Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS pyta rząd. Co z budowlańcami spoza specustawy?

PiS pyta rząd. Co z budowlańcami spoza specustawy?

Wyświetlaj:
rembert2 / 2012-08-20 13:51 / Tysiącznik na forum
A moze zaczac od wyjasnienia dlaczego przetargi wygrywaly firmy ktore potem padaly albo nie byly w stanie wykonac zadan- za decyzje niekompetentnych (oby tylko) urzednikow znow placa podatnicy
Bartuś12 / 2012-08-20 14:58 / Bywalec forum
Zaskakujące jest to jak nasz rząd bardzo lubi robić budowlańców w konia... ostatnio czytałem o tym jak pewien człowiek wybudował oczyszczalnie dla jednej z miejscowości , pieniądze miały być zapłacaone, niestety z urzędu miast astwierdzili że tych pienieðzy nie dadzą...
aboco650 / 89.171.250.* / 2012-08-03 20:03
To jest tylko zamęt. Czy PIS to SLD a może LSD ?? ;))
kawu / 78.8.23.* / 2012-08-03 11:46
...ja podpisuję pod tym listem rękami i nogami...pytam Pana Komorowskiego jako Prezydenta wszyskich Polaków - a kto mi odda kilkadziesiąt tysięcy nie zaplaconych przez upadłe firmy w innych podejrzanych okolicznościach w ostatnich latach???????? postepowanie obecnej władzy kierowanej przez pana Tuska - to kpina z narodu, a PO-wski prezydent jeszcze przyklaskuje, ręce opadają...
życzliwy / 79.187.170.* / 2012-08-03 10:51
W każdym sektorze gospodarki są nietrafione kontrakry ,źle zrobione oferty i bankructwa.Dlaczego podatnik ma płacić za czyjąś pazerność i głupotę,Nikt nie musi być podwykonawcą kontraktu budżetowego ,niech szuka drobnych zleceń od prywatnych inwestorów.Ale wszyscy liczyli,że się wzbogacą , a tu figa z makiem, niech każdy sam ponosi odpowiedzialnośc za swoje decyzje. Ni widzę powodu aby dawać tym przedsiebiorcom jaką kolwiek pomoc.Tylko to powinno być wypłacone co Budżet jest w stanie odzyskać ze złożónych gwarancji i ani złotówka więcej. Niech się przedsiebiorcy nauczą zabezpieczać sami swoje interesy, podobno socjalizmu już nie ma w rtym kraju.
Jako podatnik nie zgadzam się aby moje pieniądze były przeznaczane na takie cele.
PIS niech się zdecyduje , czy jest prawicą czy lewicą
MAREK1954 / 178.43.91.* / 2012-08-06 05:16
tyś jest nawet ni nieżyczliwy ino durnowaty... Generalnie to masz rację, ale pamiętaj: diabeł tkwi w szczegółach! Otóż widzisz, system budowy dróg i autostrad zależy d państwa. Skoro został skonstruowany tak, żeby poinformowani mogli kraść bezkarnie niebotyczne pieniądze to państwo powinno teraz wesprzeć okradzionych(przez państwo jako organizatora tychże budów). I tyle, przyjemniaczku...
Niepisiak / 159.205.109.* / 2012-08-02 16:41
Niech kaczor i ojdyr dołożą.
sumerr / 95.51.184.* / 2012-08-05 17:22
Rozumię chamiotko, że w tych swoich oj dyr-dymałach chciałeś wyrazić się jasno i chodzi ci o śmieszno-żałosnego kaczora Donalda co POsiada moc lewej kasy.

Najnowsze wpisy