Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS proponuje zmiany w podatkach. Balcerowicz straszy greckim scenariuszem

PiS proponuje zmiany w podatkach. Balcerowicz straszy greckim scenariuszem

Wyświetlaj:
raw532 / 88.199.148.* / 2015-07-16 14:50
Uszczelnienie systemu podatkowego doprowadziłoby zdaniem tego pseudo ekonomisty Balcerowicza do podwojenia długu publicznego ??? !!! Co on chleje , że tak bredzi ??? !!!
karolek123 / 83.22.20.* / 2015-07-16 14:49
Balcerowicz zrobił tu Ugandę, a straszy Grecją. No miej człowieku litość. Tych predni nie można słuchać. Dlaczego in tak bezkarnie bredzi!?
Hanye / 178.37.61.* / 2015-07-16 14:49
A ten to czym chce straszyć? Swoim pseudo czyli tytułem profesora od niczego, albo złodziejstwa, ktopremu przez lata patronował on i Plajt - formowana sekta.
hansin / 91.208.93.* / 2015-07-16 14:48
Oczywiście, al ekarz kazał przytakiwać. Głowny przedstawiciel i realizator jewrobamnków w Polsce straszy, bo na banki strach padł, że od wyprowadzonych z Polski np. w 2014 roku 14 mld zł trzeba będzie zapłacić podatek państwu. Banki to świete krowy wg pana L. balcerowiucza, nie po to dawał im przez dwie kadencje bycia ministrem finansów wszelkie zwolnienia i przywileje, aby teraz jakieś prostaki chciały je zabrać. Obraził się na PO jak prawie zlikwidowali OFE, złodziejską organizację, wyprowadzającą pieniądze z budżetu, bo nikt w ustawie nie raczy l zapisać, że OFE ma zwrócić emerytowi choćby kapitał. A kto wprowadził OFE? Pan Balcerowicz. To gadanie o wzroście PKB już zaczyna mnie mierzić. Ja zarabiam tyle samo co zarabiałem 7 lat temu, a PKB rośnie, podatki pośrednie rosną, taki mamy dobrobyt dzieki ekonomistom pokroju pana Balcerowicza. Polak klepie biedę w podobno bogatym państwie.
Bye / 178.20.55.* / 2015-07-16 14:48
Balcerowicz to wg mnie oszust, który straszy PIS'em i nie dopowiada szczegółów, byle straszenie było medialnie skuteczniejsze. Dzisiaj słuchałem tego typa w radiowej Trójce i jego pupulizm spowodował, że "zdecydowałem się wkurzyć" i napisać co o nim myślę. Co złego w tym, ze PIS chce uszczelnić system podatkowy, żeby było więcej w budżecie ? " to rozdawanie wirtualnych pieniędzy." A nie powiedział, że chodzi o uszczelnienie i zniwelowanie wyłudzeń VAT. Jeżeli zniwelowanie wyłudzeń VAT ma nas sprowadzić na scenariusz grecki to mogę ogłosić, że Balcerowicz jest parszywym populistą albo skończonym debilem szkodliwym dla Polaków.
kdj / 164.126.215.* / 2015-07-16 14:47
ktoś kiedykolwiek w Grecji dostał rachunek fiskalny w restauracji? Nie ma znaczenia podniesienie VAT, skoro oni i tak po prostu go nie płacą.
asd1025 / 178.183.170.* / 2015-07-16 14:47
Balcerowicz ,ty nam Grecję już raz zrobiłeś więc teraz wypad ze swoim protegowanym i nie zabieraj więcej głosu ,mało ludzi wykończyłeś?
kukałek / 79.185.248.* / 2015-07-16 14:47
Smutny człowiek, chyba tak naprawdę czuje swoją rangę.
Mielekca / 93.105.181.* / 2015-07-16 14:46
Moim zdaniem premier Grecji dogaduje się z jakimś "sponsorem" na boku, a reformy chce mieć jako wyjście awaryjne i obecnie czeka na decyzję owego kogoś.
Stephano / 83.7.172.* / 2015-07-16 14:46
Twój licznik w Warszawie pokazuje dług publiczny robiony przez twoich POpilków - przekroczył już bilion złotych = ok.240 mld euro, zgadza się? To mamy już w Polsce Grecję? Mamy. Gdybyśmy byli w strefie Euro musielibyśmy ogłosić upadłość! A tak to mamy "radość", że "dzięki" rządowemu zadłużeniu jako Polacy "możemy" emigrować za chlebem! Ty nie musisz, bądź spokojny Polska jest pozbawiona przemysłu przez posłusznych idiotów, dlatego niedługo o nas będą pisać, że produkujemy tylko jabłka i euro-palety! Dlatego też nie strasz dziada torbą bo się już nie boi!
Natenczas Wojski / 77.254.230.* / 2015-07-16 14:45
Też sądzę, że Platforma zostawiając po sobie ponad bilionowy dług, absolutnie nie do spłacenia, wprowadza każdy kolejny rząd na minę. Polska już dziś jest w sytuacji Grecji, a może i gorszej, tylko że wszystkie dane są utajnione. Scenariusz grecki jest u nas nieuchronny, jedyna nadzieja w tym, że PO nie zdążyła wprowadzić euro i mamy naszą złotówkę. Tak czy inaczej, Platforma zostawia Polakom po swoich rządach spaloną ziemię i musimy się z tym faktem zmierzyć.
Stephan / 83.7.172.* / 2015-07-16 14:43
Twój licznik w Warszawie pokazuje dług publiczny robiony przez twoich POpilków - przekroczył już bilion złotych = ok.240 mld euro, zgadza się? To mamy już w Polsce Grecję? Mamy. Gdybyśmy byli w strefie Euro musielibyśmy ogłosić upadłość! A tak to mamy "radość", że "dzięki" rządowemu zadłużeniu jako Polacy "możemy" emigrować za chlebem! Ty nie musisz, bądź spokojny Polska jest pozbawiona przemysłu przez posłusznych idiotów, dlatego niedługo o nas będą pisać, że produkujemy tylko jabłka i euro-palety! Dlatego też nie strasz dziada torbą bo się już nie boi!
Wsza / 46.231.157.* / 2015-07-16 14:42
Scenariusz GRECKI OD 8 lat Realizuje PO ,!!!!KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ ROSTOWSKIEGO zakończyła sia KRADZIEŻĄ OFE ...........
alex241 / 91.68.56.* / 2015-07-16 14:41
Pod dyktando zachodnich bankierow rokrada polske i jeszcze straszy ze bedzie gorzej ????
Real / 188.0.35.* / 2015-07-16 14:41
Proszę mi wierzyć, że pan Balcerowicz nikogo nie straszy, jedynie przytacza zagrożenia i ostrzega przed ich skutkami. Co do wieku emerytalnego, to należy zlikwidować idiotyczne przywileje, a okaże się, że wiek emerytalny można obniżyć, a należy to zrobić, bo ludzie zasługują na kilka lat emerytury o nie na pracę do śmierci.

Najnowsze wpisy