Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Dorn odnalazł zgubione miliony

Płaskoń: Dorn odnalazł zgubione miliony

Money.pl / 2007-11-23 10:26
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Dorn odnalazł zgubione miliony.
Wyświetlaj:
waz(usa) / 64.21.101.* / 2007-11-26 19:54
Zapluty karzel reakcji, byly marszalek sejmu w pol do czwartej RP, Ludwig Durn, arogant i cham. Czort z nim!
na POhybel michnikowszczyźnie płaskoniowatej / 83.143.40.* / 2007-11-24 23:51
dziwne żenująca amebo, że Tusk dostał premię za wyp...lenie na zbity pysk niewygodnego Rokitę i jego kilku stronników z frakcji konserwatywnej PO.

Mam nadzieję, że Kaczyński w ten sam sposób pokaże Zalewskiemu czerwoną kartkę, a żółtą Ujazdowskiemu i Dornowi - a wtedy z pewnością otrzyma tę samą premię za bycie twardym a nie miętkim co swego czasu Tusk.

A to, że takie farbowane Płaskonie leją krokodyle łzy martwiąc się o losy PiSu - jest najlepszą wskazówką, że nie ma innego wyjścia.
taka prawda / 83.143.40.* / 2007-11-25 00:02
"strach podchodzić zbyt blisko do telewizora."

PS: normalny człowiek oglądając TV zazwyczaj nie podchodzi do telewizora, i chyba tylko takie intelektualne ameby jak Płaskoń muszą przylgnąć ektodermą do ekranu, żeby cokolwiek z przekazu odebrać i ew. zrozumieć...

;-)))
czerwony _kapturek / 88.156.44.* / 2007-11-24 17:49
A ten dalej szceka na PiS zajmi sie wnukami bajki czytać!!!
halo leute / 2007-11-24 17:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wylewali na felietonowym forum kubły pomyj, zamiast przyjąć do wiadomości prognozę, którą Dorn przedstawia teraz jako spóźnioną diagnozę.

Bardzo przepraszam,ale ja i moi koledzy zawsze bylismy po Panskiej stronie.Nic sie nie zmienilo.Prosze robic swoje i nie zwracac uwagi
Condor11 / 83.13.81.* / 2007-11-25 22:34
Dorn odnalazł zgubione miliony a Plaskon dmucha polityczne balony! Ta twarzyczke tylko odziac w zielony mundurek i moze wystapic w TV.
DA-old / 195.225.71.* / 2007-11-23 23:14
Popełnia pan bład przyrównując Kaczyńskiego do Millera. Tak istotny, że dyskwalifikuje to pana jako felietonistę obiektywnego, a stawia w gronie medialnych naganiaczy. to odpowiednik kowboja. Tyle, ze nie od krów a od innego bydła....
MN3 / 79.186.33.* / 2007-11-24 10:36
Na czym polega błąd? Przeczytaj ostatni akapit.
Rebus(J) / 212.76.37.* / 2007-11-23 21:54
że muszę poprosić swojego informatyka, aby mi tak zaprogramował internet, aby mi się tylko na samych stronach z gołymi babami otwierał.
acomitam / 83.25.197.* / 2007-11-23 15:15
Red. Płaskoń w wysiłkach nie ustaje. W krytyce PiSu przebił nawet red. J. Żakowskiego, co wydawać by się mogło niemożliwe. Może jednak rozkazu nie odwołano, albo też gdzieś utknął na poczcie, wiadomo - Poczta Polska. Ponawiam więc apel do oficerów prowadzących: zlitujcie się i odwołajcie rozkaz. Niech red. Płaskoń zacznie pisać o czy innym, np. o przyrodzie lub o turystyce. Inaczej popadnie, o ile już nie popadł - odpukać w niemalowane - w jakieś choróbsko i PiSowe natręctwa będa dręczyły go do końca życia.
majorka9 / 89.77.92.* / 2007-11-23 20:47
ten biedny czlowiek nie dostal rozkazu wojna skonczona i tak jak to dzis insekt o japonczykach mowil walczy dalej i niech sobie walczy niedlugo zaatakuje sam siebie
MN3 / 79.186.33.* / 2007-11-24 10:29
Wcześniej bliźniaki sie poduszą. Kóltóra, ech.
~kazek / 2007-11-23 14:09 / Bywalec forum
Zastanawia mnie dlaczego Płaskoń pisze o Dornie.
Jest jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce - expose premiera i wartoby napisać czego oczekujemy, jakich zapowiedzi.
Chyba wiem... Płaskoń zdawał sobie sprawę, że będzie wielka kompromitacja. Zamiast premiera pojawił nam się nowy Fidel Castro. 3 godziny można mówić i może to być interesujące, ale tu były 3 godziny samych ogólników - żadnych konkretów. No może poza tym, że będą jednak prywatyzowane szpitale.
MN3 / 79.186.33.* / 2007-11-24 10:32
Ogólnie, jak to expose.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-11-23 12:14
Gdyby było tak jak pan pisze, to nie zawracałby pan sobie głowy pobitym przeciwnikiem ,no bo przecież leży na deskach prawda?Problem w tym że nie leży i to was boli, ale na siłę chcecie wmówić ludziom że już jest po herbacie .Powstaje obóz niepodległościowy i jesteście tak naprawdę przerażeni bo nie bardzo wiecie jak i gdzie.Tygrys się budzi panie Płaskoń.
"Nasz Naród jak lawa
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi"
wyyykszt / 213.158.196.* / 2007-11-23 13:47
Tygrys ?!? Raczej zdechły kot.....to są brednie z cyklu PiS ..a może i wcześniej o winie Żydów i cyklistów (uzupełnionych o PO)
sędzia dredd / 83.16.43.* / 2007-11-23 13:05
.....dlatego po 2 latach rządów tych nieudaczników świadomi Polacy podjęli taką a nie inną decyzję. Niestety honor wskazywałby aby się z tym pogodzić ale honor niestety jest obcy partii jednego jedynego słusznego i nieomylnego wodza!! Czy wy ludzie na prawde wierzycie w te brednie chorych braci??
Ja osobiście mam już dosyć tego pisowskiego układu!
Niestety jedno należy im oddać podzielili naród jak nikt inny wcześniej... może to was, zaślepionych wyznawców pis powinno zastanowić!
majorka9 / 89.77.92.* / 2007-11-23 20:51
biedni naiwni, nabrani mlodzi ludzie czy wiecie co bedzie jak kapna sie ze znowu ich nabrano i kto bedzie glosowal za dwa lata bo to tyle potrwa?????????
acomitam / 83.25.197.* / 2007-11-23 15:28
Oczywiście, podzielił. A np taki SLD to tylko łączył. Wszyscy, lub prawie wszyscy z podziwem i uznaniem patrzyli na działania i osiągnięcia tej partii wspieranej dzielnie przez ludowców. Co prawda byli tacy, którzy wypominali im PRL-owskie pochodzenie, zadawali niewygodne pytania dotyczące afer i udziału w nich SLD-owskich dygnitarzy, wskazywali na ciemne plamy w życiorysach działaczy itd. ale to był jątrzący, zaściankowy, chory z nienawiści margines, który wybitny historyk - mediewista Bronisław Geremek nazywał ciemnogrodem. Na całe szczęście świadomy elektorat przywrócił równowagę, tak wyglądaną przez Europę, a aszczególnie naszych niemieckich i rosyjskich przyjaciół, z Eriką Steinbach na czele i przewodniczącego Światowej Kongresu Żydów.
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-11-23 15:09
Nijaki SĘDZIA DRED wystąpił w roli nauczyciela honoru. Nic tak dobrze nie przekonuje jak dobry przykład. Czytając jego "pedagogiczny" tekst, mam jednak duże wątpliwości, czy jest to budujący przykład człowieka honorowego. No chyba, że słowo HONOR teraz znaczy co innego niż za czasów mojej młodości. Jeśli tak to uprzejmie przepraszam. Pewno jestem nieświeży.
absurd / 83.11.43.* / 2007-11-23 14:03
to wszystko ładnie .. tylko dwa lata temu dokładnie tak samo obrazała sie PO obrazona na wynik wyborczy. I nie pogodziła sie z tym dokładnie tak samo jak nie godzi sie PiS.
Polacy mieli nadzieje ze elity potrafią współdziałac dla dobra kraju. Skoro nie .. to PiS miało swoją szanse .. fakt opluwane bardzo było czy słusznie czy niesłusznie .. sami wiecie jęzeli nie jestescie zkłamani to wiecie .
Teraz szanse ma PO .. a czy szanse ta wykożysta czy nie to zobaczymy .
I jeszcze jedno gdyby PiS nie zniecheciło sie do obrazonego na zeczywistosć PO i konsekwentnie wyciagało rekę do zgody nie zwazajac na obelgi .. to zakładam rządziłoby dalej ...
Mam nadzieję ze PO nie zniechęci sie tym że teraz obrazony jest PiS .. i z uporem i wytrwałościa i cierpliwoscia i łagodnoscia .. bedzie dazyć do porozumienia i współpracy .
Znajdą w tym uznanie polaków .. a co wazne zyska na tym kraj .. a tego powinniśmy sobie zyczyc najbardziej
maa / 2007-11-23 14:30 / Tysiącznik na forum
Człowieku, nie bredź.
PO dwa lata temu nie tyle obraziła się, ile wiedząc o bsesjach i bolszewiźmie Kaczyńskich nie chciała oddać im całkowitej kontroli nad służbami specjalnymi.
Dlaczego? O tym przekonał sie głupawy Lepper.

Teraz przyjemnie będzie patrzeć na wasz rozkład.
absurd / 83.11.43.* / 2007-11-23 14:51
jaka ładna odpowiedź na mój komentaz .. czatownik maa nie jest aby sympatykiem LiDu ,, że tak w oczy kole Go moje zyczenie .. pojednania i współpracy?????

Ta wypowiedż swiadczy o tym ze bedą i są siły/ludzie którym pojednanie i zgoda jest bardzo nie narekę .. którzy zawsze znajda dziurę w całym .. i zawsze beda szukać okazji aby poróznić i podzielic.
jest takie przysłowie polaków "gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta
przenosząc to na polityke
to jedynie LiDowi zalezałoby na tym aby PO i PiS nigdy nie znalazły porozumienia
Moim zdaniem .. najwazniejszy dla polaków powinien byc ich kraj .. i to wszystko co słuzy Jego rozwijowi ..
stad moje zyczenie aby było jak najwiecej zgody .. jak najwiecej .. a mam nadzieję bedzie to z porzytkiem dla wszystkich
maa / 2007-11-23 15:44 / Tysiącznik na forum
Dzieciaku,
przypisujesz mi coś nieprawdziwego, na tej podstawie wyciągasz fałszywe wnioski...
Naiwny, erystyczny chwyt.

A PiS ze swoimi odziedziczonymi po Tymińskim wyborcami niech znika tam, gdzie PZPR i im podobni.
absurd / 85.255.177.* / 2007-11-23 19:58
to przypisanie jest pod znakiem zapytania .. wystarczy uwaznie przeczytać moja wypowiedź.
niczego panu nie przypisuje poza tym co dostrzegam .. a dostrzegam wielka ochote na dowalanie PiSowi .. i duza niechęc do poprawienia stosunków miedzy zwolennikami tych dwóch ugrupowań.
To ładnie ze okreslił mnie pan mianem 'dzieciaku" w moim kraju nie jest to obraźliwe ba wrecz jest to miłe i zartobliwe wrecz przyjazne .. nie jestem pewien jak to jest w polskich realiach ale mam nadzieje ze to okreslenie jest pozytywnie odbierane.
pozdrowienia
absurd / 83.11.43.* / 2007-11-23 15:17
Bardzo przepraszam sympatyków LiDu za uogólnienie .. i posadzenie wszystkich o niechęc do porozumienia w kraju.
Przyznaję .. mam dobrego kolege w pracy zdecydowanego sympatyka LiDu który własnie tak ze mna rozmawia .. a przeciez nie mogę poglądów jednego człowieka przenosic na wszystkich.
Jeszcze raz przepraszam za to niesprawiedliwe uogólnienie.
xxxyyyzzz / 83.151.38.* / 2007-11-23 13:55
"Platforma uzyskała 52 procent głosów 18 i 19-latków. Jeszcze większe poparcie - 54,4 proc. - uzyskała wśród osób w wieku 20 do 24 lat."- to z archiwum money a propos świadomych Polaków.Wybacz ale bagaż doświadczeń życiowych a co za tym idzie politycznych u tych młodych ludzi jest niewielki żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie.Doświadczenia nie kupisz ,to trzeba odczuć w większości przypadków na własnej skórze przez całe życiu.Obiecano cud i dla tych młodych ludzi będzie to pierwsze doświadczenie które im uświadomi że cuda nie są domeną ludzi.Wyniki z zakładów karnych z litości przemilczę.A honor?Jak już życie doświadczy cię i przestaniesz wierzyć w cuda robione przez ludzi to wtedy zrozumiesz że cuda obiecuje tylko ktoś kto nie ma szacunku do ludzi a co za tym idzie honoru.
maa / 2007-11-23 14:26 / Tysiącznik na forum
Tu nie liczyło sie doświadczenie, lecz brak wykształcenia i skażenie bolszewizmem jakie występuje w Polsce u starszych ludzi.
Liczy się ich lęk przed szatanem LIBERALIZMU,
przed brakiem opieki zdrowotnej, przed zabraniem emerytur, rent. Liczył się typowy dla starszego wieku lęk przed zmianami.
Dlatego retoryka PiS tak przypominała wystąpienia retorykę komunistów i nazistów. Dlatego PiS mieszał prawo z moralnością i sprawiedliwością (robili to jedynie hitlerowcy i bolszewicy - z jakimi skutkami - wiadomo). Dlatego PiS niczego poza rozrywkami lustracyjnymi nie robił.
Co gorsza PiS zraził zupełnie wszystkie inne grupy.

Skutek? 5 mln od tych co głosowali wcześniej na Tymińskiego, LPR, Samoobronę, SLD i to wszystko. Demografia nie wróży wam sukcesu w przyszłości, sieroty po PRL powoli wymierają...

A teraz zaczną być ujawniane PiS-owskie afery jak z Piechą. Zapewne okaże się, że PiS lepszy od swoich poprzedników nie był. Opanował jedynie całkowicie prokuraturę i służby specjalne nie pozwalając im ujawniać swoich machlojek. Tak jak robiła to PZPR. Poczekajmy trochę...

Nie byłbym na waszym miejscu optymistą. PiS może podzielić los KPN-u, LPRu i UW i zniknąć. Myślę, że jego kosztem urosnąć może PSL, może partia Marka Jurka?

Pamiętajcie - nie liczy się to co wy, członkowie pisowskich jaczejek myślicie, liczy sie to, co myślą wyborcy. Kaczyńscy decydując się na wybory też myśleli, że będą rządzić jeszcze przynajmniej 4 lata...

PS
Litości, nie piszcie o honorze. Jeśli takie plugawce (dzięki za przypomnienie tego cokolwiek archaicznego epitetu) jak wy o nim piszą, to takim jak ja grozi śmierć wskutek pęknięcia ze śmiechu.
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-11-23 15:20
Przyjacielu - rąbnąłes tekst bez mała tak długi jak Tuska expoze. Wiele tam tęsknych pragnień typu
PiS może podzielić los KPN-u, LPRu i UW i zniknąć. Myślę, że jego kosztem urosnąć może PSL
Życzeniowe westchnienia - równie niedorzeczne jak oracje Twojego szefa nie zmienią rzeczywistości i jeśli o czymś świadczą, to wyłącznie o Twojej ignorancji. Bez wódtki tego nie razbierosz.
maa / 2007-11-23 15:50 / Tysiącznik na forum
Czas pokaże, kto miał rację.

Z serdecznym "spieprzaj dziadu"
maa
zomorodeksięznalazł! / 83.24.241.* / 2007-11-23 16:32
co zgubiłeś gdzieś szturmową pałę po pijaku, że na kacu myślisz komuś szkodę zrobić wywyijając plugawym jęzorem?
sumienie nie papieros / 79.186.162.* / 2007-11-23 17:09
Maa...to japońskie czy TW ?...a może cieszysz się, że już masz teraz znowu dostęp do kasy polaków??? Z tego co piszesz o tzw. ludziach starszych...to wynika, że ja mając 37 lat jestem staruchem, o faszystowskich i ...zaraz napisałeś ....nazistowskich ...i dodałeś.... komunistycznych poglądach. No więc muszę Ciebie rozczarować...mego dziadka nazwano antyfaszystom i polaczkiem głupim....zabrano mu krowę i świnie...ale zostawiono coś do jedzenia....po wojnie nazwano antykomunistą...zabrano wszystko...nawet ostatni worek zboża i doprowadzono do zawału. Teraz słucham ja Ciebie...po tylu latach...gadasz jak oni???...Gomułka się znalazł...( a nawet on zrozumiał swój błąd)----------------
..."PiS mieszał prawo z moralnością i sprawiedliwością (robili to jedynie hitlerowcy i bolszewicy"...
"A teraz zaczną być ujawniane PiS-owskie afery jak z Piechą. Zapewne okaże się, że PiS lepszy od swoich poprzedników nie był. Opanował jedynie całkowicie prokuraturę i służby specjalne nie pozwalając im ujawniać swoich machlojek. Tak jak robiła to PZPR. Poczekajmy trochę..."...a ja się pytam na co??? mamy czekać?...albo są afery albo ich nie ma ! Przecież macie najwięcej informacji od WSI. ....Acha teraz rozumiem...teraz wyciągniecie teczki i poszukacie w nich coś na każdego...w końcu był przy nich Michnik i Kiszczak....podrobicie co nieco...poprawicie...tak aby wyglądało na prawdę...potem w Waszych mediach....(a macie 89% mediów w Polsce)...."utrwalicie" i lud prosty acz niedouczony...bo i gdzie miał nabyć wiedzę w wieku 18-24 lat...na wiecach PO???...
Jedno muszę przyznać PR'owców macie niezłych. o choćby ten tutaj jeden co wysmarował ten artykuł...;-)
Handel wyrokami 2 / 83.21.85.* / 2007-11-23 11:34
Uwaga CUDa nadchodzą. Moze nie cuda ale za to cudacy z PO.
Expose Dyzmy - Tuska było tak "intrygujace", że poseł PO -
Kazimierz Kutz zamyślony zapamietale dłubał w nosie! Czyżby i on doszedł do wniosku, że Tusk oderwał się od rzeczywistosci. Ciekawe co tez Kutz wyfedrował w swoim nosie - moze ulepił sobie kulke ze smarków !
To jest kulka na miare potrzeb i mozliwości Platformersów.
Takie zachowanie jest typowe dla POpapranców - jak mawiają szefowie PO z Moskwy - bezkulturszczyk !!!
~kazek / 2007-11-23 14:12 / Bywalec forum
Masz rację Kutz faktycznie dłubał w nosie.
Nie wyobrażam sobie co by się działo w mediach, gdyby coś takiego zrobił Kaczyński. Kilka tygodni byłby to temat dyżurny, a w Szkle kontaktowym to byłby to hit roku.
No cóż trafiły nam różne ........ do Sejmu.
tihyl / 195.184.101.* / 2007-11-23 12:20
Tak jak Kaczyńscy (i Kononowicz), być przeciw wszystkiemu, żeby nie było niczego, a na końcu wszystko podpalić i powyzywac od [...] i cyklistów. Co za poziom ! Prosze się wypowiadać na ONET-cie, tam są fora na miarę takich osób.
znik / 83.18.65.* / 2007-11-24 14:33
dlaczego obawiasz sie napisac "masonów" ? no i kogo ?
POdzielony / 81.191.139.* / 2007-11-23 11:18
Smutne jest też, że „złość, wściekłość i nienawiść” finansowaliśmy sobie pośrednio za „ciężkie miliony z partyjnej kasy” my obywatele.
MN3 / 80.51.231.* / 2007-11-23 11:02
Bunt vice, to najlepsze co Kaczyńskiemu mogło się przytrafić po przegranych wyborach. Ma swojego Trockiego czy Zinowiewa, jak kto woli.
Za trzeciego bliźniaka uznałbym jednak Unabombera (Teo Kaczyńskiego), którego działania były podobne: zmiana przez niszczenie struktur, krytyka totalna systemu, nieprzewidywalność działań, brak możliwości porozumienia.
spadajtrepie! / 83.24.241.* / 2007-11-23 16:36
płaczesz za zniszczoną strukturą WSI - biedaku?. Nie dało się z nikim porozumieć, aby przekonać jaka to ważna służba?.
man13 / 2007-11-23 10:26 / Tysiącznik na forum
Smiec sie czy plakac...
skręcjącboki! / 83.24.208.* / 2007-11-24 11:09
ryczeć ze śmiechu

Najnowsze wpisy