Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS: Wojna totalna ma przesłonić blamaż PO

PiS: Wojna totalna ma przesłonić blamaż PO

Money.pl / 2008-02-23 17:44
Komentarze do wiadomości: PiS: Wojna totalna ma przesłonić blamaż PO.
Wyświetlaj:
pchelek / 2008-03-12 10:55 / Tysiącznik na forum
I to jest najwazniejsze
Bies2 / 2008-02-24 09:29 / Bywalec forum
Wydawało mi się, że mieszkam w normalnym kraju. Grupa nacjonalistów i populistów, która przed dwoma laty przejęła władzę, w wolnych wyborach, została na zbitą twarz, przez społeczeństwo odrzucona. Niczym bohaterowie Pana Tadeusz, liberałowie, komuniści, socjaliści, demokraci i część chadeków, zwarli szeregi by odrzucić uzurpatorów, wspieranych przez część hierarchów KK. Człowiek zdrowy na ciele i umyśle przynajmniej by to zauważył, jednak się myliłem. W dniu wczorajszym jeden ze starych kawalerów przebrany za gajowego Maruchę, do niedawny przewodniczący klubu, przystąpił do straszenia społeczeństwa swoim bliskim powrotem. Domyślam się, że nasi harcerze wyrzuceni ze służb specjalnych pójdą w knieje by tam organizować partyzantkę.. Muszą uważać na możliwość postrzelenia przez nerwowego nadmiernie gajowego, który nie ukończył niestety 11 dniowej szkoły oficerskiej, służb specjalnych i zerwał kontakt z rzeczywistością.
psf / 79.188.238.* / 2008-02-26 11:33
oczadziało cię, jka odrzucona baranie, 5 400 000 głosów dla PiS-u. A te sondaże obopu i reszty szufladowych ekspertyz społecznych wynikające podobno z dzwonienie do 1000 osób , jeśli już wciąz tych samych to możesz sobie powiesić w na scianie w domu.
Twój donek dostał mandat od pajdokracji tej od mixa, od wyprza, od luźnych gatak i całej resztu bredni. I wygrał zaledwie 1400 000 głosami.
Ale wkrótce wszyscy zobaczą jego blamaż , tak jak zbankrutowała jego fundacja Dar Gdańska tak zbankrutuje jego gabinet patrzący na interes swoich oligarchów z 40 piętra.

i wciąż aktualne sa plany Sawickiej ,m zapomniałeś zuchu;

>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku.....wa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…),
w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

…Natomiast ja mam grupę ludzi, to nie jest duża grupa, bo nas jest troje”, którzy mają , tworzą wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromna wiedzę, na temat tego co się będzie w przyszłości, czyli prywatyzacja jednostek organizacyjnych służby zdrowia”
Będzie racjonalizacja sieci szpitali, będą samorządy zbywały majątki trwałe, czyli będą i sprzedawać i przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego””.
No wiadomo, że będzie medycyna prywatna, będą szpitale prywatne. Od czego się będzie zaczynało? Od tego, że trzeba będzie stanąć do przetargu i kupić szpital, natomiast jeśli będzie ..na przykład , ze szpitala czy przychodni tworzona spółka prawa handlowego, to przejmujesz i budynek i strukturę i ludzi „
DONALD MARZY !
Bies2 / 2008-02-26 23:12 / Bywalec forum
Widmo!!! Człowieku bój się Boga. Czytaj coś , najlepiej książeczkę do nabożeństwa. Co ty człowieku wygadujesz. Wykopali was a ty teraz pleciesz jak gajowy Marucha w asyście 12 ochroniarzy. Usiądź w ubikacji i staraj się opanować te myśli natrętne. A może zamiast wytężać umysł , idź na wieczorówkę, zrób jakiś fach i idź do roboty. Partyzantem, chcesz zostać? , to cię jeszcze gajowy marucha postrzeli. Twoja wiedza i tych pozostałych może by się przydała do roboty społecznej na rzecz kampanii prezydenckiej premiera Tuska. Albo kup sobie kominiarkę by się ciebie rodzina nie wstydziła, jak już oddział zorganizujesz. Tylko uważaj bo ostatnio waszych kierują do domu wariatów.
patriota / 83.9.157.* / 2008-03-07 00:34
do k_ _ _y nędzy płaciłem na służbę zdrowia 56 lat i ani razu nie bylem u lekarza i ani razy na zwolnieniu bo dbałem o zdrowie jedząc zdrowa żywność A teraz te sk_ _ _ _ syny chcą oddać za złotówkę szpitale warte miliardy? Marzy się komuś szpital prywatny? Więc proszę bardzo niech kupi działkę zamówi projekt wybuduje wyposaży i będzie miał szpital swój za swoje pieniądze, a nie za pieniądze społeczeństwa.
Ja też bym wziął za złotówkę szpital i bym był całą gębą właścicielem. Ale wiecie co? najpierw bym wypieprzył na zbity pysk lekarzy nieuków i nierobów, A przyjął bym jedna trzecią lekarzy bo ich jest za dużo w szpitalach, połowa chodzi i sie szwenda udając, że pracuje jednocześnie przyjmują w czasie pracy w szpitalu pacjentów prywatnie robiąc badania na szpitalnym sprzęcie. Pieniądze w ten sposób zaoszczędzone miał bym na podwyżki dla pozostałych.
inicwięcej / 83.24.248.* / 2008-02-24 17:52
no tak, skąd ten skowyt? to proste po rozpier.... WSI.
Bies2 / 2008-02-24 18:58 / Bywalec forum
Skowyt sfory gajowego słychać jeno. Zgłoś się i jedź do Afganistanu a tyłka niech ci broni paru harcerzy i ministrantów . Nie wiem ile masz lat ale jeśli coś z tego załapałeś to nie zabieraj głosu. Natomiast jeśli nie rozumiesz , co to znaczy kiedy kilku durniów niszczy coś co jest gwarantem bezpieczeństwa, to chciałbym byś znalazł się w plutonie mojego przyjaciela . WSI i wojna to nie zabawa dla szalikowców i dyletantów. Ci twoje idole po za szkodami nic nie zrobili i dobrze ale jedno z czego mogą się cieszyć, że nie udało im się wprowadzić kary o którą tak zabiegali.
-QED / 89.79.204.* / 2008-02-24 10:41
Coś ci sie pokręciło w głowie, albo jesteś jak sam piszesz "slepy". Kaczyński nacjonalistą? Populistą? To kim jest Tusk z kampanii? Hiperpopulistą i hipernacjonalistą z milością do wszystkich Polaków? Czy ty myślisz w ogóle? Natomiast trafnie określiłeś tę bandę miernotek, która zwarła szeregi by nic w tym kraju nie było zmienione, wymieniłeś prawie wszystkich, których trzeba. Zapomniałeś tylko o pensjonariuszach ZK-nych i krętaczy typu Kulczyk. Ogólnie idiota jesteś.
Bies2 / 2008-02-24 11:47 / Bywalec forum
Ty za przeproszeniem intelektualisto. Za nim zaczniesz znieważać kogokolwiek, poćwicz na palcach matematykę. Załapiesz co jest więcej , dwa palce czy 6 palców. Dowiedz się od jakiegoś co to jest demokracja. Dowiedz się co to jest dowód w rozumieniu prawa karnego materialnego. Co to jest areszt wydobywczy i jaka jest różnica między tym stalinowskim a pisowskim sposobem walki z przeciwnikami. Dowiedz się, czym różni się paranoja prezesa, od schizofrenii szefa WSK. Jeśli byś to ogarnął, to zgłoś się na tym forum to ci wytłumaczę czym różni się narodowy-socjalizm od liberalizmu gospodarczego. Dla poprawienia percepcji intelektualnej poczytaj bajki, dla dzieci. Zacznij od "Dwóch takich i t d / łapiesz o czym mówię co?/, poczytaj przemówienie gajowego Maruchy pt. "Myśli nieuporządkowane czyli sny o władzy" z dnia wczorajszego, albo niech ktoś ci je zinterpretuje. Nie wiem kto to jest Z K czy może Ziobro i Kamiński, ale wiem ile wyda NFZ na leczenie niespełnionych polityków, których Polacy wykopali ze stanowisk. Możesz sobie polamentować prymitywie, albo ubierz kominiarkę dodasz sobie animuszu udając agenta po 11 dniach szkolenia.
alex271 / 85.89.190.* / 2008-02-27 17:09
jeśli ktoś ukradnie paczkę masła w markecie to jest na to paragraf,ale jesli okradane są całe narody(huty sprzedawane przez Dohnala)to jest to działanie na granicy prawa
Bies2 / 2008-02-28 09:52 / Bywalec forum
Zgadzam się z tobą całkowicie. Ale jak można było go skazać, jeśli był potrzebny do fingowanych , choć nie udanych , oskarżeń przeciwników politycznych. Jak można było go oskarżyć, jeśli stanowił finansowe wsparcie , biednym i szlachetnym dziennikarzom śledczym. A co jeszcze powie o tych, którzy trzymali go ,po to by przez dwa lata , puszczać kaczki o rzekomych przekrętach, zatajając fakty potajemnych rozmów z adwokatami tego przestępcy z niejakim Zbigniewem Ż. wówczas ministrem . Nie dziw się, im też jest potrzebna forsa, tylko trochę większa niż wartość masła.

Najnowsze wpisy