Forum Polityka, aktualnościKraj

Płaskoń: Dlaczego prezydent Dutkiewicz nie chadza w bikini?

Płaskoń: Dlaczego prezydent Dutkiewicz nie chadza w bikini?

Wyświetlaj:
keram11 / 89.79.76.* / 2010-12-04 02:37
Drogi Panie Płaskoń czytam Pańskie wypowiedzi to nasuwa mi się jedno maleńkie pytanie, mianowicie: "jakim cudem człowiek jak Pan pisze na forum które szczyci się taką renomą w kraju..." tendencyjny, bez obycia w świecie marketingu, zawistny oraz dziobiący byka w oko zastruganym ołówkiem" to jedyne pozytywne(...) przymiotniki i stwierdzenia jakie mi przychodzą do głowy, po Pańskich dzisiejszych dwóch wypowiedziach
scorpion1 / 195.74.79.* / 2010-11-12 21:58
No red. Plaskuń skoro Dutkieweicz ma takie chody w sądzie to może zaproponować żeby Tobie red. Plaskuń założył proces za stwierdzenie z 02-2007 pt "Prezydent Wrocławaia Dutkiewicz reprezentuje szeroki front wyborców od........ po zabójców Popiełuszki" Do tej pory nie stać Cię było na przeprosiny. Może to to jest sposób na takich jak TY....?
jack2 / 178.252.24.* / 2010-11-12 23:12
Czy trole w ogóle nie śpią?
jan kowalski / 2010-11-12 18:31 / Tysiącznik na forum
ale chamstwo ma krótkie nóżki:

http://www.rp.pl/artykul/563116_Dutkiewicz-wygral-proces-z-PO.html
stary_niewyksztalcony_ze_wsi / 77.254.151.* / 2010-11-12 16:59
jw
man13 / 2010-11-12 14:09 / Tysiącznik na forum
Bo nie podoba się to Kaczyńskiemu. W tej kampanii Dutkiewicz gra pierwsze skrzypce Jarka, Zbysia i Jacka jako kandydat PiSuariatu.
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-11-12 18:24
"Sąd Okręgowy we Wrocławiu nakazał PO sprostować nieprawdziwą informację z ogłoszenia wyborczego, w którym padło sformułowanie, że "głosując na Rafała Dutkiewicza (...) oddajesz władzę w ręce PiS". PO ma też wpłacić 10 tys. zł na cele charytatywne. "
Znow oczywiscie zaliczasz bana tym razem za błazenadę-nie karmic trolla. Tylko dlaczego do wafla leniu sam sie nie zbanujesz a ja muszę to robic za ciebie?.
niewierzący ateusz / 83.21.254.* / 2010-11-12 13:43
nie muszą się zastanawiać kogo wybrać w przyszłą niedzielę, nie muszą się zastanawiać czy nowo wybrani radni nie podwyższą im tzw podatków lokalnych, bo właśnie z okazji święta narodowego otrzymali w prezencie od włodarzy miasta maksymalne możliwe stawki podatków, jak ja im zazdroszczę, bo muszę kombinować na kogo by tu zagłosować,bym sobie potem w brodę nie pluł, jak mi radni podatki zwiększą , a warszawiacy mają już problem z głowy

"Warszawscy radni na ostatniej sesji Rady Miasta przed wyborami uchwalili kolejną podwyżkę podatków.

9 listopada przegłosowano wzrost podatku od nieruchomości oraz środków transportu - czytamy na stronie NCzas.com. Tym samym stołeczni podatnicy zostali obłożeni maksymalnymi dopuszczalnymi przez ministra finansów stawkami daniny! "

KURDE JAK HA WAM ZAZDROSZCZĘ !!
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-11-12 10:23
Po co założył ów c*** stringi na głupi łeb?
Bo był pewien, że będzie oral, który wykona swojemu pryncypałowi.
M/S-wroc-GAJ / 78.8.145.* / 2010-11-12 08:08
i KŁAMCÓW Z PO! to zdrojewski był przez 2 kadencje prezydentem i zostawił p. R. Dutkiewiczowi Wrocław ZAPYZIAŁY! Jedyne co dobrego po sobie zostawił zdrojewski to ... fontanna na rynku - a jakie po nim zostały ulice, place , komunikacja, inwestycje ... ? A przecież z zazdrości PO wciąż rzucała i rzuca kłody pod nogi obecnym władzom Wrocławia - omal nie przepadły dotacje unijne na renowację Hali Stulecia, robili trudności z przetargiem na budowę mostów, stadionu, ...! To P. Dutkiewicz wprowadził Wrocław do I-ligi miast UE!
Najlepiej o tym opowiada dzisiaj kandydat PO na prezydenta piechota mówiąc, że będzie współpracować z rządem, bo obecne władze tego nie czynią (a może rząd tego nie czyni!). Resume: uwarzajcie na chamów z PO!
Wro-nka / 192.193.245.* / 2010-11-12 16:39
Piechota swego czasu rozsławił się tym,że chciał zamykać wszystkie żłobki, to juz najlepiej świadczy o jego cudownych pomysłach

Najnowsze wpisy