Zeby jedna i druga partia zeszła ze sceny politycznej.Dalej tak się nie da.

Najnowsze wpisy