Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS: Sejm musi skomentować tę hańbę

PiS: Sejm musi skomentować tę hańbę

Money.pl / 2011-01-13 12:07
Komentarze do wiadomości: PiS: Sejm musi skomentować tę hańbę.
Wyświetlaj:
tgauvi / 83.4.137.* / 2011-01-17 13:25
studenci plotkują-czemu prezydent za mało robi w sprawie katastrofy SMOLEŃSKIEJ,a ZBYT dużo czawsu poświęca -konferecjom nadawania "orła białego"?- czy to normalne?-że TAK często i czemu tak dużo ludzi nagradza? prezydent w tak krótkim czasie prezydentury?,to ZNACZNIE ZADŁUŻA:budżet,dług publiczny,przyszłe i terażniejsze emerytury-ZAMIAST oszczędzać-to rozdaje się pieniądze CIĘŻKO wypracowane przez ludzi pracujących-CZY NIE PRZESADA w czasie KRYZYSU? przypodobania się przed WYBORAMI ?-czy to nie czysty zabieg PROPAGANDOWY i POLITYCZNY w stosunku do niektórych GRUP SPOŁECZNYCH?
jack8944 / 178.42.164.* / 2011-01-15 21:00
Wygląda na to, że hańba wynika z wciśnięcia nie tego guzika na głównym ciśnieniomierzu barycznym.
rolicky / 83.4.143.* / 2011-01-14 21:50
gdyby premierem był KACZYŃSKI nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten "KIEPSKI WYSTĘP"-porażka premiera,prezydenta,marszałków,posłówO,PSL,SLD-poza sejmem w wyborach-rosjanie spowodowali wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy rusek?,czy postradał rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie rozumieją(ani ROSJANIE,ani POLSKI RZĄD,prezydent,...-co to ma wypadeik KASA? :-TOTALNA KOMPROMITACJA władz,lot składa się z:wylotu i LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i tam :NIEPRAWIDŁOWE KOMENDY DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE SIĘ Z PRZEŁOZONYMI?,NACISKI,braki oświetlenia,podawanie złej wysokości,wycięty las,żle działaujące przyrządy,lewa mgła?,...- były PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a NIE WINA PILOTÓW POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SUIĘ DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w OBRONIE POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄa-dość oĄ dość opluwania POLSKISKI...
oborowy / 79.185.108.* / 2011-01-14 12:48
Sprawa jest prosta. Putin olał tuska ciepłym moczem,a on mówi i robi wrazenie,ze to tylko deszcz.

Całe Peło i SLD zachowuje sie POdobnie. Tak drodzy Rodacy. Takich Podnózków sobie wybraliście na Swoich reprezentantów.

POwodzenia życczę.
Pokorny / 62.152.128.* / 2011-01-14 09:08
Nie wiedziałem,ze w PIS jest tak dużo specjalistów od katastrof lotniczych.Wobec czego nie trzeba komisji międzynarodowej. Wynik jest już gotowy bez badania.
Przypominają się mi czasy gdzie I Sekretarz Komitetu PZPR znał się na wszystkim. Obalono jednych są następni. Skończmy z polityczną mądrością, poczekajmy na wyniki Komisji Polskiej(specjalistów d/s katastrof lotniczych).
T. / 81.190.54.* / 2011-01-13 18:22
A o jaką hańbę tu chodzi ?
O tą , że Rosjanie stwierdzili niewielką ilość alkoholu u Błasika i oficjalnie poinformowali o tym wszystkich ,co i tak nie miało wpływu na przebieg wydarzeń . Zresztą pewnie ,nie tylko ON był po drinku.
Czy o tą , że niepotrzebnie Błasik stał nad głowami młodych pilotów w tak ekstremalnych warunkach pogodowych podczas prób podchodzenia do lądowania , co mogło niestety mieć wpływ na podjęcie decyzji przez pilotów o podejściu do lądowania.
oborowy / 79.185.96.* / 2011-01-14 22:39
Młody to pewno jesteś ty i na dodatek niezmiernie Tepy. Propagadę łykasz, jak bocianżabę. TyPOwy POwiec.
T. / 81.190.54.* / 2011-01-15 22:02
"Oborowy" wstawaj , czas się wziąć za robotę ! Świnie kwiczą od piątej.
ździcho / 77.254.244.* / 2011-01-13 21:13

O tą , że Rosjanie stwierdzili niewielką ilość alkoholu u Błasika

A na jakiej podstawie stwierdzili tę obecność? I czemu akurat u niego? Czyżby dlatego, ze to właśnie on wchodził do kokpitu (co też nie jest pewne, gdyż trudno było zidentyfikować z czarnych skrzynek głos trzeciej osoby w kokpicie i przyporządkować go komuś konkretnemu)? Fajnie tak to sobie poukładać do swojej historyjki, którą gawiedź ani chybi kupi.
T. / 81.190.54.* / 2011-01-13 23:24

Fajnie tak to sobie poukładać do swojej historyjki, którą gawiedź
ani chybi kupi.


Zdaje się , że do podsumowania raportu Mak , Rosjanie zapomnieli o Tobie "ździcho".
Nie byłoby już wówczas , żadnych zastrzeżeń i wątpliwości ze strony polskiej ...
ździcho / 77.254.244.* / 2011-01-13 23:29
Aleś Ty drażliwy. Rzuciłem parę pytań do analizy, a Ty zaraz jak bym Ci żonę obraził. Po prostu sugeruję, że bajka o podpitym Błasiku jest niedorzeczna i tyle, a Ty zaraz bierzesz do siebie osobiście.
T. / 81.190.54.* / 2011-01-13 23:36
Nic nigdy nie biorę osobiście , tylko sugeruję j/w.

Ps. nie należę do obrażalskich.
ździcho / 77.254.244.* / 2011-01-13 23:48

tylko sugeruję j/w.

Liczyłem na to, że zbijesz moje argumenty, ale skoro nie jestem dla Ciebie partnerem do rozmowy, to trudno - wystarczy mi Twój sarkazm:
Zdaje się , że do podsumowania raportu Mak , Rosjanie zapomnieli o Tobie
"ździcho".
T. / 81.190.54.* / 2011-01-13 23:55

a Ty zaraz bierzesz do siebie osobiście.


No i tak możemy dyskutować do rana . Gdybyś jeszcze jednego podlał , to może by i zeszło do obiadu.
ździcho / 77.255.231.* / 2011-01-14 08:05

podlał

Podlał? Nie rozumiem. Może "polał".
jt / 78.8.228.* / 2011-01-13 14:50
I po co poniższe wpisy że tylko PiS chce międzynarodowej komisji do zbadania tej katastrofy."Wystąpienie o arbitraż do Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO) - w związku z raportem MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej - to jedna z możliwości, którą rozważa rząd - wynika z nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do Rady Ministrów".Rząd Tuska zrobił wielki błąd zgadzając się na to aby wyjaśnienie wypadku prowadził MAK.Mówiono wówczas o tym że nie można pogarszać stosunków z Rosją.A Rosja ma nas głęboko w d... i wcale się tym nie przejmuje że ich kłamliwy(co każdy trochę obiektywnie myślący wie)raport musi pogorszyć stosunki między Polską a Rosją.
roland_topor / 2011-01-13 14:22 / Bywalec forum
Zacni pisowcy! A może by tak zająć się sprawami tych paru milionów żywych, którzy na was (nawet jeśli) pod wpływem chwilowego amoku zagłosowali, zamiast robić niekończące się zadymy w sprawie setki nieboszczyków , którym i tak już jest wszystko jedno? Przeciętny oglądacz National Katastrophic Channel wie, że takie sprawy mogą się ciągnąć parę lat, zanim się wszystko dokładnie wyświetli i żadne polit-wygibasy tego nie przyśpieszą.
Satyr / 83.12.70.* / 2011-01-13 14:19
Najgorsze w tym wszystkim, że PiS owskie ograniczenia umysłowe dostali karmę, którą żuć będą przez wiele miesięcy. Nadzieja w tym ,ze te żałosne pojękiwania na świadomym elektoracie nie zrobią wrażenia.
hhhhhhhhhhhhhhhhh / 62.87.128.* / 2011-01-13 14:15
Bez przesady to żdna Hańba że po polskiej stronie były błędy. Trzeba się do tego przyznać, a fakt że Rosjanie nie przygotwali lotniska? To trzeba było nie lecieć, ten samolot nie powinien wystartować, chyba Rosjanie nie kazali odpalać silników, nie kazali lądować mimo fatalnych warunków. Owszem Polska strona powinna tak jak planuje opublikować swoje wyniki badań, które uwzględnią nieprzygotowanie lotniska przez Rosjan ale bez machania szabelką, jak to jest w stylu pis.
ssqw1 / 83.24.28.* / 2011-01-13 14:09
Hańba!!
Może wypowiedzmy wojnę?
Pearl Harbor już mieliśmy w Smoleńsku.
przdn / 81.210.123.* / 2011-01-13 14:16
Tak, pis i jego zwolennicy do ataku. Cepy w ręce i na Moskwę!
wystrachany / 194.213.1.* / 2011-01-13 14:24
Nie komentować raportu MAK. Rosja to wielki kraj, jak będziemy komentować to Putin nałoży embargo na eksport cebuli
dfgdg / 89.174.238.* / 2011-01-13 14:34
nie jesteś na bieżąco bo właśnie rosjanie wstrzymali import polskich jabłek...
T. / 81.190.54.* / 2011-01-13 18:24
Czy oprócz jabłek brali od nas coś jeszcze ?
dgen / 2011-01-13 14:08 / Tysiącznik na forum
donald tusk od początku swojego urzędowania stosował w polityce zagranicznej politykę "ping-pong". Czyli odbijania się od ściany do ściany. Ściana zachodnia (niemcy) już dawno pokazali mu (i nam) środkowy palec, dogadując się z rosjanami w sprawie typowo politycznego projektu gazowego a ostatnio przyznając, że jednak zablokują polski port w świnoujściu. Piłeczka wróciła na stronę wschodnią, chwilowo tam ugrzęzła w objęciach putina, ale szybko została rozdeptana. Rosja od wieków liczy się tylko z argumentami siły a tusk dla putina nie jest jakimkolwiek partnerem , nawet do łowienia ryb.
rozsądny / 89.78.146.* / 2011-01-13 20:12
Najlepiej się kłócić ze wszystkimi i wszędzie węszyć spisek - to jest idealna wizja polityki zagranicznej. Copyright by PiS
tdg / 89.174.238.* / 2011-01-13 14:37
widać byłeś słaby z geografii skoro twierdzisz że North Stream to projekt polityczny.
zajrzyj czasem na mapę i zastanów się jabyś postąpił gdybyś chciał przesyłać gaz z morza barentsa do europy
dgen / 2011-01-13 14:59 / Tysiącznik na forum
wp.pl. 2009: Ceniony rosyjski analityk rynku gazowego Michaił Korczemkin oświadczył, że Nord Stream (Gazociąg Północny), na którego ułożenie zgodziły się poprzedniego dnia - w ślad za Danią - Szwecja i Finlandia, z ekonomicznego punktu widzenia nie jest potrzebny ani Rosji, ani Unii Europejskiej. Według niego jest to projekt polityczny, związany z presją na Polskę.

"Tak naprawdę magistrala ta nikomu nie jest potrzebna - ani Rosji, ani UE. Przede wszystkim dlatego, że celem tego projektu nie jest zwiększenie dostaw (rosyjskiego) gazu. Takiego wzrostu po prostu być nie może, gdyż gaz z Rosji jest najdroższy na rynku" - zauważył Korczemkin, cytowany przez rosyjską "Gazietę".

Jego zdaniem eksport gazowego paliwa z Rosji na długo zatrzyma się na poziomie 150 mld metrów sześciennych rocznie.

Korczemkin, dyrektor spółki consultingowej East European Gas Analysis, zwrócił uwagę, że w lutowej prezentacji dla zagranicznych inwestorów Gazprom nawet słowem nie wspomniał o zwiększeniu eksportu gazu, a jedynie poinformował o planach dywersyfikacji tras przesyłu surowca.
pchelek / 2011-01-13 13:47 / Tysiącznik na forum
To prawda.
Hanba jest i byla ta cala wyprawa.
bezstronny / 2011-01-13 13:44
Panie Blaswzczak pan nie posiada zmyslu politycznego skoro pisze pan o hanbie.Jak zwykle glupoty pan mowi.Radze namowic prezesa Jaroslawa Kaczynskiego i jego przyboczna gwardie i z szabelkami dokonac inwazji na Kreml.
żenua / 83.14.248.* / 2011-01-13 13:40
kierownikiem tej wycieczki był św. niepamięci Lach Kaczyński, inspiratorem był jego brat bliźniak Jarosław Kaczyński, Ci dwaj panowie mieli najwięcej motywacji żeby doprowadzić do lądowania.

Wyjście honorowe dla J. Kaczyńskiego:

1.zrzeczenie sie polskiego obywatelstwa i opuszczenie kraju,
2.naprawienie szkód materialnych wyrządzonych Skarbowi Państwa,
3.naprawienie szkód niematerialnych wyrządzonych rodzinom ofiar
St. / 77.252.247.* / 2011-01-13 14:57
Proponuję pkt.4 - zabranie ze sobę braciszka z Wawelu w bardziej stosowne miejsce
dgds / 89.174.238.* / 2011-01-13 14:41
nie rozumiem dlaczego naród tak bardzio interesuje się szkodami materialnymi jakie poniosły rodziny ofiar tej właśnie tragedii, a zapomina o wielu innych tragediach jakie zdarzają się niemal codziennie w naszym otoczeniu i tutaj jakimś cidem takiej kwestii nie ma
konserwa / 2011-01-13 13:45 / Tysiącznik na forum
Może kierownikiem wycieczki o on był, ale dyrektorem tego biura podróży, które wycieczkę organizowało jest Twój ulubieniec zdobywca Peru i Dolomitów.
A teraz wymyśl honorowe wyjście dla Twego Płemieła.
żenua / 83.14.248.* / 2011-01-13 14:01
kolego/koleżanko,

Główny Pasażer pozostawał pod wpływem swego bliźniaka - jak mu sie zdawało - MUSIAŁ wylądować - i nic sie więcej nie liczyło - NIC w tym momencie.

p.s. jeszcze wplatał w to wszystko gen. Błasika którego mi żal.
zbyszek 52 / 46.112.29.* / 2011-01-13 14:16
Blasik byl czlowiekim prezydencika. Wtyką można powiedzieć. Klich chcial Blasika wyrzucić ale tylko dzięki temu, że kaczor się uparl - przetrwal. Pamiętaj, że on jako dowódca powietrznych sil zbrojnych odpowiadal za wszysko co się w lotnictwie wojskowym dzialo.
jt / 78.8.228.* / 2011-01-13 15:01
To że piszesz "prezybencik" to już Ciebie pokazuje jako przeciwnika L.Kaczyńskiego,a można się domyślać że i PiS-u.Więc po Twoich wpisach nie spodziewam się obiektywizmu,już w chwili czytania artykułu jesteś odpowiednio nastawiony tj.antyPiSowo,i antyKaczyńsko.
żenua / 83.14.248.* / 2011-01-13 14:39
ok.
tylko tak pechowo wyszło z tym 0,6 - żal mi go jako faceta, bo to nie miało żadnego znaczenia, a będzie sie plątało przy sprawie. szkoda mi go i jego rodziny.
zbyszek 52 / 46.112.29.* / 2011-01-13 14:47
Oczywiście, że nie mialo. On za sterami nie siedzial. A i bez tych 0,6 naciskalby na zalogę. Taką mu kaczor wyznaczyl rolę.
ździcho / 77.254.244.* / 2011-01-13 21:19

A i bez tych 0,6

zbyszek52, czemu powtarzasz te farmazony? Przecież głupi nie jesteś. Zastanów się: JAKIM sposobem w tamtych warunkach można było dojść do tego, ze było 0,6 i ze akurat u tego a nie innego faceta? Znajdź też parę wpisów użytkownika o nicku m-53.
T. / 81.190.54.* / 2011-01-13 23:52

Przecież głupi nie jesteś.

Wydaje mi się , że i ja do głupich nie należę. Ale powiedz "żdzicho" na jakiej podstawie podważasz stwierdzenie komisji o spożytym alkoholu ?
Nikt publicznie nie będzie oświadczał takich faktów bez podstaw do tego. Przecież zaraz po katastrofie pojechali tam polscy przedstawiciele rządu i we wszystkim podobno uczestniczyli . Przy sekcji zwłok także , z p. Kopacz na czele.
No chyba ,że się mylę.
Dlatego stwierdzam j/w.
ździcho / 77.255.231.* / 2011-01-14 08:03

"żdzicho" na jakiej podstawie podważasz stwierdzenie komisji o
spożytym alkoholu ?

Podstawy jako tako udokumentowanej z pieczątką nie posiadam, ale próbuję to tego podchodzić zdroworozsądkowo, a nie jak papuga.Ciekawe, że akurat trafiło na Błasika, który był (a może i nie) w kokpicie. Zaraz po katastrofie dorwali się do badań na obecność alkoholu akurat U NIEGO, a nie na przykład jakiegoś innego pasażera? Albo czy zamierzali czesać wszystkich 96 pod tym katem, a Błasik,trafił się im zaraz na początku? Jaki byłby cel badania pod względem alkoholu WSZYSTKICH? Pilotów i nawigatorów, to rozumiem, ale całą 96 osobową ferajnę? Zauważ, że Rosjanie dopiero jakiś czas po tym, jak wysłali nam pierwsze stenogramy rozmów z czarnych skrzynek, skądś "wytrzasnęli" tego Błasika w kokpicie. Teraz badając polską opinię publiczną (a w niej aż huczało od sensacji na temat Błasika, w tym absurdy, że siedział za sterami) cwaniaki wykorzystały sensacyjne ploteczki, no i powiedz sam, czy aż się nie prosi, by do tego dorobić jeszcze alkohol? Jakby do tego kokpitu wlazł jakiś Kowalski, to byłoby, że Kowalski był na rauszu. Nie kwestionuję całego raportu. Też uważam, że powinni byli odlecieć do Witebska, ale to o pijanym Błasiku to nic innego jak sprytne walnięcie Polaków ich własnym kijem, z rozpędu po sensacjach. Pozdrawiam.
T. / 81.190.54.* / 2011-01-14 16:42

ale to o pijanym Błasiku to nic innego jak sprytne
walnięcie Polaków ich własnym kijem, z rozpędu po sensacjach.
Pozdrawiam.

Przecież cały czas "nasi" walczą z Rosjanami o przedstawienie pełnego raportu ze szczegółami. Więc Rosjanie przedstawili nam , jak chcieliśmy. Ze szczegółami.
Nikt natomiast nic nie mówił , że ktoś był pijany, jak ja tu czytam .
Co to jest 0,6 promila ? To jest nic dla takiego chłopa.
Prawdziwy generał powinien mieć co najmniej 2,5 promila na spotkaniach towarzyskich. Wtedy wszyscy są rozmowni i sobie bliscy.
Gdyby była możliwość przebadania wszystkich uczestników lotu , jestem przekonany, że co najmniej 1/3 byłaby po spożyciu. I wcale temu bym się nie dziwił . Gdybym był wśród nich , też bym sobie drinka razem wypił . Rozruchowego. Na odwagę przed ceremonią.
Na całym świecie pije się alkohol w małych ilościach w różnych okolicznościach i nikt nie robi takiej tragedii z tego , jak nasi. A tym bardziej obrażać się , nie wiadomo z czego.
Pamiętam , jak bardzo dawno temu, będąc na Wyspach Kanaryjskich robiłem większe zakupy dla siebie w małym sklepiku . Sprzedawca widząc dobrego klienta spytał się , czy wypiję drinka ?
A czemu nie , odpowiedziałem . Po chwili postawił jeszcze małą kawkę.
Trochę pogadaliśmy , skąd jestem itd. Towar odpowiedni sobie wybrałem . Po czym zapłaciłem i poszedłem przed siebie dalej.
Sprzedawca zadowolony i ja zadowolony z transakcji. I to w Hiszpanii !
A u nas ,w Polsce byłoby to możliwe ???
Zaraz policvję ktoś by wezwał , że alkoholizm się szerzy... My z tym alkoholem , to chyba mamy jeszcze z epoki socjalizmu we krwi.
Podobnie z Błasikiem . Wielka hańba i obraza , że Rosjanie o znikomej zawartości alkoholu wspomnieli . Zresztą w Rosji podobnie jak i u nas postrzega się alkohol jak jakieś wielkie zło.
Amerykanie i nie tylko , pewnie śmieją się z tego .
Przecież alkohol jest dla ludzi, tylko trzeba wiedzieć jak to spożywać . Tak samo jest z lekarstwami ...
ździcho / 77.255.234.* / 2011-01-14 17:43
Ja tam osobiście nie miałbym generałowi za złe gdyby miał nawet 5,2 promila. Ale ja to ja. Jednak na sensacji, że w tej sytuacji miał TYLKO 0,6 politycznie można ugrać wiele, a ugrają ci, którzy twierdzą, że miał AŻ 0,6. To jest As w rękawie Rosjan, ten piąty, spoza talii.
Konkret / 2011-01-17 23:41
Ale jakbyś jechał samochodem to powyżej 0.5 prwo jazdy idą do "schowka" a generał był pilotem i co miał do roboty w kokpicie?
Gdzie są zapisy czarnych skrzynek (po co ich w ogóle montować jak większość nieczytelna) czasami starczy skinięcie głową a szare myszki wiedzą co kot zamierza.Do końca nikt nie wie jak było ani nie będzie wiedział bo to by wywołało za duże konsekwencje .Broni się najczęściej winny .
gdzie jest telefon satelitarny Złamano wszystkie przepisy bezpiecznego lądowania.Ci co piszą tak zdecydowanie że to zamach to proponuję to zamienić na samobójstwo.
Jak jesteś kierowcą a jest mgła a jak ci jakiś pijaczyna będzie mówił w lewo. w prawo prosto i zaliczysz jakąś brzózkę to kto będzie winny Ty ,pijaczyna czy brzoza która rosła nie w tym miejscu co przewidywałeś.Jak się przykleją do brzozy wszyscy
no to straszna tragedia. Kogo jest wina ? każdy ma prawy myśleć swoje.Winni zostaną"wyniesieni na ołtarze jako męczennicy-chore....
ździcho / 77.255.234.* / 2011-01-14 18:01
Jeszcze jedno. Jeżeli Błasik miał odrobinę oleju w głowie (a myślę, że miał) to nie wlazłby do kokpitu będąc na bani w sytuacji gdy podejmuje się decyzje. Przecież gdyby nawet wszyscy cali i zdrowi wrócili do domciu, to ktoś mógłby mu za to nieźle robić koło pióra, bo to jest łamanie procedur. Owszem, załóżmy, że oni (pasażerowie) tam walili równo, ale ci co razem pili, czy byli dla siebie serdecznymi przyjaciółmi? Wątpię. No chyba, ze Błasik bał się prezydenta tak bardzo, że zdecydował się złamać przepisy i zaryzykować karierę. W to też wątpię.
sfaf / 89.174.238.* / 2011-01-13 14:46
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
rozsądny / 89.78.146.* / 2011-01-13 20:08
Podobno lot był cywilny, więc jakie znaczenie ma, czy Błasik się czegoś napił, czy też nie. Czy on był podczas lotu w pracy? Poza tym radzę unikać takich ostrych epitetów, obnażają one niski poziom intelektualny bądź wysoki poziom pobudzenia emocjonalnego postującego. W tym wypadku obawiam się, że jednak zastosowanie ma pierwsza opcja. Jak można tą sytuację porównywać to wypadku drogowego? Nie widzę płaszczyzny do porównania.
stary ubek / 46.45.107.* / 2011-01-13 16:24
Żul to może napisać tylko taki koment,no i być pijanym po dwóch mocnych piawach(0,6"=dwa strongi)
stary ubek / 46.45.107.* / 2011-01-13 16:25
errata=piwach
żenua / 83.14.248.* / 2011-01-13 14:50
gen. był pasażerem. misja miała charakter cywilny.
zbyszek 52 / 46.112.29.* / 2011-01-13 14:50
W wojsku się pije. To jest tajemnica poliszynela. Często z daleka od domu, od rodziny to jest napewno okoliczność sprzyjająca.

Najnowsze wpisy