PKO CS-AKCJI

hans1054 / 2008-03-21 21:02
Witam

Na tym forum jestem nowy.
Ogólnie przeczytałem na waszym forum troche na temat swojego funduszu akcji.
Musze wam powiedziec ze ten fundusz nie jest najgorszy jak jeden tam forumowicz wypisuje ale niejest rówiez najlpeszy. Osobiscie przy takim doswiadczeniu jakim teraz mam z miłą checia przeszedłbym na LEG MASSON AKCJI ale musze odrobic najpierw straty.

Osobiście myślę ze jak już zainwestowałem w CS Akcji to je pozostawię i niech TFI poobraca tymi pieniędzmi na pewno zysk będzie duży. Żałuje tylko jednej rzeczy że w LEG MASSON nie zainwestowałem ale i tak dobra podjąłem decyzje bo jakby nie było pieniądze leżałyby na nisko oprocentowanym koncie i tak zyskałbym parę groszy a tak zawsze fundusz więcej wypracuje.

Zauważyłem że praktycznie w ogóle niema opinii o produkcie PKO Credit Suisse i bardzo mnie to zastanawia bo przecież to jest jeden z trzech największych towarzystw funduszy i dziwie sie ze w ogóle nie ma opinii o tym funduszu. Ja zadkładając ten post naliczyłem bodajże tylko 2 posty??

Pozdrawiam i zaprasza do dyskusji bo przecież od tego jest forum

POZDRAWIAM :))
Wyświetlaj:
Pilsener / 2008-12-04 22:08 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"ale musze odrobic najpierw straty" - złe podejście, nie lepiej straty odrabiać w funduszu, który dobrze sobie radzi? Ja mam taką strategię, że w każdym roku rezygnuję z jednego z 3 funduszy na rzecz innego - czyli co trzeci wypada.
Fahrenheit / 2008-12-04 11:38 / Bywalec forum
http://manager.money.pl/news/artykul/credit;suisse;walczy;o;przetrwanie,87,0,405591.html --> na początek. Poza tym, jak to jest z PKO CS; PKO korzysta z doświadczeń Szwajcarów, czy ma jakiś "frenchising" na think tank? :-)
Małe podsumowanie TFI PKO CS:
Stabilny wzrost od 1998 r. zarobił średnio 10,9 %
Akcji od 1998 r. : 4,6 % (w bessie stracili 90% zysków od początku działalności)
Zrównoważony od 1997 r. : 8,43 %
Wszyscy rozumiemy, że fund akcyjny ma minimalne zaangażowanie w akcje itp. itd., ale pierwszy z brzegu DWS Akcji w tym samym czasie działalności zarobił o ponad 100% więcej od PKO CS Akcji.
Od szczytu hossy (lipiec 2007) PKO CS Akcji stracił ponad 10% więcej niż DWS czy nawet młody Noble Akcji. Gdzie się podziało 100 letnie doświadczenie CS?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy