Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS: Platforma kupuje głosy wyborców

PiS: Platforma kupuje głosy wyborców

Money.pl / 2010-07-02 14:10
Komentarze do wiadomości: PiS: Platforma kupuje głosy wyborców.
Wyświetlaj:
prawiezaratralalalala / 77.255.102.* / 2010-07-02 22:00
Szybciej dam se uciąć członka
niż zagłosuję na Bronka
Wacuś MŁODY Demokrata / 83.29.184.* / 2010-07-02 21:19
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
głosujta jak chceta / 46.112.96.* / 2010-07-02 19:59
Z Polski niewiele zostało jak komuchy rządziły tak rządzą i bawi ich patriota Kaczyński. Jesteśmy częścią UE wiec nasze narodowe granice zostały rozszczelnione . Nie ma już polski tylko jezyk pozostał polski i terytorium na którym pasą się tłuste śwninie i krowy kosztem biednych patriotów . Już nic nie pomoże.
Bedziecie tak miec jak wybierzecie
bulba1 / 2010-07-02 19:40 / Bywalec forum

Platforma kupuje głosy wyborców

i to gdzie ? NOWY CUD PO: WYBORY W SALONIE PIĘKNOŚCI
fot. platforma.org , 02-07-2010 07:48

Jeszcze ciekawiej jest na Teneryfie na Wyspach Kanaryjskich. Tutaj turysta przy okazji głosowania będzie mógł "buszować po shoppingu", gdyż obwód wyborczy zorganizowano w centrum handlowym - Centro Commercial San Eugenio.


W Hurghadzie punkt wyborczy mieści się w Agape Clinic. Polska Agencja Prasowa podała, iż jest to prywatna klinika należąca do Polki. Nie jest to jednak bynajmniej placówka medyczna. W rzeczywistości pod tą nazwą mieści się... salon piękności, gdzie na co dzień można zażywać masaży relaksacyjnych czy poddać zabiegowi depilacji strefy bikini.

Donaldzie Tuseku i ty Bronisławie nie idźcie tą drogą ......wszak czeka na was moskiewski elektorat
fkasprzak / 2010-07-02 21:39 / Bywalec forum
Jeśli cenzor usówa wpisy na PO,to niech usówa wpisy obrażające PIS ipremiera Kaczyńskiego,brawo cenzura,wracamy do czasów przed okrągłego stołu,chołota
niewierzący ateusz / 83.10.72.* / 2010-07-02 19:51
w moskwie nie takie salony mają i nie takie masaże można zażyć a i depilacja im nie nowość , choć osobiście wahałbym się skorzystać z usługi bo obawiam się nieporozumienia językowego i dekapitacji zamiast depilacji
Kukariusz / 94.75.84.* / 2010-07-02 18:55
Inteligentna (inaczej?) Ewa Kopacz to wzor elity PO, a śp.Prof .Religa to element PiSowskiego ciemnogrodu? To ja już wolę ciemnogrod....
T. / 81.190.51.* / 2010-07-02 18:50
Wszyscy już byli . Czekać tylko , kiedy Komorowski ściągnie na wiec proboszcza z pobliskiej parafii.
fkasprzak / 2010-07-02 18:14 / Bywalec forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Binarek / 2010-07-02 18:33 / Tysiącznik na forum
I Kryże triumfuje
O to wam właśnie chodzi
arch / 2010-07-02 18:49 / Tysiącznik na forum
A może wibruje u ani ?
strzelec / 2010-07-02 18:27 / Bywalec forum
No tak Ja to niby męta a twój lider wychwalający PRL to jest OK wczoraj się po pisał znajomością historii. Nie dość że na temat więzienia z czasów PRL wie tyle co przeczytał to jeszcze twierdzi że Gierek to nikogo nie krzywdził za swoich rządów. Zastanów się bo pomału elektorat PiS zaczyna się gubić i sam nie wie czy jest skrajnie prawicą, czy już skrajną lewica.
11 / 93.105.57.* / 2010-07-02 19:57
@strzelec Niech cię głowa nie boli,bo ci pęknie.
A Pan Jarosław i tak wygra,bo naród przestał wierzyć w cuda.
Rycho Wlkp / 83.28.180.* / 2010-07-02 18:57
skrajną , faszyzująca prawica jestesmy wg Niesiołowskiego i Palikota z PO
niewierzący ateusz / 83.10.72.* / 2010-07-02 19:02
a ja jestem typowym moherem : ))))))
niewierzący ateusz / 83.10.72.* / 2010-07-02 17:23
"Najnowszy sondaż Gfk dla Rzeczpospolitej. Kaczyński depcze po piętach Komorowskiemu. Pracownia prognozuje, że w tej chwili prezesa PiS popiera 49 proc. Polaków, marszałka Sejmu - 47."

