Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Cena czwartego identyfikatora

Płaskoń: Cena czwartego identyfikatora

Money.pl / 2008-10-17 09:07
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Cena czwartego identyfikatora.
Wyświetlaj:
edek45656 / 85.221.185.* / 2008-10-19 12:57
Bo już się pogubiłem .Yankesów czy Czosnków ?
Cichoń / 91.94.66.* / 2008-10-19 10:46
.. a PO to gówno!
I TROLE dyżurne tego smrodu nie są w stanie zagłuszyć!
man13 / 2008-10-19 10:13 / Tysiącznik na forum

Dodam jeszcze, że
obecność prezydenta była istotna nie z punktu jego przemówienia
ale z niedoszłymi do skutku dekleracjami premiera.... czasami
Płaskuń nie jest istotne to co się widzi ale to co podpowiada
intuicja,
JAGA HAHA / 87.96.13.* / 2008-10-19 10:22
Uważam,ze Platfus to albo człowiek, który ma problemy z własnym sumieniem (cecha charakterystyczna też dla komuchów zwolenników SLD_UW_Kwaśniewski) lub zwykli kretyni (niestety). A wiadomo - Kaczyńscy w porównaniu z Tuskiem to HIMALAJE kultury!
scorpion1 / 77.113.48.* / 2008-10-19 00:12
No cóż Płaskuń do czegóż to doszło, że musisz za miliony podejmować trud oceny istotności urzędu prezydenta. Ale cóż taki to już los współczesnych mędrców...... Ja ze swej uniżoności chcę zaznaczyć, cobyś za dużo nie główkował na przyszłość, że kiedy już zlikwidujesz urząd prezydenta a wybory parlamentane wygra Kaczystan to będziesz rwał wąsiska i stwał na głowie coby przywrócić prezydenta bo nie godzi się aby jedna partia sprawowała władzę absolutną! Tymczasem jako "mędrzec współczesny" uważasz, że we wszystkich sporach jak w rodzinie winne są zawsze dwie strony, prezydent i opozycja! No cóż nie godzi się dyskutować z krynicą mądrości i obiektywizmu! Co do kosztów wizyty prezydenta i celowości to zastanawia tylko skąd u ciebie taka skrupulatność i sknerstwo? Gdy Słońce Peru zafundowało sobie podróż za kilkaset tys. nie wydałeś ze siebie ni słowa, ani ani czociaż huczało w kraju..... Dodam jeszcze, że obecność prezydenta była istotna nie z punktu jego przemówienia ale z niedoszłymi do skutku dekleracjami premiera.... czasami Płaskuń nie jest istotne to co się widzi ale to co podpowiada intuicja, tak to już Płaskuń jest! Ja winę za tę całą farsę składałbym na nieprzestrzeganie zasad rządzenia składanych przez PO w kampanii wyborczej: mianowicie polityki miłości, a na której to brak w wykonaniu Tuska i jego kamratów Płaskuń nie zwróciłeś (aż niewiarygodne- taki feletonista???!!!!). Po raz kolejny ze swym słownictwem "prosić to ty sobie możesz", niudostępnianiem samolotu, różnymi wymówkami nie potwierdza idei miłość w rządzeniu i życiu. Raczej należy go utożsamiać z tym obłońkańczym wzrokiem jak Nerona czy pacjenata z wariatkowa (co by było jakby otrzymał władzę absolutną?). Myślę Płaskuń, że da ci to co napisałem pole do przemyśleń chociaż wielkich nadziei nie wiążę.... Na koniec proponuję, w następnym tygodniu o wydaniu opinii w sprawie podsumowania dokonań obecnego rządu bo co do poprzedniego to podsumowanie było po pół roku. Bądź co bądź to portal ekonomiczny, a przynajmiej za taki się uważa!!!!
man13 / 2008-10-19 10:12 / Tysiącznik na forum
Prezentujesz Rydzykowy pogląd na prawdy - INTUICYJNY. Ciekawe jak będziesz widział następny dzień po otrzeźwieniu?
scorpion1 / 77.114.134.* / 2008-10-19 18:36
Ja reprezentuje pogląd Polski, wyrosły z polskiej tradycji! A ty jaki pogląd prezentujesz? Z tego conapisałeś "Piłsudski, to ten od anektowania Wilna" czy też "przywieziono go (Piłsudskiego) z zaplombowanym wagonie z Berlina..." nie są ci szczególnie bliskie polskie tradycje historyczne. Bliżej ci do Dzierżyńskiego czy Stalina zapewne! Ale nie wim czy powinieneś się zbytnio śpieszyć bo oni takich jak ty mieli w zwyczaju skracać o głowę, także nie jest to zauroczenie obopulne....
Howard Webb / 2008-10-19 22:10 / Bywalec forum
zwyciężaj bronią przebiegłą scorpionie pierwszy
scorpion1 / 77.112.209.* / 2008-10-19 22:32
miało być zapewne "przebiegłą bronią"...... To jakiś aforyzm?
Howard Webb / 2008-10-19 23:05 / Bywalec forum
chyba źle zrozumiałeś: nie Wódz(LK) moim być królem!
man13 / 2008-10-18 16:44 / Tysiącznik na forum
w oczach oczekującego PiSuariatu, to zachowanie prezydenta i jego pretorian z PiS. Swiat się śmieje........ i niech tak zostanie.
scorpion1 / 77.114.134.* / 2008-10-19 18:38
Co za miernota!. Od miesięcy powtarzasz te same epitety! To zapewne kres twojego intelektu.....
golik / 87.96.55.* / 2008-10-19 09:42
@man13 - zabrakło 'nowych" przymiotników wykształciuchowi? To jak tam u was w szpitalu mówią jeszcze na pis?
Howard Webb / 2008-10-18 12:27 / Bywalec forum
Kaczyński to zakompleksiony burak, a Tusk niespełniona głowa państwa ot to kwintesencja konfliktu
prawiezaratustra / 2008-10-19 15:45 / _
To uproszczona lecz zrozumiała ocena.
Pod warunkiem, że w domyśle się zgadzamy,
iż dostatecznie dostojni mędrcy tego narodu,
to aktywni złodzieje albo zawoalowani Żydzi.
Howard Webb / 2008-10-19 21:54 / Bywalec forum
przecierz Kopernik też była kobietą
olo12 / 87.96.55.* / 2008-10-19 09:44
Webb - coś ci się pomyliło! A z kąd tyle HAMSTWA u zwolenników PO? Tacy inteligentni ludzie a tak "ztuskowani" - straszne!
Axon / 80.50.237.* / 2008-10-18 10:27
Tak na prawdę - premier i minister spraw zagranicznych, to że prezydent jest głową państwa nie oznacza, że ma uprawnienia do wpie...nia się każdemu w jego zakres kompetencyjny. Równie dobrze mógłby wejść na konwent seniorów sejmu, bo przecież jest pierwszą osobą w państwie a marszałek sejmu - drugą.
Chciałbym zwrócić uwagę, że zgodnie z normalnym protokołem działań premier i msz ustalili skład delegacji - nagle Kaczyński wpada na genialny pomysł, że on też jedzie. Ani prośby, ani próby blokowania go nic nie wnoszą. On i tak pojedzie!
Efekt wepchnięcia się na obrady - totalny obciach, zero wpływu na dyskujsję (nawet tam gdzie miał błysnąć).
Tu nie chodzi o te 150 tysięcy, bo nie na takich pieniądzach powinno zależeć ludziom, którzy mają wpływ na miliardy (budżet, ustawy przyjęte bądź odrzucone).
Mam nadzieję, że TS poda wykładnię, kto w jakim zakresie odpowiada i następna taka próba Kaczyńskiego skończy się dla niego oskarżeniem przed TS.
DA-old / 217.172.247.* / 2008-10-18 01:09

mówi tak, jakby chodziło o przesoloną zupę, to chyba nie całkiem zdaje sobie sprawę, że właśnie zaczął się okres dwuletniej przedwyborczej paranoi, o jakiej największym wariatom się nie śniło.

Głupa gra Płaskoń i to nie pierwszy raz. Chłop[ie, ty ta paranoję zacząłeś dokładnie dwa tygodnie po wygranej PO w wyborach parlamentarnych i pławisz sie w tym łajnie w najlepsze już ponad rok!!!
Czas płynie / 83.29.41.* / 2008-10-17 23:29
Przy całej tej aferze z samolotami, to mi się marzy spokój jaki panował gdy Kaczyński był premierem. Nie było żadnych konfliktów pomiędzy premierem i prezydentem.
Tylko media szalały.
Ich mocodawcy, grube ryby, agenci czuli się bardzo nieswojo.
To był dobry czas. Poczekamy.
ONE2onek / 83.10.225.* / 2008-10-17 22:02
Całe PO ma nas w dupie. Powiedzą wszystko i zrobia wszystko by tylko być przy korycie i kręcić te swoje lody. Jeśli jeszcze tego nie widzisz to albo jesteś "my dziennikarz" albo masz coś na sumieniu czego się wstydzisz i chcesz to ukryć - a może znasz jeszcze trzecią możliwość?
stefan101 / 85.128.51.* / 2008-10-17 21:01
Głównym psujem i intrygantem nadal pozostaje Jarosław K.
Nadal, zza politycznego grobu robi to co potrafi najlepiej - czyli jątrzyć, knuć, przeszkadzać i niszczyć.
Lech tylko wykonuje jego rozkazy - co pokazał całemu światu na poprzednim szczycie, kiedy Jarek instruował go przez telefon co ma w danej chwili mówić.

Nie byłoby tego całego smrodu, gdyby nie chore ambicje, zapyziała i zakompleksiona natura Kaczyńskich, gdyby nie banda idiotów-przydupasów w ich otoczeniu, prześcigających się w wymyślaniu coraz to nowych przeszkód dla poprawnego rządzenia krajem.

jarek niech sobie knuje razem z Bielanem i Kamińskim - ale prezydent, gdyby miał odrobinę honoru i godności, nie dałby się wciągnąć w te rynsztokowe zagrywki.

Nie chodziło bynajmniej o udział w szczycie - bo nawet na części o Gruzji prezia nie było.
Chodziło WYŁĄCZNIE o prowokację i zmuszenie Tuska do agresywnych zachowań.
I to się mafii Kaczyńskich udało.
Niestety...
Howard Webb / 2008-10-17 21:09 / Bywalec forum
racja Stefan, KaczYńscy wykazują skrajne zakompleksienie, na pytanie czy prezydent jest zdrowy do dzisiejszego dnia nie mamy odp, oto jak prezio ma nas wszystkich w d pie
prawiezaratustra / 2008-10-19 15:53 / _
Obywatel demokratycznego kraju, który żąda dostępu do diagnoz lekarskich urzędującego prezydenta kraju (którego kilkanaście miesięcy wcześniej wybrał), sam powinien pomyśleć o stanie swojego zdrowiu.
Ech, gdzie te czasy gdy chamowi zadającego ordynarne pytania waliło się po prostu po pysku?
Howard Webb / 2008-10-19 22:18 / Bywalec forum
kto pyta nie błądzi jest w głupocie kto sądzi
ZQW / 83.9.138.* / 2008-10-17 19:24
Albo organizatorzy szczytu zaprosili Pana Prezydenta Kaczyńskiego na szczyt ( a ten przypadek nie miał miejsca ) , albo go nie zapraszali.
Jeżeli nie zapraszali , to niech ma pretensje do organizatorów , a nie do Tuska.
Obawiam się , że nasz Pan Prezydent , jak się go nie powstrzyma gotów jest pojechać niezapraszany np. na szczyt G-8 ( a co ? swoją obecnością "udowodni" że Polska też jest potęgą równą Stanom lub Japonii ) lub narobi jakiegoś innego obciachu.
Bernard+ / 83.22.94.* / 2008-10-17 18:55
Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej
"Art.130. Prezydent Rzeczypospolitej obejmuje urząd po
złożeniu wobec Zgromadzenia Narodowego następującej
przysięgi:
"Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta
Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam
wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie
godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a
dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze
najwyższym nakazem" "Tak mi dopomóż Bóg"

Polaku zanim wyrazisz swój pogląd w sprawie obecnych konfliktów prawnych pomiędzy Prezydentem i Premierem, porównaj słowa przysięgi z zachowaniem prezydenta i premiera wobec innych organów konstytucyjnych R.P.
Przeczytaj również sobie ponownie o Twoich konstytucyjnych prawach, które mogą Ci zostać odebrane, jeżeli nie będzie nikt pilnował, aby Konstytucja była w Polsce przestrzegana. Bowiem Konstytucję można wolą większości zmienić, ale nie wolno jej postanowień łamać.


Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej
Art. 151 "Prezes Rady Ministrów, wiceprezesi Rady Ministrów i ministrowie składają wobec Prezydenta Rzeczypospolitej następującą przysięgę:
"obejmując urząd Prezesa rady Ministrów (wiceprezesa Rady Ministrów, ministra), uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem" "Tak mi dopomóż Bóg"
Howard Webb / 2008-10-17 16:01 / Bywalec forum
słowa naszego bohatera narodowego są bardzo precyzyjne: Kaczyńscy mogą istnieć tylko przez negowania i przeszkadzanie innym, bez tego zginą i przepadną, w następnych wyborach na prezydenta największą szansę ma ten trzeci bo Tusk z Kaczyńskim sami się wzajemnie eliminują. ja stawiam na prezydenta wrocławia i powinien on już teraz się lepiej reklamować
prawiezaratustra / 2008-10-19 15:56 / _
Wyborcy wiedza lepiej. To oni dali sławę temuż bohaterowi, oni też mogą go zniesławić.
ciekawe glosowanie / 83.29.52.* / 2008-10-17 13:21
Towarzysz Wiesław zlikwidował Święto Trzech Króli.
Posłowie chcieli przywrócić to święto, ale Donald zabronił im głosować według własnego sumienia.
Ciekawe, bo 10 posłów PO zerwało (a 30 nie przyszło na głosowanie) dyscyplinę i głosowali za przywróceniem święta. Czy PO się sypie? Czy Donald wywali tych 10 z klubu na zbity pysk?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy