Forum Forum finansoweInne

Plan Paulsona przyjęty!

Plan Paulsona przyjęty!

Money.pl / 2008-10-03 19:35
Komentarze do wiadomości: Plan Paulsona przyjęty!.
Wyświetlaj:
Fahrenheit / 2008-10-03 20:20 / Bywalec forum
Kim jest John Galt?
rty / 83.7.124.* / 2008-10-03 20:10
Powoli to wszystko przechodzi z demokratycznego socjalizmu w zwykły socjalizm!
Postęp socjalizmu jest nieubłagany!

Karol Marx pisał: chcecie żeby na świecie zapanował socjalizm?
-Wprowadzajcie wszędzie demokrację!
Floyd / 2008-10-03 22:58 / Tysiącznik na forum
A, ty co chciałbyś wprowadzić zamiast demokracji? Nie krępuj się, białe niedźwiedzie czekają na takich jak ty i wcześniej czy później do nich byś trafił, jak nie gorzej. Przynajmniej tak uczy historia.
sceptyk / 2008-10-04 03:02 / Tysiącznik na forum
Co ty chrzanisz?
Demokracja to nic innego jak rządy głupców.
Ja nie chcę być rządzony przez głupców. A niestety właśnie przez dem***cję jestem.
Pilsener / 2008-10-03 21:24 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ano :) Kapitalizm nie jest idealny - są problemy. Socjalizm je rozwiązuje - ale tworzy dwa razy więcej nowych. Socjalizm jest lepszy z jeszcze jednego powodu - nie dopuszcza do skoku z okna, bo nie buduje wysokich budynków. Trzeba dzisiaj mieć bycze jaja, żeby utrzymać długotrwałe rządy liberalno-demokratyczne, bez majstrowania przy pieniądzu czy gospodarce. Ludzie instynktownie tęsknią za systemem prostym i mało decyzyjnym - takim jak np. wspólnota plemienna, dlatego socjalizm zawsze będzie w cenie. Czego nie da się powiedzieć o akcjach :)
Floyd / 2008-10-03 22:38 / Tysiącznik na forum
Pal licho definicje tego co nazywamy socjalizmem, kapitalizmem, komunizmem, liberalizmem. itd itp. Dla pana Pilsenera nie istotne jest czy ktoś uważa sie za socjalistę , liberala, komunistę.
Dla pana Pilsenera jak dla rasowego polityka np. PiSu istotne jest jaką on komuś łatkę przyklei.
No i co panie PiSowiec? Nie jest pan z PiSu no to z tego? Jak już robić ludziom wodę z mózgu to na całego. Pan Paulson nie jest z żadnej partii socjalistycznej i nie przeszkadza to panu nazywać go socjalista. Gdyby go zapytać czy jest socjalistą to też by się od tego odżegnał, ale panu nie przeszkadza go tak określać bo tak pan uważa, a ja uważam, że jest pan PiSowiec, a może nawet komunista i też mam na to swoje argumenty.
Pilsener / 2008-10-06 00:37 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A co za różnica, z jakiej jest partii? W polsce teraz rządzą 4 partie socjalistyczno-konserwatywne, a zarzucają sobie PRL i liberalizm - czy to ważne, z jakiej kto jest partii? SYSTEM jest ważny, partia tyle znaczy, ile jej nazwa - jeśli system jest socjalistyczny, to partia też będzie mniej lub bardziej - socjalistyczna. Najpierw uległo się presji i pompowało w system dużo tanich dolarów - co czyni (choć na dużo większą skalę) niejaki Mugabe. A teraz, kiedy mamy kryzys, znów interwencja w gospodarkę - jak to nie jest socjalizm to co? Niewidzialna ręka rynku? A śmiejecie się z Balcerowicza, który przestrzegał przed zbyt tanim pieniądzem - ale kto słucha starego zgreda, co obalił nasz ukochany komunizm? Zepchnął nas z dobrobytu w niebyt.
sceptyk / 2008-10-04 03:04 / Tysiącznik na forum
A ja uważam, że jestes tuskowniarz.
I do tego zapyziały.
Floyd / 2008-10-04 08:41 / Tysiącznik na forum
A, ja myślałęm, że jestem tylko za zdrowym rozsądkiem. Niech ci będzie jeśli ci tak wygodnie. Ty też jesteś komunista bo też głupio gadasz jak oni.
hk / 77.112.39.* / 2008-10-04 13:29
spadła kometa,niewidzialna ręka rynku skikuciała,brak koment.prof.nib.;prof.nib.:Balcerko,lipinko,wiśninko,lewandko.Harmonia liberalna chrypi i skrzypi.Grupa KOR-ki pomóżcie.Adamie,Ewo przyjdżcie na tę droge
Misiek2008 / 83.30.118.* / 2008-10-04 20:19
Ale Bełkot. Brawo!b
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: