Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PJN nie chce wyborów do Senatu

PJN nie chce wyborów do Senatu

Money.pl / 2011-06-26 17:03
Komentarze do wiadomości: PJN nie chce wyborów do Senatu.
Wyświetlaj:
samotnabiedna / 41.220.46.* / 2011-07-05 19:28
Jakubiak! Ja nie chce doplacac do twoich bachorow! Juz i tak panstwo zabiera mi 70% tego co zarobie, nie stac mnie na nic, zaden bank nie chce mi dac kredytu na mieszkanie, nie stac mnie na dziecko, a mam doplacac do twoich bachorow? NIE ZGADZAM SIE! Kazdy kto decyduje sie na bachora to niech go sobie sam utrzymuje!!!!!!
zły na system i kombinatorów / 80.55.163.* / 2011-07-07 23:54
Taka jesteś samotna i biedna, jeżeli jesteś tak srogo nastawiona i twierdzisz że
Kazdy kto decyduje sie na bachora to niech go sobie sam
utrzymuje!!!!!!

to może się okazać ze na stare lata gdy będziesz wciąż samotna i biedna a na dodatek schorowana to Ci nawet szklanki wody nie będzie miał kto podać, na dom starców nie będzie Cię stać, państwo też nie będzie Cię utrzymywać bo niby z czego, skoro te teraźniejsze bachory to być może jedyna nasza szansa na spokojne życie na starość.
Tak więc zastanów się zanim się wypowiesz.
Czepiasz się do niewinnych ludzi dla których liczą się jeszcze wartości rodzinne, a powinnaś czepnąć się władzy która nam ten chory system zafundowała i nas tym raczy.
Miejmy i kochajmy dzieci, wychowajmy je na lepsze niż sami jesteśmy.
skubidubi / 89.76.115.* / 2011-06-26 20:31
Ja to widzę tak: pomysły może i niezłe ale takich już było wiele i na pomysłach się kończyło. Najczęściej nawet nie było prób ich wprowadzenia "bo i tak nie przejdą przez sejm". No więc niech PJN, o ile wejdzie do sejmu, zaproponuje odpowiednie ustawy. Niech one odpadną w głosowaniach. Ale wtedy będzie wiadomo że rzeczywiście głos na nich to większa szansa na konkretną ustawę.
(@) / 89.79.218.* / 2011-06-27 06:10
A ja nie chcę, szpinaku z ziemniakami na obiad.
Ceneo / 83.29.105.* / 2011-06-26 17:03
Panie Pośle Migalski,
Odsłuchałem Pańską wypowiedzi i oceny dotyczące polskich parlamentarzystów. W pełni je podzielam z jednym zastrzeżeniem:
Równie bezużyteczną, choć znacznie bardziej kosztową jest działalność Europosłów do Parlamentu Europejskiego, fasadowej instytucji biurokratycznej Europy. Przecież oni też nie maja aparatu urzędniczego i posiadają mizerny wpływ na działanie Komisji Europejskiej.
Na dodatek niektórzy z posłów do P.E - Pan doskonale wie którzy - mają problemy etyczne: pobierają diety w polskim parlamencie, w ogóle nie uczestnicząc w obradach komisji do których aspirują.
Zatem kiedy - dając dobry przykład - zrezygnuje Pan z mandatu do P.E i stanie w szranki wyborcze do polskiego Sejmu, aby w praktyce realizować swoje obietnice wyborcze i dawać dobry, godny naśladowania przykład prawości i pryncypialności ?
Nie, proszę się nie bać, ja na to nie liczę, ja tylko żartowałem....
Co do PJN jego los wydaje się być niestety przesądzony, a Wasza mało wiarygodna ofensywa programowa spóźniona.
PJN - Porażka Jest Nieuchronna. Niestety!!!

Szerzej na ten temat na:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com

Najnowsze wpisy