fajne, śmieszne, popłakałem się ze śmiechu, zacytowałem gazetę -niusłik,pl- której czytacze uważają się za nowoczesnych wykształconych europejczyków, by podzieli się swą radością , co mnie tak rozbawiło? a to,że gazeta której czytacze uważają się nowoczesnych wykształconych europejczyków napisała,że prezes dogania marszałka i depcze marszałkowi po piętach, choć z sondażu wynika że prezes marszałka przegonił , i to marszałek depcze prezesowi po piętach, bawi mnie,że gazeta nie obawia się,że młodzi nowocześni europejczycy nie pieprzną gazetą i gazeta uważa ,że może tak bezkarnie pieprzyc
niewierzący ateusz / 83.10.72.* / 2010-07-02 19:34
niusłik poszedł na całośc i usunął info o sondażu gfk polamia.a mój krytyczny wpis pozostał i teraz wygląda nieco głupawo , by było śmieszniej , nie mogę na niusłiku zamieścic wpisu wyjaśniającego czego mój wcześniejszy krytyczny komentarz dotyczył, ot wolnośc słowa według niusłika itd itp
na / 83.10.72.* / 2010-07-02 19:43
kurcze wchodzę znów na niusłika i patrzę wpis wyjaśniający się pojawił, mam nadzieję,że to były problemy z serwerem , bo kurcze nie chce mi się wierzyć ,że ktoś z niusłika mnie śledzi w necie i widząc co piszę na money zdecydował by wyjaśniający wpis jednak zamieścic, nie cierpię ani na megalomanię ani na manię prześladowczą, no ale na wszelki wypadek po łikendzie odwiedzę znajomą psycholożkę, apetyczna dziewczyna
sdadsa / 86.111.97.* / 2010-07-02 18:13
ohoho, pisowiec nagle patrzy w sondaze haha
arch / 2010-07-02 18:50 / Tysiącznik na forum
A kunia masz ?
strzelec / 2010-07-02 18:29 / Bywalec forum
Przecież sondaże to brednie zawsze są manipulowane :)
niewierzący ateusz / 83.10.72.* / 2010-07-02 18:49
pamiętasz sondaże z 20 czerwca? pamiętasz jaką przewagę komorowskiemu wysondażowano na polsacie i w TVN ? coś około 13% głosów więcej miał dostac? pamiętasz,że po policzeniu okazało się że to tylko niespełna 5% ? ciągle cię śmieszy sceptycyzm i krytycyzm wobec sondaż? owszem patrzę na sondaże,ale nie wierzę w nie święcie, bo jestem niewierzący
malopoM / 24.114.255.* / 2010-07-02 18:26
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
strzelec / 2010-07-02 18:32 / Bywalec forum
Ale się elokwencją popisałeś normalnie jestem pod wrażeniem. Szczyt i kwiat Polski przemawia z twojego pisania. No jeżeli w takie ręce polska jest oddana to już jestem spokojny. Rumuński scenariusz za 5 lat to będzie pikuś. A Grecja to kwitnąca potęga gospodarcza.
zby79 / 79.163.205.* / 2010-07-02 18:45
Jak dalej PO tak będzie rozdawać kasę na prawo i lewo to masz rację. Na tle Polski Grecja będzie kwitnącą potęgą.
na / 83.10.72.* / 2010-07-02 18:25
owszem patrzy , ale krytycznie w odróżnieniu od platfuska,

