Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS: Platforma kupuje głosy wyborców

PiS: Platforma kupuje głosy wyborców

Money.pl / 2010-07-02 14:10
Komentarze do wiadomości: PiS: Platforma kupuje głosy wyborców.
Wyświetlaj:
emerytowany robotnik z Radomia / 203.175.73.* / 2010-07-03 07:28
Podziękują mu również w niedzielę.
iona / 2010-07-03 03:58
Jak wiadomo, wolno publikować teksty przemawiające za głosowaniem. Pytanie: czy w cazsie ciszy można przemawiać przeciw?
Jestem w szoku. / 94.40.48.* / 2010-07-03 01:01
http://ohv.salon24.pl/202989,lubianka-mamy-problem
squun / 78.133.227.* / 2010-07-03 07:42
może uciekł im niedzwiedź syberyjski z zoo i chcieli go złapać.

Żałosne jest dorabianie na siłę różnych teorii spiskowych.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-03 00:57
A ty myślisz , że to uczciwe??
asaff / 83.7.123.* / 2010-07-03 00:18
Platforma Obywatelska z Tuskiem i Komorowskim na czele rozkradną nasz kraj, czego już wielokrotnie się dopuścili.
Być może dopiero po doprowadzeniu kraju do ruiny Nasz Naród się opamięta. Chodź jest to wątpliwe, mając w perspektywie ostatnie lata.
squun / 78.133.227.* / 2010-07-03 07:37
cóż takiego ci ukradli?

Zobacz lepiej jak związkowcy z enei w poznaniu ukradli zakładowe mieszkania i kamienice.
Zobacz jak wcześniejsi uprzywilejowani emeryci kradną nasze składki.
Zobacz ile premii za zeszły rok wziął Tusk a ile kancelaria prezydenta.

Weź się ogarnij bo taki polak jak ty to wstyd na cały świat.
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-07-02 23:48
Proszę przemyśleć i podjąć właściwą , uczciwą decyzję.
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-07-02 23:47
Jest tutaj wielu ludi dla których wybory to BIZNES , proszę to tylko zmyłka, TAK nie jest.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-02 23:40
Wierzę w inteligencję POLAKÓW! mieszkałam poza granicami, wystarczająco długo....
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-02 23:34
Niewiele czasu zostało, proszę jednak POMYŚLCIE na kogo z czystym sumieniem zagłosujecie! na KOGOŚ kto kupuje głosy za POLAKÓW pieniądze??? Jeśli nie boli głowa od myślenia proszę , zagłosujcie jak należy!!
Stoczniowec strzygący psy / 77.254.120.* / 2010-07-02 23:25
PO rzeczywiście kupuje głosy i to nie za swoje, lecz za nasze pieniądza!
pamięć krótka i ulotna:) / 87.207.108.* / 2010-07-02 23:17
Pewnie już zapomnieli jak sami zrobili dokładnie to samo, w ostatniej chwili podwyższając zarobki pielęgniarek, jak koalicja LPR-Samoobrona-Pis się sypała.
To było chwilę po tej aferze z zagłuszaniem rozmów...
Króliczek / 82.143.151.* / 2010-07-02 23:44
Zdaje się Tobie , że wszystko wiesz ?? obyś nie pomylił się , oddanie głosu to wielka odpowiedzialność.
yxz / 82.143.151.* / 2010-07-02 23:42
BIedaku! zanim zagłosujesz , dobrze zastanów się, potm będzie za póżno!
Pilsener / 2010-07-02 23:01 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jak patrzę na polskich polityków. Każdy dba tylko o swoich: rolnicy, nauczyciele, pielęgniarki, związkowcy, pasożyty, nieroby, kolesie, rodziny, znajomi, alkoholicy i zwykła hołota - to jest ich ELEKTORAT, 99% polityków to sektor publiczny.

A czy uczciwi podatnicy pracujący w sektorze prywatnym, którzy oddają połowę dochodów politykom i ich kolesiom nie zasługują absolutnie na nic? Czy 1/4, lub jak kto woli 25% aktywnych osób w wieku produkcyjnym, najczęściej wykształconych, ambitnych, pracowitych nie zasługuje na to, by mieć swoją reprezentację w sejmie? A gdzie ich prawa, przecież to Ci ludzie wytwarzają dochód, z którego żyje pozostałe 75%! Pracując często w warunkach urągających ich godności. Bez sektora prywatnego zarabialibyśmy jak w PRL, po 20$ na miesiąc!

Jak długo zwolennicy demokracji i kapitalizmu mają czekać na polityków, którzy ich zauważą? Dlaczego ludzie, którzy chełpią się "obaleniem komunizmu" mają zerowe osiągnięcia przy budowaniu demokracji?
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-07-02 23:38
Trzeb komuś zawierzyć , Jarosław nie ma jużnic do stracenia , stracił bliżniaka , myślę , że dzisiaj żyje i pracuje dla ludzi! Myśliusz inaczej , wytłumacz !
fundacja-slawpol / 2010-07-02 23:12
SOLIDARNOŚĆ URZĘDNICZA ZAWSZE BĘDZIE GŁOSOWAĆ NA TEGO POLITYKA , KTÓRY BĘDZIE ZPOWIADAŁ ........DBANIE O URZĘDNIKÓW I ROZBUDOWĘ STRUKTÓR DAJĄCYCH ......ETATY ZA .....PODATNIKÓW PIENIĄDZE.


Każda parfia żyje i jej "kolesie" żyją na nasz obywteli koszt.
Politycy to są tylko......aktorzy , którzy mają duże gaże, ale tak naprawdę decyzje dotyczące gospodarki zapadją w innych gremiach!!!

Ludzie nie dajcier się ciągle mamić .....tym samym Twarzom, tylko po innym "szyldem" noej partii.

Proponuję zakłafdać stowarzyszwenia i fundacje orz kluby sportowe - w ten sposob lokalna społeczność może mieć dużo większy wpływ na to co dzieje się w regionie , w którym żyje.

ZAPRASZAM NA WWW.FUNDACJA-SLAWPOL.EU

PREZYDENT SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
prawiezaratralalalala / 77.255.102.* / 2010-07-02 22:57
Ech, jakże chciałbym obudzić się rano w poniedziałek i usłyszeć że prezydentem Polski jest Patriota.

Nic z tego nie mam. Od władzy trzymam się z daleka.

Ale brakuje mi poczucia przynależności społecznej.

Społecznej, ale innej niż zakłamana część kleru, sprzedawczyki post-solidarnościowi, liberalni bezlitośni złodzieje i drwiących z tego stanu rzeczy komuchów.

Chciałoby się żyć przez następnych parę lat.

Dlatego zgodzę się na czasową obecność prawdziwych liberałów i gierkowców, różniących się od tamtych chociaż tym, że nie żerują na państwowym. Choć jednych i drugich się boję.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-07-02 22:52
X: Ale tak, jak na przykład u mnie, na zachodzie są y... szpitale, sanatoria w pięknych obiektach, również zabytkowych, które będą przekształcone na domy wczasowe, na zakłady opieki długoterminowej

Y: To dla mnie jasna sprawa, jeżeli będzie dobra wycena, no to wiadomo, nie ma o czym mówić. A co dalej?

X: Moja grupa chce się przede wszystkim to co ja mówię do nich, a oni mnie słuchają. Nas interesuje Warszawa

Y: Mhm, mhm

X: Duże miasta, potem po prostu

Y: Ale ja rozumiem, że sprzedaż będzie y... obwarowana przepisami związanymi z tym, że w dalszym ciągu w tych budynkach należeć będzie mhm, trzeba będzie prowadzić działalność związaną ze służbą

X: Niekoniecznie

Y: Niekoniecznie?

X: Nie niekoniecznie, najpierw będzie dochodziło do likwidacji

Y: Mhm aaa

X: Do przekształcenia, a później do zbycia

Y: Aha

X: Natomiast, jeżeli będzie y..., na przykład, ze szpitala czy przychodni tworzona spółka prawa handlowego, to przejmujesz i budynek i strukturę i ludzi

Y: No dobrze...

X: Uwierz mi, że

Y: ...ale to mówimy teraz o gołych przepisach, które będą regulowały coś takiego, natomiast gdzie wcisnąć nas, jak wcisnąć nas?

X: No, wy byście byli właścicielami

Y: No przy... no właśnie

X: Właścicielami szpitala, przychodni i tak dalej

Y: No, ja to rozumiem, dlatego się pytam ja to zrobić?

X: No to od tego będziemy my

Y: Aha aha

X: A co by powiedzieć, dzisiaj to tak mówię oczywiście ...

Y: Jasne

X: ...ogólnikami, natomiast do tego typu spraw będzie pierwszy macher, frontmenka, partnerka z mojej grupy, a dzisiejsza (............)

Y: Związanej ze służbą zdrowia, tak?

X: Tak, lekarze

Y: Aha aha

X: Z tym, że maja ze sobą pracę jako ordynatorzy, dyrektorzy ZOZ-u, dzisiaj są parlamentarzystami

Y: Mhm

X: I jeżeli pojawia się naprawdę, to nie jest (treść niezrozumiała) ale coś na czym można zrobić biznes, no to dlaczego nie. My mamy jedne możliwości, wy macie drugie możliwości

Y: Mhy

X: Będzie oferta, będzie propozycja, będzie wprowadzenie, porozmawiamy o tym, co być może będzie w przyszłości, zaproszę was, pogadacie, oni powiedzą co można, jaki biznes, a wy określicie czy to ...
Rossi / 91.189.73.* / 2010-07-02 22:31
W poniedziałek wrócimy do normalności.
Było przyjemnie zwiedzać wały, pocieszać powodzian, obiecywać wypłaty odszkodowań.
POdobnie w 2008 przed wyborami do Europarlamentu byli Katarczycy, stocznie sprzedane produkcja statków, po wyborach afera Misiaka.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy