Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Gdyby odebrać politykom bajer

Płaskoń: Gdyby odebrać politykom bajer

Money.pl / 2008-04-18 09:41
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Gdyby odebrać politykom bajer.
Wyświetlaj:
historyk / 89.77.243.* / 2008-04-19 15:49
bajer ma wtedy znaczenie jeżeli w niego wierzy wiekszość narodu, a że wierzy to dowód w pomiarach jak trzeba być madrym i czerpać wiedze z wykształce nia no i oczywiscie z domu żeby uwierzyć w cuda Irlandie reformę służby zdrowia reformę finansów publicznych itd słuchają tylko debilnych relacji co jakiś bezmózgowy polityk powiedział na drugiego i tej ciągłej kampani wyborczej od 2005 aż do czasu kiedy idol Tusk nie zostanie prezydentem i jedynie słuszna partia nie zawłaszczy całkiem władzy i nie popsuje do końca państwa sprzątając po poprzednio rządzącej partii utopijnych promoralistów. Jest nadziela że rządy tych blagierów i piarowców skończą się wraz z nadejsciem recesji jak Polacy dostaną porzadnie po kieszeni to zaczną mysleć o reformach i analizować zachowanie tych karierowiczów politycznych. Tak wspaniałych postaci jak polityk Niesiołowski, Pitera, Palikot nawet nie było w Samoobronie. Partia ludzi wykształconych a poziom sięga bruku Tak wspaniałe walki polityczne miedzy Sikorskim a prezydentem aby tylko dowalić przypomina historyczne zachowanie Sarmacji ze schułku I Rzeczpospolitej Ten wspaniały pożar samochodu Pitery ten wspaniały program TVN24 dwóch prowokatorów politycznych judzacych politków czy to cos lepszego niż działania Ziobry który przecież nie przecietnych obywateli zwalczał. Samobójstwo tak delikatnej wieloletniej minister, która wolała strzelić sobie w łeb niż bronić się przed zarzutami. Wierzymy wam politycy, jesteśmy mądrym i świadomym interesów narodem. Gomułka dał wyraz rzeczywistości, rzesze naukowców niesmiało piszą o inflacji recesji itp ale wiekszość Polaków jeszcze w cieszy sie wielkim wyborem tawarów azjatyckich z nalepkami zachodnich firm i robi zakupy, a czas nieubłagalnie biegnie a liniowy i euro w 2012 no bo jedynie słuszna partia bedzie rzadzić do końca wieku jak poprzednio postepowy ustrój który budował Kwaśniewski pzrez całe swoje młode lata miał rządzić wiecznie i przynieść dobrobyt masą pracującym Dobrobyt nie nadszedł tak jak nie nadejdzie cud
maa / 2008-04-20 20:33 / Tysiącznik na forum
Pijany, czy po prostu głupi, Polski Polak?
Czy edukację skończył na podstawówce?
A może maturę zdobył w jakiejś prywatnej szkółce?
acomitam / 83.11.104.* / 2008-04-23 10:09
Ach ten styl znanego z "dość eksluzywnego wykształcenia" maa. Zachwycam się i zachwycam i nacieszyć oka nie mogę. A do tego ta głębia wypowiedzi zdradzająca nie tylko znakomite wykształcenie, ale również analityczny i nietuzinkowy umysł. Po prostu cudo.
Greeder / 62.89.78.* / 2008-04-21 10:17
A o tobie nawet nie warto głupich pytań zadawać. Wszystko jasne...
MN4 / 79.186.75.* / 2008-04-19 11:52
Panie Janie artykuł niesymetryczny jak napisał kolega w dole, artykuł również niesprawiedliwy.
Bajer jest domeną dziennikarzy (wielu) - prawda.
Bajer jest domeną nauczycieli (wielu) - prawda.
Bajer jest domeną artystów (wielu) - prawda.
Wszystko ukryte jest w magicznym słówku: wielu.
Gdyby tym "wielu" obebrać bajer byłoby głucho, pusto i smutno. Więc gódźmy się na bajer OGRANICZONY.
andowc / 83.30.91.* / 2008-04-18 18:10
Prościej odjąć jajca(eunuchom)
prawiezara / 83.14.41.* / 2008-04-18 16:41
Jakiś ten felieton asymetryczny, kaleki.
Pomysł idzie od posła PiS, a Prezydent z PiS - argumentem przeciw.
Obłudne to nieco.
tata Stasia / 2008-04-20 13:07 / Bywalec forum
Dlaczego? To dowód na to, że politków z ideałami jest niewielu.
Handel wyrokami 1 / 83.21.8.* / 2008-04-18 16:21
Ekonomia XXI wieku według premierka Dyzmy.

Przybędą Chińczycy i zdaniem PełO zbuduja nam:

-stadiony
-autostrady
-hotele
-mieszkania

W przyjezdzie Chińczyków przeszkadza PiS !!!!!!

Ja mam do Chiczyków tylko jedna prośbę -tania i łatwą do
spełnienia - zbudujcie obóz koncentracyjny dla polskich
"elit".
kemikalbrader / 2008-04-21 11:17 / Bywalec forum

Ja mam do Chiczyków tylko jedna prośbę -tania i łatwą do
spełnienia - zbudujcie obóz koncentracyjny dla polskich
"elit".


żałosna jestes
cerawi / 2008-04-19 13:23 / Bywalec forum
Chinczycy juz nas odwiedzili, popatrzyli i podziekowali za stworzone w Polsce warunki pracy. Wyjechali i nie przyjada.
Klops / 83.26.193.* / 2008-04-18 09:41
Tak samo jak jednomandatowe okręgi, zmniejszenie liczby posłów, likwidacja senatu to wszystko woda na młyn. Gadać, gadać, gadać i tyle z tego, że coraz mniej słucha a ci co słuchają tracą ducha. Młodzi srają na patriotyzm bo co to jest nadstawianie karku za jakiś pOSŁÓW na górze, którzy mają generalnie w d...ie tych na dole, a przymilają się tylko w okresie wielkiego plebiscytu???
Dziękuję Panie Janie, że wyłowił Pan czujnym uchem ten głos zdałoby się rozsądku, gdyby nie miejsce z którego się dobył. Nie mam na myśli partii lecz to, że tylko opozycja rzuca mądre i chwytne hasła lecz, gdy wchodzą na piedestał doznają amnezji.
cerawi / 2008-04-19 13:55 / Bywalec forum
Tragedia Polski bedzie oddanie jej przez PO na dlugie lata w lenno Zydomi Niemcom a moze i Ukrainie. Splaty to nic innego jak lenno. Zostalam wysiedlona z Warszawy przez niemcow stracilismy wszystko, dokladnie wazystko, rodzicw tez w czasie powstania warszawskiego. nie moge zrozumiec dlaczego Ja i moje dzieci maja placic innym pokrzywdzonym? CZYZBY DLA DOBREGO WIZERUNKU PANOW EURODEPUTOWANYCH? Wstydz sie Panie Tusk i Sikorski.

Najnowsze wpisy