jak już gazeta powołuje się na sondaz to niech tytuł i komentarz będą kompatybilne z liczbami, tobie pewnie spodoba się w poniedziałek taki tytuł we wczorajszych wyborach komorowski zajął zaszczytne drugie miejsce a kaczyński był przedostatni
dfdfdfdfd23 / 195.117.16.* / 2010-07-02 17:39
GWniana jutro napisze bardziej odważnie od Newsweeka, że według najnowszych sondazy, zrobionych na jej zlecenie, Bronka popiera 100% wyborców, a Jarka tylko 0%. Nowocześni i wykształceni polscy europejczycy łykną każdy news, byle był wydrukowany dużymi literami, na pierwszej stronie i byle składał się z kilku prostych słów np. "Bronku musisz!" albo nawet "Bronku zbaw nas od złego!". Nowoczesnym i wykształconym prawdziwie europejskim wyborcom trzeba podawać rozwiązania jak na tacy. Oni nie mają czasu na jakieś tam myślenie o bzdurach, bo zajęci są obliczeniem wysokości kolejnej raty kredytowej :)
T. / 81.190.51.* / 2010-07-02 17:11
Platforma teraz Wałęsę zaciągnęła do agitacji . Włącznie TV i posłuchajcie tego ...
arch / 2010-07-02 17:40 / Tysiącznik na forum
Niech Pan Komuchowski schowa się w lesie razem z rządzącymi. Ustawa dla studentów o obniżkach na przejazdy środkami komunikacyjnymi leży już ponad rok u POparańców w biurku,
dokladnie, 500dni w "zamrazarce" projekt o zniesieniu ulg na pociagi dla studentow a teraz dziwnym trafem ja chce podpisac HRABIA?!

niech sie teraz wypcha, GLOS NA JARKA!
Marek Sheffield / 143.167.242.* / 2010-07-02 16:04
Pani minister Kopacz wie co robi. A w zbieg okoliczności nie wierze. Jak to mawiał Nikoś Dyzma "oni to powinni zrobić tak by było dobrze" i robią.
głosuje na Komorowskiego
ein Land, ein Volk, 0 kaczoren
WOJ13W / 83.8.137.* / 2010-07-03 00:00
KOPACZ JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ
: ((((((((( / 194.213.1.* / 2010-07-02 15:54
i będziemy mieć rząd pisowców i Komorowskiego za prezydenta. Obawiam się,że Komorowski do spółki z platformą pójdzie na totalną wojnę z rządem pisu,by doprawadzić do skrócenia kadencji i wcześniejszych wyborów.
esu / 78.8.140.* / 2010-07-02 17:09
Pomarzyć zawsze można. Za rok będziemy mieli ustrój Zielona Wyspa II. Do niedawna PiS miał jedną telewizję a PO dwie. Dziś PO jest już w trakcie przejmowania TVP więc zamiast 60% dla platformy (co odzwierciedla udział TVN i Polsatu w rynku TV) będzie 90% dla PO. Jak słyszę argumenty ludzi, którzy wypowiadają się co do tego co nimi kieruje w wyborze kandydata to można to podsumować tak - w telewizji mówią, że ten jest zły a tamten dobry, dlatego głosuję na tego dobrego.
Binarek / 2010-07-02 18:25 / Tysiącznik na forum
Zarząd PIS wybrał głosami piątego prezesa z nadania do TVP

