Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS: Premier to najsłabsze ogniwo

PiS: Premier to najsłabsze ogniwo

Money.pl / 2008-04-21 14:17
Komentarze do wiadomości: PiS: Premier to najsłabsze ogniwo.
Wyświetlaj:
~~MARSZLEK / 83.27.162.* / 2009-01-31 19:55
RZĄD(PO,PSL),PREMIER DO DYMISJI!!!!KALISZ MÓWI;KOMPROMITACJA!!!POD TRYBUNAŁ!!!JESZCZE DWA TYGODNIE TEMU BYŁ TO NAJLEPSZY BUDZET PO PREZ NICH UTWORZONY,A TERAZ DZIURA BUDZETOWA-17 MILIARDÓW(A MOŻE WIĘCEJ)????-NIEUDOLNY,KŁAMLIWY,NIEKOMPETWENTNY,NIE LICZĄCY SIĘ ZE SPOŁECZEŃSTWEM-ĄŻ DZIW ŻĘ TO JESZCZE TOLERUJEĄ MEDIA???-CZY ONI ĆPAJĄ????
~WALENSA / 83.27.162.* / 2009-01-31 20:06
ALE JAJA!!!-PALIKOT ZA NOWYMI WYBORAMI-ITO JAK NAJSZYBCIEJ!!!ZATEM PREMIER RZĄD(PO,PSL)-TO KOMPROMITACJA?,DO DYMISJI?KALISZ MÓWI-POD TRYBUNAŁ ZA DZIURĘ BUDZETOWĄ 17 MILIARDÓW(A MOŻE WIĘCEJ?)-OKŁAMYWALI SPOŁECZEŃSTWO,NIKOMPETENTNI,NIEUDOLNI,....
man13 / 2008-04-27 10:26 / Tysiącznik na forum
Gosiewski - autorytet. Ale jaja!!!!!!!!!
Pol^^ / 213.158.197.* / 2008-04-22 11:21
To my mamy jakiegos premiera? Czym właściwie ten pajac się zajmuje?
Bies2 / 2008-04-22 16:38 / Bywalec forum
Premier to człowiek łagodny i za łagodny. Sądził,że można prowadzić politykę , która będzie dotyczyła jedynie spraw istotnych dla państwa i obywateli. To był jego błąd, kiedy wzięło się władzę od ludzi mających chęć budowania 1000 letniej rzeszy, należało w pierwszej fazie przejąć zasady postępowania swoich poprzedników, myślących dokładnie jak ty. Ma teraz problem podobny do problemu złego chirurga. Jeżeli chorej tkanki nie usunie się z ropiejącej rany, zgnilizna albo inaczej gangrena toczy zdrowe tkanki nadal, może nawet doprowadzić do śmierci pacjenta. Na tym etapie potrzebna jest już amputacja. Odcięcie wszelkich wpływów ludzi związanych z P I S od wpływów na świadomość obywateli RP. A to przede wszystkim TVP
Elendir / 2008-04-22 08:31 / Łowca czarownic
PiS usiłuje stworzyć wizerunek Tuskowi który jest im wygodny do celów politycznych. Dlaczego? Ponieważ to właśnie Tusk walnie przyczynił się do porażki wyborczej PiS. W związku z tym tego typy ataków należy się jeszcze więcej spodziewać w przyszłości. PiS, jak zwykle, będzie gadać to co jest mu wygodne niezależnie jak daleki jest to od rzeczywistości.

Z drugiej strony być może PO powinna rozwiać wątpliwości dotyczące tego jakiego kandydata widzi na stanowisku prezydenta, a jakiego na stanowisku szefa rządu po najbliższych wyborach prezydenckich.
wkurzona / 79.185.190.* / 2008-04-22 09:33
Na potwierdzenie słów "Elendira" (dlaczego "Łowca czarownic"?),czyli tworzenia dla wlasnych potrzeb nieprawdziwego wizerunku Premiera Tuska pozwolę sobie przypomnieć forumowiczom wnioski PiS-u z wizyty premiera Polski w Rosji. Oglądałam przebieg wizyty, słuchałam komentatorów polskich i zagranicznych,sama orientuję się trochę w języku dyplomacji,przez 2 lata rządów PiS nasłuchałam się jak wyglądają "sukcesy" prezydenta i minister Fotygi i co? Kaczyńscy,Karscy,Kurscy,Brudzińscy widzieli i słyszeli lepiej,bo wyjaśnili mi,że jedyne co mamy z tej wizyty to festiwal piosenki rosyjskiej.
Na marginesie przyznam się do własnej przenikliwości i przewidziałam ten manewr PiS-u.
Podobnie próbuje się zminimalizować sprawę zniesienia embarga na mięso i inne produkty. Sami nie poradzili sobie z tym problemem przez 2 lata, toczyli wojnę z Rosją i UE,ale nazwać sukcesem coś co udało się PO w pierwszych dniach urzędowania-NIGDY.Już lepiej doszukać się w tym czegoś złego,jakąś zdradę, układ...
Elendir / 2008-04-23 07:58 / Łowca czarownic

dlaczego "Łowca czarownic"?

Czytając wypowiedzi pewnych osób (nie będę ukrywać że spora część z nich miała bezpośredni rodowód wywodzący się z PiS) uznałem że ta profesja jest jak najbardziej potrzebna...
wkurzona / 79.185.165.* / 2008-04-27 14:27
W takim razie życzę sukcesów, Będę Ci kibicować.
uczulony na Polskę / 78.152.18.* / 2008-04-21 17:00
Cała klasa polityczna w Polsce jest do bani. Niczym się od siebie nie różnią. PO zaczyna się kończyć. Tak jak LiD i PiS. Ale beznadziejne jest to, że nie ma na kogo głosować.
Przegramy jako Polska co się da. Jak złotówka osłabnie to leżymy. Aż szkoda pisać.
tanste / 77.253.101.* / 2008-04-21 15:49
Najsłabsze ogniwo dzisiejszej dwuwładzy, to niestety- oczywiście moim zdaniem- jest prezydent, powodujacy ciagłe konflikty w kraju jak i za granicą. Ja widzę to jako zemstę za przegrane wybory brata. Dlatego wszyscy mają za to cierpieć? Mnie to się nie podoba.
bezmydła / 213.158.196.* / 2008-04-21 17:07
całe szczęcie, że podoba ci się konDonek i że ów styan akceptacji w/w nie powoduje przypadkiem cierpienia.
Elendir / 2008-04-22 08:22 / Łowca czarownic

całe szczęcie, że podoba ci się konDonek

Czyżbyś aż tak był niezaspokojony?
Ktoś tam / 83.12.206.* / 2008-04-21 14:39
Jakby za szybko nie chciał być prezydentem to by za 10 lat był zankomitą głową państwa. A tak marnuje się jako potencjalnie dobry premier podgryzając raz jednego a raz drugiego Kaczyńskiego. Jego wybór, póki PO z taką polityką jest górą w sondażach nad PiS to nikt mu złego słowa w PO nie powie tak jak Kaczyńskiemu przed przegranymi wyborami. Ale gdy mu się tylko noga podwinie to będzie walka o schedę po Tusku w PO. Zatem może warto by zmienił swój stosunek do rządzenia, chyba, że jak pisałem wcześniej robi wszystko, żeby niczego nie było. W takim razie marnuje tylko czas Polsce i Polaków, pogłębiając potencjalnie nadciągającą zapaść ekonomiczną i celowo opóźniając wprowadzanie mechanizmów ekonomicznych mogących wyciągnąć ją szybciej niż inne kraje z zapaści. Ale, jak to się mówi mądry Polak po szkodzie. Więc jak się głupi Polak nie nauczy wybierać to pewnie nigdy nie zmądrzeje. Zresztą to nie mój problem, jak sami chcą sobie robić to niech robią sobie sami dobrze. Dobrze jest wtedy stać z boku i patrzeć jak leżą i kwiczą.
Kod3er / 81.210.111.* / 2008-04-21 14:17
Wetuje wszystko co mu się nie podoba, bo jego partia nie jest u steru władzy. A premier jest bezsilny w konfrontacji z Kaczyńskimi.
marek19.53 / 83.24.70.* / 2008-04-21 17:51

Wetuje wszystko co mu się nie podoba,


A czy mogę prosić o jeden, choćby malutki przykładzik co zawetował.
Elendir / 2008-04-22 08:25 / Łowca czarownic
Może lepszym sformułowaniem byłoby "zapowiada że zawetuje lub w inny sposób działa obstrukcyjnie". Np. w kwestii ambasadorów Polski.

Najnowsze wpisy