Forum Polityka, aktualnościKraj

"PiS zagłosuje przeciwko Grodzkiej"

"PiS zagłosuje przeciwko Grodzkiej"

Money.pl / 2013-01-29 09:26
Komentarze do wiadomości: "PiS zagłosuje przeciwko Grodzkiej".
Wyświetlaj:
ANATOLP / 2013-01-29 17:26
Słusznie,nie degradujcie i nie ośmieszajcie do końca sejmu.
życzliwy / 79.187.170.* / 2013-01-29 14:53
W czym tak naprawdę jest problem?
Nie w tym,że ktoś jest inny ,że jest transwetytą , czy gejem. Tu nie ma problemu z tolerancją , co nam wielu wmawia. problem tak naprawdę tkwi w tych ludziach, bo im tolerancja nie wystarcza , równość praw nie wystarcza , chcą więcej chcą przywilejów i zachowują się wyzywjąco.
Czy Grodzka gdyby zachowywała sie inaczej wzbudzałaby emocje , pewnie nie. Czy nie może się skromnie ubrać , mieć skromny makijaż i na każdym kroku nie afiszować sie ze swoimi upodobaniami seksualnyni. Seksualność to sprawa intymna każdego człowieka i mnie nie podoba się czy to jest hetero czy homo jak afiszuje się publicznie swoimi upodobaniami. Sprawy sypialni nie mogą być sprawami publicznymi , a teraz jeszcze pod przykrywką innych spraw są wiecznym tematem w sejmie. To czy ktoś chce ślubu czy nie , czy żyć z tą sama płcią czy inną to jego prywatna sprawa i wara wszystkim od tego .Nie wolno go wyśmiewać , dyskryminować i tak było przez wieki , ale dzisiaj sami się wephali z afiszowaniem się więc ponoszą konsekwencje,że częstosą wyśmiewani puplicznie ,a część ludzi chce zrobić na ich problemach karierę iwielce i ch broni. Ale przed czym ich bronią , chyba przed nimi samymi trzeba ich bronić.
Wychowano mnie w poczuciu ,że z nikogo nie wolno kpić ,wszystkich trzeba szanować i nikogo nie wolno dyskryminować i że są sprawy, które są intymną sprawą człowieka i nie wolno tego dotykać bo można kogoś zranić . I zawsze te zasady były dla mnie ważne . Teraz jesyne co udało się tym niby tolerancyjnym to wzbudzić we mnie protest mam dość.
I ole kiedyś byłoby mi obojetne,że tranwestyta jest w Sejmie , dzisiaj powiem nie- dlaczego bo kiedy widzę w telewizji wywiad z panią Grodzka to mam odczucie ,że ona ze mnie drwi , tak wyglada jakby drwiła z innych i tak się zachowuje , a SEJM to bardzo poważna sprawa i chciałabym mieć szacunek do władzy ustawodawczej do majestatu prawa , ale czy Ten ASEJM sam i posłowie dbaja o to aby mieć autorytet , aby wzbudzać potrzebę szacunku.
Pani profesor Pawłowicz też powagi tej instytucji nie dodaje. Powiem wręcz dla jej wypowiedzi są skandaliczne. Od profesorów wymaga się więcej a nie złośliwych pogadanek - to samo mogła powiedzieć tak aby nikogo nie obrażać , zabrakło widocznie w domu wychowania w poczuciu
szacunku do innych obojetne kim są i nie rozumie tego ,że nie szanując innych na szacunek sama nie zasługuje.Brak doświadczenia w ławach sejmowych nie z tym nic wspólnego to jest zwykły brak elementarnego wychowania i tacy ludzie uczą młodzież , a potem się dziwimy ,że tak zachowija się na ulicy jak się zachowują , wyśmieją staruszka , geja a na końcu i panią profesor , bo kto ich ma nauczyć szacunku do innego człowieka.
A wogóle to panowie w SEJMIE - po pierwsze gospodarka - to byt kształtuje człowieka.
jasmi / 37.225.135.* / 2013-01-29 14:32
Panie Błaszczak przecież od wielu lat to PIS ośmiesza Polskę. A pani, tzw. profesor Pawłowicz niech nabiera ogłady w swoim chamskim środowisku a nie w Sejmie.A tytuł profesora zdobyła chyba na bazarze a nie na uniwersytecie. Nie widziałem jeszcze tak prymitywnego i wulgarnego profesora. Wstyd dla Polski.
sumerr / 178.36.235.* / 2013-01-29 16:06
Nie widziałeś? Kłamiesz jak z nut.
POsłuchaj jeszcze raz prymitywnych, wulgarnych POniżających Polskę i Polaków wypowiedzi swojego POżal się boże SAMOZWAŃCZEGO, POdrobionego "profesora" Bartoszewskiego.
Pampara / 2013-01-29 14:43
Zachowania naszych polityków stają się już przewidywalne, cały czas żerują na tym samym... nic nie wnoszą... a wręcz przeciwnie, wynoszą, nasze pieniądze.
ironia historii / 91.102.107.* / 2013-01-29 12:37
???

Przecież to Pan Bóg stworzył świat!?

Nie czepiajcie się Grodzkiej.
Nie czepiajcie się homo.
Nie czepiajcie się , że ktoś wybudował piramidy egipskie, a ktoś inny rozwalał je wystrzałami z armat.
Nie czepiajcie się, że ktoś utalentowany buduje stacje kosmiczne a inny wydaje rozkazy zbrodniczym armiom.

Jeżeli to wszystko stworzył Bóg - to do Niego miejcie pretensje.

Jedyne, co możemy poprawić w tym 'dziele" Stwórcy , to starać się być osobnikami, który systematyka gatunków nazywa : homo sapiens.
debos / 95.49.76.* / 2013-01-29 12:58

to starać się być osobnikami, który systematyka gatunków nazywa : homo sapiens.

Bez pomocy sił nadprzyrodzonych pełny sukces jest wykluczony.
pr rp / 199.67.203.* / 2013-01-29 10:52
Grodzka jest cfana. Zmieniła płeć by jako kobieta przejść wcześniej na emeryturę :)
ajbbergen / 83.12.121.* / 2013-01-29 10:10
[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
.
dzieki swojej oględnie mówiąc odmienności seksualnej- więc sie niech nie dziwi że wszyscy nadal sie tylko na tej odmienności skupiają
debos / 95.49.76.* / 2013-01-29 10:48

że wszyscy nadal sie tylko na tej odmienności skupiają

[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
.
. Grodzka dostała się do parlamentu z partii która jest trzecia siłą. Należy im się stanowisko wicemarszałka jak psu micha. Żaden ciemniak nie jest w stanie tego zmienić. A jeśli byłoby tak, sejm by jej nie wybrał to taki sejm nie ma racji bytu w cywilizowanym państwie w drugiej dekadzie XXIw. Jeden oczywiście musi bys spełniony warunek. Ona musi byc najpierw zgłoszona.
pr rp / 192.193.116.* / 2013-01-29 11:26
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###

ajhbergen / 2013-01-29 09:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co za belkot. O jaka orientacje seksualna tu chodzi? To jest sadystyczna bigoteria.

Najnowsze wpisy