Proszę podać mi ile PO ma ludzi w zarządzie TVN?
niewierzący ateusz / 83.10.72.* / 2010-07-02 18:52
skoro prosisz to stań na dwóch łapkach i zamerdaj ogonkiem : ((((((
na / 83.10.72.* / 2010-07-02 18:00
owszem jest znaczna grupa przyjmująca bezkrytycznie to co mówią w mediach, ale nie aż tak liczna, opowiem ci stary dowcip po śmierci gierek spotyka hitlera i zaczyna się wyśmiewac adolf miałeś taką armię, najlepszą na świecie i przegrałeś wojnę , gdybym ja miał taką armię to bym rządził swiatem, a adolf na to edziu gdybym ja miał taką telewizję jak ty to nikt by nie wiedział,że przegrałem jakąś wojnę i bym rządził światem do dzisiaj
Binarek / 2010-07-02 15:39 / Tysiącznik na forum
"Uznali też, że jest to element kampanii wyborczej"

A jak PiS sypnął przed wyborami pieniędzmi dla emerytów. Zlikwidował stary portfel, waloryzował i przedłużył wcześniejsze emerytury?

Hipokryzja PiS sięga zenitu
gdfgdfgdfgd454 / 195.117.16.* / 2010-07-02 15:55
Ale za to unikają schizofrenii Platformy :) Krytykujemy Kaczyńskiego za to, że jest socjalistą i za to, że jest liberałem, oraz za to, że chłodno mówił o Jaruzelskim, jak również za to, że ciepło powiedział o Gierku. Z dwojga złego wolę hipokryzję od schizofrenii. Ta pierwsza przynajmniej nie musi być leczona, co w czasach "komercjalizacji" służby zdrowia przekłada się na większe oszczędności :)))
Binarek / 2010-07-02 16:28 / Tysiącznik na forum
Hoho ale pojechałeś
Nie zauważyłem hipokryto aby ktoś krytykował Jarosława za liberalizm lub za to że chłodno mówił o Jaruzelskim

Wręcz przeciwnie Jarosław przez dwa lata był gwarantem emerytur SBckich dlatego nie dziwi mnie ich lewicowość
niewierzący ateusz / 83.10.72.* / 2010-07-02 17:41
no skoro nie zauważyłeś to służe pomocą
"To Jarosław Kaczyński postawił na czele ministerstwa finansów anarcholiberalną Zytę Gilowską. To ona przygotowała i głosami PiS przepchnęła w Sejmie znoszącą trzeci próg podatkowy reformę PIT, która najlepiej zarabiającym Polakom dała prezent wartości kilkunastu tysięcy rocznie, a zarabiającym najgorzej nie przyniosła praktycznie nic. To Zyta Gilowska, rząd Jarosława Kaczyńskiego i posłowie PiS przeforsowali obniżkę składki rentowej, na której dobrze zarabiający znów zyskali tysiące, a najbiedniejsi grosze."

i dalej
"Można by pomyśleć, że było to już kilka lat temu, więc może PiS się zmienił. Nie zmienił się. Kilka miesięcy temu tę samą Zytę Gilowską, która symbolizowała ultraliberalną politykę PiS, prezydent Lech Kaczyński mianował do Rady Polityki Pieniężnej"
Binarek / 2010-07-02 18:28 / Tysiącznik na forum
Jeżeli sam to napisałeś to po co twierdzisz że napisał to ktoś z PO

Kaczyński obiecując że zablokuje podatek liniowy musiał przełknąć żabę i pozwolić PO na obniżenie podatków.
na / 83.10.72.* / 2010-07-02 18:42
czy ty wiesz co to jest cytat ? rozumiesz co to znaczy cytat? udajesz głupka czy jesteś taki głupi,że nie co oznaczają te znaczki " ,,, "
yuwetewet7447 / 195.117.16.* / 2010-07-02 17:24

Nie zauważyłem hipokryto aby ktoś krytykował Jarosława za liberalizm

Widocznie nie czytasz za dokładnie GWnianej. To właśnie na jej łamach Jacek Żakowski ostatnio krytkował Kaczyńskiego za "ultraliberalne" poglądy, uzasadniając swoją ocenę faktem, że Jarek "zdemotował system redystrybucji, pozwalając polskim oligarchom bogacić się". Zarzucanie Jarkowi jednośnie obronę interesów byłych SBeków oraz zwalczanie SBków za pomocą teczek Maciarewicza, to kolejny przykład schizofrenii w Platformie :))) Trzeba to leczyć. Byle na zasadach obowiązujących w "skomercjalizowanej" służbie zdrowia - czyli na własny koszt :)
Binarek / 2010-07-02 17:32 / Tysiącznik na forum
Widzę, że ty za to czytasz od deski do deski
Jacek Żakowski nie jest w Platformie więc nie potwierdziłeś swojej tezy

Teczki Maciarewicza nie dotknęły żadnego z ważnych SBków człowieku
Dlaczego dopiero za PO odebrano przywileje emerytalne tej grupie
O to mam żal do PiSu
jgsdhg738 / 195.117.16.* / 2010-07-02 17:52

Jacek Żakowski nie jest w Platformie

Ale z całą pewnością J.Ż. należy do grupy "przyjaciół medialnych PO" - grupy o której wspominał na wiecu wyborczym rez. Andrzej Wajda :) A tak zwane "teczki Maciarewicza" jednak kogoś dotknęły, chociaż nieformalnie dzięki obronnej akcji GWnianej i osobistemu zaangazowaniu wielkich myślicieli i społeczników takich jak przyjaciel Adam, czy przyjaciółka Janina - zwalczający "pisowski IPN". Nawet ot chociażby taki raport z działalnosci WSI (całkiem jawny, jest w internecie), w którym można sobie przeczytać o pomocy jakiej udzielili Bronkowi oficerowie WSI przy odzyskiwaniu wkładu pieniężnego w pewnym banku, za co jest teraz im bardzo wdzięczny, i co manifestuje częstymi spotkaniami z byłym gen. Dukaczewskim :) Trochę mam żal o to do Bronka, ale teraz chyba nie wypada go okazywać, bo przecież gen. Jaruzelski oraz gen. Kiszczak to ludzie "honoru" którzy będą na pewno zapraszani przez Bronka na wszystkie uroczystości oraz polowania, a także wkrótce potraktowani przez nowe IPN jako "ofiary dawnego reżimu" :)
Binarek / 2010-07-02 18:29 / Tysiącznik na forum
Gościu napisałeś że to PO krytykuje
Nie kręć tylko odpowiedz na proste pytanie Kto z PO krytykuje Kaczyńskiego za liberalizm?

Czy sam nie wiesz co piszesz!
zby79 / 79.163.205.* / 2010-07-02 18:56

Nie zauważyłem hipokryto aby ktoś krytykował Jarosława za liberalizm lub za to że chłodno
mówił o Jaruzelskim

No ktoś jednak go krytykował za liberalizm. Zresztą jak usłyszałem guru PO Bieleckiego mówiącego Polska dla Polaków (w kontekście firm) to chyba jednak Kaczyński jest liberałem. Nie wspominam już o zwiększaniu deficytu by dać podwyżki nauczycielom, żołnierzom, pielęgniarkom. Może ktoś powinien przypomnieć przyczyny kryzysu w Grecji?
na / 83.10.72.* / 2010-07-02 17:48
"Nie zauważyłem hipokryto aby ktoś.." żakowski chyba na ktosia się kwalifikuje ? przecież wszyscy wiemy,że zarówno gw jak i żakowski sprzyjają platformie i komorowskiemu, więc nie sięgaj szczytów zakłamania i nam nie wmawiaj, że krytyka kaczora w gw się liczy tylko dlatego,że żakowski nie ma legitymacji członkowskiej platformy
Binarek / 2010-07-02 18:32 / Tysiącznik na forum
"Wszyscy wiemy" to był najlepszy argument Bolszewików gdy mordowali ludzi z dawnego PSLu

Żakowski często krytykuje Platformę. Wy jednak jeżeli ktoś krytykuje waszego wodza to byście go powiesili

