Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PiS zapyta rząd o stocznie. 150 razy

PiS zapyta rząd o stocznie. 150 razy

Money.pl / 2009-08-27 14:01
Komentarze do wiadomości: PiS zapyta rząd o stocznie. 150 razy.
Wyświetlaj:
jeden z nielicznychg znawca tenatu / 89.78.17.* / 2009-08-28 18:54
Ludzie, czy do Was wszystkich a szczególnie do tych oszołomów z PIS co chcieli by dalszej budowy okrętów (nawet statku od okrętu nie potrafia odróżnić) nie dociera, że to nie wina Tuskomatołków, :PiSuarów ani innych polskich oszołomów, że stocznie polskie h... strzelił, tylko stało sie to z powodu ogólnoświatowej koniunktury . Jak wam wbić do tych tych zapijaczonych łbów, bo trudno te niektóre wypowiedzi łaczyc z madrymi ludźmi, że nie mamy żadnych szans konkurencji ze stoczniami w Chinach, Japonii i Indiach. Ich statki - gorsze jakościowo ale są o jedną czwarta tańsze (tania siła robocza, tania stal), i żaden normalnie ;liczacy pieniądze armator nie przyjdzie po statek do Gdyni, Gdańska lub Szczecina, a nawet Hamburga. Czy to jest kuźwa takie ciezkie do zrozumienia. Nie lepiej na rzadzie wieszać psy. Ten rzad jest h... wart to pewne, ale akurat w tej materii to on nic nie zdziała, nawet gdyby Tuskomatołek z katarczykami morze wina obalił.
Zacznijcie rodacy kochani mysleć, bo wszyscy myślacy luidzie z krajow otaczających ciemnogród p.t.: Polska zrywają boki ze śmiechu czytajac wasze niektóre wypociny.
Pa,Pa na weekend
TZM / 83.31.159.* / 2009-08-27 17:27
Bez sensu jest to co się tutaj dzieje :( Zerknijcie na tą stronkę: www.zeitgeistpolska.org Myślę, że to jest chyba najlepsze rozwiązanie. To co się u nas dzieje, to po prostu - skoda komentować :(
arch / 2009-08-27 17:59 / Tysiącznik na forum
Nieudacznicy z ministerstw,agencji przemysłu pokazują jak
bardzo można być nieudolnym i nudacznym.
Od grudnia 2007 do marca 2009 setki nirobów nie -POtrafiły przygotować planu restrukturyzacji .
-Wystarczyło zatrudnić kilku ekspertów z wielkiej piątki zrobili by to w kilka miesięcy .
-POtem nieudacznicy nie potrafili przygotować porządnego przetargu !
Gdzie tu jest intereees ? , może czyj tu jest interesss?
TZM / 83.31.159.* / 2009-08-27 18:50
A powiedz mi, czego innego możemy sie spodziewać w tym systemie ?
Przecież to jest jedno wielkie oszustwo.
siewnik / 83.29.228.* / 2009-08-27 17:19
Lemingi na złość babci wybrały mniejsze zło, no i zło się rozrasta jak kąkol w zbożu, albo i coś gorszego - niedługo matoły będą tego miały pełne majty
_Joe / 80.52.237.* / 2009-08-27 17:01
a od 151 o 300-nego razu niech PiS pyta Kaczyńskiego, kto przekazał stocznię w prywatne ręce Ukraińców, dlaczego i za ile? Niech też pyta Ukraińców 150 razy, dlaczego nie zapewniają roboty stoczniowcom? Może razem z Kaczyńkimi spalą także jakieś kukły ukraińskie - z tak wybitnymi praktykami voodoo dla ubogich kukły sklecą raz dwa...
bizli / 193.201.137.* / 2009-08-27 14:59
rząd realizuje teraz plan B dla stoczni,
a wczoraj widziałem wywiad z jakimś posłem PO, który twierdził, że w razie niewypału rząd ma plan B,
nie chcą się widocznie zbyt szybko posuwać do przodu bo mogłoby zabraknąć liter w alfabecie na ich plany ratunkowe dla stoczni,
prawda jest tylko dla wybrańców, nie dla motłochu
arch / 2009-08-27 16:11 / Tysiącznik na forum
PO co ! ! !

rząd realizuje teraz plan B dla stoczni,

a "Grad: nie mam zaplanowanego spotkania z Katarczykami"
aktualizacja: 2009-08-27 15:53
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/347586,grad_nie_mam_zaplanowanego_spotkania_z_katarczykami.html
kaczordonald / 86.141.88.* / 2009-08-27 14:56
]Money.pl usuwa cale artykuly z dni poprzednich jezeli przewazaja
komentarze nieprzychylne PO.

Lub tez wystepuja nazwiska typu PAWEL GRAS.

Nie ma tam zadnych wulgaryzmow a pomimo tego caly artykul wraz z
komentarzami zostaje usuniety.
jotte / 78.8.233.* / 2009-08-27 15:25
To i tak nieźle.Na WP.PL taki artykuł nawet by się nie ukazał.
bizli / 193.201.137.* / 2009-08-27 14:54
już sobie wyobrażam jak to przedstawiciel polskiego rządu wydzwania do Katarczyków, z pytaniem: no to co panowie namyśliliście się już?
to tak jak ja pytałbym swojego szefa, jakiegoś szemranego prywaciarza co to na mojej składce zus i podatku się dorabia, czy mógłby mi wypłacić pensje
co za obciach,
kaczordonald / 86.141.88.* / 2009-08-27 14:35
Money.pl usuwa cale artykuly z dni poprzednich jezeli przewazaja komentarze nieprzychylne PO.

Lub tez wystepuja nazwiska typu PAWEL GRAS.

Nie ma tam zadnych wulgaryzmow a pomimo tego caly artykul wraz z komentarzami zostaje usuniety.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
kaczordonald / 86.141.88.* / 2009-08-27 14:54
Dlaczego zgloszono ten wpis to usuniecia.

Przeciez informuje o zaistnialym fakcie.
głupich nie sieją sami rosną / 94.254.149.* / 2009-08-27 15:00
Sam go mogłeś zgłosić.... jeśli zajmowała by się tym osoba z portalu money.pl to już by tego nie było.(czysta logika)
a później rżniesz głupa o jakiś konspiracjach
kaczordonald / 86.141.88.* / 2009-08-27 15:08
nie zglosilem.
Ty mogles mnie zglosic.

Ale nie zmienia to faktu ze usuwaja artykuly.

Zajmujesz sie odwracaniem uwagi ?
głupich nie sieją sami rosną / 94.254.149.* / 2009-08-27 15:25
zajmuje się sprzedażą mebli, mam sporo wolnego czasu na przeglądanie internetu. Z reguły odpowiadam na rażące mnie w oczy wypowiedzi(te z półki totalnych głupot), Środowisko polityczne to również to co się z tym wiąże, czyli przekręty i drobne nadużycie(oczywiście wsztko to w granicach zdrowego rozsądku). Wydaje mi się to że jeszcze tego nie zrozumiałeś(przywilej klasy rządzącej) to nie tylko u nas występuje, niezależnie od ekipy rządzącej(liczy się kurs polityczny)
Śmieszą mnie tacy jak ty doszukujący się nie wiadomo czego, zajmij się sobą bo tracisz Swój czas, proponuje na pierwszy rzut poszerzanie horyzontów,(tak tak idealne jak dla ciebie)
W gruncie rzeczy ludzie przestaja się interesować polityką kiedy ją pojmą.

Powodzenie zajmij się czymś bardziej produktywnym
sc / 99.232.235.* / 2009-08-27 16:28
To wspaniale, że wybrałeś taki zawód, który pozwala ci podczas pracy wykorzystywać swój wolny czas na przeglądanie internetu podobnie jak i stoczniowcy, którzy być może podczas pracy przeglądają internet. Również górnicy, którzy mają dużo wolnego czasu prawdopodobnie przegladają internet. Powinieneś chociaż usprawiedliwić się, że masz dużo czasu podczas czekania na klienta. Stoczniowcy też tak myślą i uważają to za całkiem normalne. Ile to już lat czekają na klienta? Oni też, jak i ty, radzą innym zająć się czymś produktywnym. Takiego dobrego postu dawno nie czytałem.
głupich nie sieją sami rosną / 94.254.149.* / 2009-08-27 16:36
To niech rzucą to i zmienią prace, problemem spółek państwowych jest brak zwrotności w dopasowaniu do warunków rynkowych, i Zarządzanie(a wlaściwie jego brak) nie napisałem że wyżej wspomniani nie pracują...

Jeśli już komentujesz, to może czep się tego co jest a nie w moich komentarzach a nie czego nie ma, np. sporadyczne braki literki albo zła stylistyka zdania.
sc / 99.232.235.* / 2009-08-28 04:53
nie, nie zrozum mnie źle. coś innego mnie rozśmieszyło, sry
kaczordonald / 86.141.88.* / 2009-08-27 15:39
Dziekuje!!
Juz po przeczytaniu twojego wpisu moje horyzonty ulegly znacznemu poszerzeniu.

Teraz rozumiem przywilej klasy rzadzacej i nie przeszkadza mi juz tak bardzo falsz i zaklamanie medialne.
Liczy sie "kurs polityczny" i przekrety oraz naduzycia[oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku] sa zupelnie zrozumiale.

I rzeczywiscie kiedy teraz pojalem juz polityke to przestane sie nia interesowac.Bede tylko glosowal.
głupich nie sieją sami rosną / 94.254.149.* / 2009-08-27 16:14
Inna sprawa uwypukliłeś to co ci pasowało, albo głosujesz na jednych albo na drugich.

Ale nie ma wyborów, to na czym ci obecnie zależy na WCZEŚNIEJSZYCH WYBORACH??
- jeśli pokryjesz je z własnej kieszeni to OK.

Zrozum ćwierćmózgu NIE STAĆ NAS NA PONOWNE WYBORY, więc poczekaj do momentu aż będziesz mógł ponowie oddać swój głos. Paradoksalnie w przedostatnich wyborach głosowałem na Pis. Nie powtórze tego błędu.s
kaczordonald / 86.141.88.* / 2009-08-27 16:23
Na poczatku proponowales mi poszerzac horyzonty.
Przy kolejnym wpisie gdzie prezentuje wciaz odmienne od ciebie zdanie zaczynasz mi ublizac[cwiercmozgu]

SLABIUTKO.

Wielokrotnie prowadzilem o wiele ciekawsze polemiki na tych forach niz ta z toba sprzedawco mebli spedzajacy duzo czasu w internecie.
głupich nie sieją sami rosną / 94.254.149.* / 2009-08-27 16:28
Przepraszam poniosło mnie, niestety ale cierpliwość to kapitał wyczerpywalny
kaczordonald / 86.141.88.* / 2009-08-27 16:44
Ja tam sie wcale nie gniewam.A meblarstwo to bardzo dobra dochodowa branza.
głupich nie sieją sami rosną / 94.254.149.* / 2009-08-27 15:55
a co ty jesteś drugi CHE GEVARA ???
on też chciał dobrze, a spójrz teraz na Kube.
Inna sprawa co ma znaczyć ten sarkazm?
Dajmy na to Pis i pana Kownackiego Którego posadzili na stołek prezesa Orlenu(a ze swoimi kompetencjami mógłby aspirować co najwyżej na kierownika średniego szczebla. Jaki efekt? dlaczego w okresie najwyższych cen benzyny Orlen zanotował straty?
To samo z prezesami stoczni... Jeśli przeszkadza ci fałsz to może jednak wystartuj ty na prezia, albo załóż partie...
Tylko obiecaj że nie będziesz kłamał a na ciebie zagłosuje... hehe
kaczordonald / 86.141.88.* / 2009-08-27 16:05
Tylko obiecaj że nie będziesz kłamał a na
ciebie zagłosuje... hehe


Trzymam Cie za slowo.A jak juz bede przy korycie to i o Tobie nie zapomne.
Na poczatek uczynie Cie prezesem Polskiego Zwiazku Meblarskiego.A czym dalej to bedzie jeszcze lepiej.Zobaczysz.

Moze nawet zostaniemy kolesiami....
jotte / 78.8.233.* / 2009-08-27 15:39
Nie jest tak dokładnie jak piszerz.Jak rządził PiS to większość tzw.mediów była bardzo krytyczna dla ówczesnej koalicji.Z igły robiono widły.Ględzono o zawłaszczaniu i psuciu państwa i tym podobnych bzdurach.Głównie brylowała w tym TVN,ale i inni:Polsat czy WP.PL. Teraz się przestawili,krytykują głównie opozycję.Zastanawiające?Prawda?
głupich nie sieją sami rosną / 94.254.149.* / 2009-08-27 15:46
spójrz na to z komercyjnej strony, po osłabieniu TVP zyskają oni więcej telewidzów= większe zyski i co to wie wystarczy??
kaczordonald / 86.141.88.* / 2009-08-27 16:16
Spojrz na to z prawdziwej strony.
Maja te media poobsadzane wlasnymi kolesiami.Nie beda wiec podcinac wlasnej galezi.

A poparcie od dawna jest zdecydowanie mniejsze niz te ktore przedstawiaja we wlasnych mediach.
głupich nie sieją sami rosną / 94.254.149.* / 2009-08-27 16:26
ok. jeśli chcesz utrzymywać TVP i stocznie i kościoły to prosze bardzo, ale mnie w to nie mieszaj. Na dobrą sprawę ludzie muszą być kierowani, bo by się wszyscy powybijali, poczytaj np. Psychologie tłumu, może Erich Fromm "Ucieczka od wolności" zrozumiesz....

Przepraszam nie kontynuuje już wymiany poglądów, jestem w trakcie czytania wspaniałej książki, a jednak wole ją niż ciebie.

Pzdr.
kaczordonald / 86.141.88.* / 2009-08-27 16:48
I bardzo dobry wybor.Ksiazki nie tylko poszerzaja horyzonty lecz rowniez rozwijaja wyobraznie czego nie daja nam komputery i internet jako narzedzia ktore probuja ja nam raczej zastapic.Choc nie do konca.Bo swiat sie nieustannie zmienia i my z nim tez.

Pozdrawiam
Adam P. / 77.115.215.* / 2009-08-27 14:08
Tak rozkwitały że musiały dostawać pomoc ze skarbu Państwa żeby przetrwać, pokaż wyniki finansowe jakie miały za rządów PIS
Kozub / 212.160.172.* / 2009-08-27 14:01
PO zniszczyło stocznie, które zaczęły rozkwitać za rządów PiSu
Komu one przeszkadzały? zapytam
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]

Najnowsze wpisy