Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS wraca do speckomisji

PiS wraca do speckomisji

Money.pl / 2007-11-21 21:45
Komentarze do wiadomości: PiS wraca do speckomisji.
Wyświetlaj:
marek55 / 217.99.226.* / 2007-11-21 21:45
Takie ustępstwo ze strony PO nie jest dobrym pomysłem. Ja rozumiem, że wartości chrześcijańskie i generalnie peace, ale nadstawiając drugi policzek chamowi, PO sama się prosi o cios bejzbolem między oczy. Pan Macierewicz jest obecnie pozywany przed sądy, podobno przegrywa kolejne procesy. Czy to aby nie oznacza, że szkalując niektórych ludzi popełnił ewidentne przestępstwo? A przestępca na czele komisji to groteska i zwykłe jaja jak berety. Jego miejsce, wraz z co poniektórymi kumplami z PiS, jest raczej przed komisją, nigdy w jej składzie.

Myślę, że wiele osób, głosujących na PO tak jak ja, miało nadzieję, że niechlubna, antydemokratyczna, szkodliwa działalność PiS zostanie szybko i sprawiedliwie osądzona i nigdy już totalitarne indywidua z tego pokracznego ugrupowania spod znaku haka, kłamstwa, oszczerstwa i dyktafonu, nie zostaną dopuszczone do destrukcji demokratycznego kraju.

Nie chcieli uczestniczyć w komisji? To na drzewo. Teraz spikną się z czerwonymi i zablokują każde działanie komisji. Jak już udowodnili, im żaden sojusz nie śmierdzi, a czerwonym niespecjalnie zależy na sukcesie PO, przeciwnie, natomiast prawda obiektywna w rozgrywkach politycznych w Polsce nie ma żadnego znaczenia.
spadajnaszczaw! / 83.24.229.* / 2007-11-22 17:38
no przeszadzasz, jak na ubeka zresztą przystało. Nie zdemolowali ci tak Ubekistanu, aż tak jak mętlisz. Masz oczywiście, jak na twój zawód przystało, chętkę kogoś postawić tu lub tam (najlepiej przy ścianie). Ale to nie te czasy, to już chyba wiesz, jak ci rozpier....... gruntownie WSI. Tak więc, gdybyś tupał nóżkami i wywyjał służbową TT-ką nad głowami to i tak nie zrealizuje się idea wolnego od tzw. reakcji - wielkiego Ubekistanu.
Elendir / 2007-11-21 22:19 / Łowca czarownic
Zgadzam się, że PO popełniło błąd. PiS nie chce brać udziału w pracach komisji - nie musi jak dla mnie.

Jednak byłbym daleki od stwierdzenia, że w interesie LiD nie jest wyjaśnienie tej sprawy.

Najnowsze wpisy