Forum Polityka, aktualnościKraj

PKW odrzuciła odwołanie Kalaty i Króla

PKW odrzuciła odwołanie Kalaty i Króla

Money.pl / 2011-09-09 09:25
Komentarze do wiadomości: PKW odrzuciła odwołanie Kalaty i Króla.
Wyświetlaj:
novy / 2011-09-09 14:15 / Bywalec forum
http://tiny.pl/h5v7l

To nie porażka Obywateli do Senatu w tych wyborach tylko totalna kompromitacja PKW.
deba / 95.49.246.* / 2011-09-09 17:20

To nie porażka Obywateli do Senatu w tych wyborach tylko totalna
kompromitacja PKW.

PKW zbierala podpisy?
deba / 95.49.246.* / 2011-09-09 11:32
Na dwa tysiące PKW zakwestionowala odpowiednio 500 i 600 podpisów. Procentowo wynik imponujący. Nie wiadomo czy wśród tych niezakwetionowanych też nie ma tych kombinowanych. Może tak na prawdę to im udalo zebrać uczciwie odpowiednio 500 i 600 podpisów.
Król powinien być zdyskwalifikowany za to że zbudowal najbrzydszy wieżowiec w Warszawie. Straszną krzywdę wyrządzil stolicy.
chichot dona / 109.243.173.* / 2011-09-09 14:30
Powinni podać na jakiej podstawie zakwestionowali.
Nieczytelne dane nie są powodem do zakwestionowania, zgodnie z orzeczeniem SN, na listach wystarczy numer PESEL oraz podpis, reszta jest uzupełnieniem i nie może stanowić podstawy do zakwestionowania poparcia.
Jeżeli na listach były czytelne numery PESEL oraz podpisy, to tego PKW nie może kwestionować.
No chyba żeby były przekręty z numerami PESEL, wtedy to PKW musi działać.
Ale wątpię aby , kandydaci na "wybrańców" byli aż tak prymitywni czy aż tak głupi aby kombinować z numerami PESEL?
No chyba, że kombinowali?
Ale może również tak być , że po prostu zostali utrąceni, a sądy przyznają im racje , tylko ze to będzie już musztarda po obiedzie, czyli po wyborach.
Mnie tez ciekawi , na jakiej podstawie deba mniema, że Kalata i Król sfałszowali czy kombinowali przy listach, ba deba mniema ze PKW mogło być niechlujne bo przecież Może tak na prawdę to im udalo zebrać uczciwie odpowiednio 500 i 600 podpisów. Król powinien być zdyskwalifikowany za to że zbudowal najbrzydszy
wieżowiec w Warszawie. Straszną krzywdę wyrządzil stolicy.

A tak w temacie wieżowca, to obawiam się ,że magistrat Warszawy tez maczał w budowie palce, ktoś musiał wydać przecież odpowiednie zezwolenia.
deba / 95.49.246.* / 2011-09-09 17:12

Mnie tez ciekawi , na jakiej podstawie deba mniema, że Kalata i Król
sfałszowali czy kombinowali przy listach, ba deba mniema ze PKW mogło
być niechlujne bo przecież

Jeśli trzeba zebrać 2000 podpisów a 500 albo 600 budzi zastrzeżenia to co o tym myśleć. Zawsze w takich sytuacjach zbiera się z nadwyżką, na wszelki wypadek Gdyby parę odrzucili to i tak wystarczy. Tutaj mamy rekordową ilość nieważnych podpisów. Przypadek? Malo prawdopodobne. I zabij mnie ale ja wierzę PKW bardziej niż zainteresowanym. I tobie też radzę w tym kierunku poprowadzić swoje myślenie.
A tak w temacie wieżowca, to obawiam się ,że magistrat Warszawy tez
maczał w budowie palce

Nie wiem czy wtedy magistrat mógl zastopować taką inwestycję. Zdaje się, że bylo tak, że jeśli formalnie nie bylo przeszkód to inwestor musial dostać zgodę. A wygląd rzecz gustu. Dzisiaj każdy wieżowiec budowany w Warszawie musi mieć zgodę a urząd ma prawo przedstawić swoje wymagania.
egzorcystaRP / 194.181.88.* / 2011-09-09 10:56
* GOOD DAY OF BELARUS
* BONNE JOURNÉE DU BÉLARUS
* Guten Morgen Weißrussland
* Buongiorno Bielorussia
* Доброе утро, Беларусь
* Bom dia Belarus
* Buenos días Bielorrusia
* Dobré ráno, Bělorusko
* Добрай раніцы, Беларусь
Odpowi Adam / 89.2.127.* / 2011-09-09 09:25
Pozostaje odwołanie do SN, który prawdopodobnie nakaże PKW rejestrację tych kandydatur. Przynajmniej, jeśli przejmować się decyzją SN w sprawie rejestracji KW "Ekran"...

Najnowsze wpisy