Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PKB Polski. W 2050 roku będziemy najszybciej rozwijającym się krajem Europy

PKB Polski. W 2050 roku będziemy najszybciej rozwijającym się krajem Europy

Wyświetlaj:
Kruella Demon / 78.8.255.* / 2015-02-10 17:08
A to wywróżył Harry Potter czy Pan Kleks? Choć jeśli PO zostanie osądzone to może przez dwa pokolenia się wydźwigniemy.
JAWOHLMEINFURHER / 185.5.218.* / 2015-02-10 17:07
Super, jeszcze tylko 312480 dni ! :)
oneida / 108.47.98.* / 2015-02-10 17:27
Orlowski z PWC nie osmieszal by sie ta propaganda na zamowienie , ciekawe ile mu zaplacili ?
wojt gery / 185.78.148.* / 2015-02-10 17:07
To się nazywa "propaganda sukcesu", już kiedyś to przerabialiśmy. Tekst powyższy na zamówienie. Widać jaka zawierucha z rolnikami, górnikami, pkp, frankowcami, nieopodatkowane banki, niewiarygodne zarobki klasy rządzącej, prezesów ..... Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że protestujący maja rację a nie politycy i rząd. Rząd, który nic nie robi przez całe lata tylko bawi się za państwowe pieniądze w piaskownicę krajową i brukselską, teraz nagle widzi światełko w tunelu - mrzonki. Nie da oszukać kolejny raz narodu. Ludzie maja dość hipokryzji ,dzikiej zdemoralizowanej pseudokultury, tęczy na placu zbawiciela ,waśni z sąsiadami ,skorumpowanych polityków którzy otwarcie nienawidzą tego kraju (c..j d...a i kamieni kupa ) zdziczenia (skora fura komora) ,milionów ludzi na emigracji ,media nie polskie siejące spustoszenie moralne edukacyjne w młodych ludziach ,dyzmowych polityków wysyłanych na kontrakty za służalstwo obcym. Widać korupcję polityczną, klasę rządzącą, która chce zniszczyć wartość tylko po to, żeby przetrwać, mieć korzyści i zgromadzić majątki, ignorancje władzy i traktowanie społeczeństwa jak maszynki do głosowania. Polacy są przedmiotem dla polityków a nie podmiotem ich działań. Czuje się śmieciem, chociaż mam za co żyć, nie czuję się wykluczony ale oszukany, patrzę na sejm i senat widzę sforę dbającą o interesy własne, lichwy i kolesiów. Ewidentnie wynika z afery taśmowej, gdzie jednoznacznie Marek Belka podczas knajpianego spotkania – przypomnę – omawiano scenariusz wykupywania obligacji skarbowych przez NBP. Nie po to, by pomóc finansom publicznym, ale po to, by pomóc Platformie Obywatelskiej utrzymać się przy władzy. Zgroza. Mam nadzieję, że ludzie zaczną walczyć o swoje, tak jak górnicy, rolnicy, frankowcy. Mam nadzieję, że nie damy się skłócać, bo to od kilku lat to najlepsza metoda na Polaków stosowana przez polityków, lichwę i rząd. Ten kraj potrzebuje Świerzego powietrza, młodych ludzi, nie skażonych nienawiścią polityków. Mam nadzieję, że Kukizów w tym kraju znajdzie się więcej, że Pani Ogórek ostatecznie przestanie być wasalem Millerów, że obudzi się Duda i powie dość Kaczyńskiemu. Świat zmierza ku kryzysowi nie tylko moralnemu, ale jeszcze większą tragedią są politycy uwikłani z bankami, lobbystami, zyskami i chciwością władzy. Czy nie możemy wyjść na ulice, tak jak Islandczycy i powiedzieć basta politykom. Poszukajcie informacji o Islandii nie znajdziecie, bo to temat tabu. Oni zmienili rząd, rozliczają bankowców i mówią nie zachodniej lichwie. Mam nadzieję, że grecy nie poddadzą się presji europejskiej lichwy i polityce. Tak naprawdę jesteśmy wykorzystywani i jeśli nie pogonimy polityków to obudzimy się z ręką w nocniku jak Grecja, Islandia, Włochy, Portugalia, Hiszpania, Węgry i kilka innych państw, które już nie wiedzą co zrobić.
ludzik891 / 31.61.131.* / 2015-02-10 17:05
poprosze o nr lotto. jak juz tak duzo wiecie co bedzie za 35 lat heeeeee
darek55 / 31.178.46.* / 2015-02-10 17:05
Ale tego 2050 r. nikt z Polaków w POlsce nie dożyje. Jeśli świat będzie jeszcze wtedy istniał, to na Zielonej Wyspie będą żyli sami imigranci arabscy, murzyńscy, chińscy, ukraińscy i inni.
dupski287 / 94.240.22.* / 2015-02-10 17:04
pustaki znowu fantazjują bedzie lepiej ale w niebie
kapl / 195.136.214.* / 2015-02-10 17:04
To oficjalny przedruk strategii pt; "POlska 2050"?
master150 / 83.14.51.* / 2015-02-10 17:04
ależ to całkiem mozliwe.
trzydzieści milionów polaków zdechnie z głodu, 4 miliony ucieknie do niemiec i dalej do pracy

Pozostaną dzieci PSL i PO, oni przecież są ustawieni i faktycznie przyszłość świetlanąmają.
fg / 85.31.244.* / 2015-02-10 17:03
WYBORY zaczynamy zaklinać rzeczywistość. ale my widzimy jak jest 1300 na reke chulaj dusza piekła nie ma .
ryry / 83.27.25.* / 2015-02-10 17:00
w2050 to mnie już nie będzie i mam to w tyle
crispar / 80.50.144.* / 2015-02-10 17:00
ciekawe bardzo ciekawe w pewnym obwodzie szkolnym za cztery lata tylko trzy rodziny posla swoje dzieci do szkoly podstawowej i to pod warunkiem ze nie wyjada za praca do innego regionu kraju lub ze nie uciekna za granice z cala rodzina bo dookola nich wiekszosc mlodych wyjechala za granice dodam ze jeszcze pod koniec lat dziewicdziesiatych i na poczatku wieku do szkoly podstawowej w tym obwodzie szkolnych posylano 120 -150 dzieci,nie sadze ze to tylko jeden taki region w kraju z takim problemem ze jest takich wiecej wiec moze zamiast sciemniac,siac propagande i obiecywac gruszki na wierzbie lepiej pisac prawde
Aga 1950 / 212.91.0.* / 2015-02-10 16:58
Byliśmy już tygrysem Europy ,Zieloną Wyspą i co jeszcze wymyślą ????????

Najnowsze wpisy