Forum Forum dla firmDotacje

PiS: Pozwólmy Grecji wrócić do drachmy

PiS: Pozwólmy Grecji wrócić do drachmy

Money.pl / 2011-10-27 14:37
Komentarze do wiadomości: PiS: Pozwólmy Grecji wrócić do drachmy.
Wyświetlaj:
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-10-27 14:47
Znalazł się fachowiec od gospodarki. Drugi Kaszpirowski - uzdrowi wszystkich poprzez seanse w telewizji swojego szefa - niejakiego ojca (prezesa?) rydzyka
deba / 199.67.203.* / 2011-10-27 15:10
Pokraczny kurdupel czasami mowi cos z sensem. Faktycznie na szczycie w Brukseli nie podieto zadnych zdecydowanych decyzji. Odwleka sie nieuniknione. I tu musze sie z kaczka zgodzic
Nix69 / 195.14.4.* / 2011-10-27 17:34
Urosło trochę twoje żałosne ego jak napisałeś(aś)"Pokraczny kurdupel "? Nie wiem czy ty jesteś facet czy babka bo ksywę masz jak imię dla spaniela...;\
deba / 79.191.180.* / 2011-10-27 17:54

Nie wiem czy
ty jesteś facet czy babka bo ksywę masz jak imię dla
spaniela...;\

Najważniejsz, że ja też nie wiem bo cymbal podszywa się pode mnie.
i to by było na tyle / 83.30.162.* / 2011-10-27 16:28

kurdupel

Sarkozy, Berlusconi, Miedwiediew, Putin i Kwaśniewski powinni sie czuć urażeni.
deba / 79.191.180.* / 2011-10-27 16:27

zdecydowanych
decyzji.

Decyzje dzielimy na zdecydowane i niezdecydowane?
ret / 85.237.164.* / 2011-10-27 15:02
będziecie niedługo tak uzdrowieni ze już więcej nie będziecie chcieli więcej .1 zabrać oszczędności w bankach prze zmiane waluty .2 do każde litra dołożyć dwa zloty .3 szybko euro tak przewalutowań zeby emerytom dać 3/4 .
i tylko to nas wyciągnie
niech się martwi ten co nie ma / 83.31.31.* / 2011-10-27 14:42
Od jutra każdy dostanie to za czym głosował: świński ryj i plastikowe prącie. Niektórzy dodatkowo mogą posłuchać bajek z Peru, albo bunga-bunga. Nie drżyjcie. Wasz pan ma co jeść. Wy śpijcie spokojnie!
jr968 / 85.221.218.* / 2011-10-27 14:41
Ja-ro-sław! Gre-cję zbaw!
ekonomista_ue / 83.12.154.* / 2011-10-27 14:37
wydaje mi sie że "tylko Jarosław Kaczyński może nie tylko Polskę zbawić ake i całą UE " aż zal patrzeć jak taki talent sie marnuje.
antyelektorat / 2011-10-27 16:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wyczuwam sarkazm, więc Cię pytam: Czy rozsądne jest przyjmowanie euro - patrząc na problemy Grecji i czy euro zamiast drahmy ułatwia Grecji wyjście z kryzysu?
deba / 79.191.180.* / 2011-10-27 16:24


Wyczuwam sarkazm, więc Cię pytam: Czy rozsądne jest
przyjmowanie euro

Tak. Zdecydowanie tak.
patrząc na problemy Grecji

Grecja w ogóle nie powinna znaleźć się w strefie euro. Więc nie stanowi dobrego przykladu ani podstawy do dyskusji: wchodzić czy nie wchodzić. Do podjecia takiej decyzji trzeba się opierać na racjonalnych przeslankach. Jest pytanie po co i komu zależalo na przyjeciu Grecji do strefy. Wszyscy zainteresowani wiedzieli, że Grecja nie spelnia warunków a podawane dane na których się opierano byly nieprawdziwe.
the people / 66.92.161.* / 2011-10-27 16:37
A Polska obecnie spelnia warunki?

Twojemu idolowi, Rostowskiemu juz koncza sie pomysly skad krasc pieniadze, zeby zasypywac nimi dziure budzetowa.. To co, sprzedajemy lasy panstwowe i zaciagamy konstytucyjny hamulec zadluzeniowy?
deba / 79.191.180.* / 2011-10-27 16:55


A Polska obecnie spelnia warunki?

A Polska dzisiaj wchodzi do strefy euro?
To co, sprzedajemy lasy panstwowe i
zaciagamy konstytucyjny hamulec zadluzeniowy?

