Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS wybrało szefa klubu i podjęło decyzję w sprawie Ziobry

PiS wybrało szefa klubu i podjęło decyzję w sprawie Ziobry

Wyświetlaj:
Elendir / 2011-10-26 10:57 / Łowca czarownic
A czego można było się spodziewać biorąc pod uwagę jak listy PiS były tworzone? Już samo to miało osłabić pozycję Ziobry, na co wtedy ZIobro niewiele mógł powiedzieć, gdyż byłby teraz oskarżony o porażkę partii. Wobec powyższego rozłam w PiS mimo wszystko jest prawdopodobny. Chyba że Ziobro pogodzi się ze swoją marginalizacją.
Wacuś Młody TYPEK / 94.76.204.* / 2011-10-25 22:00
WydYYmane LEMINGI -- hi,. hi, hi moderatorek zostawił same ŚWIŃSKIE RYJKI spod znaku paliknotowego penisa, tak , tak , tak NOŁMANKI, cieszcie się że wam jeszcze Wacuś od czasu do czasu te plazmę w mózgowiu wstrząśnie bo wasze gadki szmatki od 4 lat juz tak wyjałowiały jak befsztyk ze zdechłego leminga -- hi, hi, hi artykulik o tym jak jedna pani drugiej pani wsadziła .. a komentarze dyżurnych pastuchów jeszcze fajniejsze ..
isia pacysia / 87.96.57.* / 2011-10-25 21:40
Co ten chloptaś zza dupia zwanego Olesznem robi w Warszawce? weź się pajacu do roboty i przestań psuć apetyt Polakom podczas obiadów. Jak zobaczą twją mordę to tracą apetyt.

PiS = Prowokacja i Szczucie
Puk / 178.73.50.* / 2011-10-26 07:43
Wyłążą kompleksy isi z Koziej Dupki i tyle, a PO to "Pomroczność i Obsra%%nie" Ojczyzny.
bolesław1 / 178.235.51.* / 2011-10-25 22:08
Tu mamy przykład poziomu umysłowego zwolennika po .
tesa1959 / 2011-10-25 21:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie musisz go oglądać, a tym bardziej czytać o nim. A co? Niby, że z Oleszna to nie ma prawa być w Warszawie???? Można się z nim nie zgadzać (i ja tak mam), ale z tego tylko powodu nastawać na jego godność jako człowieka to nie jest fair.
tesa1959 / 2011-10-25 19:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jarosław Kaczyński trzykrotnie stanowczo wyraził przekonanie, że obecna sytuacja związana z wypowiedziami Ziobry nie może trwać w nieskończoność i musi być szybko i zdecydowanie rozwiązana. Miałoby to oznaczać, że Ziobro powinien się jasno określić, czy jest w PiS, czy wybiera inną drogę.

jak w PZPR - musi złożyć samokrytykę i poddać się dyktaturze.
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-10-25 22:17
Dlaczego karmi się Pani tymi pseudo informacjami często wyjętymi z kontekstu? Gdzie zdolność inteligentnego człowieka czytania między wierszami i świadomość poziomu naszych dziennikarzy szukających sensacji za wszelką cenę?
tesa1959 / 2011-10-25 23:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To jest tylko wniosek wyciągnięty z wszystkich wiadomości + komentarze + między wierszami. Ja się nie karmię..., ja ubolewam nad dyktatura, kultem jednostki i ślepotą w tej partii.
m-53 / 83.31.67.* / 2011-10-25 22:02
Zrobiłaś "piękną" zbitkę z wypowiedzi "źródła" PAP i komentarza do tejże. Sposób zaserwowania wiadomości ma sugerować, że jest to wypowiedź Kaczyńskiego.
To w języku potocznym nazywa się manipulacją.
Schodzisz na psy.
tesa1959 / 2011-10-25 22:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Absolutnie nie sugeruje wypowiedzi Kaczyńskiego, tylko jej interpretację. Zresztą, ja nie wierzę, że Ziobrze i Cymańskiemu odwaga wyjdzie na sucho.
L_W / 83.10.234.* / 2011-10-25 21:36

Według rozmówcy PAP,

Nie ma to jak wiarygodne, sprawdzone źródło informacji - TW "Rozmówca".
tesa1959 / 2011-10-25 21:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nom pewnie... wszystko co dotyczy PiS ma niewiarygodne źródła (jeśli dotyczy krytyki). OBOP przed wyborami był niewiarygodny, a HOMO HOMINI, które dawało PiS prawie 50 % poparcie, było wiarygodne.
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-10-25 22:10
proponuję odłączyć się od TVN to może powodować wypaczenie samodzielnego myślenia
Przerwa nie powoduje żadnych skutków ubocznych a można wiele zyskać a właściwie odzyskać zdolność postrzegania rzeczywistości własnymi oczami
tesa1959 / 2011-10-25 22:14 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I myślisz, że jesteś jasnowidzem???? Nie oglądam żadnych serwisów informacyjnych w jakiejkolwiek TV od chwili pogrzebu Rosiaka, gdzie oglądałam całość uroczystości, a potem bardzo zmanipulowany skrót, który sugerował polityczną wypowiedź Wojciechowskiego. Dobrze wiesz, że nie jestem zwolenniczką PiS, więc to powinno Ci uświadomić, że staram się być obiektywna, chociaż przyznaję, nie zawsze mi to wychodzi, kiedy czytam takich Botyckich.
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-10-25 22:24
z jednej skrajności w drugą
można oglądać jeśli ma się dostęp do źródła informacji bo wtedy można coś ocenić to co plotą w TV
To czysta manipulacja i brak lub kompletny brak profesjonalizmu dziennikarzy.
Ja nie mam w związku odłączyłem sie od TV

PO zrobiło genialny ruch w poprzednich wyborach.
Ogłosiło wszem i wobec że na PO głosowali wykształceni z dużych miast.
Skutkuje to poparciem bo każdy niedowartościowany chce byc cool i trendy a nie obciachowy.
To zamyka myślenie
tesa1959 / 2011-10-25 22:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jaki to ma związek z moim komentarzem powyżej???
Ja nie mam w związku odłączyłem sie od TV

A z jakich źródeł korzystasz? Ja czytam różne serwisy w internecie łącznie z komentarzami, porównuję i wyciągam wnioski. Oczywiście chodzi o komentarze w tego słowa znaczeniu, a nie obelgi i wyzwiska.
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-10-25 22:39
Nie jestem zwolennikiem żadnej z tych partii. Skłaniam się bardziej ku prawicowym konserwtywnym poglądom. To co poprzednie pokolenia wypracowały jako normy moralne można modyfikować ale nie przez rewolucje Palikotowe. A to on do niedawna był w PO.
Żyjąc pracując , kupując , obserwuję co zmienia się i na czyją korzyść. Dostrzegam zagrożenia np. w prywatyzacji służby zdrowia , prywatyzacji strategicznych dla kraju gałęzi i nie podoba mi się to co proponuje PO. Kłótnie , wypowiedzi , wygląd polityków jest dla mnie drugorzędny. Jak widac nawet w dyskusji na forach zdarzają się nieeleganckie wypowiedzi. O czym to świadczy?
tesa1959 / 2011-10-25 22:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Nie jestem zwolennikiem żadnej z tych partii.

Ja też.
normy moralne można modyfikować ale nie
przez rewolucje Palikotowe

Normy moralne są normami moralnymi i nie podlegają jakiejkolwiek modyfikacji.
Dostrzegam zagrożenia np. w prywatyzacji służby zdrowia ,
prywatyzacji strategicznych dla kraju gałęzi i nie podoba mi się
to co proponuje PO.

Ja też to dostrzegam, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie zgadzam się na kłótnie, raczej awantury polityków, które nie dotyczą bytu państwa, a podejrzeń, oszczerstw, poniżania, kwalifikowania ludzi klasowo i narodowościowo.
nieeleganckie wypowiedzi.

delikatnie mówiąc.
. O czym to świadczy?

op braku elementarnej kultury i braku pomysłu na rozwój kraju.
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-10-25 22:54
proponuję przeczytanie swoich wypowiedzi samokrytykę lub szklankę zimnej wody

dobrej nocy
tesa1959 / 2011-10-25 22:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wiem co piszę i wiem, że nikogo nie obrażam. Chyba nie rozumiesz moich komentarzy. Dobranoc.
L_W / 83.10.234.* / 2011-10-25 22:00
Najbardziej wiarygodne były ceny paliw na stacjach PKN Orlen - 5,09 zł przed wyborami i 5,19 zł w dzień po wyborach.
tesa1959 / 2011-10-25 22:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie wiem, bo na stacji Bliska (należy do Orlen) cena sprzed wyborów utrzymywała się jeszcze przez tydzień:)
L_W / 83.10.234.* / 2011-10-25 22:21
"Eksperci przewidują dalszy wzrost cen paliw. Orlenowi grozi bowiem wielomilionowa kara za przedwyborcze granie cenami paliw, którą koncern najpewniej wliczy w ceny sprzedawanych produktów – informuje „Gazeta Polska codziennie’.

Chodzi o przedwyborczą sytuację, gdy podczas kampanii Orlen utrzymywał na swoich stacjach ceny prawie na poziomie hurtowym. Wywołało to prawdziwą burzę, gdyż mniejsi uczestnicy rynku nie mogli dopłacać do interesu. Upadek groził 3 tys. niezależnych stacji.

Dystrybutorzy zarzucili Orlenowi stosownie nieuczciwych praktyk i wystosowali skargi do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jeżeli ten je uzna, Orlenowi grozi wielomilionowa kara.

Po wyborach wszystko wróciło do normy, a ceny hurtowe paliw są teraz w Polsce najdroższe od 7 lat."

Poruszyłem ten temat na Money.pl jeszcze nim inni zaczęli o tym mówić - szybko zostałem "zdjęty". Serdecznie pozdrawiam.
tesa1959 / 2011-10-25 22:23 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie czytam wszystkich artykułów i wszystkich komentarzy. Za wyjaśnienie dziękuję:)
Botycki / 212.106.21.* / 2011-10-25 19:43
Kaczyński popełnia potworny błąd, ze tak się szczypie z Ziobrą i Kurskim pomimo wytycznych statutowych. To zachęci pozostałych do strojenia swoich fochów i widzimisię. Rozbestwienie poszczególnych członków powoli może zniszczyć PiS. Zasze tak się dzieje, gdy się nierozwaznie pofolguje z dyscypliną.
kpiarz / 83.27.47.* / 2011-11-06 15:28
Tak zgadzam się z Panem w 100%. Kaczyński=Stalin:)))Kto występuje przeciwko wodzowi swemu jedynemu musi zginąć!!! Takie jest Prawo i Sprawiedliwość Prezesa K. Nie ma o czym dyskutować! Róbcie jak chcecie ale musi być tak jak każe Prezes K.:)))
Lysy 25 / 77.255.195.* / 2011-10-25 21:31
Koniec PiS-u będzie wygladał mniej wiecej tak (za niejakim Dornem):

Zostanie Sułtan z dworem eunuchów.
Liberejszon / 81.190.100.* / 2011-10-25 20:14
No tak, bo dyscyplina i 0 własnego zdania to podstaaaaawa. Jedź na Białoruś ziom, pewnie tutaj już nigdy nie znajdziesz swojej dyscypliny, kacz days are ovah, jednak z całą pewnością są jeszcze pajacowaci dyktatorzy na tym świecie, pod których skrzydłami będziesz czuł się pewnie.
tesa1959 / 2011-10-25 20:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jedź na Białoruś ziom,

ależ ten Pan wszystkich tam lub do Rosji wysyła, bo Polska jest dla prawdziwych PiSiaków, oj przepraszam...Polaków.
m-53 / 83.31.67.* / 2011-10-25 22:06
Potwierdzasz, co napisałem wcześniej.
Takie sformułowania uniemożliwiają jakąkolwiek dyskusję.
tesa1959 / 2011-10-25 22:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie, nie potwierdzam. staram się być obiektywna, ale w przypadku wypowiedzi pana B bywam złośliwa:)
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-10-25 22:06
pełna kultura
gratuluję pedagogicznego podejścia
s w o j a k / 213.146.59.* / 2011-10-25 22:22
tak juz maja ubeko-katechtki!
tesa1959 / 2011-10-25 22:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Przynajmniej nikomu nie ubliżają.
tesa1959 / 2011-10-25 22:18 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie rozmawiam na forum z uczniami, a tego pana, którego poglądy przytoczyłam został przeze mnie bardzo delikatnie potraktowany.
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-10-25 22:29
Każdemu może się zdarzyć niewłaściwe zachowanie ale stosowniej jest po prostu przeprosić , po tym poznaje się klasę człowieka
tesa1959 / 2011-10-25 22:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niby za co mam przepraszać??? Nikogo nie obraziłam, a przynajmniej nie było to moim zamiarem. Za to sama często jestem obrażana, np.
ubeko-katechtki!

Ja nie odniosłam się do konkretnej osoby, ale do poglądów pana B., które bardzo dobrze znam.
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-10-25 22:43
Polska jest dla prawdziwych PiSiaków, oj przepraszam...Polaków."

Pomimo że słowo przepraszam znalazło się w tej wypowiedzi to czy można uznać ją za kulturalną????
tesa1959 / 2011-10-25 22:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A kogo obraziłam??? Przecież pan B. kwalifikuje ludzi z PiS jako prawdziwych Polaków. Słowo "PiSiaków jest tylko i wyłącznie karykaturą jego i tylko jego wypowiedzi. Mówiłam też, że bywam złośliwa w stosunku do niektórych, którzy kwalifikują mnie jako Rosjankę a nie Polkę, nakazują wyjazd do "swojego" kraju, grożą rozprawieniem się po dojściu PiS do władzy, nazywają bardziej czerwoną niż można być itp.
Jeśli jednak ktoś mój wpis odczytał to jako napad na własną osobę, to przepraszam.
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-10-25 22:58
czy jeśli ktoś jest niewychowany to znaczy że powinien powodować że my się stajemy chamscy
gdzie kultura i klasa?
tesa1959 / 2011-10-25 22:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Sugerujesz mi, że jestem chamska???
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-10-25 23:08
nie znam waszych poprzednich kłótni. Nie wiem ci pisał ten pan nie wiem ile ma lat i jaki poziom reprezentuje ale kulturalny człowiek nie powinien dac się prowokować. Nie powinien chować urazy z poprzednich wypowiedzi Zawsze można przemilczeć aby wskazać właściwe zachowanie. Proszę zapoznać się z Pani wypowiedziami i samemu ocenić na zimno.

Ja zadałem tylko pytanie
tesa1959 / 2011-10-25 23:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Proszę zapoznać się z Pani wypowiedziami i
samemu ocenić na zimno.

Znam je i nie uważam, aby były chamskie.
nie znam waszych poprzednich kłótni.

oto jedna z nich: http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/kaczynski;jest;jak;samiec;alfa,5,0,945413.html
Urazy nie chowam. Źle mnie odczytujesz. Tu tylko poinformowałam min. takich, jak Ty, o poglądach tego pana.
kulturalny człowiek nie powinien dac się prowokować.

To nie jest odpowiedź na prowokację, a w tym linku, który podałam, przekonasz się o moich dobrych intencjach. Ten jeden zwrot w komentarzu pod tym artykułem nie świadczy o moim chamstwie, bo jeszcze raz mówię, że nie bylo tom odniesienie do żadnej osoby. Nigdy nie osądzam osoby, ale jej język i postępowanie z drugim człowiekiem. Tego, niestety, przemilczeć nie mogę, bo nie zgadzam się na przedmiotowe traktowanie jakiejkolwiek osoby.
jerzy3000 / 83.31.219.* / 2011-10-25 20:01
Bez obaw.
Józef Stalin Kaczyński postawi ich pod scianą i zrobi porządek.
Predzej Kaczyńskiego nogami do przodu wyprowadzą [jak tow Breżniewa] niż Ziobro dorwie sie do wladzy.
Ale PiS sie rozlatuje i chwala mu za to.
PiS jest zniszczony bezpowrotnie - jak KPZR
s w o j a k / 213.146.59.* / 2011-10-25 22:26
Wariaci śnia rózne sny
a ubecy, konfidenci i tacy jak Ty to juz co noc !
chichot dona / 46.113.250.* / 2011-10-25 19:31
Mnie nie dziwi to, że PiS przegrało.
Popełniono sporo gaf, oraz nieumiejętnie reagowano na ataki ze strony przeciwników.
Na dodatek, to co teraz dzieje się w PiS-ie, nie nastraja optymistycznie.
Kierownictwo partii, okopuje się w tzw "centraliźmie demokratycznym" - czyli w tym z czego słynęła nieboszczka PZPR.
Jest jeszcze coś, mianowicie niezdrowe i sztuczne, robione niemal na siłę zainteresowanie mediów tym co dzieje się w PiS-ie. Na siłę plebsowi wciska się , czy raczej zmusza się plebs do tego aby "interesował" się tym co dzieje się w partii opozycyjnej.
To chore, albo cwane.
Jakoś mało o rozgrywkach w PO, a przecież w PO jest więcej naprężeń niż w PiS-ie, ba to w PO wre walka na noże, siekiery, sztachety, grabie brony ect, ect, ect.
To Po wygrała wybory i w PO dzieje się niemal to samo co w Libii w obecnych tam władzach tymczasowych.
Różne frakcje chcą ugrać dla siebie jak najwięcej władzy, tyle że w Polsce jest to czynione "aksamitnie" choć równie bezwzględnie jak w Libii.
Ponadto jest czas kryzysu i to obecna i przyszła koalicja będzie ten kryzys mieć w swoich słabosilnych ramionach.
Ale media wolą zajmować się tym co piszczy w PiS-ie , ciekawe?

A może szanowne media , zajęły by się inna sprawa ważną społecznie, jak kryzys obecnego systemu mało demokratycznego w Polsce?
Czego przykładem ostatnie wybory.
W wyborach udział wzięło 48,92% elektoratu na 100% uprawnionych.
Z tych 48.92% na PO zagłosowało 39,18% czyli mniej nią 50% z biorących udział w
głosowaniu.
Jest jeszcze ciekawiej jak policzyć to na 100% uprawnionych do głosowania.
Wtedy wyjdzie, że na PO oddało swój głos zaledwie 19,17% uprawnionych do głosowania.
51,08% uprawnionych do głosowania dało czerwona kartkę całemu systemowi politycznemu, nie
wzięli udziału w głosowaniu, ponieważ jak pokazują badania, nie mieli swoich kandydatów,
nie mieli nikogo komu mogli by zaufać.
Większość elektoratu nie chce nikogo z obecnej ekipy politycznej.

Reasumując, na obecną ekipę zagłosowało 19,17% z wszystkich uprawnionych do głosowania,
Polską rządzi ekipa wybrana wola mniej niż 1/5 wyborców uprawnionych do głosowania.
Lysy 25 / 77.255.195.* / 2011-10-25 21:37

Wtedy wyjdzie, że na PO oddało swój głos zaledwie 19,17% uprawnionych do głosowania.
51,08% uprawnionych do głosowania dało czerwona kartkę całemu systemowi politycznemu, nie
wzięli udziału w głosowaniu, ponieważ jak pokazują badania, nie mieli swoich kandydatów,
nie mieli nikogo komu mogli by zaufać.
Większość elektoratu nie chce nikogo z obecnej ekipy politycznej.

Większość elektoratu w dzień wyborów, czyli w niedziele, woli sobie popić, pociupciać, iść na ryby/grzyby albo poogladać telewizję.
Polityka ich nie interesuje.
szaren / 109.243.57.* / 2011-10-25 21:53
Dlatego wolą sobie popić, pociupciać, iść na ryby/grzyby albo poogladać telewizję. ponieważ nie mają na kogo głosować, a tych zgranych i ogranych widzieć nie chcą.
A system jest taki, ze to nie wyborca ustala listy partyjnych kandydatów.
Pewnym rozwiązaniem jest system jednomandatowych okręgów wyborczych, jako jedno z bardziej demokratycznych rozwiązań, ponieważ oddaje faktyczną władzę wyborcy.
Ale tego jak ognia boja się obecne elity partyjne.
Elektorat aż tak ciemny nie jest, zamiast brać udział w wyreżyserowanym przedstawieniu, wolał olać polityczne elity, wielkością absencji pokazał jak ocenia poziom i jakość demokracji w Polsce.

Najnowsze wpisy