Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Czarny humor ojca Rydzyka

Płaskoń: Czarny humor ojca Rydzyka

Money.pl / 2009-07-17 09:11
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Czarny humor ojca Rydzyka.
Wyświetlaj:
jotka1 / 78.31.91.* / 2009-07-20 09:59
czarny z czarnym żartują?
Kukariusz / 83.5.193.* / 2009-07-17 22:23
Wydaje się iż TV Trwam jest najchętniej ogladaną telewizją w Polsce , sumiennosc z jaka P.Płaskoń i inni komentatorzy ogladają i komentują TV trwam zadziwia.Tak trzymać Panie Płaskoń , jeszcze parę tygodni i moze zacznie Pan gadać jak człowiek.
mruk / 2009-07-17 18:24 / Bywalec forum
Zupełne nieporozumienie.
Każdy antysemita chwali się znajomością z tzw. dobrym Żydem, i jak widać widać każdy Święty Mąż należący do białego Herrenvolku ma swojego asfalta.
Dziwię się trochę Murzynowi. Masochista? Może ćwiczy się w pokorze? Może świętym chce zostać i liczy, że nieco łaski na niego przejdzie ze Świętego Rydzyka?

Nie rozumiem jednak, co to Palikota obchodzi. Zająłby się podatkami holdingu należącego do Świętego Polaka. Jakby Rydzykowi Urząd Skarbowy zajął Maybacha i parę Mercedesów S-Klasse , toby była sensacja!
Czarny białas / 85.219.130.* / 2009-07-17 23:00
Przecież Rydzykowi daleko do żółtego blondyna - jest czarny (tak jak ja - ma ciemne włosy) - czyli: murzyn ! Pewnie miał przykre doświadczenia z dzieciństwa i chciał to skompensować. Niemcy na pewno by go nie zabrali ze sobą na swój "Drang nach Osten" - kiedy chcieli wrócić skąd przyszli: do Pekinu.
niewierzący ateusz / 83.22.133.* / 2009-07-17 19:54
no właśnie skoro zainteresowany afrykańczyk urażonym się nie poczuł to w czem problem? a twoje mruku dowcipne domniemania na temat seksualnych upodobań i cwiczeń duchowych kolegi z czarnego lądu,są mniej więcej na tym samym poziomie co dowcipuszki rydzyka,
ale to strzegół
osobiście bardziej mnie interesują złośliwości POd adresem POmysłowego Dobromira znanego też POd imieniem POsła chlebowskiego,który to zabłysnął był POmysłem POdatkowym, i w zasadzie w celu napisania złośliwego komentarza o POdatkowym POmyśle POmysłowego Dobromira tu wszedłem, wprawdzie Premier zdementował już POmysła,ale wkutwia mnie,że tego typu POmysła POmysłowy POseł w ogóle POmyślał w swej WIELKIEJ MĄDREJ GŁOWIE, no więc do rzeczy czyli złośliwości

dementi Premiera świadczy o skuteczności modlitw w intencji niewielkiego wzrostu POdatków,
tak więc mam proPOzycję taką,by czołowych POlityków POtraktowac jak świętych, i ułożyc litanię do POmysłowego POsła w intencji zaniechania przez POsła myślenia o kwestiach POdatkowych, co miłe panie i szanowni panowie na to? POmodlimy się do POmysłowego POsła by zaniechał myślenia i dał odPOcząc swej WIELKIEJ MĄDREJ GŁOWIE?

jedna chętna do modlitwy i linanię ułożę
mruk / 2009-07-17 21:36 / Bywalec forum
Jak cy ci tu merytorycznie odpowiedzeć? Myślę, że najlepiej na twoim poziomie umysłowym (to "blogasek misi nudlisi"):

"Bankiecik się udał znakomicie. No i Bankiet sam w sobie też no wiecie... No jak w niebie normalnie, c'nie? Sztuka w teatrze też była niczego sobie o jakims małżeństwie, co to się strasznie kłóciło no ale happy endzik na końcu był... I ja tak myślę wiecie, czy by z tym moim Jareczkiem jakoś się tak bliżej nie związać może... NO sama nie wiem. Co myślicie? Ale na dobry początek, tośmy wymyślili, żeby razem studio tipsików otworzyć. Ja bym to nazwała "Marlena TipStudio", ale Jareczek mówi, że zbyt pretensjonalnie... No to myślę se o bosh, teraz to już nie wiem. I co wy na to? Juz widzę te komentarze... To buziaczki papa :* :* Bo dzisiaj to do kina idziemy. Ale on mnie ukulturalnia ten mój Bankiecik. Premiera jakiegoś filmu akcji o jakimś agencie z Anglii... Znowu ta Anglia... Wraca do mnie jak bumerang... A miałam już o Ahmedzie nie myśleć."
niewierzący ateusz / 83.22.133.* / 2009-07-18 00:26
no papatrz mruk można cię jednak czegoś nauczyc, ordynarnych wyzwisk przestałeś używac,zamiast tego coś o teatrze POpróbowałeś napisac,ortów już się nie czepiasz jak pijany płota, o wykształceniu też przestałeś przynudzac,jeszcze tylko ten poziom umysłowy,ale nie można wymagac wszystkiego od razu, sądzę że jeszcze trochę i tego też się oduczysz,no w każdym bądź razie gratuluję POstepów
mruk / 2009-07-18 02:51 / Bywalec forum
Kotuś, ja cie nie wyzywam.
Po prostu piszę ci jaki jesteś.

Dawniej każdy matoł taki jak ty wiedział, że jest matołem, uświadamiali mu to w szkole nauczyciele zwykle od pierwszej klasy.
Teraz, w dobie politycznej poprawności matołom takim jak ty wydaje się, że są mądrzy i inteligentni. Tylko dlatego, że w szkole mówiono wam, że jesteście "inteligentni inaczej". A wy naiwnie bierzecie to dosłownie.

Zauważyłeś może, że choć tematycznie tekst "misi nudlisi" jest równie durny jak wszystkie twoje, to jednak panienka owa język polski opanowała nieporównanie lepiej od ciebie?
niewierzący ateusz / 83.22.133.* / 2009-07-18 10:24
no POpatrz mruk POmyliłem się,ty jednak jesteś niewyuczalny,albo metody nie takie, domyślasz się jakie naleałoby zastosowac gdy łagona perswazja i drwina okazują się niewystarczające? masz POmysła co by na ciebie POdziałało? bo ja szczrze mówiąc nie wiem co POcząc z takim chamskim prostakiem jak ty

pozwolę sobie zadac osobiste pytanie, czy ty mruku jesteś emerytowanym belfrem? te twoje ciągłe odniesienia do szkoły i nauki są tak nużące,ponadto belfrostwo tłumaczyłoby te ciągłe wyzwiska i twoje rojenia o zniżaniu się poziomu

ps.czuwasz na necie niczym ORMO, odPOwiadac o trzeciej w nocy.jakiś 12 godzinny dużur miałeś czy co?
ołojoj / 213.158.199.* / 2009-07-17 23:50
dzień świra, czy co
xxons / 188.33.22.* / 2009-07-17 16:52
Tak, tak, kretyni całego świata mówią o Obamie, że jest czarny, tylko że ja widzę tam Mulata. Przydała się komunistyczna podstawówka i podręcznik do geografii dla klasy szóstej.
JARZĘBIACZEK / 79.188.238.* / 2009-07-17 13:43
to już wiemy kto pozyczał palikotowi w rajach podatkowych ?

Olejnik nie jest ciekawa, nie chce zrobić programu z Grasiem i Sawicką ?

to są własnie dywanowe zamieciny platformy,'
tykalni i nietykalni !
Pilsener / 2009-07-17 10:42 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Mieszkając w tym kraju musisz godzić się na dominującą rolę partii i kościoła w życiu i płacić na czerwonych i czarnych spory haracz, do demokracji i państwa prawa jeszcze dużo brakuje.
prawiezaratralalala / 79.189.106.* / 2009-07-17 11:38
wolne miejsce zostanie immidiately wypełnione przez ...
na kogo stawiasz?
certyfikat lojalności / 79.188.238.* / 2009-07-17 11:34
W jednej z warszawskich restauracji CBA zatrzymało znanego działacza "Solidarności", Jana K. oraz Magdalenę D. Jan K., pierwszy przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych w latach 80., jest podejrzewany o korupcję
Jan K. i Magdalena D. zostali zatrzymani we wtorek, 14 lipca, kilka minut po tym, jak Jan K. przyjął łapówkę w wysokości 250 tys. zł od inwestora, których chciał nabyć atrakcyjną działkę przy ul. Bagatela w Warszawie. Działka ta jest własnością Kancelarii Premiera RP, a pozostaje w dyspozycji wojewody mazowieckiego, Jacka Kozłowskiego z Platformy Obywatelskiej. Nieruchomość, której dotyczyła sprawa, jest obecnie użytkowana przez Centralne Biuro Antykorupcyjne
Jan K. jest podejrzewany o to, że powołując się na rzekome wpływy u wojewody mazowieckiego, Jacka Kozłowskiego, obiecywał inwestorowi, że "załatwi" mu zakup tej działki, za co wyłudził od niego 250 tys. zł. Łączna wysokość korzyści majątkowej, jaką Jan K. wraz z towarzyszką miał otrzymać w zamian za umożliwienie zakupu nieruchomości miała wynieść 500 tysięcy złotych.
W lutym 2008 roku "Gazeta Wyborcza" w poświęconym Janowi K. artykule sugerowała, że działacz ma zostać doradcą Platformy Obywatelskiej ds. rolnictwa. Informację o tym, że Jan K. mógłby wejść w skład zespołu doradców premiera, kierowanego przez Michała Boniego, przekazał przewodniczący klubu parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski, który zachwalał działacza słowami:
"To wielki człowiek, jest dla niego miejsce w PO".
Pilsener / 2009-07-18 22:42 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Tak samo jest w każdej partii - wg statystyk tylko co 8-my człowiek jest uczciwy (czyli taki, co jak może wziąć bez ryzyka to nie weźmie) i tacy ludzie zostają pewnie wolontariuszami w jakiś monarach albo klepią biedę, nigdy nie popierałem żadnej partii, za to neguję cały system partyjny i ordynację wyborczą jako niedemokratyczną i szkodliwą dla kraju, chcę popierać ludzi a nie partie.

Najgorsze w tym jest to, że system partyjny trafia na niezwykle obfitą pożywkę w postaci kraju słabo zdemokratyzowanego i z będącą w powijakach wolnością gospodarczą - stwarza to nieograniczone wręcz możliwości nadużyć, w takim systemie partyjne szychy się czują jak ryby w wodzie.
FDD / 87.115.80.* / 2009-07-17 10:34
BO POLSKA TO REPUBLIKA BANANOWA GDZIE NIE MA ROWNOSCI WOBC PRAWA.NIKT NIGDY NIE WSADZI RYDZYKA DO WIEZIENIA I NIGY PRZED SADEM NIE STANIE.BO CZARNA MAFIA W POLSCE JEST POZA PRAWEM!!
TadF / 72.104.194.* / 2009-07-17 23:05
Niestety - masz racje........
Junosza / 79.185.222.* / 2009-07-17 18:04
Ludzie, kolego FDD, za co mamy Rydzyka wsadzać do więzienia? To wszyscy powinniśmy siedzieć, bo nie znam osoby która by nie opowiadała mniej lub bardziej niecenzuralnych dowcipów. Cała ta pruderia, Rydzyk to, Sikorski tamto, to jest jedna wielka obłudna. W komentarzach zamieszczonych pod tekstem Płaskonia jest ogromna dawka nietolerancji, niechęci, nienawiści jednych do drugich. I to jest przykre. Jak daleko odeszliśmy od myślenia wspólnotowego, solidarnego łączenia się we wspólnym interesie...
zalamany / 94.75.108.* / 2009-07-18 00:18
Nie wiesz za co Rydzyk miałby trafić za kraty????? Pokaż mi kogoś innego kto może okraść w biały dzień i nawet nie w białych rękawicach tylu ludzi. Nakraść "mienia państwowego" w opór i na oczach wszystkich i nawet szanowny pan przydent opluty przez Rydzyka publicznie... Rydzykowi nie fiknie. Pozwala sobie na obelgi i jawne zniewagi za co krótki ale zadziorny Kaczor udusiłby każdego innego gołymi rękami. Boi się tego mafiozy i PIS i PO i chyba wszyscy na górze. Nawet kuria i cały episkopat , wszyscy biskupi i góra kocielna. Jak w średnoiwieczu! Niby wszyscy wiedzą , ze gość jedzie na najniższych instynktach i ciemnogrodzie, wykorzystuje ludzi i ich naiwność i łatwowierność. Ale kto przyzna to publicznie? Rydzyk musi mieć jakiegoś haka na wszystkich dookoła. Na dodatek prowadzi parafaszystowskie kazania i posługuje się takąż rozgłośnią radiową i NIC nikt mu nie zrobi. Czasem go pokrytykują a co bardziej łasi głównie PISowcy stwierdzają , że to niewinne "dowcipaski" albo, że to deszcz a nie plucie. To, że setki jak nie tysiące skrajnych mocherów jest gotowych w imię swego Ojca Dyrektora pójść i mordować wszystkich dookoła to nic przecież wielkiego. Czyż takiej poityki nie prowadził niejaki Stalin? A może Chruszczow? Nikt nie odważy się tknąć jego rozgłośni i jego choćby zarządził kolejną wyprawę krzyżową.

Mówiłeś coś o nietolerancji? Ja pier....ę i ty twierdzisz , że to ktoś jest nietolerancyny wobec tego rasisty i skrajnie nietolerancyjnego faceta? Szczyt hipokryzji. Gość murzyna nazywa " nieumytym" , prezydentową wyzwał od "czarnych piękności" i ty mówisz o tolerancji.
issael / 188.33.99.* / 2009-07-18 13:44

To, że setki jak nie tysiące
skrajnych mocherów jest gotowych w imię swego Ojca
Dyrektora pójść i mordować wszystkich dookoła to nic
przecież wielkiego.


Co to jest ? Czy to czasami nie demagogia?

Co takiego zrobił Rydzyk ze wzbudza , u niektórych takie emocje?
Czy to ze ma 'konkurencyjny" kanał propagandowy?
Czy to ze, jego media nie podlegaja, władzy tych którzy "maja władzę"?

Ciekawi mnie, czy zucajacy pomówienia takie jak to uczynił załamany, wysłuchali przez jakiś czas Radia naryja? albo TV Trwam?

Moge powiedzieć ze, czasami odnosze wrazenie , ze nawierniejszymi słuchaczami i ogladaczami mediów Rydzyka sa jego najwieksi przeciwnicy, jak cos znajdą , raz na kwartał, to potem nagłasniaja to przez nastepne pół roku, robią darmowa reklame mediom Redemprorysty.
Nie przesadzam, raz na kwartał, ci którzy zadali sobie trudu aby posłuchac i poogladac media redemptorystów, sami zobaczyli, ze mniej wiecej co taki ores czasu, jest jakaś "afera" z o.Rydzykiem w tle.
Mniejsza o tych pilnujacych, wpadek u Rydzyka, jest jeszcze cały tabun tzw pozytecznych idiotów ( to taka odmiana mocherów tyle ze z odcieniem anty), którzy łykaja wszystko, i potem poiwielają te czyjes przekonania i fobie.

Jeszcze jedno, czy załamany zastanowił sie nad tym co pisał? Jak sobie wyobraza te krwiozercze babcie i krwiozerczych dziadków? Czy zdaniem załamany-ego, ciepły (czesto ładny i gustowny) beret mocherowy ma tak złowieszcze własciwosci?
zalamany / 94.75.108.* / 2009-07-18 00:47
ps.

Faktycznie w naszym kraju ale nie tylko w naszym, winny w sensie prawa jest ten co złamał przepisy i udowodi mu prokurator owe złamanie przepisów. Zatem kraść można tylko w zgodzie z przepismi??? A może tylko nie dac się złapać? Albo mieć takie plecy aby sąd stwierdził , ze w tym przypadku to nie kradzież?

Czy w Polsce prowadzenie sekty jest legalne?

Sekty antysemickiej, antyludzkiej, rasistowskiej i pośrednio namawiającej do agresji. Czy to jest legalne?

Czy pozyskiwanie w ramach sekty czy jak to zwał majątków od ludzi jest legalne? Zapewniam, że nie!

Czy przejmowanie przez tego typu formacje religijne nieruchomości publicznych jest legalne?

Czy to kradzież?

Czy uzbieranie takiego majątku jako formacja religijna jest legalne? Nieruchomości, auta, firmy...

Jednego za to skażą na dożywocie a inny będzie świętym :-)

Kradzież? Może to złe słowo :-)

Oby Bóg i Sąd Ostateczny istniał ...
TadF / 72.104.194.* / 2009-07-17 23:10
Na pewno powodow by sie znalazlo wiele ,ale "Mocherowe Berety" sa slepe i gluche, a moze po prostu ....to zwykla ludzka glupota..... Lepiej niech oddaja emerytury Rydzykowi to moze dokupi jakies nowe autko.....
furmanka / 79.188.238.* / 2009-07-17 10:31
kolejny z cyklu notatek mający wywołac podziały.
Opisuj sukcesy tuskowej drużyny, tu sie UBAWIMY po pachy !

po drodze zgubiliście tyle dat, była rocznica rządów, było 500 dni, było 20 miesiecy itd gdyby to kto inny rządził to media służbowe rozpisywały by się bez miary i jątrzyły. A teraz cisza i zachwyt.
wujo Moshe / 212.160.183.* / 2009-07-17 09:54
Artykuł na poziomie propagandy III Rzeszy albo "trybuny" :) O. Rydzyk normalnie odpowiada przed prawem, jak każdy inny obywatel - problem jest z tym, że nie złamał żadnego przepisy, a ci garbatonosi, którzy tak na niego psioczą, nie mogą po prostu mu nic zarzucić :-) Nie wiem, jak zareagował ów murzyn, bo jeśli O. Rydzyk powiedział to serdecznie i z dowcipem, to świadczy to tylko o jego klasie - i zawiści krytykujących go czosnków
TadF / 72.104.194.* / 2009-07-17 23:13
Nie da sie ukryc, ze O. Rydzyk klase posiada.... widac to po tym jak mieszka i czym jezdzi.... za wasze pieniadze idioci!
issael / 91.199.246.* / 2009-07-17 16:03
Nawet ja niepolak, wiem co to jest zart, tym bardziej zart serdeczny, wynikły z sytuacji,
Bywa czasami ze zart jest niesmaczny, nawet jezeli jest serdeczny.
Nie bede oceniał, czy zart o. Rydzyka jest z kalsa czy bez klasy, ale bez watpienia (przynajmniej dla mnie) był to zart, przynajmniej w mniemaniu o.Rydzyka i jego zwollenników.

Natomiast nie jest z kalsa , robienie takich zazutów o Rydzykowi, przez ludzi którzy podobno maja klasę, sa na światowym poziomie , a nie rozpoznaja zartu. Albo raczej rozpoznaja, tylko z premedytacja udaja dgłupka i czuja sie za kogos obrazeni.
Samo podanie tego zdarzenia do praokuratury, powinno byc zapisane w księdze rekordów, jako spadek klasy u człowieka z klasą.
Nadmieniam ze nie jestem fanem o Rydzyka, nie dzę Go taz zyczliwoscią, staram się tylko patrzec w miare obiektywnie na Polską zeczywistośc.
A polska rzeczywistośc , bardzo czesto jest bez "klasy" własnie.
issael / 91.199.246.* / 2009-07-17 16:04
ups
sorry, wpis miał byc pod wypowiedzią jadwiga_mzm.

jeszcze raz sorry :)
wujo Moshe / 212.160.183.* / 2009-07-17 18:19
Spoko, wiemy, o co chodzi, a twoja wypowiedź jest wartościowa, więc jest wyżej, niż wypowiedź "jadwigi_mzm" :-)
jadwiga_mzm / 41.220.207.* / 2009-07-17 14:09
Chcialabym sie dowiedziec, gdzie jest ta klasa? On wyraznie mial na mysli kolor skory tego misjonarza i sugerowal, ze czarny kolor to wynik braku higieny. Ciekawe, czy bylby taki zadowolony, gdyby ktos za kazdym razem, jak widzi o.Rydzyka wolal, ze znow zapomnial sie otrzepac po wyjsciu z mlyna i ma pelno maki na sobie...
wujo Moshe / 212.160.183.* / 2009-07-17 16:00
Z klasą zażartował sobie z czyjejś odmienności... Tylko niedoobrzezany czosnek mógł nie zrozumieć tego żartu, bo na codzień potrafi "żartować" tylko wmawiając jakiemuś duchownemu grzeszki swojego ojca :]
plastikowe PO / 79.188.238.* / 2009-07-17 09:31
Palikot wzorzec standardów etycznych- ochyda !
złap swojego lateksowego kumpla i wyluzuj człowieku.
Exe Lencja / 83.31.189.* / 2009-07-17 09:29
Dziwne poczucie krzywdy i współczucia ma ten pajac z Lublina, wymachujący sztucznym penisem, chadzający po telewizjach ze świńskim ryjem, nazywający publicznie prezydenta pijakiem itp. Ciekawe, czy pozwoliłby sobie na obrażanie Kaczyńskiego gdyby ten miał czarną skórę?
A jeśli chodzi i Sikorskiego i Rydzyka, to obaj są siebie warci. Mam tylko wrażenie, że Rydzyk przebija Radka "Rozdęte Ego" inteligencją, tylko angielskiego nie zna (a może zna, tylko słabo?)
KAP / 2009-07-17 09:11 / Tysiącznik na forum
Rydzyk absolutnie jest poza prawem. Nie musi przepraszac, moze wyswietlac reklame w czasie misji, nie musi wykonywac wyroków i moze puszczac zntysemickie kawalki. Niestety jest to tylko przejaskrawiona forma podstawowej aktywnosci kosciola w tym kraju: posady, majatki , ksenofobia i wlasny interes. zdaje sie ze na nastepne wyrzucenie przekupniów ze swiatyni przyjdzie nam jeszzcze nieco poczekac.
równowaga bierna / 79.188.238.* / 2009-07-17 10:28
poza prawem jest Sawicka, cała Polska widziła jak brała łapówkę i słyszeliśmy co mówi :

KAPie w swoim gronie masz wielu większych od ojca Tadeusza.
socjalizm rządzi wszędzie / 88.199.162.* / 2009-07-17 10:00
natomiast Palikot jest OK - zaje-fajny kolo, małpki wali w centrum miasta przed kamerami ale to prezydenta oskarża o pijaństwo. (tylko że nie właściwego prezydenta)

Najnowsze wpisy