Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: 180 sekund nad Wisłą

Płaskoń: 180 sekund nad Wisłą

Money.pl / 2007-11-30 08:54
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: 180 sekund nad Wisłą.
Wyświetlaj:
MN3 / 79.186.42.* / 2007-12-02 09:03
1. Świat - co to jest? Kojarzę np. z filmem "Świat się śmieje" i z należną tytułowi megalomanią. Eufemizm ukrywający generalizaję graniczącą z demagogią.
2. Nie wierzę, aby Polska obchodziła świat w jakikolwiek sposób, bezpośredni, pośredni, czy ot tak sobie. Jeżeli ktokolwiek myśli, że jesteśmy dla świata "jacyś", to są to prawdopodobnie wyłącznie niedowartościowani Polacy.
3. Więcej niż połowa mieszkańców świata myśli jak zdobyć coś do jedzenia na dzisiaj. Więcej niż połowa nie wie, że kraj: Polska istnieje. Więcej niż połowa, jeżeli nawet wiedziałaby gdzie taki kraj istnieje, to traktowałaby go jako kraj tranzytowy.
4. Drodzy, młodzi ludzie, świat myśli o: jedzeniu, pieniądzach na kilka dni naprzód, dachu nad głową, seksie, znalezieniu pracy, wykształceniu dzieci.
5. I, last but not least ludzie śmieją się z Flipa i Flapa i nieśmiertelnej skórki od banana.
historyk / 87.206.151.* / 2007-12-01 15:22
dwie uwagi kpiny z tak waznej imprezy sa nie na miejscu,
obarczanie w sytuacji zmiany wladzy Polaków wadami nieobliczlnosci to demagogia która działa w interesie naszych nieprzyjaciół. Polacy są obliczalni tak jak kazdy inny narod. Nieobliczalne jesnostki znajdują sie w kazdym narodzie, a Expo to przede wszystkim interes i aby zrobic interes trzeba ponieśc koszty. Tych kosztów nie zdążył ponieśc ani Kaczor ani Donald. Nawet marszałek pojechal z łaski. Właściwie po co pojechali jak nie mieli ze sobą CBA a tylko chińskie długopisy, pewnie bali się losu Sawickiej, albo byli bardzo skąpi. Ale przy nastepnych imprezach napewno nie pomoże Pitera, można liczyc tylko na Stoklose
acomitam / 83.25.237.* / 2007-12-01 10:17
Tak się zastanawiam nad przypadkiem red. Płaskonia i nagle naszła mnie pewna olśniewająca myśl. Może red. Płaskoń zwyczajnie nie wie, że PiS już nie jest u władzy i że już nie trzeba toczyć obstalowanych bojów? Może w tej niewiedzy jest niczym ów japoński żołnierz ukrywający się przez 40 lat po zakończeniu II wojny światowej, nieświadom tego, że wojna się skończyła. Coś w tym może być i ja po raz któryś proszę, nie, nie proszę, ale bałagam: niech ktoś odwoła rozkaz i wyśle go red. Płaskoniowi za poręczeniem, aby nie było wątpliwości, że dotarł. Inaczej aż strach pomyśleć: 40 lat pisnia felietonów na pohybel Kaczyńskim i całemu PiS-owi...
wojcher / 2007-11-30 22:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To się nazywa dywersyfikacja ryzyka.
Najpierw pokażmy jak organizujemy EURO. Po prostu, wszyscy się bali, że skopiemy dwie imprezy. Nie wkłada się dwóch jajek do tego samego koszyka
Wapniak / 83.28.140.* / 2007-11-30 17:25
"Płaskoń: Świat ma nas za nieobliczalnych" - Ale odkrycie...
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-30 17:46
Ciekawe czy Taki Mądrala pisze za darmo czy też dostaje kase.
Panowie usiłujecie mi wmówić iż normalność to czasy Obecne.
Głosowałem na Pana Tuskai co z tego wynika . Oczywiście jedynie to,że na niego Głosowałem.
Jasne . Jak ma się zająć nową władzą Dziennikarz.
Dziennikarz to taki sam,tylko gorszy bo bez formalnych wymagań,świety prawnik.
Według moich pojęć to dziennikarz może pisać co chce.
Ale odpowiadać cywilnie w takich stawkach jak w USA.To Gości
nauczy trochę zawodu i odpowiedzialności.
nnn / 80.52.132.* / 2007-11-30 16:27
Panie płaskon1Czy pan zauwazyl ze jest miesiac po wyborach??Nie sie pan wezmie za aktualna wladze.nie zauwazyl pan ze sie juz zmienila??Za duzo alkoholu...
ŁowcaWykształciuchów / 2007-11-30 15:27 / NiePOsPOlity Intelekt
Hej komuszki! Gdzie macie te swoje śmierdzące agenturą merdia, które w normalnym kraju z całej siły biłyby na alarm:

http://www.dziennik.pl/gospodarka/article89526/Pawlak_Mozemy_sprzedac_Rosjanom_firmy_energetyczne.html

I gdzie się zaPOdział ten wielki skandal? Jeszcze będzie zaj...ście przepięknie, nie ma co...
ŁowcaWykształciuchów / 2007-11-30 15:29 / NiePOsPOlity Intelekt
PS do wykształciuchów niePO-UBeckich:
obyśmy jeszcze nie zatęsknili za W.Cz. A.Fotygą...
Handel wyrokami 1 / 83.21.25.* / 2007-11-30 15:18
po JEST OBLICZALNA:
Salonowe bractwo,smietanka smietanki polskich elit,ludzie rozumni,najlepsze towarzystwo z mozliwych.Towarzystwo,w ktorym czesto opowiesci o strasznym,endeckim ciemnogrodzie i kaczyzmie sluzyc maja wybielaniu rodzicow,odznaczanych za wyrywanie paznokci ,i rozgrzeszaniu wlasnej wieloletniej kolaboracji z komuna.Towarzystwo,w ktorym oddaje sie nabozna czesc roznym szemranym typom ,na ktore niejednokrotnie wylansowano zwykle stare dziwki z grubo zacerowana cnota.Towarzystwo,gdzie gromki rechot nad dowcipami z kabarecikow Lipinskiej stanowi legitymacje,ze sie jest prawdziwym inteligentem,Europejczykiem,czlowiekiem rozumnym i POstepowym.Jesli jestes z Familia,jestes inteligentem;jesli przeciwko-nie jestes inteligentem.Proste jak konstrukcja cepa.Intelektualne wygibasy publicystow,udowadniajacych,ze sprawiedliwosc jest zemsta,donoszenie za pieniadze nieszczesciem dla donosiciela,czern biela,religijnosc fanatyzmem,uczciwosc swinstwem swinstwo cnota.

Halo Komuszki - czy w czyms sie pomylilam ???
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-30 17:54
Proszę Pana. Oni wiedzą.
NatomiastPan musi Pisać do tych młodych eurpejczyków,
bez kasy, bez znajmomości języków.
Rany !
Po cholere nam była ta rewolucja.
Pierwszy w Gminie radzieckiej to coś.

Chłopskie dzieci na litwie stowrzyły Nową Litwe i obecnie mamy z tą chłopską litwa problem.W polsce chłopskie dzieci , nie chcą utrzymywać rodziców stworzyły KRUS i też
mamy problem.
Gdyby wygrał piS to chocia z wyłapalibyśmy tych naszych
nalepszych Komuchów bo już wykształcone dzieci i wnuki tych prostych przedstawicieli mordujących wpólnie z NKWD, NASZYCH OBYWATELI.
Platforma Logopedyczna / 83.21.53.* / 2007-12-02 08:41
Regulamin forum
Marqus / 79.187.251.* / 2007-11-30 14:41
za te paręnaście milionów złotych , które dotychczas wydano na promocję Wrocławia - można zrobić np wielki "spam" i szum w internecie , który zobaczy parę razy tyle ludzi co Pan pisze. No ale nie będzie tych wyjazdów, i innych przyjemnych rzeczy dla szanownych urzędników.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-11-30 14:22
Z tym światem i nieobliczalnością to delikatna przesada,tzn. nieobliczalni - jak najbardziej, tu pełna zgoda,ale żeby od razu świat?Polski i Polaków boją się wszelkiej maści lewacy (a to jeszcze na szczęście nie cały świat),a ich bojaźń jest do tego stopnia paniczna że szukają wszelkich tematów zastępczych, żeby tylko nie dotknąć meritum.Prawda Panie Płaskoń?Cisza w eterze jak makiem zasiał.13 grudnia a wraz z nim dzień podpisania traktatu reformującego zbliża się wielkimi krokami ,ale o tym szaa (nie mylić z maa) bo jeszcze zaczną czytać i doczytają za dużo.Jeśli już coś tam przebąkują co odważniejsi to o KPP ale przecież tam sama słodycz, a miłość wprost przez palce się przelewa.Pamiętać należy że normą jest że w naszym kraju ogoń rządzi psem, więc po co pytać psa o zgodę na nałożenie kagańca na pysk.A że konstytucja traktuje inaczej i w kwestiach wolności pyska psa musi wypowiedzieć się sam zainteresowany?Wolne żarty.Wystarczy że dano francuskich i holenderskim psom się wypowiedzieć,a wiadomo że tam ogonek wywija aż miło.Efekt nie był taki jak trzeba więc po co przechodzić przez to samo ?
Dyskusja na ten temat jest wskazana tym bardziej że w Niemczech chodzą dziwne żarty.Na pytanie czy dobrze się stało że Polskę przyjęto do UE pewien Niemiec odpowiedział:No jasne że dobrze.Rozwalili komunę to może rozwalą i unię.
O co mu chodziło ?Ktoś wie?
maa / 2007-11-30 18:30 / Tysiącznik na forum
Nurtuje mnie pewna kwestia. Przez całe dwa lata rządów was - narodowych socjalistów z PiS nie udało mi się spotkać w realu ani jednego waszego zwolennika. No, poza parą spasionych starców przed kościołem Karmelitów. Zbierali podpisy pod waszą listą wyborczą.

Czy PiS jest związkiem zawodowym ludzi starych, mało inteligentnych i niewykształconych?
Sam mam dosyć elitarne wykształcenie i obracam sie śród podobnych ludzi. Czy to jest powodem, że nie mam szans porozmawiać z kimś od was?

PS
Lewacy was sie nie boją. Narodowi socjaliści, jakimi jesteście dobrze współpracuja zwykle z realnymi socjalistami (komunistami). Prawie wszyscy niemieccy komuniści wstąpili do zbliżonej do was NSDAP, innych przykładów współpracy tzw. "prawicy" narodowo-socjalistycznej z lewicą jest zresztą mnóstwo.
Róznica między prawicą a lewicą jest niewielka ( J. Goebbels, to samo twierdził A. Besancon). Nie operowałałbym więc na waszym miejscu takimi zestawieniami.
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-12-02 14:35
a propos nie spotkania zwolennków PIS, ja dość często spotykam zwolenników PO. Typowy przedstawiciel skończył albo
i) prywatną wieczorową szkołę marketing i zarządzanie - stąd wielokrotnie musi sobie powtarzać, że jednak jakieś studia skończył i jest w pełni inteligentem
ii) skończył jakieś studia nawet porządne państwoe dzienne ale był za kiepski, żeby zostać na uczelni, czy w ogóle w jakiejś formie pracować w zawodzie, więc pracuje na stanowisku kasjera w banku lub przedstawiciela handlowego (dawniej zwanego domokrążcą) wielkiej korporacji i swoją frustrację zagłusza powtarzaniem, że jest inteligentem
iii) niektórzy godzą się z losem i płacą za MBA
a wszystkich łączy największe marzenia o karierze - być kierownikiem kasjerek w banku lub przedstawicieli handlowych.
O jakimkolwiek myśleniu po praniu mózgu w ramach tzw. kultury korporacyjnej i team building nie ma mowy. Zatem wybory dokonywane są dość oczywiste, precyzyjnie wykonują polecenia a mają wrażenie, że są kreatywni a potem idą do tych, którzy mówią im, że jednak coś znaczą i są najważniejsi na świecie.
Może tak, ale ja nie podzielam tego zdania.
hercia / 89.228.151.* / 2007-12-01 18:44
Twoje elitarne wykształcenie daje Ci tak kuriozalny ogląd rzeczywistości, że elitarnym jest chyba tylko w Twoim mniemaniu. Czas wrócić do szkoły; być może podstawowej :-:
acomitam / 83.25.237.* / 2007-12-01 10:04
Elitare wykształcenie... Niech zgadnę: Telewizyjny Uniwersytet Otwarty, a może 3-ci Uniwersytet Otwarty pod patronatem Parlamentu Europejskiego, którego obrady otwierał mąż zankomity, Polak, umysł bystry i nietuzinkowy, toczący heroiczne boje z zatkanym nosem T. Mazowiecki.
Antyk / 2007-11-30 20:18
A wiesz że też mam dosyć elitarne wykształcenie- moja uczelnia - ta z najwyższej półki polskiej wypuszcza rocznie nie wiecej jak 50 specjalistów. Naczytałeś się gazetowyborczych tzw ośrodków badania opinii publicznej że ja jestem nie wykształcony, ciemny burak, Lepperowiec i Giertychowiec.A ja jestem bardzo gruntownie wykształcony , np w odróżnieniu od byłego "prezia", i głosowałem na PIS. Na PiS głosowała również moja Mama- absolwent (wtedy) SgpiS (nomen omen)- też głosowała na PiS.
Mój Ojciec (nie żyje), Powstaniec Warszawski - muzyk po Konserwatorium Warszawskim- też PiS- no więc masz małe rozeznanie, i za dużo czytasz merdiów...
taka prawda / 83.143.40.* / 2007-11-30 19:13
"Przez całe dwa lata rządów was - narodowych socjalistów z PiS nie udało mi się spotkać w realu ani jednego waszego zwolennika."

Jak cię zwolnią przedterminowo za dobre sprawowanie - to spotkasz... ;-)
Czytelnik / 79.188.124.* / 2007-11-30 11:36
Litości! Co za bełkot?
man13 / 2007-11-30 11:17 / Tysiącznik na forum
Wystarczy pojechac do Wroclawia by przekonac sie o przeroscie formy nad trescia propozycji organizacji EXPO 2012 na Dolnym Slasku. Co tu komentowac?
Sabre / 2007-11-30 09:20 / Tysiącznik na forum
Ja zaczynam podejrzewać, że cała ta "afera faxowa" była naprawdę ukartowana przez Tuska i Sikorskiego:)
Gdy bardzo zdenerwowany pan Kamiński ogłaszał rozszyfrowanie kolejnego "spisku" wymierzonego w prezydenta, ludzie patrzyli na to ze zdumieniem! O co u diabła chodzi? Dlaczego on robi z prezydenta durnia? Przecież równie dobrze, mógłby zacząć kopać dla niego grób.
PO musiała dojść do wniosku (całkiem słusznie), że gra na kompleksach bliźniaków może się okazać skuteczna.
Teraz trzeba jedynie ten schemat powielać, wystarczą drobne, niewidoczne dla normalnych ludzi uchybienia (coś na wzór 30-sekundowych desygnacji:) a bliźniacy zrobią resztę. Kto wie, może awanturująca się i narzekająca na wszystko "głowa państwa" wejdzie na stałe do naszej rzeczywistości? A spocony i pryskający śliną pan Kamiński będzie wystarczająco często ją ośmieszał? Jest to możliwe, bo furia zjawisk biologicznych będzie rosnąć wprost proporcjonalnie do spadających notowań Jego Nadętości Prezydenta.
Handel wyrokami 1 / 83.21.56.* / 2007-11-30 09:17
Regulamin forum
man13 / 2007-11-30 11:21 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum
Sabre / 2007-11-30 10:28 / Tysiącznik na forum
Tak. Oligarchowie. Dlatego właśnie w ostatnich dniach poprzedniego rządu, PiS postanowił "renegocjować" umowę z panem Kulczykiem na budowę fragmentu autostrady A2 - w efekcie pan Kulczyk zarobi na tym o prawie 400 mln euro więcej.
Pan Krauze zaś, gdy grunt pali mu się pod nogami, dzwoni na prywatny numer pana prezydenta Kaczyńskiego.
Są to fakty niezbite i mające potwierdzenia. Więc zgodnie z twoimi wnioskami, towarzysze Kulczyk i Krauze, są towarzyszami towarzyszy Kaczyńskich ... .
stray / 83.24.68.* / 2007-11-30 09:37
skomentuj proszę artykuł, że rząd zabierze prezydentowi 2 miliony - dzisiejszy o 7:00
scorpion1 / 195.38.12.* / 2007-11-30 10:19
Przestań sobie robić żarty. Ty te bazgroły Płaskatego nazywasz artykułem? Przecież od lat pisze mu je ciotka...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy