Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Płaca minimalna w Niemczech. Wciąż nie ma stanowiska Komisji Europejskiej

Płaca minimalna w Niemczech. Wciąż nie ma stanowiska Komisji Europejskiej

Wyświetlaj:
transport / 85.221.242.* / 2015-03-23 15:34
to jest atak wymierzony w nasz trasnport, jestesmy duzą konkurencja dla zachodu, ale przez niektóre nasze rodzime firmy reszta cierpi.. notorycznie sa łamane przepisy kabotazowe na terenia EU co ma nie mały wpływ na wprowadzanie takich przepisów. Ja nie mam nic przeciwko wprowadzeniu takich stawek dla kierowców, tylko niech sobie wszyscy przelicza jakie beda tego faktyczne skutki i czy nasi drodzy klienci dostosują się do tych stawek i nam zapłaca tyle, zeby faktycznie temu kierowcy dac taka wypłate. A czy nasz rzad w zwiazku z planowanymi zmianami w wynagrodzeniach nie tylko na terenie Niemiec ale równiez Francji czy Włoch, bedzie mogł zmienic pzepisy i zlikwidować obowiązkowe diety oraz ryczałty za nocleg dla pracowników delegowanych???
Waniek / 2015-03-23 13:43 / Bywalec forum
Jak polski rynek niczego sobą nie reprezentuje to i najłatwiej jest powiedzieć że to nieuczciwa konkurencja tylko czy to aby prawda??? Niemcy bronią własnego rynku wysokimi cenami poniżej, których spodziewają się po prostu zniszczenia lub kradzieży towaru. Bo to jest po prostu opłacalne!!!
A mury runą,runą,runą / 178.36.246.* / 2015-03-23 13:40
Ja pokornie poproszę Bundestag żeby emerytury Polaków przebywających w Niemczech nakazał wypłacać ZUSowi w wersji niemieckiej.Emeryten go West !!!!

Najnowsze wpisy