Forum Polityka, aktualnościKraj

Pitera cieszy się, że Kamiński ją pozwał

Pitera cieszy się, że Kamiński ją pozwał

Money.pl / 2007-12-12 16:00
Komentarze do wiadomości: Pitera cieszy się, że Kamiński ją pozwał.
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-12-21 10:59 / Tysiącznik na forum
jestem zaskoczony zachowaniem, ktore uważam za nieodpowiedzialne, za przykrywke własnej niemocy , uśmiech nie jest prawdziwy. Pamietam jak ta Pani prezntowała siebie w rożnych programach na ktore byla zapraszana, było ich duzo, dziennikarze dbali aby byla zawsze i wszedzie. Dzisiaj z tamtej osobowości nic nie zostało, pozostalo powiedzenie: kobieta zmienna jest i basta. Szkoda pieniędzy podatników na sady, sady tez sa opłacane przez podatnikow, to jest tez swego rodzaju korupcja polityczna, sądy maja wazniejsze sprawy ludzi, niz wywolywanie duchów ktorych nie ma. Jezeli tak ludzie się zmieniaja i w dodatku kobiety ktore maja tyle do powiedzenia, że zwolniony zostaje człowiek bo podpisano umowe dzierzawy działki której nikt nie chcial za wielokrotnie wyższa cene, to ja juz nic nie rozumiem. W samochodzie tej Pani, spalonym przez nieznanych sprawcow, nie spalily się dokumenty które jej zdaniem dostala na miescie a ktore dotyczyly tej dzialki wydzierzawionej zgodnie z prawem. Jezeli nie ma sie sumienia i doprowadza do usuwania ludzi czy to z swiadomoscia czy tez bez świadomosci odpowiedzialności, to juz boje się o przyszłość bo chmury nadciagaja, ze miłosierdzie pokaże twarz diabla.
larson41 / 2007-12-15 15:51 / Bywalec forum
znacie to? falska kocha... teraz mozna tak Pitera kocha Tuska internauci kochaja pania Pitere
sabrina / 217.197.73.* / 2007-12-12 22:10
Przychodzi Pitera do lekarza panie doktorze chciałabym sie pozbyć tej Kurzajki na brodzie .
Na to lekarz mam świetną maść tylko ma jeden mankament trzeba mówić cały czas prawdę i
nikogo nie obrażać proszę ją stosować przez dwa tygodnie i później do mnie przyjść !!!!
Po dwóch tygodniach puka do lekarza i wchodzi lekarz patrzy wielka kurzajka i się pyta a gdzie Pani
Pitera ? Na to kurzajka Pitera to znikła już po dwóch dniach !!!!!
hahaaa! / 83.24.214.* / 2007-12-13 20:59
dobra jesteś sabrina, naprawdę dobra!
Zorro123 / 2007-12-12 18:36 / -
Czy ona jest masochistką? Cieszyć się z pozwu do sądu? Czy to normalne?
TUSKOLAMACZ / 89.78.5.* / 2007-12-12 19:10
Nie; ona jest YNTELYGENTNA INACZEJ ;-)
niespełnionasamicainicwięcej! / 83.24.224.* / 2007-12-12 18:48
to nawet jest do pojęcia. Jest takie miejsce, ów sąd, gdzie jakiś mężczyzna coś będzie od niej chciał. Wyobraź sobie podobnie szpetną kobitę i jakiegoś samca coby cokowiek od niej chciał, czy też, co już kompletnie nie jest możliwe, żądał.
Tuskolamacz / 89.78.5.* / 2007-12-12 18:12
Oj, co za ryj! Chyba nie to zdjecie wygrzebali z archiwum
sceptyk / 2007-12-12 16:00 / Tysiącznik na forum
Ilu to już posłów przysięgało, że jak tylko do sądu ich ktoś pozwie, to zaraz zrzekną się immunitetu...
Teraz kolejna "bohaterla".
Kto się założy, że Pitera NIE zrzeknie się immunitetu? Stawiam dolary przeciwko orzechom.

Najnowsze wpisy