Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS szykuje ofensywę. Dziś ujawni plan

PiS szykuje ofensywę. Dziś ujawni plan

Money.pl / 2012-07-14 10:23
Komentarze do wiadomości: PiS szykuje ofensywę. Dziś ujawni plan.
Wyświetlaj:
Pyclik / 2012-07-18 02:04 / Tysiącznik na forum
Jesteśmy teraz w jakiejś dziwnej przestrzeni medialnej, wyznaczonej artykułem pt
„PiS szykuje ofensywę. Prezes ujawnił plan”
z dn 2012-07-14 - aktualizacja 14:30, niezauważanego( przespanego)przez oczywistych pisiorów, np. JanuszPOlikot czy tygh , którzy jadą ze swym stałym śmieciem medialnym, zupełnie niezależnym od tego, co mówi ich Prezes!
Czyżby to był element jakiejś pisiorskiej medialnej gry ,np aby tego Leśnego Dziadka wreszcie wyprawić na jego ukradziony kiedyś Księżyc?
Pyclik / 2012-07-15 17:06 / Tysiącznik na forum
A więc ma być odnowa od nowa : IV RP, odnowa moralna , poszukiwania odnowionych koalicjantów.
Dla przypomnienia dodać by można niespełnione obietnice PIS z jego poprzednich rządów: na początek , że na przykład J. Kaczor nie będzie premierem, budowę mieszkań dla wszystkich Polaków, nie wprowadzanie podatku liniowego.
Czy teraz można liczyć na to, że PIS wyśle na Księżyc Prezesa z jego najbliższą drużyną , tak z 50 osób, że opracuje i wdroży program mieszkaniowy, że wycofa się ze swojego, prawie liniowego podatku dochodowego PIT i zmniejszenia składki rentowej wprowadzając podatek podobny do większości krajów UE i uzyskując równocześnie ogromne zmniejszenie deficytu budżetowego i długu publicznego?
I są jeszcze rzeczy, które PIS obiecał póżniej i zupełnie niedawno, które przyszli wyborcy może lepiej pamiętają.
Ale jest problem: dlaczego oni mają uwierzyć?
PO też łże nagminnie, wszyscy pamiętają, ale z nimi przynajmniej nie kojarzy się teoria i praktyka aresztów wydobywczych, wyimaginowanych układów i przestępczych sieci komuchów i przestępców obejmująca całą Polskę, itd
Pyclik / 2012-07-16 03:01 / Tysiącznik na forum
Co jest - zmieniacie front z
-501 na -219?
Kurczę, nie wiem czym się zasłużyłem!
Może jakiś szef medialny PIS na MONEY mi to wytłumaczy - jestem zagubiony!
Pyclik / 2012-07-16 02:01 / Tysiącznik na forum
Jestem Pyclik I - pisiory uznały niedawno,że jestem wart( - 501 pkt), to się - jak widać - zmienia, ale mogę powiedzieć - że przez chwilę byłem ANTYPIS( coś jakby w analogii do Anty-chryst ? ), co i tak - w obu przypadkach - dokładnie mi wisi!
ździcho / 77.254.238.* / 2012-07-15 18:39

dlaczego oni mają uwierzyć?

Oni niczego nie oczekują. Im wystarczy, że ON zostanie Wodzem. Pozwolą się nawet ciemiężyć. To masochiści i bałwochwalcy zarazem.
ździcho / 62.244.152.* / 2012-07-14 23:48
Tym razem to będzie prawdziwa rewelacja. Widać to z tej dumnej miny na zdjęciu. Ten kraj mlekiem i miodem popłynie...
rer / 82.143.164.* / 2012-07-14 16:30
Fiu, fiu i bęc.
zmęczony / 78.8.134.* / 2012-07-14 16:13
dziadia ma zawzięcie na ujadanie..szacun, bo ja bym już dawno odpuścił....
ocelot / 83.238.175.* / 2012-07-14 14:17
polityką interesuję się bardzo rzadko - ale PiS przypomina mi trochę "Gang Olsena", tytułowy bohater, również co chwilę miał nowy plan :)
Pyclik / 2012-07-14 18:53 / Tysiącznik na forum
I podobnie rozśmieszał publikę!
Pyclik / 2012-07-15 22:13 / Tysiącznik na forum
Walcie te " - " umiłowane pisiorki, im więcej minusów, tym lepiej!
Uzasadnienie jest trywialnie proste - to zwraca uwagę, przyciąga czytających, a im ich więcej,
tym także więcej takich, co pomyślą!
A łun do wojska był uprzynależniony / 83.24.240.* / 2012-07-14 14:05
Dziecko wie, że sam pozbawił się możliwości rządzenia bo się wystraszył odpowiedzialności. A teraz ma dożywocie na obszczekiwaniu kolejnych rządów. Może to najlepsza opcja dla mojej Ojczyny...?
dużaStopa / 93.154.183.* / 2012-07-14 13:51
w końcu jakaś alternatywa dla tego beznadziejnego rządu który mamy dzisiaj.
antyanty / 89.78.42.* / 2012-07-14 14:41
Hahahahahaha.... Jestes naprawde niezly, człowieku. Swoim żartem kładziesz na łopatki takich tuzów jak Pietrzak, Rosewicz, a nawet Wolski.
JanuszPOlikot / 2012-07-14 12:54 / Tysiącznik na forum
Ciekawe co zrobi premier Dyzmopajac .....Bo zaPOwiada nowe otwarcie jesienią tego roku.....Ciekawe czy będzie znowu pajacował przed swoim elektoratem tak jak w 2010r, gdzie również jesienią nocował w sejmie aby "dopilnować ustaw".....Co z tego wyszło każdy średnio inteligentny człowiek widzi....

Ostatnio pan Dyzma stwierdził że "idą trudne czasy"....:):):)
Wcześnie się ten człowiek zorientował....Czas zapłacić rachunki za "koko -spoko" Euro 2012 nieprawdaż panie "premierku".....

Już ostatnio Gargamel nawet zaczął tyPOwać "sponsorów" do skarbówek i płacenia dodatkowych "POdatków".....
Oszolomowaty / 217.229.12.* / 2012-07-14 14:01
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
tygh / 188.95.29.* / 2012-07-14 12:39
przedstawie troche informacji dla klasycznych lemingów , czyli osoby która została miedialnie wprowadzona wbłąd , przez czerwone media i totalnie nie kuma jak wygląda sytuacja polityczna naszego kraju . niestety na wszystkich forach i portalach tego nie da się wszystkim przedstawiać . ja tego nie będę robił , będę tylko twarde fakty przedstawiał

dlatego obaliły komunę ponieważ przy słabości ustrojowej ZSRR , czyli po ogłoszeniu pierestrojki przez gorbaczowa , zachodnie instytucje oraz służby specjalne wyczuły że jest ich moment i przeciągły na swoją stronę nasze służby specjalne

a że nasze służby specjalne są sprzedajne to o tym świadczy oczywisty fakt że wcześniej przecież były na usługach związku radzieckiego. to i teraz nie było problemu żadnego żeby przejść na zachodnią stronę. przecież tam się lepiej i płaci i żyje.

ja tylko kilka linków przytoczę , nie będę wszystkiego objaśniać , i nie chce z nikim się bić , mnie tylko twarde fakty obchodzą

andrzej olechowski to przecież esbek , pracował w wywiadzie , (jaoś dziwnie skąpo o jego wspólpracy z wywiadem)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Olechowski

W okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był kontaktem operacyjnym Gromosława Czempińskiego o pseudonimach "Tener" i następnie "Must"[4].

czempiński

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gromos%C5%82aw_Czempi%C5%84ski

W 1970 ukończył studia w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Poznaniu. W 1972 rozpoczął służbę funkcjonariusza wywiadu. Rok później ukończył też Ośrodek Szkolenia Kadr Wywiadu PRL w Starych Kiejkutach. W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych pracował od 1970 w Departamencie I. W 1975 został oficjalnie zatrudniony przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, najpierw w Konsulacie Generalnym w Chicago (1975–1976), później Polskim Przedstawicielstwie przy ONZ w Genewie (1982–1987).

W 2009 w wywiadzie dla „Niezależnej Gazety Polskiej” stwierdził, że był jednym z inicjatorów założenia Platformy Obywatelskiej[3].

http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2533

"Generał Petelicki wywodzi sie z SB, do której wstąpił, by spełniać dobre uczynki – podobnie jak i generał Gromoslaw Czempiński z ta może różnicą, że generał Czempiński specjalnie sie tym nie chwalił. To znaczy – raz się pochwalił informujac, ile to rozmów i bliskich spotkań III stopnia musiał odbyć, by doszlo do utworzenia Platformy Obywatelskiej. "

jedno napewno w 100% jest pewne, że kryminaliści z SB rządzą w naszym kraju i nie cofną się absolutnie przed niczym , włącznie z zabójstwem, Agentura nie powinna być przy władzy cywilnej, a służby bezpieczeństwa powinny być kontrolowane, ponieważ kiedy takie osoby mają władzę absolutną to nic takich nie powstrzyma przed nawet najgorszym. Dzisiaj jedni i ci sami grają aniołków a inni likwidują niewygodne osoby.
antyanty / 89.78.42.* / 2012-07-14 14:43
100% pewne jest tylko to, że można zarobić niezłe pieniądze w zawodzie psychiatry, pod warunkiem, ze się otworzy klinikę na Nowogrodzkiej.
Chorapolska.PL / 81.15.138.* / 2012-07-14 11:55
A kto powiedział ze PIS przegrywa w sondażach na forach prawie nikt nie chwali PO a sondaże cały czas maja takie same podziały głosów uważam że sondaże mogą być oszukane lub przynajmniej wykonywanie na nie odpowiedniej grupie respondentów Gdyby pis nie był taki konserwatywny jak jest to może i by coś zmienił na chwilę obecną należy po gromić PO a potem wymienić wyrzyskich urzędników mających powiązania z komuna i kolesiami
antyanty / 89.78.42.* / 2012-07-14 14:46
Najlepszym sondażem są wybory. A tu od 2007 roku WSZYSTKIE wygrało PO. Frustraci są silni w gadce i na formach, ale gorzej, jak trzeba trochę popracowac. A Ci co pracują i się dorabiają nie mają czasu na głupoty, ale w wyborach okazuje się, że jest ich większość. I bardzo dobrze.
kuba83 / 178.235.4.* / 2012-07-14 12:49
Ta.. myślę, że jakby przeprowadzić sondaż na odpowiedniej grupie respondentów - np. w siedzibie RM to PiS już by dawno miał władzę absolutną.

Nie żyj komuną to było prawie 25 lat temu!! Najmłodsi pracownicy, którzy zaczynali pracę w urzędach w 1989 roku mają teraz pewnie z 50 lat, komuchy już dawno są na emeryturach!! PiS nie tylko jest konserwatywny, to dla mnie nic złego. Najgorsze jest to, że nie proponują pozytywnych rozwiązań, mam dosyć słuchania o Smoleńsku!!
Pyclik / 2012-07-17 15:02 / Tysiącznik na forum
Do kuba 832!Widzę , ze ten pisiorski oszołom w Tobie kolegi szuka!
Gratulacji nie składam.
Stosunkowo niedawno - on lub podobny "naukowiec" - snuł teorie o istnieniu "komuszego genu" i jego przekazywaniu między pokoleniami. To jedna szkoła!
Rallf12 / 2012-07-17 15:33
Prawo i Sprawiedliwość w końcu mus przedstawic swój plan reformy tego kraju... bo jak na razie cąły czas siedzą cicho!! A przecież musża wygrac kolejne wybory inaczej nasz kraj popadnie w ruinę!! Trzeba uratować to co jeszcze się da!!
Pyclik / 2012-07-17 16:41 / Tysiącznik na forum
Na pewno nie zrobią tego żadne kaczorki!
Oszolomowaty / 217.229.12.* / 2012-07-14 13:59

Najmłodsi pracownicy, którzy zaczynali pracę w urzędach w 1989 roku mają teraz pewnie z 50 lat, komuchy już dawno są na emeryturach!!

Hallo! Hallo tam w POmatrixie!! Mogę ci w dowolnej chwili, POkubusiu, wskazac jak w prawie wszelkich instytuacja rzadowych i POkrewnych nastapiła "zamiana pokoleniowa" - z komuszych rodziców na jeszcze grosze różowe ich latorośle.Chcesz przykładów czy sam potrafisz znależc? Emerytury komusze sa godne a pensje tych latorośli równiez od średniej nie odstają. Rozumiesz o czym piszę, mam nadzieję? Bo zauważyłem, ze klasyczne problemy rozumienia tekstu czytanego, Powszechne wśród POelektoratu, objawiasz?
Oszolomowaty / 217.229.12.* / 2012-07-14 10:42
Proponuje poczytac od rana to:

http://takiesobie.salon24.pl/433754,umierajacy-jaruzelski

moze sie choc kilku ludziom oczy otowrza na tema roli bolka w "upadku komuny" .... Tyle tylko, ze ta komuna teraz w pałacach mieszka, a PO ja chroni.
antyanty / 89.78.42.* / 2012-07-14 14:48
Tusk mieszka w 3-pokojowym pokoju z rodziną, a Kaczyński w wypasionej willi na Żoliborzu. Ul Mickiewicza (blisko skrzyżowania z Potocką) - możesz sobie sprawdzić na street view..., a następnie podetrzec swoimi teoriami.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-07-14 16:30
Pewny jestes ze ta wypasiona willa nalezy do JK?

Czytales pewnie tu na Money.pl artykul o majatkach szefow partii.
Tusk - ponad 1 milio.
JK - 150 tys.

Co do posiadanych mieszkan to Tusk ma dwa 65m i 40m oraz domek 130m na dzialce 3100m

Na Czerskiej bardzo dobrze cie nauczyli manipulowac informacja.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/obroncy;ubogich;sa;najbogatsi;zobacz;majatki;szefow;partii,135,0,1115527.html
@@@ / 89.68.238.* / 2012-07-14 16:16

3-pokojowym pokoju

To jest bardzo ciekawa konstrukcja architektoniczna ktora mogla powstac jedynie w twojej chorej glowie.
kanciap_ / 83.26.35.* / 2012-07-14 10:23
Zrozumiałbym ofensywę pt "my zrobimy to i to lepiej,bo to i to". Natomiast nie rozumiem sensu "ofensywy", która ma na celu jedynie zdyskredytowanie przeciwnika. Dziwić się potem,że nikt nie lubi polityki,słowo daję...
Oszolomowaty / 217.229.12.* / 2012-07-14 10:43
POelektorat PO bardzo mało rozumie z tego co sie dzieje wokół niego, wiec twoja wypowiedż nie dziwi nic ....
kuba83 / 178.235.4.* / 2012-07-14 12:52
Co więcej nawet Twoją wypowiedź ciężko zrozumieć. Nie wiem jak to się ma do tego co pisze osobą, której wpis komentujesz...
Pyclik / 2012-07-15 20:04 / Tysiącznik na forum
Najprościej : wg jego "logiki" sam jest krypto - peowcem, a całe jego gadanie to przykrywka!
Pyclik / 2012-07-15 22:13 / Tysiącznik na forum
Walcie te " - " umiłowane pisiorki, im więcej minusów, tym lepiej!
Uzasadnienie jest trywialnie proste - to zwraca uwagę, przyciąga czytających, a im ich więcej,
tym także więcej takich, co pomyślą!

Najnowsze wpisy