Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS straszy pustą lodówką i pyta "gdzie znikają nasze pieniądze"

PiS straszy pustą lodówką i pyta "gdzie znikają nasze pieniądze"

Wyświetlaj:
EURO STUDENT / 2011-02-16 17:43
Czy warto zagłosować na PiS lub PJN żeby ktoś nam ujawnił prawdę o sytuacji majątkowej Polski... czy wolimy nie wiedzieć na czym stoimi i będziemy bawić się w grę "obrońcy krzyża vs. ujadacze" płacić coraz wyższe podatki aż UE wykopie nas na bruk za nieodpowiedzialne podejście do sprawy.
kaplica / 83.31.74.* / 2011-02-16 18:18
od ujawniania prawdy to sa ekspercie ewentualnie media
od politykow wymag sie pozytywnych deklaracji: co nalezy zrobic
PIS jest w tej pierwszej grupie jako dostwca reklamowcyh kreskowek, a ich wizja polityczna to program obchodow kolejnej rocznicy katastrofy pod Smolenskiem.
Zatem: kazdy minimalnie rozsadny polityk byle nie z zakladu pogrzebowego rodziny Kaczynskich.
EURO STUDENT / 2011-02-16 18:42
"zielona wyspa" to deklaracja?
3x15 to deklaracja?
zlikwidowanie KRRiT to deklaracja?
płatne studia to deklaracja?
zmniejszenie sektora budżetowego to deklaracja?
zmniejszenie deficytu to deklaracja?
nie zadłużanie Polski to deklaracja?
Złożona Przysięga że będa dbać i bronić honoru Polski to deklaracja?
A dziś wszyscy mówią o pianym generale i szalonym prezydencie.

Przestań.
kaplica / 83.31.74.* / 2011-02-16 19:02
dwa razy za duzo
politykow nie rozlicza sie z deklaracji, tylko z tego jakie podejmuj decyzje w porownaniu z tym co mogli by zrobic inni (opozycja). To jest podobnie jak w bridge psortowym - te same rozdania graja obie pary, wygrywa ten kto wiecej ugra w tej samej sytuacji.
Od roku porownujemy rzad premiera Tuska z zakladem pogrzebowym Kaczynskich, wynik porownania jest oczywisty.
EURO STUDENT / 2011-02-16 19:09

wynik porownania jest
oczywisty.

tu się zgadzam ! PiS do władzy - PO do więzienia !
esu / 78.8.134.* / 2011-02-16 17:29
Znikają też w pseudoprywatnych firmach krzakach, które biorą dotacje pod tysiącem pretekstów dzięki znajomościom z odpowiednimi ludźmi. Błaszczak sam powinien to wiedzieć ten populista. Pewnie znalazł już nazwy dla nowych instytucji, które chciałby tworzyć gdyby był u władzy żeby "pomagać" biednym a naprawdę obsadzać swoich. Tacy sami jak wszystkie partie okrągłego stołu, zwane czasem "bandą czworga". Kto zapłaci za kolejne populistyczne pomysły? Tym razem klienci banków, czytaj każdy z nas.
EURO STUDENT / 2011-02-16 17:01
Widzę tylko jeden, jedyny plus w sytuacji gdy PO wygra wybory.

Polacy przestaną się obawiać zderzenia Ziemi z kometą. Będziemy jej oczekiwać.
Oszołomowaty / 89.229.75.* / 2011-02-16 18:03
Dobre. Szkoda tylko, że prawdziwe ...
minor / 192.193.245.* / 2011-02-16 17:42
Juz teraz wielu by dało, by kometa dzis zmiotła PO ze sceny - byłby jeszcze kawałek swiata do uratowania przed tymi utracjuszami. PO jest największym rozczarowaniem współczesnej Poslki. Takich kłamstw, obietnic i obłudy - dwulicowości, hipokryzji i zrządzenia przez PR - nie było. 4 lata władzy konczy sie brakiem refiorm, upadkiem finansów, zapaścią administracji, infrastruktury (PKP), niebotycznym zadłuzeniem i masa innych klęsk, które nawiedziły nasz kraj - i nie mam tu na mysli klęsk żywiołowych. One jedynie obnazyły niemoc, nieudazcnictwo i miernosc tego rządu. Najgorszego z dotychczasowych.
kaplica / 83.31.74.* / 2011-02-16 16:50
pasjonujący serial znikania, w nastepnym odcinku spodziewam się znikniecia PIS
EURO STUDENT / 2011-02-16 16:56
raczej PO =)

już chłodzi się wino musujące w mojej lodówce na tą okazję !
kaplica / 83.31.74.* / 2011-02-16 17:20
PIS wprowadza podatki na rzecz biednych, wino musujace ( brr swoja droga co to jest?) pojdzie na pierwszy ogien. Radze schowac, oczywiscie nie w lodowce, ktorej rzekomo nie ma ( trzeba miec swoja droga niezla schizofrenie, ze by wierzyc w brak lodowki i mrzozic w niej jakies wino)
EURO STUDENT / 2011-02-16 17:33
czy Ty czytasz cały artykuł czy tylko tytuł ?

nie wiem czy wiesz ale przyjęło się mawiać szampańska zabawa sylwestrowa a 90% nie ma szampana podczas karnawału a wino musujące. Nie pijasz win? Wino musujące to wino z dodatkiem bąbelek. Bardzo dobrze smakuje schłodzone.
kaplica / 83.31.74.* / 2011-02-16 17:43
ja jako wyborca PO pije francuskiego szampana ( najchetniej Roederer'a )
jego wino jest prawdopodobnie z dodatkiem babelków a nie babelek
A co z jego schizofrenia lodówkową?
EURO STUDENT / 2011-02-16 17:47
to pij bo masz czas do października.

Ja jestem na diecie. Ale wiem, że jedzenie zdrożało w 2011 roku bo zdrożały koszty wyprodukowania, logistyczne i podatki... oraz inne czynniki. Nie mniej jednak do wzrostu cen przyczynił się też rząd PO.

Najbardziej jednak boli mnie wizerunek Polski który się POgorszył oraz ZDRADA POLSKI tych Zakalców z PO
kaplica / 83.31.74.* / 2011-02-16 18:09
HDI Polski rosnie rowno od 40 lat, nasz wizerunek ( widziany z Europy ) nie zmienil sie in minus. Ratingi finansowe są stabile w horyzoncie 10 letni wzrosly.
Ale obraz widziany z siedziby PIS napewno jest tragiczny, tyle ze to czysta retoryka narodowo-socjalistycznyh populistow
EURO STUDENT / 2011-02-16 18:12
i z takim optymistycznym podejściem połóż się dziś spać =) a to że 70% polaków pesymistycznie patrzy na Polskę i ludzie czują się oszukani to TYLKO TŁO.
kaplica / 83.31.74.* / 2011-02-16 18:29
wg badan CBOS 60-70% patrzy pesymistycznie na sytuacje kraju i jednoczesnie ok 50-60% pozytywnie ocenia sytuacje swojej rodziny.
Ponad to najlepsze notowania rzadu J.Kaczynskiego sa na poziome najgorszych rzadu Tuska. Czyli Kaczynski moze lizac buty Tuska.
Doprawdy wiekszosc Polakow spi spokojnie.
EURO STUDENT / 2011-02-16 18:55
i to wszystko dzięki CUDOTWÓRCY ! =) jesteś zabawny =D chce więcej !
kaplica / 83.31.74.* / 2011-02-16 19:38
Mozna to nazwac cudem Tuska: Kaczynski dolowal ludzi zajmujac sie trupieniem domniemanego ukladu, a Tusk podejmuje trudne decyzje gospodarcze i powoduje ze ludzie zaczynaja mowic i myslec o OFE, emeryturach itd.
Powrot do Kaczynskich to ucieczka w polowanie na czarownice: ubekow, oligarchow, zamachowcow.
Spytaj Kaczynskiego ile odlozyl na emeryture, spytaj siebie i spytaj Tuska.
to chyba niemożliwe / 79.185.183.* / 2011-02-16 16:48
Może PiS do wyborów wymyśli jakiś rozsądny program gospodarczy np: podatek dochodowy 10% dla wszystkich , likwidacja wszystkich ulg, zmniejszenie składek ZUS, uproszczenie podatków do stopnia zrozumiałego dla urzędników US,
EURO STUDENT / 2011-02-16 16:55
= likwidacja armi, policji, straży pożarnej i służb medycznych oraz brak urzędników. starczy tylko na oświetlenie ulic
EURO STUDENT / 2011-02-16 16:35
przed wyborami Prezydenta była zielona wyspa ...

Na kryzys to wszyscy światowi ekonomiści jednogłośnie stwierdzili że walką z kryzysem jest niski deficyt i dług publiczny... niestety ekonomistów w rządzie PO nie ma.

to prosta sprawa tak jak budżet domowy. Planujesz kupić nowy TV, płacisz dużo $ za szybki transfer internetowy, płacisz raty kredytu, płacisz abonament za jakąś cyfrową platformę itp itd. i jeżeli dotyka Cię kryzys to TO JEST OCZYWISTE że :

zmniejszasz transfer i płacisz mniej za internet
kupujesz tańszy telewizor
restrykturyzujesz kredyt (niższe raty)
ucinasz kilka kanałów i zmniejszasz koszty za telewizję cyfrową
zmniejszasz wydatki na dobra luksusowe
itp. itd.

Niestety PO nie zwolni swoich rodzin, kolegów, koleżanek i wyborców dlatego płacimy teraz tak wysokie POdatki i akcyzy !!!!!
ghgh / 193.111.166.* / 2011-02-16 16:29
Problemem naszego kraju jest brak jakiejkolwiek opozycji. Opozycja to ktoś kto ma program gospodarczy. Brutalną prawdą jest to że partia wspierająca zamieszki pod krzyżem i twierdząca że celem każdego człowieka jest jedynie wyjaśnienie tragedii smoleńskiej nie może zwać się opozycją. Zrozumienie tragedii jest istotną sprawą, ale dla mnie osoby która chce pracować za godne pieniądze, założyć rodzinę, podróżować w odpowiednich warunkach i być postrzegany jako pełnoprawny obywatel UE, straszenie pustą lodówką i brak konstruktywnych propozycji zmian w znaczeniu ekonomicznym to czyste gadanie bezmózgich OSZOŁOMÓW.
Partia która będzie proponowała sensowne zmiany EKONOMIOCZNE!!!!! sama wygra z PO.
Oszołomowaty / 89.229.75.* / 2011-02-16 18:11
Gdybyś POmidorze wychylił otumaniony łeb poza TVN, to znalazłbyś program PIS-u. A konstruktywnie to cię na rzazie Tusko-śmieć i rostowski dyma .. jeszcze tego nie czujesz, ale już niedługo. I jeśli myślisz, ze partia która ma świetny program ekonomiczny wygra z PO to jesteś strasznie naiwny - wygrywa ta partia która wspomagają służalczy dziennikarze. Nie zauważyłeś tego jeszcze?
wojens / 109.243.93.* / 2011-02-16 16:48

ale dla mnie osoby która chce pracować za
godne pieniądze, założyć rodzinę, podróżować w odpowiednich
warunkach i być postrzegany jako pełnoprawny obywatel UE,

I tym się zajmij. To jest coś realnego. A polityka jest czymś wirtualnym polegającym na robieniu ludziom wody z mózgu. Podaleś zresztą przyklady tworzace tą wirtualną rzeczywistość. Kto chce niech wierzy w to przedstawienie. A Tobie to po co?
Andre7 / 2011-02-16 15:47 / Tysiącznik na forum
Za każda złotówke zabraną bankom i tak zapłaci Kowalski w postaci opłat, prowizji i droższych kredytów. Nawet jak sam Kowalski nie ma konta i kredytu to ma je jego piekarz, który jak wzrosna mu koszty to podniesie ceny.
Wacuś z Zielonej Wyspy / 83.10.250.* / 2011-02-16 15:45
ZgOOmbrowione LEMINGI - nawet jÓzio już widzi, że banda rudego to męka rozwoju i niedorozwoju, to upupienie pedagogii i szkolarstwa, oddalenie od rzeczywistości, same złudy, mrzonki i fikcje, bzdury idealizmu wyższego i niższego, obskurnego i pokątnego, udręka od wywyższania się i cierpienie od podbijania bębenka, ból głupoty i szpetnej mądrości, męka nowoczesności. WSZYSTKO SCHODZI na PSY, PiSie RATUJ bo Trans-Antlantic tonie w gnooojuuu !!!
pierre11112 / 85.221.193.* / 2011-02-16 15:43
Pis na drzewo z populizmem, zabrać tym co maja i dać nierobom brawo!!
EURO STUDENT / 2011-02-16 15:45
3x15 czy już to mamy w Polsce? czy dopiero PO wyborach
to nie zrujnuje budżetu bo to jego odłamek ! na 1 miejscu trzeba odchudzić KROWĘ która nie daje mleka czyli BUDŻETÓWKĘ !!!!!!!!!!
EURO STUDENT / 2011-02-16 15:41
Większość Polaków (70 proc.) uważa, że sprawy w kraju zmierzają w złym kierunku. Przeciwnego zdania jest 22 proc. badanych, a osiem proc. nie potrafiło wyrazić opinii na ten temat - wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-02-16 15:45
no. cieakwe ilu waza ze jarek to dobry człowiek i że Zimny Lech jest winny katastrofu, a jeszce ciekawsdze ilu tak naprawde chciało pochwac go na wawelu.
EURO STUDENT / 2011-02-16 15:45
a czy to powoduje że płacisz wyższe podatki? jesteś pisofobem =) a tacy jak ty są niebezpieczni dla Polski... dokładnie taki sam jest rudy
Danny2106 / 195.14.4.* / 2011-02-16 16:54
Student nie jestem PiSofobem ale to co gadają goście od jarka to populizm najniższego sortu strasznie zalatuje propagandą ala Łukaszenko. Nie popieram zmian rządu ale oddanie steru jarkowi nic nie zmieni będzie robił to samo albo doprowadzi do kolejnej katastrofy.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-02-16 15:47
Ty jeste POfobem i a tacy jak ty są niebezpieczni dla Polski...
dokładnie taki sam jarek.
EURO STUDENT / 2011-02-16 15:51
ale PiS nie podnosił Podatków więc twoje fobie sa oparte na chorobie psychicznej a moje na moich stratach finansowych.

choć ponoć prawda leży po środku. mogę pójśc na kompromis jeżeli przyznasz że to co się dzieje to wina nieudolności rządu który rządzi sam od 3 lat
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-02-16 15:56
to co się dzieje to
wina nieudolności rządów które rzadza nami od lat 20 z hakiem. Poki co nie było ŻADNEGO o ktorym moglbym powiedzieć ze dobrze wypełnił swoje zadanie. Jeśli zaś cie to pocieszy to na PO tez na pewno nie zagłosuje.
EURO STUDENT / 2011-02-16 16:02
uspokoiłeś mnie =)

wystarczy spojrzeć na wykres Deficytu żeby zobaczyć kiedy było lepiej a kiedy gorzej ... SLD fatalnie, dziś PO... P i S optymalnie
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-02-16 16:03
Nio i oczywiście wrnuku zewnętrzne (bum gospodarczy za PiS, światowy kryzys za PO) nie miały z tym nic wspólnego? ;)
EURO STUDENT / 2011-02-16 16:33
przed wyborami Prezydenta była zielona wyspa ... to o jakim kryzysie piszesz?

Pozatym nawet jak jest kryzys to wszyscy światowi ekonomiści jednogłośnie stwierdzili że walką z kryzysem jest niski deficyt i dług publiczny... niestety ekonomistów w rządzie PO nie ma.

to prosta sprawa tak jak budżet domowy. Planujesz kupić nowy TV, płacisz dużo $ za szybki transfer, płacisz raty kredytu, płacisz abonament za jakąś cyfrową platformę itp itd. i jeżeli dotyka Cię kryzys to TO JEST OCZYWISTE że :

zmniejszasz transfer i płacisz mniej za internet
kupujesz tańszy telewizor
restrykturyzujesz kredyt (niższe raty)
ucinasz kilka kanałów i zmniejszasz koszty za telewizję cyfrową
zmniejszasz wydatki na dobra luksusowe
itp. itd.

Niestety PO nie zwolni swoich rodzin, kolegów, koleżanek i wyborców dlatego płacimy teraz tak wysokie POdatki i akcyzy !!!!!

nie powiesz mi że jest inaczej !
lalalalalala / 217.149.250.* / 2011-02-16 16:21
daj pokój - studynt mundry je i swoje wi
EURO STUDENT / 2011-02-16 17:54
ja chce być tylko Polakiem który płacąc podatki wie że te pieniądze idą w dobre ręce. za dużo wymagam?
Drewnis / 212.160.173.* / 2011-02-16 15:37
no i to jest właśnie brak programu gospodarczego PIS. Kolejna sprzeczność. Duża dziura budżetowa i dodatek drożyźniany. Kompletny analfabetyzm już nie ekonomiczny ale matematyczny. Dlatego nawet jak bym chciał to na nich nie zagłosuję. Banki płacą już podatki więc nie rozumiem co jeszcze miały by płacić. To jest typowa mentalność bolszewicka. Jak ktoś ma dużo to trzeba mu zabrać żeby dać biednym. A co to k**** jest janosikopis czy co. Jak ktoś się dorobił nieuczciwie to oczywiście trzeba mu zabrać co ukradł. Ale jak ktoś uczciwie haruje i coś ma to trzeba mu p************. Bo stara zasada równaj w dół. A co mnie obchodzą jacyś biedacy co są leniwi i wiecznie narzekają. I tak dostają dopłaty do mieszkań, darmowe obiady dla dzieci, ubrania z MOPSu itp. Nikt w Polsce z głodu nie umiera nikt boso po ulicy nie chodzi wiec skończmy z tym mitem biednych głodujących ofiar przemian. A dla mitycznych biedaków z PGRów są specjalne programy z których nawet im się nie chce skorzystać. Jak jesteś bezrobotnym to ci urząd zaraz zaproponuje przekwalifikowanie. No ale jak się leniwemu stoczniowcowi nie chce przekwalifikować bo on całe życie był suwnicowym a spawaczem nie będzie i basta to ja mam na niego z**********. Bo mi się chciało w wekendy studiować a po pracy do 22.00 uczyć języków i jeszcze w międzyczasie ukończyć kilka kursów. Jak miałem wolny wekend raz na półroku to było nieźle. I teraz w tym j****** kraju mi się należy kara bo za dużo zarabiam. Bo innym się nie chciało i ja mam teraz na nich łożyć. Dlatego nienawidzę PIS i zrobię wszytko żeby nie doszli do władzy.PRECZ Z PISOBOLSZEWIZMEM
EURO STUDENT / 2011-02-16 15:34
Mubarak = Tusk

Jak Tusk przegra wybory KGB to zabierze w programie "ochrony świadków"
irony.. / 188.221.79.* / 2011-02-16 15:08
PIS to moze tylko straszyc tym oblesnym ryjem Blaszczaka.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-02-16 15:45
oho! bojówka PiS
EURO STUDENT / 2011-02-16 15:53
nie PiS a Polski. Nie pozwolę sobą manipulować i okradać mnie legalnie z podatków i emerytury na która będe pracować 30 lat
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-02-16 16:05
troche nie na temtet. PiS chce całkowicie zlikwidowac OFE i wszystko dac do ZUS co w praktyce równa się zerowej emeryturze
EURO STUDENT / 2011-02-16 16:43
to co napisałeś to działanie PO ... chyba że nie czytasz informacji...
EURO STUDENT / 2011-02-16 16:42
CO ! z tego co wiem chcą dać wybór OFE czy ZUS nie KŁAM !
FirezeuG / 2011-02-16 16:45 / Tysiącznik na forum
Chłopie bez róznicy czy będziesz miał wybór między ZUS razem z OFE, a samym ZUS. Ten system nie wyrabia już na zakrętach i pewne jest że padnie. Zagadką jest tylko dokładna data.
essi / 217.153.72.* / 2011-02-16 14:54
Żadnych dodatków na najbiedniejszych. Nie jestem ani bidny ani bardzo bogaty, ale dopieszczanie darmozjadów najbardziej klasę średnią pociągnie po kieszeni. Klasę, która uczciwie pracuje. Typowo socjalistyczny i populistyczny postulat antysocjalistycznego pisu. jak zwykle hipokryzja w czystej postaci.
arch / 2011-02-16 14:59 / Tysiącznik na forum
Chleb po 5 zł ,paliwo PO 5zł, jabłka drogie jak D.....

długi Państwa niebotyczne 320 mld zł w 3 lata , Balcerowicz z kolesiami trzepie w NFI kasę, Prezes GUSu odwołany aby poprawić statystyki umieralności gdyż ZUS to Bankrut TUSKA, Obraz nędzy i rozpaczy -no i CUDA -CUDA ojejej aż włosy bolą...

1. Obiecał obniżanie podatków a co Wam teraz czyni -VAT na wszystko do góry.

2.Mieliście żyć godniej a On żeruje nawet na trupach obniżając zasiłki POgrzebowe. (od 1 marca spadają o POnad 2000zł w dół)

3. Obiecał że Prezesi nie będą mieli odpraw wyższych niż Jego mama gdy jako pielęgniarka zarabiała (bidula jedna)-zlikwidował Im podatek progresywny dzięki czemu są jeszcze bogatsi.!!!

4. Obiecał w 2008 umocnienie się złotego i przez nie zrealizowaną wówczas obietnicę na "Opcjach Walutowych" POlska ufających Prezesów potraciła miliardy przez kolejne 3 lata.(PKP Cargo :JSW itp itp.)

5.Prywatyzacja 740 firm -rok 2008 giełda do miesiąca lipca poszła "na pysk"- od nadmiaru tych bułeczek -straciły miliony fundusze powiernicze ,inwestorzy,NFI ,ciułacze emerytalni a ON we wrześniu bezczelnie zwala wszystko na kryzys światowy który tylko ją dobił gdyż rozpoczął się w sierpniu 2008. -patrz jeżeli nie wierzysz wykresy WIG-20 z tego okresu 2008..

6. Doprowadza do wybrania Buzka do EURO-RAJU ,tego który jak ze swoich kiedyś rozdał górnikom 5-letnie super urlopy górnicze a po nich super emerytury górnicze na koszt ZUSu a więc Nas wszystkich.

7. Donald nadal rządząc doprowadza do ruiny ZUS (najniższą płaca bez względu na zawód ( w krajach o dobrej kondycji jest ona uzależniona od zawodu) a więc najniższymi składkami do ZUS gdyż właściciele firm widząc co się dzieje mówią -dość -nie będziemy na"niebieskiego ptaszka pracować" i wolą płacić płace pod stołem -bez składek)lub ubezpieczać się o czym informowała GP za granicą .

8. Okrada POlitycznie z prawa do wcześniejszej emerytury dotychczasowo zatrudnionych w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy nawet po 30 latach takiej pracy a POlicji i Wojsku mówi ,że zasad gry w trakcie pracy się nie zmienia -fałszywiec jeden.

9. Rujnuje w ZUSie środki na rezerwę demograficzną ,bierze jak swoje składki wpłacane do NFI gdyż mu od płacenia wysokich POnad kominowych premii prezesom forsy w budżecie brakuje.

10. a może przypomnicie sobie obietnice kas Fiskalnych dla LEKARZY i PRAWNIKÓW? - też ją dotrzymał? miały być od lutego 2010. !!!

11. Budżet zrujnowany , pożyczek nabranych ,wszystko wyprzedaje jak Ćpun rodowe srebra ,za piłką kibol jeden biega bez Referendum zalecanego w Konstytucji (w przypadku znacznych wydatków państwa) buduje drogie stadiony ,na leczenie brak środków -WOŚP Go wyręcza -

- abonament RTV nie zlikwidowany ,Radary na drogach montuje choć niby sam ma prawo-jazdy -- to Jest Podsumowanie Rządów Donalda ,Rządów kręcących lody gdzie brakuje na wszystko kasy

...ale nie na diety i POdwyżki na Radnych w 2011 do uwaga :prawie 150 000 zł od kadencji pracy społecznej każdemu

- Brawo Donald Brawo Twoi wybiorcy - niech Was szlag
jam to ekonomista / 80.53.140.* / 2011-02-16 15:23
1. Tylko dureń nie zauważy że zmieniły się warunki ekonomiczne do tego. I trzeba odpowiednio modyfikować plany.
2. Człowieku chyba nigdzie na świecie (może poza paroma wyjątkami) nie było większego socjalu z tego tytułu. Ten zasiłek był i nadal jest za wysoki. Służy przede wszystkim do robienia styp w lokalach i tyle. Tylko dureń podtrzymywałby taki wysoki poziom socjalu.
4. Po słuchał byś trochę ekonomistów to byś wiedział jak działa opcja, a firmy potraciły bo chciały się nachapać. Rozsądni prezesi nie potracili kokosów.
5. Nie dokońca wiem o co ci chodzi, ale chyba to ty przede wszystkim nie kumasz że było taki coś jak kryzys i tak samo traciły wszystkie giełdy na świecie, GPW nie jest wyjatkiem.
6. Przywileje emerytalne były w pełni akceptowane przes PIS skoro ich nie ruszył za swojej kadencji.
7. Śmiech na sali co wypisujesz. Kłopoty ZUS mają związek z reformą emerytalną z 99 i sytuacją demograficzną.
8. Zdecyduja się czy narzekasz na przywileje emerytalne czy też nie
9. Szkoda komentować
10. Zdaje się, że mają być. Przypomnijmy że za poprzednich rządó nawet w planach takich rzeczy nie było.
11. W tym kraju udział Państwa w firmach to 20%, natomiast w normalnych krajach to 10%, ale ty sobie możesz oczywiście popłakać że kraj dąży do światowych standardów.
EURO STUDENT / 2011-02-16 15:43
a ty jeszcze wierzysz w zieloną wyspę?

UE już ma nas dosyć w tych KŁAMSTWACH. Cała twoja rodzina pracuje w budżetówce?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-02-16 15:48
lepiej tam, niz robic u jarka
arch / 2011-02-16 15:37 / Tysiącznik na forum
" OFErty premiera Donalda Tuska."
www.youtube.com/watch?=utRgByMDSvQ&feature=player_embedded
irony.. / 188.221.79.* / 2011-02-16 15:06
Akurat jesli chodzi o zasilki pogrzebowe, to sie nie czepiaj. To tylko i wylacznie wina tych cholernych klerykow, ze to tyle kosztuje. To czarni, nikt inny, zeruja na trupach. Kto to widzial, zeby na wrzucenie zwlok do ziemi 6tys zl to bylo za malo ! Ale czarni robia biznes na wszystkim, chrzest, komunia, biezmowanie, slub, pogrzeb - na wszystkim ci zlodzieje zarabiaja. A durny narod to lyka.

Bo ja sobie strzele wiekszego Dżizusa na nagrobku niz sasiad, nie bede gorszy..
EURO STUDENT / 2011-02-16 15:22

Ale czarni robia
biznes na wszystkim, chrzest, komunia, biezmowanie, slub,
pogrzeb - na wszystkim ci zlodzieje zarabiaja. A durny
narod to lyka.

TO PRAWDA! Księża używają dróg, oświetlenia miasta, chodników, (infrastruktury), pomocy medycznej, wszystkiego za co nie płacą tyle samo co ja ? tak? ile płacą klerycy podatków?
Zagłosuje na PiS ale chce równouprawnienia dla wszystkich.

Gliniarze, górnicy, księża, politycy - każdy ma się dołożyć do wspólnej cześci a nie tylko Ci co pracują prywatnie
EURO STUDENT / 2011-02-16 15:02

Brawo Donald Brawo Twoi wybiorcy - niech Was szlag

NIECH WAS SZLAK !

Najnowsze wpisy