Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: 180 sekund nad Wisłą

Płaskoń: 180 sekund nad Wisłą

Money.pl / 2007-11-30 08:54
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: 180 sekund nad Wisłą.
Wyświetlaj:
ŁowcaWykształciuchów / 2007-11-30 08:54 / NiePOsPOlity Intelekt
Płaskoń, błaźnie... Jesteś jak ta zdarta płyta.

Przecież nawet te Michnikowe srebrniki nie usprawiedliwiają robienia z siebie pośmiewiska. Bo przecież yylko totalny wykształciuch kupił tę komedię o zakochanej bidulce Sawickiej.

"Takim to miłosnym kodem gruchała do swojego amanta oprawcy gołąbka Sawicka:
>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….). K..wa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….). No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód" (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie."

Doprawdy, Werter przy niej awansowałby na prawdziwego cynika... :-)))
maa / 2007-11-30 10:22 / Tysiącznik na forum
O czym ty właściwie piszesz, AHGowski UPR-ku?
Że Sawicka, że Werter-cynik, "...że dom, że Stasiek...".
Marqus / 79.187.251.* / 2007-11-30 11:57
( kiepskie ) przenośnie samochodowe p Gałązki jakoś zrozumiałeś, a tu taki prosty tekst .... masz weekend przed sobą pomyśl
maa / 2007-11-30 14:13 / Tysiącznik na forum
Nad czym? Na bełkotem gówniarza, deklarującego się równocześnie jako narodowy socjalista i zwolennik Friedmana, jednym słowem zwolennika UPR-u?
Mój ciasny umysł nie jest w stanie tego pogodzić. Nie studiowałem Talmudu.

Zwłaszcza, że to, nad czym maiłbym zastanawiać, jest tylko głupawym e-pawiem.
Marqus / 79.187.251.* / 2007-11-30 14:20
odnoszę wrażenie , że ostrymi słowami ( żeby nie powiedzieć chamstwem ) usiłujesz nadrobić brak argumentów. Skoro nie jesteś głupi to może "na etacie" ? Ciekawe który punkt z programu UPR kojarzy Ci się z narodowym socjalizmem.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-11-30 10:37 / NiePOsPOlity Intelekt
A ty zastosuj własną radę wobec siebie i:
"Wyślij swoją matkę do burdelu, a później tłucz ją, bo dziwka."

Hahaha!
maa / 2007-11-30 11:02 / Tysiącznik na forum

O czym ty właściwie piszesz, AHGowski UPR-ku?
ogrodnik / 91.94.24.* / 2007-12-01 13:50
Miałem zamiar od 1 pazdziernika 2007 zabawiać się przypisywaniu ziólek, nie wyszło.Jak w naszym Ośrodku Zdrowia było 3 medyków, tak i jest. Wyjechały 2 pielęgniarki - powróciły.Czy one nie chcą zarabiać, kilkadziesiąt razy więcej. Chcą, tylko trzeba kilkadziesiąt razy zwiększyć wydajność pracy, a z tym już gorzej,Dlatego, jedno wyjście dla pracowników Kancelarii Prezydenta i MSZ, dosyć propagandy i robienia piany, okres wyborów za nami, czas zwiększyć wydajnośc pracy, nie dla Kaczyńskich, Tusków, PO-PISowców i tym podobnych lecz dla Polski i Polaków
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy