Forum Polityka, aktualnościPolityka

Pitera: Przez kilka miesięcy byłam podsłuchiwana

Pitera: Przez kilka miesięcy byłam podsłuchiwana

Wyświetlaj:
klubgeriatrykówjaknic / 83.24.242.* / 2007-11-13 22:50
jakie tam podsłuchy, pewnie jacyś zdeterminowani naukowcy prowadzili badania, co w starej kobicinie jeszcze może piszczeć. Co do jednego byli natomiast pewni, mózgownica działa w sposób nieprzewidywalny.
oretyskłamał / 79.187.37.* / 2007-11-13 13:28
Jaki resort przeznaczył Tusk dla Janka Rokity ?

"Janku współczujemy tobie, zawsze będziesz miał miejsce w naszym rządzie "
MĄDRY !!!!!! / 89.151.16.* / 2007-11-13 12:48
SZANOWNI PAŃSTWO TO WSZYSTKO I NIC . TO TYLKO BURZA W SZKLANCE WODY. WIDAC OD RAZY ŻE NIE BYLISCIE NIGDY NA DOŁACH,JA NIE BYŁEM ALE ZNAM PROCEDURY. PRZECIEŻ ....UFF. SAWICKA JAK ZOSTAŁA ZATRZYMANA TO ZABRANO JEJ WSZYSTKO TELEFON KOMURKOWY SZNORUWKI OD BYTÓW ŻEBY SIĘ NIE POWIESIŁA ALBO NIE UDUSIŁA WSPÓŁZATRZYMANEJ. TO ŻE DZWONIŁ FUNKCJONARIUSZ CBA TO NIC. SĄD BY TEGO I TAK NIE WZIOŁ POD UWAGĘ. BO SĄD BY WIEDZIAŁ ŻE CBA MIAŁO KOMURE SAWICKIEJ I TYLE. TEN ARTYKUŁ NIE NADAJE SIĘ WOGULE DO PUBLIKACJI JEST ŻAŁOSNY PO PROSTU.
MĄDRY !!!!!! / 89.151.16.* / 2007-11-13 12:53
SORRY ZA DROBNE BŁĘDY W PISOWNII ALE KLAWIATURA MI SIADA. NAPRAWDE TU NIE MA CO KOMENTOWAC LEPIEJ IŚĆ NA CIEPŁE PIWO.POZDRAWIAM WSZYSTKICH INTERNATÓW OPRÓCZ MOJEJ BYŁEJ DZIEWCZYNY HEHEHEHEHE NARAZIEWICZ
arch / 2007-11-13 11:48 / Tysiącznik na forum
A Rząd Bush’a NIE MA TAKICH PROBLEMÓW bo ma - -----doradców bezpieczeństwa z Izraela.
-ministra sprawiedliwości Michael’a Mukasy’ego,
-ministra bezpieczeństwa wewnętrznego Michael’a Chertoff’a,
-wice-sekretarza stanu John’a Negroponte
-zatwierdził w marcu 2002, stopniowe topienie, jako jedną z metod przesłuchiwania - i PO problemie !
janmaria / 79.187.37.* / 2007-11-13 10:33
przestań juz bredzić, widzę, ze ci Julka zupełnie już odbiło !
Weźcie sie za robotę i skończcie ciągle opowiadac o PiS-e, pokażcie co sami potraficie. A w to, że ty będziesz zwalczać korupcję to chyba w Polsce wierzysz tylko ty sama, bo Tusk na pewno ma inne zdanie. A ustawienie obrońcy Stokłosy na pozycji Ministra Sprawiedliwości, w chwili gdy go juz pojmano i trafi przed oblicze polskich prokuratorów, to ..... WIdac już o co chodzi tuskowej ekipie.
W tej polityce tuska nie widac Polski, widać tylko szmal, mamonę !

A jaki resort w rządzie otrzyma Janek Rokita ?
przecież w Bydgoszczy Donek wołał publicznie "Janku współczujemy w naszym rządzie jest miejsce dla ciebie zawsze " no i co ?

Ja juz nie moge na ta obłudna morde donka patrzeć, bez przerwy kłamie. Co sie dziwić przeciez jak to sam mówił "za mówienie prawdy mu nie płaca".
Inteligent żoliborski / 2007-11-13 11:30
Janek Rokita?
Będzie gosposiem swojej komsomołki - Nelly Rokiciny. Chyba będzie mu dawała kieszonkowe zw swoich poselskich apanaży?

A za mafię pisowska trzeba się wziąć. Jeśli PO sie za czyszczenie chlewu po PiSie, zwanego IV Rzeczpospolitą nie weźmie, zniknie na zawsze ze sceny przy następnych wyborach.
Jest to winien wszystkim, którzy brzydząć się PO, poparli ją.
el commendante / 79.187.37.* / 2007-11-13 13:27
nie wierzyłem, ze na Żoliborzu czytają pomyje wyborcze, a jednak.

Kiszczak Człowiekim Honoru .
KAP / 2007-11-13 11:59 / Tysiącznik na forum
zostawilbys juz Jana. Sytuacje ma nieciekawa. Nie wiem co bym zrobil na jego miejscu. A co do mafii PiSowskiej, to jest raczej czyms w rodzaju pelzajacej organizacji wywrotowej, tj celem nie jest zysk a wladza polityczna osiagnieta w dowolnie pokretny sposób. Róznicaw celu , mniej w metodach.
Inteligent żoliborski / 2007-11-13 13:18
Fakt, jest nieciekawa.
Ale jeśli bierze się nie kobietę - partnera, lecz dupcię za żonę, to ma się to, na co sie zasłużyło.


PS
Prywatnie komsomołka Nelly jest taka, jak przed kamerami. Wrzaskliwa i bezdennie głupia.
KAP / 2007-11-13 14:12 / Tysiącznik na forum
mam wrazenie ze ona nie jest glupia a jest to problem pewnego niezrównowazenia emocjonalnego, na poczatku fajnegio i odlotowego, które z czasem , jak sadze, narasta (totez jan bedzie mial problemów coraz wiecej) i docelowo moze nadawac sie po prostu na regularna terapie. Z tego tez powodu odpowiada jej lekko psychopatyczne nowe srodowisko. Sytuacja jest trudna. W sumie dla mnie wyszlo lepiej ze ona jest w PiSie a nie w PO. Dla zycia rodzinnego Jana raczej przeciwnie jak sadze...
Sabre / 2007-11-13 10:15 / Tysiącznik na forum
Pani Pitera była wielokrotnie pozywana, tak w procesach cywilnych jak karnych. I zawsze wygrywała. Zawsze.
To, między innymi, dlatego właśnie Jarosław K. bał się ją pozwać (mimo zapowiedzi) - występy przed sądem naszego Wielkiego Stratega i "prawnika" były dotąd jedynie satyryczne.
Mozliwe że ta akcja CBA była skierowana właśnie na nią - Pitera słynie z nieustępliwości, jesli chodzi o korupcję.
To ona właśnie doprowadziła do ujawnienia "układu warszawskiego" i kilku dużych przekrętów, a nie Kaczyńscy (jak kiedyś słyszałem:).
PiS po prostu jej się boi.
fanatasic / 79.187.37.* / 2007-11-13 10:36
do Goździkowej na kurację ! pilnie !
Sabre / 2007-11-13 10:41 / Tysiącznik na forum
KAP dziękował twojemu koledze za "aktywność". Ja podziękuję tobie. Bo to właśnie dzieki wam, dzieki tym waszym idiotycznym, obraźliwym i zwyczajnie podłym wpisom, wszyscy widzą jak na dłoni, kim są zwolennicy PiS.
Tak trzymać!
Więcej prosimy. Może dzięki wam, w reakcji na waszą prymitywność i ordynarne chamstwo, frekwencja sięgnie kiedyś 80%?
zwariowałesbek! / 83.24.242.* / 2007-11-13 19:32
a coś ty tu przez ostatnie dwa lata czynił?, jak nie uprawianie prymitywnej, ordynarnej, chamskiej, idotycznej, obrażliwej i zwyczajnie podłej propagandy!. To tak trudno sięgnąć do archiwum? I teraz masz czelność nauki innym prawić!
czytelnik / 62.179.80.* / 2007-11-13 11:27
Za dwa lata jak już wybudujemy wszystkie autostrady przy których staną stadiony i baseny, naszym zdrowiem będą się zajmować dobrze opłacani lekarze, a bezpieczeństwa strzec będą dobrze opłacani policjanci. Dodatkowo udacznik Piskorski wybuduje wspólnie z Walcową tunel wzdłuż drugiego brzegu Wisły.
Sabre / 2007-11-13 11:39 / Tysiącznik na forum
Czemu dwa lata, a nie cztery? Kadencja parlamentu jest czteroletnia. Zacznij od pozbycia się tego "dwuletniego" przyzwyczajenia, tak na dobry początek.
marek 19.53 / 83.24.58.* / 2007-11-14 02:07
A kto wprowadził termin "natychmiast"?. Kto się domagał po dwóch latach.?
Przytoczę z deklaracji koalicyjnej PO

"Propozycje PO:
-spłaszczenie stawki podatkowej natychmiast
-utrzymanie obowiązującej ulgi prorodzinnej
-likwidacja kwoty wolnej od podatku "

Natychmiast, żadne za dwa lata.
Zwłaszcza likwidacja kwoty wolnej od podatku.
Inteligent żoliborski / 2007-11-13 11:38
Nie na pewno nie. Nie po to głosowaliśmy na PO.
Będziemy pod przewodnictwem PO zapewne pełzać w Europie w stylu leniwej Grecji.
Jednak i tak będzie to szybciej, niż za PiS, które nie znając się nic na gospodarce olało ją zupełnie.

Tak naprawdę chodziło nam o niewiele - by nie nastąpiła restauracja PRL-u z jego CBŚ a la SB, z wredniactwem TVPiS a la TVP stanu wojennego,itd, itp....
staragwardiawiecomówi! / 83.24.242.* / 2007-11-13 19:38
no fakt, przeciętny esbek śmieje się zapewne z metod CBA. Co do wredniactwa TVP, to także chowa się ono w obliczu konkurencji WSI-24. Esbecja może się czuć zniesmaczona IV RP. Amatorstwo nie fajfusie?
arch / 2007-11-13 11:20 / Tysiącznik na forum
Analogicznie do działań rządu Busha obecny rząd powinien uznać :
- stopniowe topienie, jako jedną z metod przesłuchiwania.
nie było by wtedy takich poetyckich dyskusji .
dla przypomnienia
rząd Busha zatwierdził w marcu 2002, stopniowe topienie, jako jedną z metod przesłuchiwania .dokładny opis tej procedury, opisanej pod hasłem „waterboarding” w internecie. po krótce polega ona na -
Człowieka przymocowuje się na desce pochyłej, z głową poniżej poziomu nóg. Na twarz jego kładzie się mokrą szmatę, polewaną wodą, tak że powoli woda zalewa przesłchiwanemu płuca. Przsłuchujący pyta się co chwilę czy podejrzany jest skłonny zeznawać.
KAP / 2007-11-13 14:14 / Tysiącznik na forum
masz jakies niezdrowe podniecenie jak to czytasz czy wklejasz?
lekturaajakiefekt! / 83.24.242.* / 2007-11-13 19:40
nie, zpewne liczy na wywołanie podobnych uczuć u esbecji i jak widać to działa
Sabre / 2007-11-13 11:36 / Tysiącznik na forum
Tobie również dziękuję za ten bezsensowny bełkot, który ciągle wklejasz (to jakaś fascynacja?). Ty także dajesz dobry przykład merytorycznej dyskusji:)
arch / 2007-11-13 11:56 / Tysiącznik na forum

ten bezsensowny bełkot
- to jest prawo - Sabre ,- które rząd Busha zatwierdził w marcu 2002, -
stopniowe topienie, jako jedną z metod przesłuchiwania ,
obowiązujące w USA ,największej demokracji na swiecie . Dzieki niemu rząd Bush’a NIE MA TAKICH PROBLEMÓW bo ma -
-----doradców bezpieczeństwa z Izraela.
-ministra sprawiedliwości Michael’a Mukasy’ego,
-ministra bezpieczeństwa wewnętrznego Michael’a
Chertoff’a,
-wice-sekretarza stanu John’a Negroponte
A.T. / 83.18.191.* / 2007-11-13 13:10
Ale powiedz, jak to wszystko co podajesz, ma się do opisywanego w artykule tematu ?

Dlatego właśnie zostało to określone jako bełkot.
arch / 2007-11-13 14:57 / Tysiącznik na forum
PO co podsłuch !
tylko procedury stopniowego topienia, wieszania „po palestyńsku” za kajdany na przygubach, założone na rękach za plecami, są wiarogodną metodą zdobywania informacji, wg amerykańskiego specjalisty, który niedawno omawiał ten problem w programie telewizyjnym News Hour, a zatwierdzone przez rząd Busha w marcu 2002
Cspostrzegawczy / 2007-11-13 09:34 / Tysiącznik na forum
Ile razy wystąpi to traci. Teraz też własne urojenia traktuje jako coś z czym się trzeba dzielić z mediami.
KAP / 2007-11-13 12:01 / Tysiącznik na forum
jasne. w IV RP podsluch byly jedynie przywidzeniem. Gratuluje Ci poczucia humoru.
Orest / 83.22.183.* / 2007-11-13 11:18
Gdybyś był faktycznie taki spostrzegawczy to dostrzegłbyś ,co przynosi dzisiejsza prasa. Tytuły artykułów są zaś bardzo wymowne :"Najsłynniejsze śledztwa IVRP zostaną umorzone" pisze Dziennik . "Koniec farsy z wanną Wassermana", to następny. (...) Ustały powody, aby dalej prowadzić tę farsę. Bo jedynym prawdziwym powodem jej wszczęcia były wpływy odchodzącego ministra-koordynatora Zbigniewa Wassermanna
Jeden z warszawskich prokuratorów o sprawie "wanny Wassermanna.
Dalej nie będę wklejał ( jak Twój szalony kolega). Jak będziesz chciał się z tym zapoznać to sobie sam znajdziesz . Ponoć jesteś spostrzegawczy ,choć nad wyraz wątpię gdyż nie jesteś w stanie spostrzec kto tak naprawdę cierpi na urojenia.
sebaluks / 2007-11-13 10:04
Rozumiem, że Ty będąc perfidnie wmanewrowywany w kryminalną sprawę to nie miał byś nic przeciwko - nie próbowałbyś się bronić? Nie widzisz, że akcja CBA z Sawicką, miała na celu coś zupełnie innego niż złapanie samej Sawickiej (co do jej winy trudno się spierać)? Tu chodziło o pogrążenie za wszelką cenę ludzi z opozycji. Jak ślepym trzeba być, żeby tego nie widzieć!
Cspostrzegawczy / 2007-11-13 13:36 / Tysiącznik na forum
Przeciez Sawicka wzięła kasę osobiście, wypowiadała się o "kręceniu lodów" - czy to urojenie czy fakt.
A ludzie PO sami się pogrążą, bo są leniwi i tylko robia interesy dla siebie - a wyborcy po prostu mieli blokadę emocjonalną spowodowaną "łzami" Saawickiej" i insynuacjami jakoby ja "uwiódł" i oszukał agent CBA i źle wybrali.
Tu nik nikogo nie "wmanewrował w kryminalna sprawę"
Ja jak większość społeczeństwa nie boimy się, a boją się ci co coś kombinują i wytwarzaja szum medialny, by się wybielić.
KAP / 2007-11-13 14:29 / Tysiącznik na forum
przeczytalem Newsweek i mam nieco inne zdanie. Dla mnie zblizone jest to do dylematu: czy szklarz ma wybijac szyby by zwiekszac popyt na uslugi, czy nie. Ewidentne zas wykorzystanie CBA w hakowaniu opozycjii kolaicjantów powoduje ze ta organizacje powinno sie kompletnie przebudowac a na pewno pan kaminski powinien z hukiem wyleciec - tez jako niezrównowazony emocjonalnie rewolucjonista (swoja droga niezla paczka: Ziobro , Kaminski, Maciarewicz - dealny tercet na zalozenie klasycznej czerezwyczajki o co prawdopodobnie jarkowi chodzilo)
Cspostrzegawczy / 2007-11-13 16:51 / Tysiącznik na forum
poczytaj także inne gazety np. chociażby Wprost
dzisiaj w radu redaktor z Wprost wypowiadał sie pozytywnie o efektach CBA - głownie chodziło o odstraszaniu chetnych i pokazanie problemu i zła - wcześniej w "luźnych kręgach" korupcja był to naturalny dodatkowy zysk.
Czyli jakie są zyskiz CBA:
1. Wykrywalność korupcji wzrosła o 100%.
2. Spadła korupcja w Polsce wg międzynarodowych statystyk.

Jeśli chodzi o hakowanie opozycji to CBA wykryło korupcję nie tylko w szeregach opozycji a także i to medialnie nagłośnionych wiecej ( po to głownie było powołane) u rzadzących - też w PISie.
Sochers / 193.41.230.* / 2007-11-13 11:37
Oni nie sa ślepi że tego nie widza, tylko głupi że tego nie rozumieją. I tyle.
majorka9 / 89.77.92.* / 2007-11-13 09:28
pani patera cos mowi , nie wie dlaczego do niej i do jakiegos innego dzialacza po dzwolili po pierwsze ta kobieta jest z formacji z ktorej wywodzia sie uwodzona (wedle jej zeznan) sawicka ,a to jest formacja patery ia moze sawicka myslala ze osoba ktora deklaruje walke z ukladem wymysli ze jest to prowokacja "braci Kaczynskich" i uda uniknacsie odpowiedzialnosci???????????????
Kero niezwerbowany / 87.205.72.* / 2007-11-13 09:15
Te pisowskie osady jakie jeszcze mącą trzeba zutylizować choćby w szambie Putry.
ezavv1 / 2007-11-13 09:44 / portfel
Witam,
w starej "książce" - księdze, jak kto woli, napisano: "Kto jest bez winy niech (...). Są to przypuszczenia, dywagacje, które nie są poparte dowodami. Zwulgaryzuję trochę twierdzenie informując wszem i wobec, że będąc w toalecie czuję się ingiwilowany. Ponadto nie można obrażać ludzi za ich poglądy. Będą konkretne dowody, to wtedy można przejśc do rozliczeń. Na razie, na dziś wyraźnie widać, że walka o o zagrożone "podplecze" - tyłki są poniżej zaczyna już we stępnej fazie stawać się absurdalnym, groteskowym skeczem politycznym. Korupcja niech się pleni, CBA udupimy pod jakimś pozorem i rybki, grube, duże i małe będą się miały dalej dobrze, a woda w imię politycznej poprawności, swobód obywatelskich nadal pozostanie mętna. Mam jednak wrażenie, że układ, niestety istnieje (...). Albo coś jest białe, albo czarne (uwzględniając także odcienie, tj. aspekty danej sprawy). Jeżeli ktoś jest oszustem, mataczy, to powinien ponieść karę. Złote usta górą. Tak trzymać. Zacietrzewienie nie zawsze jest dobrym doradcą. W naszym przypadku niektórzy zachowują się, jak pitbulle.
Kero niezwerbowany / 87.205.72.* / 2007-11-13 10:03

Ponadto nie można obrażać ludzi za
ich poglądy. Będą konkretne dowody, to wtedy można przejśc do
rozliczeń.


100% racji - proszę mi tylko wpasować w tę rację Radka Sokorskiego opluwanego przez podobno "głowę państwa".
Mam serdecznie dość takiej głowy.
Sochers / 193.41.230.* / 2007-11-13 11:38
Głowę Państwa? jakbym miał taką głowę to bym na niej siedział.

Najnowsze wpisy