Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PKP Intercity szykuje modrnizację taboru. Na początek 470 wagonów i 7 lokomotyw

PKP Intercity szykuje modrnizację taboru. Na początek 470 wagonów i 7 lokomotyw

Wyświetlaj:
ppl / 37.47.14.* / 2016-03-14 10:12
Bardzo często jeżdżę pociągami. Moje podróże to Śląsk-pomorskie- mazowieckie-lubelskie-Śląsk i z powrotem.
Ostatnio stwierdziłem że lepiej czuję się w pociągach niż w domu. Jest coraz lepiej. Braki jednak są też, rzadko spotykam gniazdka elektryczne w wagonach, a siedzenia są za blisko siebie. mam 186 cm wzrostu i czasem jest mi bardzo niewygodnie. (w dartach jest więcej miejsca). Staram się więc wybierać wagony z przedziałami. Co do czystości w toaletach, nie jest najlepiej ale tez i tragedii nie ma. A za ten syf jaki czasami sie zdarza to winni są sami pasażerowie. Przecież jak każdy zadba o porządek po sobie to czystość zostanie utrzymana. Wagon same z siebie nie syfią. Jest też i kwestia ceny biletu. Moim zdaniem jest ona za wysoka. Wybrać się w podroż całą rodziną, np. pięcioosobową to koszty sa bardzo wysokie. A przecież z każdego wyjazdu trzeba jeszcze wrócić. Do tego dochodzą koszty pobytu w punkcie docelowym. Oczywiście, bilet można kupić dużo wcześniej i przez to taniej ale tak nie zawsze się da, życie dużo spraw koryguje samo i plany idą w łeb.
Reasumując, bilety muszą być dużo tańsze, przede wszystkim na pociągi ekspresowe. Ich ceny muszą chociaż w części uwzględniać nasze średnie zarobki. Spadną ceny to wzrośnie liczba pasażerów i wszyscy powinni być zadowoleni. Pozdrowienia dla wszystkich drużyn konduktorskich !
SIZAR / 31.61.140.* / 2016-03-14 09:14
A CO Z WYPADKAMI I BEZPIECZEŃSTWEM NA TRASACH O TYM NIE PISZA I ILE POTEM STANIA W POLU JAK ŚMIERTELNY A TYCH CORAZ WIECEJ BRAK SZLABANÓW DRUŻNICY NAWALENI WAŻNA PRĘDKOŚĆ I PO TRUPACH ?????? ALE JARO SPUŚCI SWOJE JORKI ZE SMYCZ SZYDEŁKO DUDUSIA ZIOBERKA I MAĆKA ONO ZROBIA PORZĄDEK HA HA HA BRAWO WYBORCY
aoeuaoeu / 92.29.34.* / 2016-01-09 14:57
Czyli co? Przekrety ida, czy dopiero beda szly?
Piko777 / 5.172.235.* / 2016-01-09 13:44
Jak jeszcze dodadzą Internet na WiFi to może się skuszę

Najnowsze wpisy