Forum Polityka, aktualnościPolityka

Pitera: OrzeczenieTK nie wpłynie na wynik wyborów

Pitera: OrzeczenieTK nie wpłynie na wynik wyborów

Wyświetlaj:
beret / 83.17.92.* / 2006-11-03 10:26
zawsze ją doceniałem i lubiłem za uczciwość i szczerość, szkoda że jest w platformie !! Tam nie ma klimatu na sprawiedliwe rozliczenia i uczciwą prace dla Polski. Tusk rwie się do rządzenia Polską a sam od 4 miesięcy nie robi porządku w swojej partyjce, no bo co na parzykład jest z aferą młodych cwaniaków z PO którzy oskubali konta bankowe platformy, Schetyna zamiótł pod dywan ? W tym środowisku móienie o budowaniu uczciwej Polski to jakis absurd. Taka sama republika kolesi jak w SLD dlatego tak świetnie sie dogadują Tusk z Kwaśniewskim. Śpiewak tez wolał prezydenta który już na wstępie oszukiwał Polaków ze swoim wykształceniem a później dawał wielokrotnie dowody że lubi sie uchlać i miejsce nie ma absolutnie zanczenia od obecnego profesora prezydenta. Człowieka z pozycja naukową i dorobkiem kombatanckim nowej Polski.

Szkoda że Julia Pitera jest w PO.
bizon / 83.12.11.* / 2006-11-03 11:48
No wiesz lepiej że jest w PO, bo nie mogłaby się zniżyć do poziomu zacofania jaki jest w PiS - patrz na ich szeregi i koalicjantów.
iwan.vip / 2006-11-03 15:21
Przestań bizon, koalicja , partie srata ta ta . Mi się też nie podobają niektóre partie co siedzą w rządzie .. ale to będzie, było i jest bo taka jest polityka!!
Ważne jest to że PiS jednak coś robi...(a raczej próbuje)
w porównaniu do innych partii, które powtarzają „NIE” i „SKANDAL” i kasę biją za stołek..

Najnowsze wpisy