Po co bzdury napisaleś? Jakieś chore emocje czy co?
the people / 66.92.161.* / 2011-10-27 17:12

A Polska dzisiaj wchodzi do strefy euro?


a kiedy Twoim zdaniem bedzie gotowa? gospodarke Europy Zachodniej dogonimy za kilkadziesat lat.. wtedy bedzie sens wprowadzac euro w Polsce.
Jezeli uwazasz, ze po wprowadzeniu wspolnej waluty bedziemy w stanie konkurowac z firmami z Niemiec lub Francji to rzuc okiem na stany zjednoczone. Myslisz, ze Maryland bedzie kiedys bogatszy od Kaliforni?



Po co bzdury napisaleś? Jakieś chore emocje czy
co?

To poczekaj rok-dwa i zobaczysz jakie to bzdury. Albo sam sobie sprobuj odpowiedziec jak sie ma do rzeczywistosci prognoza na ten rok sporzadzona przez Rostowskiego, gdzie zakladali ogromny wzrost wplywow z CIT bez podnoszenia podatkow. Dane makroekonomiczne mowia same za siebie, a do sprzedania zostal KGHM i lasy panstwowe. OFE i Fundusz Rezerwy Demograficznej juz obrabowane wiec skad sie ma teraz znalezc kasa zeby nie przekroczyc progu zadluzenia?

Wiem wiem, nie powienienem Cie o to pytac bo jedyne Twoje agrumenty to

Jakieś chore emocje czy co?

ale niczego innego nie spodziewam sie po fanatyku PO.

I tak, Rostowski, jako minister, ktory w celu utrzymania PO przy wladzy, poswieca panstwo, ktorym ma zarzadzac, wzbudza we mnie zle emocje.

Happy?
deba / 79.191.180.* / 2011-10-27 17:29

a kiedy Twoim zdaniem bedzie gotowa? gospodarke
Europy Zachodniej dogonimy za kilkadziesat
lat.. wtedy bedzie sens wprowadzac euro w
Polsce.

Nie będę wróżyć ani się mądrzyć. Najlepsi ekonomisci różnią się w ocenach. Jedni mówię o 2015r a inni 2017r a do tego czasu moze się wiele zdarzyć. W jednym się zgadzają, że wprowadzenie € jest dla nas korzystne.
To poczekaj rok-dwa i zobaczysz jakie to
bzdury.

Ale ja już od czterech lat na to czekam. To znaczy nie czekam ale slyszę te strachy na lchy. a katastrofy jak nie bylo tak nie ma.
Jakieś chore emocje czy co?


Dane makroekonomiczne mowia same za
siebie, a do sprzedania zostal KGHM i lasy
panstwowe.

Lasy państwowe sprzedane nie będą. I Ty to pewnie wiesz. Pewnie też wiesz, że do sprzedania pozostalo o wiele więcej niż KGHM ( zresztą już sprywatyzowana). I większość tego co pozostalo trzeba sprywatyzować. Prywatne lepsze od państwowego. Więc jeśli zakladam, że wiesz to dlaczego to napisaleś. Tutaj nie organizujemy pisowskiego zebrania na którym paranoja polega na tym, że każdy co innego myśli niż mówi. Więc albo dyskutujmy w oparciu o prawdę albo wcale.
I tak, Rostowski, jako minister, ktory w celu
utrzymania PO przy wladzy, poswieca panstwo

Trata ta ta.
Happy?

Bardzo.
Nix69 / 195.14.4.* / 2011-10-27 18:53
Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz... Ale może jeszcze nie jest za pózno, może jakiś specjalista, leki, terapia...Naprawdę współczuję, trzymaj się, przypomnij sobie "Piękny umysł", może dasz radę jak bohater tego filmu...Trzymam kciuki;)
L_W / 83.26.158.* / 2011-10-27 18:01

I większość
tego co pozostalo trzeba sprywatyzować.
Prywatne lepsze od państwowego.

Nielogiczna wypowiedź. Jeżeli prywatne jest lepsze od państwowego, to sprywatyzować wszystko - drogi, armię, policję, cmentarze, szpitale, lasy, jeziora, rzeki, kolej... - na końcu zlikwidować państwo. Wtedy dopiero będzie dobrze.
deba / 79.191.180.* / 2011-10-27 18:25

Jeżeli prywatne
jest lepsze od państwowego, to
sprywatyzować wszystko

A ja myślę, że jednak logiczna. Tylko Ty manipulujesz. Wyciagasz z tego co ja napisalem to co ci akurat pasuje. Ponieważ manipulacja jest chlebem powszednim tych co na tym forum komentują apeluję do ciebie i innych: zaprzestancie tego bo sensu nie widać takiego postępowania.
Na dowód cytat ze mnie
I większość
tego co pozostalo trzeba sprywatyzować.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy