Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pitera: Znajomy może wygrać konkurs

Pitera: Znajomy może wygrać konkurs

Money.pl / 2008-09-26 07:29
Komentarze do wiadomości: Pitera: Znajomy może wygrać konkurs.
Wyświetlaj:
kwl / 82.210.151.* / 2008-09-27 13:51
Myślę, że to głębszy problem. Przez wieki obcego zagrożenia i dominacji wyrobiliśmy w sobie skłonność do zamykania się w kręgu osób dobrze nam znanych. Żerujące na naturalnych ludzkich odruchach postępowanie służb komunistycznego państwa i bolszewickie metody poprzedniego rządu nieufność tę pogłębiły. Po otwartości i akceptacji innych poglądów z czasów Złotego Wieku nie zostało dawno nawet śladu. Musimy nabrać zaufania do własnych możliwości i tępić krętactwo służb państwowych, które tę nieufność podsyca (wszystkie te wprowadzane na "rok" podatki i obciążenia czy próby obchodzenia prawa ("pomroczność jasna" etc.)). I prawo musi być naprawdę jednakie dla wszystkich. Nawet jednak, gdy to wszystko zrobimy, jest to robota na pokolenia.
Howard Webb / 2008-09-27 00:01 / Bywalec forum
cytat: Akurat PiS jest ostatnią partią polityczną, która powinna nam to wytykać.

Julio otóż pis to partia opozycyjna i to jej prawo, a nawet obowiązek aby to wytykać!
Howard Webb / 2008-09-27 00:01 / Bywalec forum
cytat: Akurat PiS jest ostatnią partią polityczną, która powinna nam to wytykać.

Julio otóż pis to partia opozycyjna i to jej prawo, a nawet obowiązek aby to wytykać!
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2008-09-26 11:39
I nie chodzi bynajmniej o rząd...Przeczytałam komentarze i niedobrze mi sie zrobiło...Najwięksi popaprańcy to żyją w tym biednym kraju,cierpią bo są nikim, ukryci za jeszcze bardziej durnowatymi Nickami i jedynym ich celem jest wyplucie jak największej ilości jadu...Biedni ludzie...wyjedźcie gdzieś, gdzie według was jest normalnie a jeśli nie ma takiego (co jest możliwe przy takich frustratach) miejsca to się utopcie, to skróci wasze i nasze (normalnych ludzi) cierpienia...
KoP / 2008-09-26 16:55 / Bywalec forum
a nie przyszło Ci do glowy, że ktoś może inaczej myśleć??,
Skoro mozna pluć jadem na SLD, PiS czy inne barachło, to dlaczego nie mozna na PO. Oni niczym się od siebie nie różnią.
prawiezara / 2008-09-26 12:58