Ponawiam proste pytanie odnośnie wpisu "Kto z PO krytykuje Kaczyńskiego za liberalizm?!"
niewierzący ateusz / 83.10.72.* / 2010-07-02 19:13
by propaganda była skuteczna, nie można krytykowac jednostronnie i jednostajnie, wiedzieli to już angole w czasi II w ś i dlatego w programach BBC adresowanych do niemców obok nieustannej antynazistowskiej retoryki podawano też opinie i komentarze krytykujące rząd brytyjski, to że redaktor żakowski od czasu do czasu pokrytykuje sobie PO w gw znaczy tylko tyle,że siebie i gw uwiarygadnia i kreuje na niezależne i obiektywne media

ps, kaczor to kurdupel,a komor to mąż stanu ot tak się trochę uwiarygodnię : ))))))
sdgsdjdsg6343 / 195.117.16.* / 2010-07-02 14:39
Nie będę głosować na Kaczora, bo jak przekonali mnie redaktorzy GWnianej, jest to "SOCJALISTA" (Gadomski) i jednocześnie "ULTRALIBERAŁ" (Żakowski). Kaczyński to człowiek który "zwiększy mechanizmy rządowej redystrybucji" (Gadomski), bo kiedyś "rozmontował całkowicie mechanizmy redystrybucji" (Żakowski).

Po inne argumenty przeciwko Kaczyńskiemu proszę sięgnąć do tekstu bloga Ziemkiewicza:

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2010/07/01/komorowski-czyli-wszystko-co-chcesz/
Elektro Devil / 2010-07-02 14:26 / Tysiącznik na forum
a przegrywa zawsze polski Podatnik sponsor tego Socjalistycznego Kołchozu !!!

trzeba zagwarantować pigułom 4 średnie krajowe a lekarzynom 10 średnich ! Zapisać w Konstytucji.

"Czy się stoi, czy się leży 200 się należy" już znamy to podejście...
Binarek / 2010-07-02 15:40 / Tysiącznik na forum
Ale oczywiście nie można komercjalizować tego sektora zakłamańcu

Skończony bolszewik z Ciebie Elektro Devil
Elektro Devil / 2010-07-02 15:48 / Tysiącznik na forum
trzeba nawet prywatyzować ! Od dawna tak uważam. Komercjalizacja doprowadza do patologi bo samorządowcy (najczęściej niewykształceni w kierunkach ekonomicznych) doprowadzają szpital do bankructwa i później już tylko prywatyzacja za grosze. Powód do szerzenia populistycznych haseł. W Środzie Śląskiej sprzedali szpital za 50tys z gruntem !

Nie widzisz tego czy nie chcesz po prostu o tym napisać bo prowadzisz kampanie dla PO ?
Binarek / 2010-07-02 16:30 / Tysiącznik na forum
Tak i Ty Elektro Devil popierasz Kaczyńskiego, który jak wolności broni NFZ

Co innego mówisz a co innego robisz biedaku
solidaruch byly / 79.185.231.* / 2010-07-02 15:36
Obiecac mozna wszystko. A po wyborach pokazuje sie " gest Kozakiewicza'" i sprawa zalatwiona!...
sdcvbnhyu / 195.116.98.* / 2010-07-02 14:20
Będe głosował na Bronka ale na te obiecanki nie dam sie nabrać.Doskonale zdaje sobie sprawe z tego co może a czego nie może prezydent
...
www.tnij.org/kredytrefinansowy
m-53 / 83.24.45.* / 2010-07-02 14:54
Ależ właśnie dałeś się nabrać. Jasne, że to nie Komorowski to "ukręcił", szczególnie, że dopiero jest kandydatem.
To rząd za pieniądze z naszych składek manipuluje i dzieli w ramach popierania kandydata partii. Tak samo jak osobisty list Tuska do żołnierzy i policjantów.
No i drobiazg - OZZPiP jest związany z SLD i Lewicą. Ten sam, który koczował pod kancelarią premiera w tzw. białym miasteczku.

Najnowsze wpisy