Forum Forum finansoweInne

pixpalpro.com pixpal.site jotulcapital

pixpalpro.com pixpal.site jotulcapital

Arturo / 70.34.250.* / 2023-03-17 13:18
czy ktoś miał z nimi do czynienia? od kilku dni próbuję wypłacić pieniądze z ich konta handlowego i nie idzie? czy ktoś miał podobny problem? czy to kolejne scamerskie platformy?

#oszukałmniebroker #kradzież
Wyświetlaj:
JaninaMączkowsja / 89.76.187.* / 2023-10-03 11:17
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wiemwszystko, _administrator, tenposttooszusto, ten_post_to_oszustwo, ten_numer_to_scam_z_ukrainy. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
Marcin Borucki / 2023-10-03 18:38
..,o tym numerze 571 już pisałem, już ostrzegałem. niestety z uporem maniaka, ktoś nadal dodaje te informacje
ej uważajcie na ten numer 571, to samo IP pojawia się na wielu różnych forach w internecie, ta sama treść wiadomości, inni ludzie tylko się podpisują, Magda, Justyna, Janina. to scam.
Pan Marcin sprawdził ten numer - to jakaś osoba fizyczna z tego co pisze
571, numer z tym początkiem - uważajcie, numer jest zarejestrowany na osobę fizyczną, nie na firmę. Jest to podejrzane. Nie warto korzystać, tym bardziej że są wskazywane kancelarie, które działają legalnie, mają potwierdzone działania i sukcesy.
Podejrzenie scamu, oszustwa i współpracy z brokerami.

ten numer był na innym forum sprawdzany już, infonumer.pl - tu sprawdzono - to scam, uważajcie !
_administrator / 2023-10-03 18:19
,słuchajcie - ale beka, numer z początkiem 571 osoby prywatnej.
do tego podaje się w różnych postach za różne osoby

esteraHajno
NowackiPrzemek
Administracja1ad
PiotrRymanowski
MartaJanos90
MarekBogusz1966
Martynakozań
MagdalenaBr
Marek994
JaninaMączkowsja

robi to zawsze z jednego i tego samego ip 31.61.246
89.76.187

a do tego jeszcze szkaluje kancelarię która pomaga ludziom ! masakra jakaś !!

ej ty deb** ilu !! - jesteś z konkurencji, czy od tych oszustów z ukrainy co nas oszukują i okradają i dla tego próbujesz szkalować kogoś kto się za was odpowiednio wziął !!
krysiairadzio / 89.64.125.* / 2023-03-18 09:15
Si. Ja z mężem! Ukradli nam 37400 zł z kont. Samego depozytu złożyliśmy 12 tysi.
Wszystko na początku zeszłego roku.
Ale mamy to już za sobą. Kasa do nas wróciła w całości. Większą część przelanych bez naszej zgody środków bank litewski oddał po staraniach adwokata i prokuratora z Litwy. Resztę oddali te ch****
Łapcie namiar na naszego prawnika - 696718446
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
piotr_77_urbaniec / 146.70.161.* / 2023-06-05 12:11
a my Pani Krystyno widzieliśmy się na komendzie pod koniec kwietnia. Nie wiem obecnie co u Pani i jak idzie sprawa, ale nam bank odesłał pieniądze z ostatniego przelewu. czyli dokładnie tak jak pani mówiła, że jest to do ogarnięcia. strasznie się ciesze, bo przynajmniej jako tako to lato będzie wyglądało, a nie tylko zarobiony po łokcie ...
wszystkiego dobrego życzę i pewnie do zobaczenia na koniec lata w sądzie.
alexPP / 91.90.123.* / 2023-06-14 14:53
pixpal.tech - właśnie próbuję wybrać pieniądze od nich, zlecenie poszło na pobranie z depozytu całej "wygranej" ponad 100 kawałków, ale jak czytam fora, to chyba już wiem co się święci . Z A J E B I Ś C I E - najbliższy rok nie będzie różowy
adam77a / 5.181.157.* / 2023-08-25 18:38
oni dalej działają, uważajcie bo mi ukradli 5500 zł i teraz oczekują że im zapłacę drugie tyle opłaty za możliwość wypłaty z wygraną,
części nie mogę wypłacić, każą całość bo niby pierwsza wypłata tak musi wyglądać
pixpal.tech pixpal.site to ukraińskie oszusty!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: