Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS rozpoczął kampanię

PiS rozpoczął kampanię

Money.pl / 2007-08-25 15:34
Komentarze do wiadomości: PiS rozpoczął kampanię.
Wyświetlaj:
Obywatel_RP / 2007-08-26 09:41
Dosyć rządów PiS. PiS to neobolszewicki potworek odwołująca się do elektoratu wychowanego na komunistycznych wzorcach (uwielbienie dla silnej władzy, służb specjalnych, mistrzostwo propagandy -czyli nikt nam nie wmówi że białe jest białe..., rozbudowa etatystycznej biurokracji, militarystyczne zapędy, wykorzystywanie wymiaru sprawiedliwości dla celów politycznych władzy, polityka „obrazu wroga” oraz wieczne wskazywanie „kozła ofiarnego”, dziel i rządź , sbecki worek-korek-rozporek, niechęć do gospodarki liberalnej, kupowanie roszczeniowego elektoratu, kompletny brak myślenia o przyszłości i całości a zamiast tego intrygi knucia i rozgrywki zakulisowe, i tak dalej...) . Nic tutaj nie pomoże bełkotanie o prawicy. Miejsce PiS to margines polskiej sceny politycznej obok takich partii jak LPR i Samoobrona. Koalicja tych ugrupowań nie była przypadkowa – one doskonale do siebie pasowały, łączył je populizm i socjalizm. Bracia Kaczyńscy to zemsta komuny po 18 latach (V-kolumna komuny podszywająca się pod prawicę). Polsce potrzebna jest dekomunizacja - wystarczy pozbyć się tych krzykaczy z PiS. Smutne widowisko czas zakończyć. Jeśli Polacy nie wyciągną szybko wniosków z lekcji jaką otrzymali w ciągu ostatnich dwu lat, jeśli ulegną populistycznym sofizmatom głoszonym przez Jarosława zwanego Wielkim, jeśli nadal pozwolą sobie wciskać takie kity propagandowe jak przeciwstawianie „Polski solidarnej” i „Polski liberalnej” (dobre hasło dla komunizującej lewicy), jeśli chamstwo pycha i agresja są dla nas pożądanymi cechami władzy to utracimy wielką szansę historyczną i wylądujemy na własne życzenie w politycznym skansenie. Dzisiaj na scenie politycznej jest miejsce dla tylko dwu nowoczesnych partii które mogą zmagać się w politycznych bojach o przyszłe kształty naszego kraju. Taką partia jest na pewno PO – do niej należy przyszłość, jeśli odnajdzie sie w dzisiejszej sytuacji. Umiarkowanie konserwatywna, gospodarczo liberalna, fachowa, z europejską perspektywą. Ludzie z PO wiedzą że tylko rzetelną pracą i rozumem możemy w tym kraju coś budować. To jest ugrupowanie, które wspieram bo jestem młody i zależy mi na tym żebym mógł mieszkać i pracować we własnym kraju. Rozsądną przeciwwagę dla PO mogą zbudować ugrupowania z lewej strony o ile pozbędą się ze swoich szeregów skompromitowanych byłych PZPRowskich aparatczyków i nie będą atakować podstaw liberalnej gospodarki (podobnie jak Kaczyńscy). Jeśli Polska ma sie rozwijać w centrum Europy to PiS musi wylądowć na marginesie sceny politycznej.
towarzystwowzajmnej... / 83.24.196.* / 2007-08-26 12:55
dość, dość, dość, zakrzyknął towarzysz, przekonując innych towarzyszy.
Handel wyrokami / 83.21.26.* / 2007-08-26 09:07
Nie da sie śmierdząca kiełbasa wyborczą i Łyżwą zasłonic afery z Kaczmarkiem. W urzedach wymuszanie usług seksualnych na paniach za prace jest powszechne, zwłaszcza w prokuraturze. Tak wiec czepianie sie Łyżwe jest troche głupie
nicstraconego / 83.24.196.* / 2007-08-26 12:57
Łyżwiński daj sobie spokój. Trafisz do paki i poznasz nowych przyjaciół, może zakochasz się ponownie.
up-and-up / 2007-08-26 08:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wietrzyc to bedzie trzeba po kaczym smrodzie
ciekawe / 83.24.196.* / 2007-08-26 12:58
to ty jeszcze rozróżniasz smrodki, a wydawałoby się że własny smród trepa z WSI nie pozwala na to.
~Polak / 83.22.71.* / 2007-08-26 02:41
Regulamin forum
patriota / 83.24.196.* / 2007-08-26 13:01
chodzi ci o tą melodię i tekst wspominający o proletariuszach, którzy łączą się w boju ostatnim?
jliber / 87.96.51.* / 2007-08-25 22:58
Hmmm, przekonywanie przez powtarzanie. Jestesmy super, jest fajnie, jestesmy super, jest fajnie, walczymy, walczymy, walczymy. No okay, mohery zadowolone, ale fajnie jakby rzeczywiscie cos w koncu zrobili. Chocby nawet ta lustracje o ktorej tak duzo mowili. Jednak cala ta walka z postkomunizmem to tylko mydlenie oczu. Na pewno wymiana urzedasow z SLDowskich na swoich, to tak, ale Kaczynski nie po to wykladal o Leninie zeby w jakikolwiek sposob zmieniac dzialanie naszego socjalistycznego panstwa.
naleszczyniewPoroninie / 83.24.209.* / 2007-08-25 23:41
wspominasz o lustracji. Zostaw ten temat, bo zdenerwujesz kumpli, a oni są mściwi. Przypiszą ci n.p., że wykładałeś jakoby o Leninie.
Wyborca / 80.53.15.* / 2007-08-25 22:32
TEN KRETYN CHCE CHYBA REWOLUCJI.MAM DOSC CHORYCH Z NIENAWISCI POLITYKOW.JARUS CZY NIKT CIE W ZYCIU NIE KOCHAL?
taktrzymaj / 83.24.209.* / 2007-08-25 23:18
a po co rewolucja, samo istnienie PIS-u skutecznie wpływa na stan emocjonalny poniektórych, co zresztą przyjmuję z wielką satysfakcją.
marek 19-53 / 83.24.38.* / 2007-08-26 00:07
Ma Pan oczywistą rację. A jeżeli porównamy stonowane wypowiedzi Kaczyńskiego z wiecowymi krzykami pełnymi obelg i pomówień w wykonaniu Tuska, Komorowskiego, Niesiołowskiego to wybór wydaje się dość oczywisty.

