Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PKB Polski. Jarosław Kaczyński komentuje najnowsze dane GUS

PKB Polski. Jarosław Kaczyński komentuje najnowsze dane GUS

Wyświetlaj:
Konkrety proszę / 91.206.65.* / 2013-01-29 14:39
Czyżby PiS chcial obniżyć podatki? A z czego zapłacą biura pselskie, senatorskie, komisje i całą rozrośniętą administrację najwyższego szczebla? czyzby szykowały się zwolnienia? Może obniżą Zus dla ,zwlaszcza, małych przediębiorst? czyżby nir bylo horendalnych premii? Czyzby chcieli zadbać o rodziny, tylo jak? Czyzby znieśli podatek Belki, tory kiedyś znieść obiecali ajak byli władzy???Czyzby??/ A może to tylko branie Polaków na plewy? Ja chcę by mówiono o konkretach a nie o recepcie, na co???
OKI. / 83.13.6.* / 2013-01-29 14:32
Zgadzam się - czas skończyć dyskusje o związkach partnerskich oraz o katarstofie smoleńskiej i zabrać się za troski obecne. Ludzie nie mają pracy, nie mają za co kupić podstawowych rzeczy. A tu ciągle wojenka na górze, jak nie o to, to o co innego. Zajmijmy się realnymi problemami zwykłych ludzi, a wszystkim nam będzie lepiej.
Błażej01 / 2013-01-29 14:39
Widać że z jasnowidzenia Pana Rostowskiego nic nie wynika... wiecznie ściemnianie obywatelom.... ale jak wiadomo kłamstwo ma krótkie nogi...
Wacław Bąk / 2013-01-29 14:38
Troskami oecnymi należało się zaraz zająć po 89... teraz to już jest za późno...pomimo że komuna odeszła , to i tak nadal byli działacze, byli SB-cy mieli silną pozycję w kraju.
pr rp / 192.193.116.* / 2013-01-29 15:03
Aby zbudować solidne państwo na silnych fundamentach trzeba pozbyć się wszystkich SBków. Innnaczej daremne trudy.
mmar / 149.156.205.* / 2013-01-29 14:30
wg tej poslanki z PiSu prezes jest nieuzyteczny (cytat) dla Polski, po co tu wiecej komentowac, hipokryzja, sredniowiecze, brak oceny obecnej sytuacji, 0 myslenia... sekta smolenska
ale jaja Panie Ferdku... / 212.160.172.* / 2013-01-29 14:36

0 myslenia


zgdzam się z twoim spostrzeżeniem, tyle że ono dotyczy Ciebie...
jazmo / 176.97.81.* / 2013-01-29 14:26
Gdyby w sejmie pis i PO byli za przyjęciem ustawy o związkach partnerskich panie Kaczyński to rząd by się szybciej zajął innymi sprawami a tak to ta sprawa dla większości Polaków zgłasza niezadowolenie ponieważ pan panie Kaczyński ani nikt inny nie ma prawa nas pouczać jak mamy sobie życie układać,my w wolnym związku pracujemy ,oddajemy podatki moja konkubina rodzi dzieci a pan smie mi odmawiać związku partnerskiego?pan by chcial aby wszyscy chodzili do kościoła brali sluby,a pan jaki daje przykład ani żonaty ani dzieciaty i jałowy w tym względzie ma pan najmniej do pouczania,uważam że to przez pana klub pis zpowalnia sie gospodarka pan maci a na niczym się nie zna jak pan byl premierem co co mieliśmy od pana rządu nic tylko podsłuchy na wszystko co się rusza wstyd!!
Recepta / 91.206.65.* / 2013-01-29 14:25
Bardzo mi się podoba określenie: mam receptę". ale czy jest lek???? Ciągle ogólnikowo,ciągle zdawkowo, tak to moge i ja mowić do opru.Czekam wreszcie na jakieś konkrety.Pilnie!!
niedoinformowany / 91.102.107.* / 2013-01-29 14:25
"... a zacząć dyskutować o kwestiach naprawdę ważnych, o gospodarce."

- to o Smoleńsku, jak rozumiem, też już nic nie będzie?

Wszyscy zgodnie będą budować drugą Nową Hutę, Stocznię Północną,itp., bo chyba nie skończy się na Inwestycji Polskiej pt. 1047 fotoradarów na drogach na 1047-mą rocznicę chrztu Mieszka I ?
iroo / 94.78.187.* / 2013-01-29 14:24
Jakich manipulacji i przesunięć dokonało PO że GUS-owi wyszło aż 2% wzrostu.W tym roku to będzie z plus 10% PKB jak doliczy się wszystkie kary i mandaty które mamy dzięki temu rządowi.Najpierw Balcerowicz,Lewandowski,Buzek i inni wyprzedali wiele przedsiębiorstw które przynosiły zyski,a teraz głowią się że nie ma odpowiedniego wzrostu PKB.Skoro gospodarka rosła to skąd ten kryzys i bezrobocie.
Samica / 84.10.255.* / 2013-01-29 14:18
Dlaczego nie powstał jeszcze klub poselski - tych posłów i posłanek kochających inaczej, lub popierających ten styl życia i orientację? To ważniejsza chyba światopoglądowo i społecznie "mini partia", reprezentowana teraz w Sejmie, niż macierzyste RP, SLD, PO. Tak przynajmniej wynika z natłoku dyskusji i wydarzeń medialnych w Polsce, w ostatnich tygodniach. Nie ma ważniejszej sprawy, niż stosunki w związkach homo?
polak558 / 83.30.92.* / 2013-01-29 14:12
Wielki mędrcu Jarosławie-a dlaczego nie doradziłeś bratu że lądowanie na takim lotnisku(łące)takim samolotem z taką elitą jest niedopuszczalne i może się skończyć katastrofą.Ja do tej pory nie dopuszczam myśli że ty i brat ludzie tak wykształceni nie braliście tego pod uwagę.Podstawowa rzecz o którą człowiek powinien zapytać sam siebie przy wyborze takiego lotniska.
Michaił 742 / 46.113.250.* / 2013-01-29 14:09
Nie no brawo przecież to jest najważniejsze , Kur.. co za burdel, do tej pory od wieków istniało małżeństwo jako podstawa rodziny ale rok 2013 witam oglądając debaty na temat gejów lesbijek oraz związków które chcą iść na łatwiznę. Ludzie zrozumcie ,że już kiedyś ktoś wymyślił określenia na to wszystko i są one trafne: lesby,pedały,i ludzie żyjący ,,na kocią łapę'' ,bo nie stać ich na wymarzony ślub itd. Niech tak zostanie jak było nie róbmy z lesbijek i pedałów męczenników nikt im nie zabrania żyć spotykać się i uprawiać homo orgie tylko proszę niech robią to tak żeby reszta społeczeństwa nie musiała tego oglądać.
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
a reszta do USC legalizować się ,a nie ,,związki partnerskie'' co to ma być ?? (Ja p*****.. jacy ludzie taki kraj/ Pzdr
Kochający normalnie / 84.10.255.* / 2013-01-29 14:07
Modlę się, aby tych 46 posłów z Klubu PO, odeszło jak najszybciej i pociągnęło jeszcze więcej tych niezdecydowanych, bojących się o kariery własne i rodziny, aby utworzyli niezależny Klub Poselski, jeszcze dostaną Wicemarszałka Sejmu. Docelowo mają szansę, w koalicji z innymi posłami i trzeźwymi politycznie i rozumnymi politykami centrolewicy i prawicy, wystąpić z własnym programem wyborczym i utworzyć centrową PS - Partię Sprawiedliwości.
BABUBA / 67.176.148.* / 2013-01-29 13:53
GOWIN NA PREMIERA .WLASCIWA OSOBA.
Jot-57 / 83.12.242.* / 2013-01-29 13:50
Zdaniem lidera Prawa i Sprawiedliwości, decyzja premiera w sprawie ministra sprawiedliwości jest o tyle ważna, że pokaże, czy Donald Tusk chce narzucać członkom swojego gabinetu poprawność polityczną - I KTO TO MÓWI !!!
AGA222 / 37.30.10.* / 2013-01-29 13:39
Lepiej niech się kotem zajmie bo i jego straci.
SAMOLUB / 193.41.231.* / 2013-01-29 13:39
NO NARESZCIE PAN PREZES ZAJĄL SIĘ TYM CZYM POWINIEN ZAJMOWAĆ SIĘ KAŻDY POSEŁ MAM NADZIEJĘ ŻE TYM RAZEM POTRWA TO NIECO DŁUŻEJ NIE JESTEM ZWOLENNICZKĄ PISU ALE SKORO TO JEDYNY SPOSÓB NA TO BY NASI POLITYCY ZACZELI W KOŃCU PRACOWAĆ A NIE WYGLUPIAĆ SIĘ TO MAM NADZIEJĘ ŻE POTRWA TO DŁUŻEJ NASZA GOSPODARKA WYMAGA GOSPODARZA A NIE TEGO CZEGOŚ CO MAMY W NASZY SEJMIE I SENACIE

Najnowsze wpisy