Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: A jeśli ojcem jest posłanka Beger?

Płaskoń: A jeśli ojcem jest posłanka Beger?

Wyświetlaj:
historyk / 87.206.151.* / 2006-12-16 18:44
ci co chca poznać michnikowszczyznę zapis choroby niech przeczytają książkę Rafała Ziemkiewicza. I niech nie mataczą
obiektywny / 83.143.40.* / 2006-12-17 13:06
Właśne przed chwilą zakończyłem tę książkę. Jest rewelacyjna - każdy przeczyta ją "jednym tchem". Wyważona i bez zbędnych emocji. Czytając interpretację zdarzeń z Afery Rywina - w głowie miałem tylko jedno: "tak, to nie mogło być inaczej..."
Książka kultowa dla tych, dla których mimo zmasowanego prania mózgu generał Kiszczak nigdy nie stał się Człowiekiem Honoru... (czyli dla większości inteligentnych Polaków)
historyk / 87.206.151.* / 2006-12-16 18:43
ci co chca poznać michnikowszczyznę zapis choroby niech przecztają książkę Rafała Ziemkiewicza. I niech nie mataczą
rybka / 2006-12-16 09:48 / Tysiącznik na forum
A propos stosunków ;) panujących w samoobronie, to przypomina mi sie dowcip:

"Dziecko pyta:
-tato, czemu ty jesteś biały, mama jest biała, a ja jestem czarny?
Na to ojciec:
-ty sie ciesz, że nie szczekasz. Taka impreza była!!!"

A co do niektórych poniższych wypowiedzi, to czemu obwiniać Michnika za to, że partia, która współtworzy polski rząd, to totalne bagno?
jAdam / 83.27.235.* / 2006-12-17 22:36
Nigdy nie pisz rybka, że jak są w koszyku 4 zepsute jaja, to wszystkie pozostałe takze są napewno zepsute.Chyba, że mówimy o partii nazistowskiej lub PZPR.
Zapytasz dlaczego?
Otóż, w partii Lepera szarzy członkowie ani funkcjonariusze wyzszych szczebli nikogo nie zamordowali rękoma ZOMO czy GESTAPO.
Nie chwalę niejasnych sytuacji w Samoobronie ale dopóki nie dowiedzie sie im, że są winni jakiś czynów, to w myśl europejskich zasad prawa sa niewinni!
Winnych zrobiła z nich GW.
Tak jak kiedyś swoimi artykółami ta sama GW z kapelana Solidarnosci ks.Jankowskiego zrobiła p...........
Do dziś ten kapłan nie jest osądzony prawomocnym wyrokiem a mineło juz kilka lat i Michnikowska gazeta, nie przeprosiła pomówionego.
Tych przypadków jest bardzo duzo.
Dziwne, ze GW zawsze obiera sobie za cel ataku albo kosciół katolicki (jego struktury lub przedstawicieli) lub
ludzi z grona patriotów Polski, którzy nie podawali ręki Kiszczakom i Jaruzelskim.
Dlaczego to robią?
I to w gazecie, której tytuł przywłaszczyli sobie, bo poczatkowo była to gazeta Solidarnosci.
rybka / 2006-12-18 07:05 / Tysiącznik na forum
Gratuluję podejścia!
Wicepremmier rządu Twojego państwa ma ileś tam prawomocnych wyroków za przestepstwa kryminalne, jego kolesie robia wałka za wałkiem, co uwieczniaja kamery (np.akcja z komornikiem i "listem Ziobry"), a Ty znalazłeś winnego w postaci GW. Nie czytam tej gazety i szczerze mówiąc nie lubię, ale nie zachowuj się jak ten ruski komputer i nie odpowiadaj na każde pytanie zdaniem :"A u was bija Murzynów".
Mnie jest zwyczajnie wstyd, jak spojrzę na przedstawicieli rządu kraju, w którym żyję. Ale czytając komentarze, takie jak Twój, pewnie nie mam racji, bo to wszystko wina Michnika.
jAdam / 83.27.209.* / 2006-12-16 21:57
Przeczytaj rybko w DZIENNIKU wywiad z OLeksym, byłym
I Sekretarzem PZPR w jednym z miast PRL.
zwróc uwage na kilka szczegółów t.j.
1)
"prawda"o pożyczce udzielonej przemalowanym PZPR-owcom z pod znaku SLD przez Moskwę,
Kiedyś dawali sie pokroić za to, że jej nie było.
Teraz już potwierdzaja jej fakt.

2)Jaka rolę odegrał Michnik w dawaniu nowej twarzy byłym PZPR-owcom aby oszukali wyborców, że ONI to juz nie ONI!

3)jaka role odegrała UW w dawaniu twarzy tymże.

Ponownie powoli na pierwszych stronach w głównych
gazetach wydawanych w Polsce prowadzi sie wywiady
z TRUPAMI uśmierconymi przez wyborców w 2005 r.
Ludzie mieli nadzieję, że ONI zejdą raz na zawsze ze sceny politycznej.
W jakim celu to sie robi?
Ano żadna sprawa zbrodni popełnionych przez KOMUNĘ
pomimo upływu 25 lat od stanu wojennego nie została wyjaśniona a winni nie poniesli kary.
Po rocznym opluwaniu patriotycznego Rzadu i Prezydenta
jest pora WRACAĆ!!!!!
NIE PATRZCIE W PRZESZŁOŚĆ POLACY mowił poprzedni Prezydent, trzeba pójść do przodu.
Czytaj:ZOSTAWCIE MORDERCÓW GÓRNIKÓW w spokoju.
Nie mozna im psuć dobrego samopoczucia i spokoju na emeryturach.
Legitymację i "dobra twarz" jak wyjasnia Oleksy , jego koledzy dostali od Michnika i UW, co własciwie znaczy to samo.
Czy to robotnicy i rolnicy dawali TWARZ dawnym I Sekretarzom PZPR panie rybka?
wuem43 / 83.8.26.* / 2006-12-17 09:13
Aleś ty głupi. Z takim łbem to tylko na tykę i grudy w polu rozbijać!
rybka / 2006-12-17 08:09 / Tysiącznik na forum
No i fajnie! Ale co ma piernik do wiatraka? Rzecz sie ma o Samoobronie i o tym, że to zero absolutne. Skoro "dawnemu układowi postkomunistycznemu" ludzka twarz dali tacy ludzie jak Michnik, to może od razu ustalmy, kto daje TWARZ Lepperowi? Bojakby na to nie patrzeć, to takową otrzymali od Kaczyńskiego - wroga nr 1 "układu postkomunistycznego"
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :)
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-12-17 10:32
każdej akcji towarzyszy reakcja - takie trudne, by to zrozumieć?
~scorpion / 84.10.25.* / 2006-12-15 21:10
A co do wypocin autorstwa pana liska to szkoda to nawet czytać i komentować. Zawsze ta sama agitka. I nawet sili się na ironię. Żenada po stokroć......
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-12-15 10:59
"nie chcąc wykonywać obowiązków, jakie nakładał poseł Stanisław Łyżwiński na kobiety z Samoobrony"

Pani Aneta K. (nie mylić z Krawczyk) publicznie i z całą stanowczością twierdziła, że wolała podjąć zadania nakreślone nakreślone przez Łyżwińskiego i dostać u niego pracę, niż zostać sprzątaczką. Więc pańskie p****...nie o "niechceniu" i o "obowiązkach" jest klasycznym semantycznym nadużyciem, panie Płaskoń.

Ech, michnikowszczyzna wiecznie żywa...
wezyzyr / 212.76.33.* / 2006-12-16 22:39
tak jest, jeśli już to łyżwińskiego należy oskarżyć o niedotrzymanie warunków umowy i skazać z prawa handlowego a nie obyczajówki.
Floyd / 2006-12-15 11:27 / Tysiącznik na forum
I dlatego Michnik jest zdrajcą? Do tej pory nie dowiedziałem się na czym polega zdrada Michnika według NoDucks. A może z tym słowem "zdrada" jest tak samo jak ze słowami "zamachach stanu" w ustach Leppera.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-12-16 09:21
W relacjach z komunistami powinien być reprezentantem osób represjonowanych, nawet zamordowanych przez komunistyczny reżim, a postanowił reprezentować interesy komunistycznych oprawców, którzy mieli krew tych ludzi na rękach.
To tak w dwóch słowach...
salci / 84.234.10.* / 2006-12-16 09:11
Floyd, jak nie wiesz na czym polega zdrada Michnika vel Szechtera to albo stoisz po stronie zdrajców albo masz świadomość dziecka.
MN1 / 80.51.231.* / 2006-12-15 11:57
Przy tym stole, naprzeciwko urzędującej władzy, zasiadło wiele znamienitych osób, chociaż dobranych dość przypadkowo.
RS86 / 83.6.250.* / 2006-12-15 16:36
Jestem zbyt młody i nie pamiętam czy przy okrągłym stole (jakimś podstoliku ) nie było przypadkiem któregoś z panów Kaczyńskich. Niestety jestem zbyt leniwy aby szperać w materiałach dla mnie już historycznych. Proszę o oświecenie w tej materii.
~scorpion / 84.10.25.* / 2006-12-15 20:58
Też nie jestem na tyle "stary" aby roumieć Okrągły Stół, ale jedno Ci muszę powiedzieć, że nie zasiedli tam ludzie którzy pierwsi z brzega (ot przyszedł i usiadł do stołu) tylko ludzie dokładnie "wyselekcjonaowani" przez ówczesny aparat władzy. Podczas gdy innym łamano kości, przetrącano kregosłupy, wybijano zęby itp. ta malowana opozycja siedziała w więźniu? w pisała wspomnienia (imć p. Michnik) albo z nienacka podróżowała do Moskwy (imć Michnik). Dobrze wykombinowali, że na robotniczych protestach można nieźle wypłynąć.....Spróbuj to powtórzyć na Onecie..... Może Ci się uda?
MN1 / 80.51.231.* / 2006-12-15 08:38
Z tych małych spraw, małych ludzi (i dla małych ludzi)interesuje mnie czy Łyżwiński będzie sypał czy będzie "twardy" jak Rywin.

Najnowsze wpisy