Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS stawia ulitimatum ministrowi. Ma czas do środy

PiS stawia ulitimatum ministrowi. Ma czas do środy

Wyświetlaj:
Pyclik / 2012-11-30 14:09 / Tysiącznik na forum
Też mi ultimatum, strachy na Lachy!
Ale na pewno jest to wstyd dla polskiego rządu, iż daje się poganiać przez wodza PISlamu, "rozśmieszającego facecika", z jego czeredą potakiwaczy i nieudaczników rządowych sprzed kilku lat.
wró ic do komuny / 178.37.101.* / 2012-11-29 19:44
właśnie własnie ,czas na likwidacje kontraktów i stworzenie siatki płac na stanowiskach pracy. Te konowały pracują po 4-5 godz. na kontrakcie i zarabiają krocie a za pozostałe godz. liczną nadwykonania i za to to znów chcą płacy . to chore . Dlaczego pozostali pracują po 8-10 godz. za marne grosze i muszą to robić. A ta kasta chce być wiecznie uprzywiliowana. DOSYC TEGO.
mamaWdomu / 2012-11-30 10:37 / Bywalec forum
ciekawa jestem czy prezes by tak samo przedsatwił sprawę gdyby sam był ojcem, nie wydaje mi sie
dagmaraKa / 2012-11-30 10:36 / Bywalec forum
to trochę perfidne tarktować chore dzieci jakąs taką kartę przetargową w polityce, to tzreba nie mieć taktu nic a nic chyba, zesby dopuścić się czegoś takiego
moimzadaniem / 78.9.154.* / 2012-11-29 19:25
obok: kluzik-rostkowskiej, miszy kamińskiego i romusia giertycha
krzysiek s503 / 5.173.143.* / 2012-11-29 19:10
brawo pis wrescie dostrzegl co wyprawia minister zdrowia nfz jedna klika juz on dawno powinen odejsc gdyby mial honor brak lekuw horym na raka swego czasu swinia oszczedza na chorych psychicznie wprowadzajonc stu procentowe oplaty za leki niema pieniedzy rozwalic nfz moloch alez przeciesz tam so koledzy przyjaciele jak mozna to rozwionzac a zreszto premier oszust klamca nieudacznik takich powibieral do wspulpracy
L_W / 83.30.160.* / 2012-11-29 19:04

Ja rozumiem, że dorosły może poczekać, ale dziecko ma określoną potrzebę i ta potrzeba powinna być załatwiona niezwłocznie

Panie Piecha - jeżeli tak pan powiedział, jeżeli to nie są wyrwane z kontekstu wypowiedzi słowa, to głupio pan powiedział.
bsf / 77.255.43.* / 2012-11-29 18:41
Czy pamięta ktoś jeszcze Kopacz , Tuska i całą ferajnę kłamców z gotowymi receptami na uzdrowienie Służby Zdrowia i te ich nachalne a nawet wręcz chamskie konferencje prowadzone w służalczych mediach.
Zagrywka PiS-u jest niePOważna.
To tak jak bym ja kazał mojemu psu nauczyć się czytać

Najnowsze wpisy