Biedni ludzie...wyjedźcie gdzieś

Biedne dziecko!
Wszystko Ci się poplątało. To złodzieje powinni opuscić nasz kraj. Czy jest też Twój?
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2008-09-26 15:47
Problem polega na tym, że:
1. Dawno przestałam byc dzieckiem, jakieś 30 lat temu.
2.Jestem w pełni władz umysłowych (muszę, prowadzę finanse dużej spółki), świadoma całkowicie tego co piszę.
3.A po trzecie to wam (zwolennicy i miłośnicy jarka-sama-prawda) sie tutaj nie podoba, mnie bardzo.
Więc mam taki plan żeby was wszystkich gderaczy i wrzeszczących chamów (jest tu takich co niemiara) wywieźć na podkarpacie (choć pewnie większość z nich/was tam już jest), dorzucić wam pis, samoobronę, lpr i nawet księżyc i odłączyc was od Polski (może Rosja by was chciała,aczkolwiek wątpię) gdzie zostaliby wreszcie sami normalni ludzie...
Wszystkim by to wyszło na dobre a wy moglibyście spokojnie zabijać się, kłócić i obrzucać błotem na swojej mini Białorusi podkarpackiej...
Floyd / 2008-09-26 19:52 / Tysiącznik na forum
A jak PiS było przy władzy to co wówczas mówiłaś ?
Jeżeli narzekałaś, to nie zabraniaj innym teraz narzekać o ile masz trochę krytycyzmu w stosunku do siebie.
obrzydzeniebierze! / 213.158.196.* / 2008-09-26 19:43
co się dzieje z tymi kobitkami. Wystarczy, że mają w okolicy 30 lat i zaliczają fasownie kompletnego zajoba, o celulitisie już nie wspomnę.
Walet / 83.7.140.* / 2008-09-26 12:19
Najlepszy jest żargon literowy wyróżniający ciąg liter "p" i "o". Paradoksalnie komentujący piszą je z dużej litery nadając temu skrótowi szacunek. Toż to przewrotny naród.
arch / 2008-09-26 14:19 / Tysiącznik na forum
Platfora Obłudników -to nazwa własna ?
oświecony ciemnością / 84.234.10.* / 2008-09-26 09:58
Ta pani, niegdyś od polskiego, gdyby miała krztę honoru to nigdy nie wstąpiła by do platformy, zwanej żartobliwie obywatelską. Z okrągłostołowej bandy, składającej się z PO, PiS, SLD i PSL to w PO jest najwięcej żydo-stalinowców, niesłychanie pazernych i zdegenerowanych. Ponadto prawie każdy POpapraniec nosi indeks TW. Jednym słowem w pookrągłostołowym szambie, PO stanowi tą gęstą zawartość szamba. Można też sparafrazować powiedzenie, że " Auschwitz był odbytem świata" i powiedzieć, że PO to odbyt okrągłego stołu!
acomitam / 83.25.148.* / 2008-09-26 16:06
Wydaje mi się, że nie ma Pan racji. Najwięcej takich, no wie Pan jakich, jest u Demokratów. To jest dopiero zagęszczenie "autorytetów".
prawiezara / 2008-09-26 09:47

To jest tak jak z prawem o całorocznej jeździe na światłach. Na początku policja nie karała, tylko przypominała i ostrzegała. I my robimy dokładnie to samo - ostrzegamy.

Ta osoba, gdy działała w instytucjach pozarzadowych, to wiedziała co to korupcja.
Teraz gdy weszła do rządu, to musi dopiero sie nauczyć. Wypracować metody. Czy cztery lata wystarczą?

Żyd tego nie zrozumie...
U$3 / 2008-09-26 09:42
Jeśli Szanowni Państwo macie dość już tego POpapapraństwa i innego POpulizmu i Socjalizmu, w następnych wyborach oddajcie głos na UPR !!!

Pozdrawiam
Walet / 83.7.140.* / 2008-09-26 12:23
W sumie racja, o ciąg znaków "u" "p" "r" jest już gorzej, "p" i "o" występuje dużo częściej.
jliber / 2008-09-26 08:09 / Tysiącznik na forum
Jedynym wyjściem aby zlikwidować korupcję w państwowych spółkach jest zlikwidowanie lub sprzedanie państwowych spółek.
KoP / 2008-09-26 07:37 / Bywalec forum
przeraża mnie naiwność i hipokryzja tej Pani. Jeśli kumoterstwo w PiS czy nawet w bliskim PSL, to żle, to trzeba tępić wszelkimi metodami, a jesli to samo kumoterstwo w PO, to trzeba się zastanowić, wypracować nowe reguly... No to do następnych wyborów, wtedy się zmiecie tych partyjnych koleżków.
Handel wyrokami 1 / 83.26.31.* / 2008-09-26 07:29
"Jestesmy na etapie wprowadzania nowych reguł"....
To pewnie potrwa jeszcze pare lat.

Ja przewiduje szafot dla skorumpowanego rządu przebierancow premierka Dyzmy.
obserwatore / 83.238.163.* / 2008-09-26 07:32
Ciekawe, że powyższych informacji nie spotykamy na pierwszych stronach gazet ogólnopolskich i dzienników tv. Nie ma krzykliwych tytułów : PO ZAŁATWI ETAT PO ZNAJOMOŚCI itd. Tak jak to miało miejsce w sprawie PSL... No nieźle POparańcy...

Najnowsze wpisy