Istnienie PiS-u, CBA, Ziobry skutecznie wpłynęło na stan emocjonalny wielu - pewne grupy zaczęły się bać. Np. prokuratorzy, sędziowie, urzędnicy. I to nie z powodu bycia wykształciuchami lecz z obawy przed kryminałem.
Wigash / 2007-08-26 03:03
Jarek to TY??
mogłeś się wysilić z ksywką Jarek-Marek jest za proste...
Stonowana wypowiedź: my stoimy tu a oni tam gdzie ZOMO, słowo klucz, myślisz, że jak kiedyś ludzie bali się zomo to teraz też się z przyzwyczajenia przestraszą...i nie ważne już będzie kto tam tak naprawdę stoi!
A Ziobry to już się pewnie sam boisz, bo i na Ciebie Jaruś on coś tam ma...
uprzejmy / 83.24.196.* / 2007-08-26 13:06
dziękuję uprzejmie za przypomnienie po której stronie stoisz. Pocieszające jest jednak, że stoisz tam (niestety dla ciebie) bez regulamionowego rynsztunku (bojowa pałka, wyrzutnie gazu łzawiącego itp akcesoria)
wczoraj / 2007-08-26 01:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
1. rozumiem, ze klamstwa premiera to stonowane wypowiedzi,
2. co do ludzi, ktorzy sie obawiaja to nalezy dolaczyc przynajmniej ministra Ziobro,
3. czlowiek, ktory sie boi bardzo zle wykonyuje swoja prace, wolalbym, zeby to byl respekt
powodzenia / 83.24.196.* / 2007-08-26 13:07
odn, pkt 3 - zacznij od siebie i jak znajdziesz kogość, kto czuje do ciebie naturalny, niewymuszony respekt, natychmiast podziel się tą informacją z innymi.
WOLNA POLSKA / 80.53.15.* / 2007-08-25 22:28
Tym razem ten WARIAT CZYSCICIEL,przegra wybory.Komisje Sledcze potwierdza ze Sluzby Specjalne i PROKURATURA zostala upolityczniona.Jaroslaw Kaczynski NIENAWIDZI WIEKSZOSCI POLAKOW ,a kocha tylko PIS.
marek 19-53 / 83.24.38.* / 2007-08-25 23:56
To służby i prokuratura nie były upolitycznione ? Za Millera i Belki ? W ostatnim tygodniu to zrobiono?

P.S.
A gdzie wyborco, wolna polsko byłeś w czasie wyborów.
gytyg / 84.234.0.* / 2007-08-25 22:38
Wy UB-ecy już zażyjcie coś przeciw sraczki bo smród będzie, oj bedzie.
jliber / 87.96.51.* / 2007-08-25 23:00
Szczerze mowiac ja naprawde wierzylem ze przynajmniej to zrobia. Wiedzialem ze Kaczynski to tak naprawde socjalista, tyle ze narodowy, wiec zgodnie z oczekiwaniami liczba urzedasow wzrosla, prywatyzacja stanela, a Jezus zostal krolem polski. Ale naprawde wierzylem ze zrobia chociaz ta lustracje. Zobacz, nawet liberal dal sie nabrac hehe, wstyd mi.
pobłogosławNasPanie / 83.24.196.* / 2007-08-26 13:15
Jezus, Maria?
wczoraj / 2007-08-25 22:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
podejrzewam, ze twoj idol JK to cichy zwolennik ubekow bo przez dwa lata rzadow, nie zdazyl zasluzonym ubekom obnizyc uposazen emerytalnych
marek 19-53 / 83.24.38.* / 2007-08-26 00:36
Proszę się o to upomnieć jak Tusk z Kwachem wygrają wybory. Bez wątpienia będzie to ich pierwsze posunięcie.
A może i TK im przyklaśnie?
wczoraj / 2007-08-26 01:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i tak wlasnie wyglada skutecznosc premiera, przepraszam brak skutecznosci i przynajmniej z tego powodu powinien odejsc
teteTKa / 83.24.196.* / 2007-08-26 13:11
bo mu TK nie przyklaskuje? ciekawa konstatacja
nieźleuposażony / 83.24.209.* / 2007-08-25 23:44
cicho! sza!, bo sobie przypomną. Jak wyżyjesz z 600 zł., nie ma to innych argumentów.
wczoraj / 2007-08-25 21:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chcialbym jeszcze do mojego postu: rodacy zrobmy wszystko, zeby powstrzymac tego szlenca i umiscic go gdzie jego miejsce tzn. przy mamusi i z kotkiem
wysilsięśmieciu! / 83.24.209.* / 2007-08-25 23:28
szaleniec.. mamusia... kotek - ot i cała argumentacja apelu do rodaków.
wczoraj / 2007-08-25 21:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czy to wystapienie nie przypomina wam wystapienie z przed roku co to nasz Wodz mowil: wiecej koalicji z ludzmi o niepewnej prowinienci nie" i co? no i wielkie gowno za dwa tygodnie czy wczesniej buraczny buhaj lepper tlumok pospolity ponownie na mninistra,
ludziom, ktorzy wielokrotnie oszukuja i wypowiadaja klamstwa publicznie nie wierze i nie mam szacunku do nich
ale widocznie pisuariat ma inny system wartosci, podejrzewam, ze oparty na wartosciach chrzescijanskich, no ale co ma wspolnego Wodz z nimi, ktory sieje nienawisc do Wroga zamiast go milowac
pejcziskóra / 83.24.209.* / 2007-08-25 23:46
ależ jesteś miłowany (jak na wroga przystało), tylko w wersji sado-maso.
westalswastka / 84.234.0.* / 2007-08-25 21:31
Na tle spotkania PiS-u w "kolebce" spotkanie PO jawi się jako spęd na siłę smutnych ludzai. Smutnych bo wiedzą, że znów przerżną wybory, tym razem z kretesem, i mocodawcy wywalą niby cwaniaków na zbitą buzię. PO jest po to aby mocodawcą przynosić łupy a łupów nie ma bo Jarek na łapki patrzy a do koryta daalleekkoo. Natomist PiS wprowadził mnie w uniesienie jakiego jeszcze nie doznałam. Za PiSem stoi opatrzność i przewietrzenia Polski z postkomunizmu już nie zatrzyma rodzima komuna z rosyjskim FSB i niemieckim BND i sodomitami wszystkich krajów włącznie. Już teraz jestem pewna, że PiS ma 51% mandatów w kieszeni. Wierzę, że bedzie więcej aby napisać od nowa ustawę zasadniczą i ją przyjąć. Ta obecna jest napisana przez synów i wnuków stalinowców i to niekoniecznie goi. Dopiero wtedy będziemy w Polsce bez liczebników.
dotcom / 83.175.191.* / 2007-08-25 21:47
myslalem ze gruppies to tylko w obszarze okolomuzycznym sie pojawiaja. Widze ze liderzy PIS tez maja na co liczyc ...
obserwator / 2007-08-25 19:39 / Tysiącznik na forum
Wnikliwie obserwowalem spotkanie i reakcję ludzi tam zgromadzonych, ich twarze, mimikę, wypowiedziane słowa, co powiedzieli , czy to miało sens. Jestem pod duzym wrazeniem zaprezentowanego optymizmu i woli zmian , uśmiech na twarzy i smiejące sie oczy daja wiarę, że widzialem autentyczny zapal, PIS to partia ktora ma klase. Obserwowalem takze co mieli do powiedzenia przdstawiciele PO, wcześniej obradujacy, jestem zdegustowany wypowiedziami liderów PO, twarze smutne, wzrok ciskający pioruny, mimika twarzy i jej skrzywienia i grymasy złości wskazuja na zakorzenione głęboko kompeksy. W moim otoczeniu po rowno uprzednio głosowali przyjaciele na PIS i PO ze świadomością że razem te dwie partie zrobia coś sensownego. Nic takiego sie nie stało, ponad 130 posłów PO przeszło do opozycji, stało sie poslami opozycyjnymi, posłami dietetycznymi, rzucającymi skarżenia za pośrednictwem prasy i mediów oskarzenia na pracujacych patriotycznych posłów. Wyborcy sa surowymi sedziami, lepszymi niz ci z aparatu sprawiedliwości, bo nie wydaja wyroków zamiast sprawiedliwości, kieruja sie sercem i mają wierze na wyzszym poziomie edukacyjnym. Prosze zwrócic uwagę że przewodniczaca komisji sejmowej jest przedstawicielka PO, i mamy lipne , tragiczne dla pacjentow strajki lekarzy ktorzy dostając duzą kasę chcą jeszcze więcej, ale pracować więcej nie chcą i poddawać się kontroli nie chca. Marszalek wypowiadając słowa" pokarz lekarzu co masz w garazu" które wszyscy pacjenci i podatnicy mowia miedzy sobą, trafil w sedno sprawy, uzmysłowił że to środowisko jest zaklamane i mści się za lekarzy przyłapanych na goracym uczynku bedących pod wpływem alkoholu, co podaja coraz liczniej publikatory. Szkoda dobrych lekarzy i pielęgniarek których jest większość, dlatego wychodza zakupy nietrafionych szkodliwych dla zdrowia medykamentow.
takietam / 83.17.123.* / 2007-08-25 21:50
No to sobie może obserwatorze poobserwuj minę Premiera na powyższym zdjęciu. Bo wg mnie to ona pokazuje "żal odchodzić... dajcie no mnie chusteczke". Podniesione brwi, zmarszczone czoło, rozjechane usta, lekko zmrużone oczy - może ktoś wie co te gesty oznaczają?

Popatrzcie sobie też na mimikę i gesty Pani Premier Gilowskiej z dzisiejszej konwencji. Rozłożone ręce, łokcie blisko siebie, uśmiech bardzo "krótki"...

A zauważyliście co zrobił prof. Religa jak wszedł na mównicę?? Jego pierwszy gest jaki uczynił, zanim zaczął cokolwiek mówić to chwycił szklankę z wodą. Ktoś może wie co ten gest oznacza? :))) (tip: załamanie pogody na Mazurach)

A były premier Pan Olszewski, jego postawa. Pochylony, przygarbiony. A nie wspomnę o tym co mówił... Czysta demagogia, no bo jak mozna mówić że spadek bezrobocia jest zasługą rządu, któru trwał krócej niż miesiąc!

Czy ktoś mądry może próbował odjąć od wszystkich wspaniałych wskaźników wzrosty/spadki (bezrobocia) spowodowane naszym wejśceim do UE? Ile by wyszło? Do rządu SLD i Prezydenta Kwaśniewskiego nigdy nie pałałem, ale fakt jest taki, że za czasów ich rządów zostało wynegocjowane i przeprowadzone przystąpienie Polski do Unii. Na nic zdały się zabiegi propagandowe LPR w ówczesnym czasie - obecnie zasadnicza większość Polaków jest zadowolona z naszego przystąpienia. Takie są fakty

Pan Tusk powiedział dzisiaj ciekawą rzecz, a mianowicie to, że 2 lata temu zdali sobie sprawe że "tym ludziom nie można oddać wszystkich resortów siłowych" (no i przez to nie było koalicji). Mi to daje do myślenia...

Pan Kaczmarek... My szaraczki pewnie nigdy się nie dowiemy całej prawdy. Mówi się, że w każdym kłamstwie jest cień prawdy. No i zakładając że Pan Kaczmarek wszystko wymyślił (wiedząc jedynie, że stenogram ma pona 100 stron) to dla mnie jest On niesamowicie inteligentnym człowiekiem.

-------
Już jakiś czas temu w internecie pokazała się piękna analiza jakiegoś specjalisty o analogii "O dwóch takich" do toczącej się sytuacji. Warto tego poszukać - będzie wiadomo co się dalej stanie :)))
marek 19-53 / 83.24.38.* / 2007-08-26 00:32
Zabawna jest ta analiza "ze zdjęć".

Powyższe zdjęcie Money prezentuje od dawna. Można rzec, ulubione ujęcia na każdą okazję.Współczesny aparat robi dziesiątki zdjęć na sekundę i nie trudno dobrać ujęcie.

Proszę sobie zrobić zdjęcie w trakcie wymawiania np. "lllll", "yyy" lub "ooooo". Zdziwi Pana efekt.

W moim odczuciu oddanie resortów siłowych w ręce PO w sytuacji gigantycznej korupcji i powiązań polityki z biznesem było by gorsze niż oddanie rolnictwa i szkolnictwa w ręce Leppera i Giertycha. Tu wiele nie naszkodzili.

Proszę mi wyjaśnić, czemu PO pragnęło resortów siłowych a nie gospodarczych. Może "gospodarkę" źle się prowadzi pod okiem Kamińskiego, Ziobry, Wassermana.
takietam / 83.17.123.* / 2007-08-26 11:38
Ze zdjęć jest tylko Pan Premier. Reszta z obserwacji przemówień na konwencji. Zgadzam się że zdjęciami można idealnie manipulować i dobierać w zależności od tego jak chce publikujący.

Nie wiemy co by było gdyby PO miało wszystkie resorty siłowe. Natomiast widzimy co się dzieje jak ma je PiS. I abstahując od merytoryki to komu w Polsce się podobają ciągłe afery i hałasy?

Korupcja? Korupcji i powiązań polityki z biznesem nie da się całkowicie uniknąć. I nie zawsze musi ona oznaczać korzyści majątkowe, finasowe, wymierne. Oczywiście ważne jest ograniczanie mozliwości takich zachowań. To pomaga. Ale tak na prawdę to trzeba sobie postawić pytanie o moralność Polaków, bo tu jest wg mnie źródło. Niech podniesie rękę ten kto jest czysty i nigdy nie dopuścił się najmniejszej korupcji. Najlepiej niech każdy patrzy na siebie. A czego nas uczy ten rząd? Nienawiści. Rozliczenia. Wymierzania kary. Braku współpracy. Kłóci się w kraju i poza nim.

Trudno mi się odnieść do kwestii tego jakie resorty chciało PO, bo nie byłem świadkiem negocjacji i być może były różne warianty. Pamietam natomiast to, że PO sprzeciwiało się oddaniu _wszystkich_ resortów siłowych w jedne ręce. Zgadzam się że dobra jest równowaga i to niejednokrotnie jest właśnie zaletą koalicji.

Choć rząd Jerzego Buzka (AWS często jest porównywane do PO) miał wszystkie tzw. resorty siłowe, rządził całą kadencję i jakoś katastrofy nie było. Ciekawe, że niedługo po odejściu tego rządu rozpoczęła się długoletnia hossa na GPW.

Wnioski?:
1. Władzę przejmie teraz PO.
2. PO podczas 4-letniej kadencji zbierze baty za zaniedbania gospodarzcze PiS i swoje reformy np. deficytu
3. W tym czasie w gospodarce nastapi osłabienie koninktury (PKB, mieszkania)
4. W związku z (pkt 3), przegrzaniem rynku nieruchomości w GB, spodziewanym tąpnięciem w Szanghaju, recesją w USA na giełdzie będzie bessa.
5. W 2011 rządy przejmie inna partia, bo ludzie będą niezadowoleni z dokonań rządu.
6. W tym samym czasie będzie już widać pierwsze pozytywne oznaki reform przeprowadzonych przez PO
7. Cykl się odwróci i znowu nadejdzie długo oczekiwana hossa dodatkowo wzmocniona Euro 2012 i przystąpieniem do strefy euro.
gdzietam / 84.234.0.* / 2007-08-25 22:15
Jeżeli Takietam wolisz oddać resorty siłowe PO to tak jak by oddać owe resorty LiD-owi. Jeżeli nie jesteś osobnikiem, któremu antypolskie, polskojęzyczne merdia zrobiły z mózgu swój wychodek to nie powinieneś się z takiego obrotu sprawy cieszyć. PO w koalicji z LiD będzie przystawką LiD-u pomimo, że PO bedzie większa. PO to taki AWS z większością TW a LiD to taka UW czyli koncentracja polonofobów i polakożerców w jednym.
Wigash / 2007-08-26 02:51
a kto mówił o oddaniu PO? Chyba raczej chodzi o to żeby nie wszystkie zostały w jednym PiSie...hello!!!! Troszkę przeinaczacie panowie! Wszędzie potrzebna jest równowaga, a PiS chciał mieć wszystko. Ma Premiera i marionetkowego Prezydenta i nadal nic nie mogą zrobić, bo winien jest układa..oni toż to paranoja z podręcznika medycyny! Zerknijcie do wiki
widmovetaprezydenta / 83.24.196.* / 2007-08-26 13:13
właśnie ten Prezydent jest solą w oku PO. Co oni by nie dali, ile zapłacili, aby okazał się marionetką w ich rękach.
koasta / 83.23.149.* / 2007-08-25 20:27
ja też obserwowałem zachowanie ludzi na widowni tej konwencji i zauważyłem,że bawią się jak na niezłym kabarecie.Bo co by nie powiedzieć to była farsa z rzeczywistości.
dotkom / 83.175.191.* / 2007-08-25 17:59
miales na to wszystko dwa lata. razem z bratem mieliscie cztery. pajace
pajacykiimisie / 83.24.196.* / 2007-08-26 13:19
a misie mieli też?
Selim / 87.206.176.* / 2007-08-25 17:54
Zytko, czy załatwisz dla swojego synusia 1 miejsce na liście wyborczej PiS w Lublinie? W PO nie wyszło i Tusk cię wylał za nepotyzm. Jaruś jednak lubi takie numery. Ważne by mu wiernie służyć.
chrobotek / 87.206.176.* / 2007-08-25 17:44
Chory człowieku, wróć do mamusi. Niech cię przytuli to ci będzie lepiej.
możepomożemaczuga / 83.24.196.* / 2007-08-26 13:24
tobie to nie pomaga? A zapomniałem, przecież nie wyleczysz się z nienawiści.
cash / 2007-08-25 15:51
niech on się Polską zajmie a nie komunizmem, fanatyk jeden....
oni / 83.21.60.* / 2007-08-25 16:13
Sam jest komunista i stosuje ich metody tzn.kij i marchewka.Podsłuch i rozdawnictwo .Prowokacje i podsycanie stanu ciągłego zagrożenia.Takie proste a jak ciągle skuteczne.
kalkamyślowa / 83.24.236.* / 2007-08-25 16:39
skąd ty to znasz, czyżby esbeckie doświadczenia przenosisz na innych.
Bez odbioru / 83.22.190.* / 2007-08-25 16:51
Wysil się trochę ,kaleczko. Powielane przez Ciebie te same posty o esbeckich doświadczeniach to raczej kalka bezmyślna.
kd44 / 83.21.60.* / 2007-08-25 16:07
sam jest komunista -rozdaje co moze za kilka głosów
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy