Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS uruchomiło www.POrazkaroku.pl

PiS uruchomiło www.POrazkaroku.pl

Money.pl / 2008-11-16 23:13
Komentarze do wiadomości: PiS uruchomiło www.POrazkaroku.pl.
Wyświetlaj:
macman / 87.205.66.* / 2008-11-16 23:13
Brak slow. Jaka opozycja taki pomysl. Wstyd. Jaki umysl takie metody. Albo ktos tu jest geniuszem albo prostakiem, coz o geniuszu cos nie slychac...

Nasuwa mi sie tu pewne madre powiedzenie dot. biznesu, ze dobra firma to nie jest ta, ktora nie popelnia bledow, bo popelnia je kazdy, dobra firma to ta, ktora nie popelnia bledow tych samych co rok temu.

Pierwszym krokiem do glupoty, jest myslenie ze inni sa glupsi, ale mowienie do nas jak do glupkow to juz potwierdzenie faktu swojej degradacji. To taki maly krok w spirali kleski, ktora niektorzy myla z kolem zamachowym sukcesu, jedno i drugie sie kreci, a dzieci siesza sie ze muzyka gra.
sofista / 83.6.155.* / 2008-11-17 01:29
"Pierwszym krokiem do glupoty, jest myslenie ze inni sa glupsi"

Wspaniałe podsumowanie tego co robi Tusk już od roku.
Mówiąc takie brednie, że był to rok "sukcesów na arenie międzynarodowej i podjęcia ważnych reform w kraju" zwyczajnie robi z Polaków durni.
A jeżeli Tusk uważa zajęcie się PZPNem za jedną z ważniejszych spraw, to możemy sobie pogratulować premiera... Oczywiście nawet tu nie odniósł sukcesów ;)
Dawid Jackiewicz / 89.200.208.* / 2008-11-17 11:09
Rząd Tuska jest najgorszym rządem w historii tego kraju, a to co do tej pory osiągnął to nie tylko dzięki PSL-owi ale i innym partiom. Ten rząd jednak może zmusić do debaty także nad...rasizmem. Zaczyna się niekontrolowany szczenięcy "rasizm w powijakach"( prawie a la Hitlerjugend). Pisanie o środowisku RM jest świadectwem kultury tej młodzieży i dowodem braku poszanowania wolności słowa, o którą walczono. Gdy napisałem post, że prezydent Kaczyński jest pierwszym prezydentem, który spełnia swoje obowiązki (żadnych wulgaryzmów, nawet krytyki PO), Wirtualna Polska (wiadomo) nie raczyła go opublikować. Wątpię w demokrację. Co do PZPN - dając pieniądze Legii na stadion, (H. Gronkiewicz-W)uposażono chcąc nie chcąc ukochanych przez naród działaczy. To wielkie zwycięstwo Tuska w starciu z PZPN-em. Po co był ten spektakl ze świńskim łbem Palikota? Nie chcemy aby mądra młodzież była obrażana przez agresywną (głównie prowokują to 30-40-latkowie i "Dzieci kwiaty") w internecie.
65-latek / 89.78.133.* / 2009-01-29 10:13
Panie Dawidzie.Jestem prostym człowiekiem i dziwi mnie tak dalece posunięta powściągliwość w nazywaniu rzeczy po imieniu,nie tylko Pana.Dlaczego media tak wściekle zwalczają PIS jest to banalnie proste.Wystarczy sprawdzić pochodzenie osób,które poręczyły za przestępce z Sopotu.Dla niezorientowanych dodam,że są to ludzie pochodzenia żydowskiego.Swego czasu też był wściekły atak na Putina za aresztowanie przestępcy.Już dziadek przestrzegał mnie przed tą nacją.Jeżeli nadal będą to tylko ogólniki, jeżeli nadal tego typu wypowiedzi będą traktowane jako antysemityzm to nadal garstka obcych będzie manipulować naszym społeczeństwem,na użytek własny,czyli Izraela[globalny]. dla niedowiarków,niezorientowanych polecam stronę ENDGABY i dokument Alexa Jonesa.
30-latka / 151.92.176.* / 2009-01-29 11:03

sprawdzić pochodzenie
osób,które poręczyły za przestępce z Sopotu.Dla niezorientowanych dodam,że są to
ludzie pochodzenia żydowskiego

Za prezydenta Sopotu poręczył arcypiskup Głódź między innymi...Gowin też Żydem nie jest, no chyba że sprawdził pan 20-ste pokolenie wstecz...
Rany ludzie co z wami? Co to za czysta rasa o którą tak walczycie pod przewodnictwem siejącego nienawiść ojca dyrektora? Wszędzie widzicie wrogów narodu, nawet we własnym narodzie! Wszyscy którzy nie są z nami są przeciwko nam? - motto Jarosława K wam się udzieliło? Marzy wam się odpalenie krematoriów na własny naród? Kto będzie oceniał kto jest Żydem a kto nie? Ojciec dyrektor?
Kto i gdzie wściekle atakuje PIS? Nie słyszałam posła PO który by w jakiś wściekły sposób obrażał posła PIS, za to PIS na każdym kroku, w sejmie (jak tylko poseł PIS widzi kamerę), w TV (zwłaszcza TRWAM ale w wieku innych też) ,na forach internetowych (POrazkaroku.pl) ciągle i nieustannie atakuje PO!

prezydent Kaczyński jest pierwszym
prezydentem, który spełnia swoje obowiązki (żadnych wulgaryzmów, nawet krytyki PO)
....???Pan się dobrze czuje panie Jackowski? Ma pan zaćmę na oczach i uszach? Słyszał pan kiedyś tekst "spieprzaj dziadu"? Że nie wspomnę o inteligencji którą obrazuje np "Irasiad jest zmęczony"...Że krytyki premiera (nieustannej nawet w TVN!) nie chce mi się przytaczać...
A tu nastepny mądry...

Mówiąc takie brednie, że był to rok "sukcesów na arenie międzynarodowej i podjęcia
ważnych reform w kraju" zwyczajnie robi z Polaków durni.
- wystarczy powiedzieć o zniesienu embarga na produkty z Rosji i jest wystarczający sukces, któremu jakoś PIS-owi nie udało się osiągnąć przez 2 lata...Rozumiem że wszystkie sukcesy rządu i ministra Sikorskiego na szczytach Unii są zasługami prezydenta który na każdy szczyt nie proszony się wciskał, właśnie po to żeby takie głupoty potem ludziom wmawiać...

A jeżeli Tusk uważa zajęcie się PZPNem za jedną z ważniejszych spraw
- nie uważa ale biorąc pod uwagę jedyne "osiągnięcia" PIS-u czyli wszelkie możliwe aresztowania pana Ziobry (nawet na wszelki wypadek) plus dwa ważne samobójstwa (zwłaszcza Blida, która była niewinna i oczywiście główny organizator porwania Olewnika) to chyba powinien...
Żal mi was bo wiek i zaślepienie odbiera wam nie tylko rozum ale też możliwość zdrowego, osądu sytuacji...Pozdrawiam.
~alen / / 217.96.63.* / 2010-03-08 17:26
pleciesz bzdury widac ze tanie wino Palikota Tobie szkodzi naiwniaku
~alen / / 217.96.63.* / 2010-03-07 22:34
Dziwie sie Polakom wyborcom glosujoc na PO.. 70% zydow 25% ubeczkow a tylko 5 % polakow. gdzie polskosc gdzie wstyd gdzie godnosc gdzie zasady glosujoc na PO.
30-latka / 151.92.176.* / 2009-01-29 11:12

Za prezydenta Sopotu poręczył arcypiskup Głódź

Oczywiście arb Gocłowski, pomyliłam się, przepraszam.

Najnowsze wpisy