Forum Forum finansoweInne

PKO BP wprowadzał klientów w błąd. UOKiK upomina spółkę

PKO BP wprowadzał klientów w błąd. UOKiK upomina spółkę

Wyświetlaj:
tata944 / 212.165.77.* / 2015-08-19 07:55
PKO - delikatnie mowiac czuc tam ciagle powiew komuny. Zalatwialem tam sobie kredyt "od reki". Po 45 minutach ciagle nie wiedzalem, czy kredyt dostane czy nie i na jakich warunkach. Pani cos pstrykala, sprawdzala itp. Dla odmiany w M-Banku po 5 minutach mialem wydruk kilku wersji kredytu i liste wymaganych dokumentow. Mam tam jeszcze konto bo aby je zlikwidowac to musialbym isc tam znowu i ogladac geby starych bab. Oni sa 25 lat do tylu. Rownie sprawni jak Majewski zabawny (tez 25 lat temu :)
RobertPL / 89.238.14.* / 2015-08-19 07:47
O zaczyna się atak na ostatni polski bank.
Don Vito573 / 77.253.43.* / 2015-08-19 07:28
Najbardziej wiarygodny jest Józek Bonk z Ambergoldenstain,ten od Don Donaldo.
mmmmmm137 / 83.31.37.* / 2015-08-19 07:08
I za to na pułaskiej, rozrośnięta do granic możliwości centrala tego banku, bierze ciężkie pieniądze... ciekawe czy komuś obcięli premię za to?
Ryszard 956 / 31.61.137.* / 2015-08-19 06:55
Bank pkobp najgorszyz możliwych komunistyczny bank przebrał się za demokracje byłem ich klientem 15 lat i od 12 juz nie jestem oszusci 1-szego stopnia
gierapaw / 88.156.34.* / 2015-08-18 22:34
Konto za zero to też oszustwo. Po uzyskaniu kredytu i założeniu konta za zero dla obsługi kredytu. Bank widząc. że nie potrzebuję karty debetowej, pół roku później ustalił opłatę za brak karty do konta na 6,90!!!!!!!!!! Faktycznie zero!!!!!
FrAnKoWiCz / 185.47.84.* / 2015-08-18 22:08
I tak samo wprowadzili w błąd z kredytami "frankowymi" !!!!Czy nikt z polityków tego nie widzi ,czy nie może o tym mówić!? Jakim hipokryta trzeba być !!!!! Sądy też są w kieszeni rządu a on przecież nie będa kasac ręki która ich karmi i dla tego odrzucili pozew zbiorowy "FRANKOWCOW" bo przy takich argumentach jakie maja kredytobiorcy wynik byłby przesądzony jak w HISZPANI czy też Chorwacji!!!!!!!!
Waniek / 2015-08-18 22:25 / Bywalec forum
Ten bank akurat kredyty frankowe mocno odziedziczył po nordei. Przez to oni z polski dawali dyla jak się im pod tyłkiem paliło. A ten bank aby zamieść wpadki polityków pod dywan stworzył bank hipoteczny. I teraz kroi biedaków na lewo i prawo.
Aniwlammalina / 83.26.253.* / 2015-08-18 21:19
Pracowałam w tym Banku idą na ilość nie na jakość. Długoletni klienci Banku nic dla niego nie znaczą najważniejsi są nowi ludzie z ulicy dostana lepsze warunki niż człowiek posiadający kilkanaście lat rachunek czy lokatę. Klienci są wprowadzani w błąd ale emeryci nawet nie wiedza ile opłat i prowizji nalicza im Bank. Zaś pracownicy gorzej zarabiają niż ludzie na produkcji czy na kasie w markecie. A premia? zapomnij...w tym Banku zarabiają dyrektorzy a człowiek który na nich robi dostaje śmieszne grosze i zapieprza nadgodziny za darmo. Porażka.
Bożena252 / 109.231.12.* / 2015-08-19 10:02
No chyba trochę przesadzasz. Ponad dwa tysiące netto to w markecie raczej nie zarabiają . Do tego premia kwartalna za wykonany plan prawie drugie tyle - mowa o zwykłym doradcy klienta indywidualnego.
Waniek / 2015-08-18 22:15 / Bywalec forum
To jest firma z tak długą listą płac jak w kghm!!!
Waniek / 2015-08-18 22:13 / Bywalec forum
Wiesz że tak jest dlatego że polscy politycy kasą z tego banku płacą swoje głupie pomysły!!! To nie tylko z dywidendy ale nisko oprocentowane kredyty także są grabione z tego banku. Ty nie zapieprzasz na dyrektorów tylko na polityków dyro dostanie też grosze jedynie prezio zarząd i grupa śmieci politycznych z nadania zarobi.
pkobpdziękuję / 77.89.74.* / 2015-08-18 21:00
I taką błachostką zajmowali się od xII .2014 r. Tempo pracy i Wydajność iście europejska w uokik
no / 89.230.40.* / 2015-08-18 20:52
.......... co to znaczy ,, UOKiK upomina ,, ........ a doj.....ać prezesom kilka milionów kary z własnych poborów ........ skończą się wtedy gangsterskie praktyki ........
przeciwnik matołów / 31.61.139.* / 2015-08-18 20:32
PKO BP podkreśla, że taki poziom zysku udało się wypracować mimo niskich stóp procentowych. COŚ TAKIEGO - Codziennie NAJLEPSI !!! znam takiego dyrektora, który rozkazał pracownicom pisać na wizytówkach POLEĆ MNIE. Ja pier .... - taki mobbing - szukajcie na face facet pracuje - DYREKTOR a nie w pkobp - jest to jakaś metoda wypracowania zysku - Co na ta podwładne tego przełożonego i przełożeni tego przełożonego we Wrocławiu na Dokerskiej. facet twierdzi, że ma podwładne w jedynym Polskim Banku - nie wie nawet gdzie pracuje, taka żenada w tym banku
abc117 / 5.60.151.* / 2015-08-18 20:38
to teraz wiesz jak codziennie czują się pracownicy.
doc1 / 95.178.180.* / 2015-08-18 20:13
Czekam na pełen troski o klienta komentarz p. Iwaszkiewicza
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ci-ja-4 / 83.26.108.* / 2015-08-18 19:45
Raz się nabiłem na kredyt tamże, a reklama z Szymonem zestawiona z kolejkami z powodu oszczędności w na obsadzie dopełniła reszty i przeniosłem się do innego banku - nie powiem jakiego by nie być posądzonym o reklamę a po drugie czekam czy i on mi czegoś nie wytnie
cewnik / 84.227.172.* / 2015-08-18 19:33
Faktycznie „sukces” polskiej terapii
szokowej był pułapką, a spisek miał miejsce na poziomie tworzenia polityki, nie zaś na poziomie
operacyjnym, co byli w stanie zrozumieć jedynie profesorowie Sachs i Stiglitz.
Dokumenty te pokazują, że MFW żądał od państw ubiegających się o
szybką pomoc podpisania tajnej umowy składającej się ze 111 artykułów. Wśród nich znajdowały się
zobowiązania do wyprzedaży kluczowych aktywów, takich jak instalacje wody pitnej, elektrownie, gaz,
linie kolejowe, firmy telekomunikacyjne, ropa naftowa, banki itd. Kraje otrzymujące pomoc musiały
zobowiązać się do przeprowadzenia serii radykalnych i niszczycielskich działań gospodarczych.
Równocześnie w Banku Szwajcarii otwierano konta dla polityków ze wspomaganych krajów, na które
transferuje się setki milionów dolarów tytułem odwzajemnienia się. Gdyby politycy krajów
rozwijających się odrzucili tę umowę, oznaczałoby to całkowite zamknięcie dla ich kraju kredytów na
międzynarodowym rynku finansowym. Oto wytłumaczenie, dlaczego międzynarodowi bankierzy są tak
oburzeni pozbawionym dodatkowych warunków pożyczkami, jakich państwom Trzeciego Świata
udzielają ostatnio Chiny, oferujące tym pozbawionym dotąd innej drogi krajom nowy wybór.
Stiglitz ujawnił, że wszystkie kraje oczekujące pomocy otrzymują tę samą receptę:
Lekarstwo numer jeden: prywatyzacja.Bardziej powszechne określenie- korumpowanie” Przywódcy państw-odbiorców pomocy muszą jedynie wyrazić zgodę na wyprzedaż po
niskich cenach aktywów państwowych, by w ten sposób otrzymać dziesięcioprocentową prowizj ę, która
w całości j est przelewana na ich tajne konta w bankach szwajcarskich. Użyjmy słów samego Stiglitza:
„można zobaczyć, jak szeroko otwierają im się oczy” na widok gigantycznych przelewów wysokości
kilkuset milionów dolarów.
Innym narzędziem umożliwiającym bankierom robienie wielkich pieniędzy jest sterowanie recesją gospodarczą. Najpierw dochodzi do rozluźnienia polityki kredytowej, następnie rośnie bańka spekulacyjna i trwa wyczekiwanie na moment, gdy ludzie, podążając za modą na inwestycje, wprowadzą
na rynki wielką ilość swojego majątku. Potem następuje brutalne odcięcie dopływu pieniądza, co prowadzi do wielkiej recesji i nagłego spadku cen środków trwałych. Gdy cena wysokiej wartości środków trwałych spadnie do poziomu 10 procent bądź nawet jednego procenta ich normalnej wartości,
bankierzy ponownie wyciągają ręce i dokonują masowych zakupów po skrajnie niskich cenach. W żargonie bankierskim określa się to mianem „strzyżenia owiec”.
Światowa finansjera działała ze złą wolą, z
premedytacją kreując defiację w celu ogołocenia ludzi z posiadanego majątku. Do momentu otwarcia polskiego rynku dla światowej finansjery brak było ludzi, którzy posiadaliby obiektywną zdolność i subiektywną wolę do stworzenia kryzysu, zła. W sytuacji, gdy międzynarodowi bankierzy weszli na polski rynek, rzeczywistość uległa fundamentalnej zmianie czego efektem jest m.i. problem z tzw. kredytami walutowymi oraz z korumpowaniem polityków w celach legislacyjnych.
ZMIECIO / 83.145.186.* / 2015-08-18 18:56
Największy komercyjny bank i pobierający największe opłaty za prowadzenie rachunku więc nie dziwię się, że dużo zarobił.
JanK2015 / 91.222.116.* / 2015-08-18 19:40
nie ma zdziwka PiS-owcy? Przecież to POLSKI BANK !!!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: