Forum Polityka, aktualnościKraj

Płacisz więcej do Play? Sprawdź dlaczego

Płacisz więcej do Play? Sprawdź dlaczego

Money.pl / 2011-11-22 08:19
Komentarze do wiadomości: Płacisz więcej do Play? Sprawdź dlaczego.
Wyświetlaj:
pierre11112 / 62.21.112.* / 2011-11-22 08:19
Mam telefon w Play na firmę abonament tańszy niż u konkurencji ale dodatki droższe. Za bilng 5 zł za połączenie z obsługą 1 zł. Zasięg dramat dużo jeżdżę samochodem rozmowa w czasie jazdy jest niemożliwa. Co chwila gubi zasięg, przerywa połączenia, trzeba się zatrzymać tam gdzie jest zasięg żeby porozmawiać. Tam także często przerywa połączenie. Złożyłem reklamację i czekam na odpowiedz czy pozwolą mi przejść do konkurencji niestety do końca umowy zostało mi 1,5 roku. Telefon i kartę sim już reklamowałem niby naprawili antenę ale nic się nie zmieniło. NIE POLECAM!!!!
Gapcio / 193.108.228.* / 2011-11-22 10:11
A jaki problem przełączyć się na nadajniki Plusa jak wyjeżdzasz poza miasto?? Taki z Pana przedsiębiorca i niby inteligentny człowiek a tak prostych rzeczy Pan nie wie :/ Ale najlepiej to się użalać na forum :) Ja jeżdżąc co miesiąc z Gdańska do Krakowa zawsze spokojnie rozmawiam przez telefon i nigdy problemów nie było :)
pierre11112 / 62.21.112.* / 2011-11-22 16:42
Dzięki za informację sprawdzę czy to zda egzamin nikt z obsługi mnie o tym nie poinformował ustawili mi sieć wybór automatyczny.
daneillll / 80.72.44.* / 2011-11-22 22:03
zmiana z automatu na wybor manualny pomaga i to bardzo bo nie skacze po nadajnikach mimo ze mam zasieg przelacza mnie na inny czasami gorszy i w tym momecie zrywa polaczenie i co jakis czas warto przetrzec styki ostatnio nie wiezylem klade tel w jednym miejscu gdzie mam tam 1 kreske taraz sa trzy i szybciej wyszukuje siec
tesa1959 / 2011-11-22 08:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Zasięg dramat dużo jeżdżę samochodem rozmowa w czasie jazdy jest niemożliwa.

Rozmowa w czasie jazdy? I potem ja, jadąc samochodem, spotykam co chwila jadących z naprzeciwka po moim pasie. To powinno być surowo karane, ale za mało jest policji na drogach (w sumie to dobrze, bo ja jeżdżę z werwą:)). A tak poważnie, to z tym zasięgiem nie jest tak źle, bo PLAY korzysta z sieci wszystkich operatorów. ja nie narzekam. Nie mogę wygadać swego abonamentu, tyle mi dołożyli za darmo :). Jestem zadowolona. Zrezygnowałam z Orange na rzecz PLAY i nie żałuję.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy