Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS piętnuje rząd za bezradność wobec ataku zimy

PiS piętnuje rząd za bezradność wobec ataku zimy

Wyświetlaj:
big 1 / 62.121.87.* / 2010-12-01 15:09
PiS już kompletnie odbiło, to nawet nie jest śmieszne - tylko żałosne. Jak są wielkie opady śniegu to i w Nowym Jorku i w Niemczech są kłopoty komunikacyjne - przynajmniej początkowo. Tak było także za Prezydenta Warszawy L. Kaczyńskiego, za Premiera Jarosława Kaczyńskiego i tak będzie w przyszłości. A jak się wam nie podoba to wynoście się do Hiszpanii, tam ostatnio staniały nieruchomości.
Peti / 2010-12-01 15:04
Jak słyszę wczoraj w radio szefa GDDKiA, który mówi, że do pierwszego ataku zimy "do akcji rzucono ponad 50% sprzętu"... ludzie dzwonią, że godzinami stoją w korkach a koleś nie uruchamia 110% procent maszyn tylko czeka chyba na koniec świata. Banda nieudaczników i tyle.
kubik1985 / 95.49.183.* / 2010-12-01 15:11
Nie da się w takich sytuacjach zbyt dużo zrobic. Nie jestem za PO, ale co za p******* gadają ci z PIS. Jak pada snieg to nic nie można zrobic więc gdzie tu jest błąd premiera i rządu. Niemców itp też zasypało i nie słyszałem żeby ktoś miał jakieś pretensje do partii rządzącej. Ten cały Blaszczak i spółka to chyba zawsze będą przeciw wszystkiemu.
jurkoc64 / 84.10.74.* / 2010-12-01 15:45
LUDZIE NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ PiS-IORKI NIE MAJĄ CO ROBIĆ I ZNOWU ATAKUJĄ . SPEŁNIAJĄ SIĘ
MOJE SŁOWA PiS WINI PLATFORMĘ ZA OPADY ŚNIEGU I MROZY.WIDAĆ,ŻE IM STRASZNIE ODBIŁO
I ŻAŁOSNE . PRZECIEŻ OPADY ŚNIEGU SĄ W CZECHACH,NIEMCZECH,ANGLII. PYTAM SIĘ CZY
PLATFORMA JEST TEMU TEŻ WINNA .WIDAĆ,ŻE KACZORKOWI I JEGO BANDZIE NAPRAWDĘ
ODBIŁO. ONI WSZYSCY NADAJĄ SIĘ DO PSYCHIATRYKA. JEST TO NAPRAWDĘ CHORE
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy