Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS proponuje, krytykuje i domaga się...

PiS proponuje, krytykuje i domaga się...

PRAWO i LEWO na DRZEWO !!! / .* / 2004-01-26 14:36
Komentarze do wiadomości: PiS proponuje, krytykuje i domaga się....
Wyświetlaj:
KP. / .* / 2004-01-26 15:52
Kaczor to widzi przekręty tylko u innych. Niech sie rozliczy z przekrętów jakie zrobił w ramach Telegrafu i Telefonu. jego słyne hasło "tere k-wa my" też o czymś świadczy. Ja nie jestem w stanie ocenić która kanapa więcej nakradła ta lewa czy prawa. Dla mnie to tacy sami złodzieje.
PRAWO i LEWO na DRZEWO !!! / .* / 2004-01-26 14:36
nie moge juz sluchac tych pseudo politykierow z prawicy - co ten Kaczynski tu pier doli o postkomunistach (spojrz czlowieku w kalendarz jest 2004 rok) - na wasze polityczne teatrzyki ludzie patrzyli 14-lat !!!

dosc tego !!!

lewica czy prawica - to jeden ch... - ci kradna teraz a ci drudzy bede kradli (jesli znowu dostana sie do wladzy) - bo to juz bylo (przeciez to ta sama ekipa Buzka)...

...to dzieki wam (polit-elito z prawa i lewa) w kolejce do koryta ustwiaja sie bialo-czerwone ryje z Samoobrony, chcace sie n a w p i e r d a l a c i napchac sobie kieszenie do granic mozliwosci z naszych podatkow, ktore - podobnie jak bardzo wielu ludzi - place uczciwie

jedyna opcja ktora ma sensowny program i stara sie go caly czas realizowac to PO - ma szanse (o ile nie wejdzie w glupie, krepujace koalicje np z PiS) wprowadzic troche normalnosci w tym kraju, oby tylko za chec sprawowania wladzy nie sprzedala swoich idei - na ktore tak wielu liczy ludzi... zwlaszcza tych - podobnie jak ja - mlodych Polakow.

Najnowsze wpisy