Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Plan Morawieckiego. Były członek RPP drwi z programu rządu

Plan Morawieckiego. Były członek RPP drwi z programu rządu

Wyświetlaj:
TW Balbina / 83.5.110.* / 2016-02-19 21:00
niech bzwbk-10tys dziennie lepiej się podzieli z narodem
wiem / 94.254.145.* / 2016-02-19 20:59
To może teraz plan Szałamachy? A może pana od infrastruktury, który niedawno zrobił licencjat"
jan566 / 81.190.252.* / 2016-02-19 20:54
Ile kredytów we frankach wcisnął naiwnym bank Morawieckiego, ile podpisów pod tym złożył żebyście byli niewolnikami bankowymi do śmierci?
PObarany / 164.127.82.* / 2016-02-19 20:38
ironizuje ekspert." nazywanie go ekspertem ?
mir91 / 78.88.235.* / 2016-02-19 20:16

czyli think tanku Leszka Balcerowicza,

Przecież to główny sprawca polskich kłopotów i r*********** w przemyśle.Ten człowiek to przyczyna emigracji młodych ludzi za chlebem i sprawca uwłaszczenia żydokomuny.Teraz znowu chce nam wskazać jedyną słuszną drogę?Krytykować może ten, co coś dobrego dla kraju zrobił, te gostki na to nie mają moralnego prawa.
tedy00 / 188.146.5.* / 2016-02-19 20:37
a jakie dokonania ma morawiecki oprócz tego ze dzięki układom tatusia został prezesem banku udzielał kredytów np. we frankach i kosił kasę
Marcinaa123 / 178.162.205.* / 2016-02-19 20:11
JA PLANUJĘ ŻE KAŻDEGO DNIA 31 GRUDNIA BĘDZIE SYLWESTER PRZEZ 30 NAJBLIŻSZYCH LAT

TAK BYŁO OD DAWNA, WIĘC MAM OGROMNE SZANSE ŻE TAK BĘDZIE :)

Przecież to o to chodzi, żeby jako plan ogłosić coś co jest pewne :) WYSILAĆ SIĘ NIE TRZEBA :)

JAK COŚ BYŁO 17 LAT Z 20 LAT TO OGŁOSIĆ ŻE TAK ZNOWU BĘDZIE :) MAJSTERSZTYK
Patriota600 / 37.248.254.* / 2016-02-19 20:08
Niektóre komentarze są typowe dla pisowskich lemingów. Zero dyskusji merytorycznej , w zamian obelgi wyzwiska i obrzucenie błotem.
chichot dona / 46.76.183.* / 2016-02-19 20:32
Niestety, zero dyskusji ekonomicznej widzę również u bardzo wielu zwolenników opozycji.
Ba opozycyjni wyznawcy, o wiele bardziej są wprawni w obrzucaniu błotem.
Tak to oceniam, nie tylko na podstawie wpisów pod tym tematem, ale pod wszystkimi tematami wiążącymi się z PiS-em, rządem itp.
Właśnie po wyborach przegranych dla obecnej opozycji uaktywniły się takie obelgi, obrzucanie błotem, insynuacje u zwolenników opozycji. Totalna negacja, totalne nie.
Sama krytyka nie jest niczym złym, nawet jest wskazana tym bardziej, że zapewne nikt nie oczekuje aby przeciwnicy się wychwalali? Ale krytyka krytyce nierówna.
Czym innym jest warcholstwo, pomówienia, obrzucanie błotem a czym innym krytyka w miarę konstruktywna choć co zawsze widać stronnicza.
Przyznam, że mnie zwolennicy opozycji zaskoczyli, wszak to oni mieli być tymi na wyższym poziomie, kulturalni z szerokim światopoglądem. To co wielu zwolenników opozycji pokazało jest dokładnym przeciwieństwem.
A wszak to zwolennicy obecnej władzy mieli być tym ciemnogrodem?
Jak pokazało życie ciemnogród ma się dobrze u zwolenników opozycji, ba może nawet przeważa.
Wygląda to tak , jakby ciemnogród upodobał sobie opozycje, wcześniej PiS a teraz PO, Nowoczesna czy pozaparlamentarny SLD.
Co nie znaczy, że tak do końca opuścił zwolenników obecnych wygranych. Wyraźnie jednak uaktywnił się u zwolenników opozycji. Czyżby była to taka Polska specyfika?
rtr399 / 77.89.116.* / 2016-02-19 20:04
Co za bzdury wygaduje ten Rzońca. Industrializacja nastąpiła za PRL. U progu transformacji Polska nie była krajem rolniczym, procentowy udział rolnictwa w PKB był mniejszy niż te 20% ludności zakwalifikowanej jako "pracująca w rolnictwie".
WszędzieKształtyRóżne / 83.6.201.* / 2016-02-19 19:55
Pan wykładowca, człowiek, który nigdy żadnego biznesu nie prowadził i jedynie był odpowiedzialny za pisanie, rozmyślania i rysowanie wykresów stawia zarzuty Ministrowi Mateuszowi Morawieckiemu, który był odpowiedzialny za prowadzenie banku, jego stabilność i tysiące pracowników. 3M to człowiek osadzony w realiach biznesu i gospodarki. 3M po prostu musiał rozumieć potrzeby klientów, w tym przedsiębiorców. A Pan były członek? Nie popisał się kulturą. Mam jednak szacunek dla dorobku naukowego Pana Rzońcy, ale tylko w wymiarze lektur na egzaminy dla studentów i doktorantów. Trzymam kciuki za 3M jako przedsiębiorca
wertyu / 37.72.125.* / 2016-02-19 19:42
najlepiej opłacalnym systemem jest ,,,,człczeskozacja!!! gospodarki
janNowak1234 / 83.8.62.* / 2016-02-19 19:24
Rzońca? A kto to ten rzońca? to jeden z tych besserwisserów?
Nie znam ale już wiem, że żałosny koleś. Niech opowie czego on dokonał? Samodzielnie.
fiko949 / 109.173.150.* / 2016-02-19 19:08
JAK SIĘ O CZYMŚ NIE MA POJĘCIA I PRZEZ TO NIE WPROWADZIŁO W ŻYCIE TO NAJLEPIEJ OŚMIESZYĆ,TO NP DZISIAJ NAJLEPIEJ WYCHODZI BYŁYM RZĄDZĄCYM, A ZA CHWILĘ TO SAMO PROPONUJĄ W ZMODYFIKOWANEJ FORMIE,TO STAJE SIĘ RZENUJĄCE I OŚMIESZA BYŁYCH Z RZĄDU I ICH ZWOLENNIKÓW.
P1973 / 89.72.92.* / 2016-02-19 19:05
Jak zobaczyłem tą prezentację Morawieckiego, ten slajdszoł, to doszedłem do wniosku że Morawiecki to taki... korpoludek. I faktycznie długo był korpoludkiem, co prawda prezesem, jednak w korporacji bankowej. Korpoludki produkują właśnie takie slajdszoły w kórych dużo kolorów, różnych kółeczek, kwadracików, ale jak to wszystko wycisnąć to nic konkretnego tam nie ma. I w tym jego planie nic konkretnego nie ma. Może poza produkcją dronów (zamierzają nas jeszcze bardziej inwigilować?). Industrializacja? W Polsce zlikwidowano całe branże przemysłowe, przedsiębiorstwa przemysłowe, a w wielu które się ostały wygaszono wytwarzanie wielu produktów lub je całkowicie przeprofilowano. Jednak do dzisiaj nie pozostało po nich puste miejsce. Zostało ono wypełnione przez produkty z zagranicy sprzedawane przez lokalne ekspozytury zagranicznych firm, ewentualnie produkty produkowane/montowane tutaj przez firmy z obcym kapitałem. Niestety to co nowe nie dało Polakom takiej ilości (i jakości) miejscy pracy jaką zlikwidowano. I nie da się tego za bardzo zmienić. Poza tym to nie wzrost produkcji, czy wzrost PKB są celem samym w sobie, bo to wcale nie oznacza że Polakom będzie żyło się lepiej, co jest celem (de facto nie jest to do końca polski PKB). Będzie im się żyło lepiej kiedy będzie praca, dobra płaca i nie za wysokie obciążenia fiskalne. Inwestowanie państwowych pieniędzy w jakieś konkretne, duże inicjatywy niewątpliwie będzie temu celowi służyć. Natomiast pompowanie pieniędzy branych na kredyt w MFW, czy bankach, w jakieś wątpliwej maści prywatne startup'y na pewno nie (poza właścicielami tychże). Moim zdaniem minister rozwoju powinien zadbać o stworzenie takich warunków brzegowych dla przemysłu (czy ogólnie gospodarki), aby Polakom żyło się lepiej i mogli się rozwijać, a nie sam rozwój przemysłu (gospodarki). A to co wygaduje ten "ekspert" z artykułu powyżej to farmazony, propaganda sukcesu.
Krzych440 / 188.167.178.* / 2016-02-19 19:03
Przyszedł Morawiecki na rozmowę kwalifikacyjną do WBK - syn radykalneg przywódcy związkowskiego - i zapytano go czy 300 tys. na miesiąc mu wystarczy. W swojej skromności się zgodził. Czyżby szefowie WBK już zaplanowali kim będzie ich pracownik?
Troll Hunter / 79.191.120.* / 2016-02-19 18:58
A ja drwię z byłego CZŁONKA RPP!! Śmieszny chłopaczek...

Najnowsze wpisy