Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS szykuje dla PO niespodziankę

PiS szykuje dla PO niespodziankę

Money.pl / 2011-09-23 08:54
Komentarze do wiadomości: PiS szykuje dla PO niespodziankę.
Wyświetlaj:
kasia181818 / 81.210.57.* / 2011-09-23 10:26
Głosuje PIS!!! bo mam mózg! +30 lat.
bbbbnnnn / 193.201.167.* / 2011-09-23 11:16
Kasiu, mózg Barbary Blidy dawno już rozpuścił się pod ziemią dzięki PiS. Porozmawiaj z kimś z rodziny tej Pani, co myślą o Jarku i reszcie tej bandy.
19jack52 / 2011-09-23 12:36
Szkoda, że Blida wybrała samobójstwo, ale to nie dzięki PIS, tylko dzięki aferze węglowej. Rodzina moze teraz spać spoikojnie bo śledztwo umorzono. Nikt normalny nie strzela do siebie bez powodu.
przedsiębiorca mielec / 89.231.204.* / 2011-09-23 10:16
Jestem dumny że jestem mocherem, jestem dumny że moge słuchac radia maryja, jestem dumny że jestem Polakiem. Dla wrogów i dla porzytecznych idiotów jestem pisiorem z watachy którą SIkorski ''dorzyna'', jestem dinozaurem który jak mówił Tusk wyginie, jestem jak mówił Komorowski z Palikotem ''kaczką którą trzeba wypatroszyć''- to cytaty z biblii PO-PSL czyli ''polityka miłosci w praktyce'',........................Jestem przedsiebiorcą ale główne żyje ze spekulacji na rynkach finansowych. Czytam Nasz Dziennik oraz Gazete Polską. Rynki finansowe nauczyły mnie kto kim jest i kto rozdaje karty nigdy nie zajmowałem sie polityką zawodowo i nie jestem członkiem parti politycznej. Mam 37 lat , prowadze firme w Mielcu. ,.......
tołdi / 192.193.116.* / 2011-09-23 11:35
Az dam "+"

i mam nadzieje ze nienawisc polaka do polaka jaka zakorzeniło w nas PO kiedyś sie skończy.
Warszawa - 27lat
bbbnnnn / 193.201.167.* / 2011-09-23 11:18
Naucz, się, Polaku, pisać po polsku. Porzyteczna Watacho.
leberał / 159.245.16.* / 2011-09-23 10:44
Lemingi tego i tak nie ogarną
Adrian 23 / 79.185.171.* / 2011-09-23 10:08
Ja p........, co za dziecinada.
pisss.s.s.s.ss.. / 83.30.144.* / 2011-09-23 09:46
- (z jego "szkoły" ko-medialnej zresztą) NICZEGO NIE ZMIENIĄ. Pis+ RYDZYK to FEUDALNE OSZOŁOMSTWO i FOLKLOR RELIGIJNY dla NIEPOJĘTNYCH i NAIWNYCH. jako religia państwowa .
Ostrovsky / 194.48.219.* / 2011-09-23 10:12
Twoja wypowiedź obrazuje sposób Twego rozumowania. Użyłeś ładnie wyuczonych, z telewizji i prasy, 'argumentów' .
1. Nie dziwi mnie ,że Rydzyk popiera PiS no bo kogo ma popierać SLD PO ? Pewnie chętnie poparłby kogoś innego ale po oprócz wcześniej wspomnianych partii tylko PiS się liczy. Znowu każdy polityk, gdyby to było tylko możliwe to chciałby mieć taki elektorat z czysto pragmatycznego punktu widzenia. Dodatkowe głosy.
2. argument ,że PiS to feudalne oszołomstwo jest żałosny. Co to niby znaczy feudalne oszołomstwo , tak wogóle ?
Po pierwsze każde uogólnienie jest kłamstwem bo pośród zwolenników każdej partii znajdziesz ludzi inteligentnych i debili, ludzi młodych i starszych itd. Jaki jest rozkład to pokazały ostatnie zaskakujące badania ,że ludzie młodzi i wykształceni również popierają PiS w conajmniej takim stopniu jak PO.
3. Folklor religijny, tutaj to chyba użyłeś słowa , którego znaczenia nie znasz . Sprawdz w wikipedii.
4. Rozumiem to ,że uważasz ,że ludzie popierający PO są pojętni i nie są naiwni. To jest efekt sukcesu manipulacji jakiej dopuściły się media przesówając takich jak Ty o szczebelek wyżej w piramidzie potrzeb Maslowa. Sprzedano takim nienaiwnym jak Ty własnie takie wyobrażenie o sobie jakie prezentujesz. Kto jest w związku z tym naiwny ?
avaya / 195.14.4.* / 2011-09-23 10:20
Za to Twoja wypowiedz jest pełna pouczeń a z tego co widze sam nie elastycznie mysleć zapewne to tez podważysz jesli chodzi o feudalne oszołomstwo ja czytam jako XVII wieczne społeczeństwo ciemnych baranow:) chodzi mi oczywiście o niedouczonych mieszczan co do wyuczonych wypowiedzi z telewizji?? tego nie rozumiem ma swoje zdanie ogladaj oszołomow z TRWAM:) dlaczego pis i rydzyk wiekszośc popierających PIS to staruszki i staruszkowie a zas jesli chodzi o samego Rydzyka mu to pasuje ma poparcie i moze prowadzic swoje ciemne owieczki i legalnie prowadzic mafie:) tyle dedukcja baranku
Ostrovsky / 194.48.219.* / 2011-09-23 10:45
Nie pouczeń a opini opartej na argumentach.
Jak bardzo można mieć 'elastyczne myślenie' w obliczu faktów ? Tak bardzo ,że zostaje się hipokrytą i ignoruje fakty ?
Rozumiem ,że feudalizm to nazwa na określenie organizacji gospodarki i społeczeństwa a nie na określenie mentalności ludzi żyjących w średniowieczu. Sprawdź w wikipedii co znaczy feudalizm. Dlatego nie rozumiem tego okreslenia feudalalne oszołomstwo . Doskonale zrozumiałem intencje użytknownika tego wyrażenia - obrazić adresatów ale moim zdaniem mógł się bardziej postarać.
Przypuszczam ,że rozkład głupoty jest bardzo podobny jesli weżmie się miasto, miasteczko i wieś.
Oglądam TRWAM tylko na Youtube. szukam wywiadów np. takich jak ten z gen. Petelickim twórcą GROM.

http://www.youtube.com/watch?v=e1fYcFdMCjU

Generała nie zobaczysz w TVN bo dziennikarze dostali zakaz zapraszania go do studio. Powód: krytyka rządu. Czy on jest oszołomem ?

Ten pogląd o tym ,że PiS to ludzie starzy, jest błędny przeczą temu badania . Wystarczy poszukac w internecie np. znalazłem na szybko taką stronę są tam dane z badań i ich źródła.

http://kampanianazywo.pl/opinie/mlodzi-wyborcy-masowo-popieraja-pis-na-d-tuska-glosuja-mohery/

Więc byćmoże dostrzeżesz lukę w swoim rozumowaniu opartym na wyobrażeniu nic nie mającym wspólnego z rzeczywistością. Wyobrażenie jest łatwo wykreować przy uzyciu mediów.

Co do mafii to powiedz mi czym się zajmował wg Ciebie Sobiesiak z Chlebowskim ? albo dlaczego w Polsce mamy tak wiele niewyjasnionych śmierci ?

Pomimo wyraźnej różnicy zdań to lubię jak tak do mnie mówisz ;D baranku ...
sekta&pisKIWAcię / 83.30.144.* / 2011-09-23 11:06
Nie widzisz zakłamania sekciarzy pis- rydzykowych usiłujących dorwać władzę w Polsce prawdopodobnie jesteś naiwnym pajacem albo cynicznym graczem - to bardzo źle ...
Ostrovsky / 194.48.219.* / 2011-09-23 11:10
Widzę ,że Ty również masz 'elastyczny umysł' .
Porusza mnie głębia Twoich przemyśleń. Nie wiem czy jestem naiwnym pajacem czy cynicznym graczem .
Na tomiast jestem pewien, że nie jesteś naiwnym pajacem.
sekta&pisKIWAcię / 83.30.144.* / 2011-09-23 11:17
Ulegasz czarnej propagandzie pis i to jest pewne. PO nie jest partią moich marzeń.. Wybór jednak pis-rydzykowych dewotów to wejście z deszczu pod rynnę. Trzeba być ślepym by nie widzieć niebezpieczeństwa totalitarnych oszołomów u władzy.
Ostrovsky / 194.48.219.* / 2011-09-23 11:44
Powiedz mi proszę jakich mediów PiS uzywa do propagandy ?
Na działanie jakich mediów wystawiona jest większa część społeczeństwa ? Wymień dla telewizji, prasy i radia .
Moje zdanie jest takie ,że TV Trwam, Nasz Dziennik (czy coś innego) Radio Maryja to nie są popularne media w takim stopniu jak choćby TVP, TVN, Polsat ; Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita ; RMF FM , Zetka, 1,2,3 .
Skoro tak mało polaków ogląda TV Trwam, czyta Nasz Dziennik czy słucha Radia Maryja , w porównaniu z tymi drugimi mediami . To można stwierdzić ,że poglądy większości kształtują te media. Wówczas pytanie kto może używać tychże mediów do propagandy ? PiS ?
avaya / 195.14.4.* / 2011-09-23 12:37
Po i PiS to p***** glosujcie na ruch palikota haha masakra w polsce nie ma komu rzadzic jak wybrac mniejsze zlo?? nie da sie bo kazdy oczekuje od zaklamanych chciwych mord czego innego walić to!! baranki
Drops12 / 2011-09-23 13:53 / Bywalec forum
Zaczynam się obawiać o poczytalność naszych polityków!!
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2011-09-23 09:24
Niespodzianka w postaci przegranej w wyborach
andi5 / 83.31.77.* / 2011-09-23 09:18
http://vod.gazetapolska.pl/475-licznik-tuska-cz-1
antyPOPiS / 83.6.194.* / 2011-09-23 09:16
"...obecny gabinet jest nieudolny."

Przyganiał kocioł garnkowi...:)))))
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-09-23 09:10
Tajna broń PiS - Jarek z Alikiem w Mam Talent :DDDDDDDDDDDDDDD
avaya / 195.14.4.* / 2011-09-23 09:48
Heh albo Koty ze swoim pupilkiem Jarkiem pokaza jak ładnie miałczy:)
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-09-23 08:54
Póki co, to zdaje się wyborcy szykują niespodziankę dla partii w postaci niskiej frekwencji i oddawania głosów nieważnych w wyborach, oraz sekowania "jedynek" ma listach wyborczych.
Może to zmusi polską partiokrację i oligarchie partyjne do zasadniczej rewizji poglądów i postaw? Może dzięki temu zrozumieją, że wyborcy to nie jedynie mięso armatnie?
Jeżeli to jeszcze nie pomoże, to w niedalekiej przyszłości może nas czekać radykalizacja postaw społecznych.
Szerzej na ten temat:
Luddyści - Anarchiści - Ekstremiści - Demoprofani? na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
sekta&pisKIWAnas / 83.30.144.* / 2011-09-23 11:24
CHCIAŁBY pis by frekwencja była niska a moherki po mszy zrobią swoje.....
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy