Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

PKN Orlen liczy na zatrzymanie spadku udziału w rynku detalicznym

PKN Orlen liczy na zatrzymanie spadku udziału w rynku detalicznym

Wyświetlaj:
kierowca Warmia / .* / 2005-05-05 08:38
dopólki ceny na stacji orlen bedą wyższe o 10gr nigdy tam nie zatankuję chyba że z musu. Po drugie jakość paliwa ma wiele do zyczenia. Tankuję na Auchan lub Neste - na tej drugiej wiem że jak jest zimno to Olej Napędowy nie zamarznie w przeciwieństwie do Orlen, musiałem scholować samochód bo miałem wodę w paliwie (przy -20C w nocy niewskazane). Dopóki nic sienie zmiani na górze i nadal ceny będą kosmiczne to ich udział w rynku spadnie poniżej 20%. Dalszy spadek będzie trudny bo to jednak duza sieć.
XXXxxx / .* / 2005-05-05 06:22
Ja mieszkam w Bolesławcu, to taka mała mieścina w drodze z Wrocławia do Drezna, tam nie ma znaczenia, czy jesteś PKN Orlen, czy inny złodziej z sektora paliwowego, koszt benzyny wszędzie taki sam - 3,99(95) i 4,29(98), jako przyczynę należy się doszukiwać w tym, że Orlen czy inna firma, benzynę biorą z jednego źródła - Ekonaftu pana Całokidziego; on dopiero żre z kieszeni kierowców.... nie ujawnię się, bowiem, jak się ujawnię, musiałbym uciekać z mojej miejscowoći, a ja z pana C. nic nie korzystam, bo benzynę tankuję we Wrocławiu, tam po 30 groszy taniej... a jak przyjadę na weekend, to bak mam tak zatankowany do pełna...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy